33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 29 Οκτ 2015, 09:26

ΑποστόληςΑ έγραψε:Στεφανάρα βάλε γκολ
κι άλλο γκολ, κι άλλο γκολ...
Μυρίζομαι χατ - τρικ αύριο...

Μπα, μάλλον χρειάζομαι ΩΡΛ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 29 Οκτ 2015, 09:31

joshua έγραψε:Εγω πιστευω πως δυσκολευεται να παρακολουθησει το νεο στυλ παιχνιδιου που δεν θελει το φορ αγκυροβολημενο στην περιοχη να περιμενει τις πασες των πλαγιων που δεν χρησιμοποιουμε πλεον..

Αυτό ακριβώς. Και είναι και το στυλ που βολεύει και τον Πέλκα, δηλαδή η κίνηση του επιθετικού για να πάρει την ασίστ. Έπρεπε να μπει ο γρήγορος Μακ, να κάνει την κίνηση και να ξεκλειδώσουμε την αντίπαλη άμυνα με την κάθετη του Πέλκα. Ο Στέφανος δυστυχώς δεν είναι γρήγορος και δεν ξεμαρκάρεται εύκολα, επομένως κάνει τη ζωή του Δημήτρη (και την δική μας) πιο δύσκολη.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Δημοσίευσηαπό Trilofiotis » Πέμ 29 Οκτ 2015, 09:40

Τουλάχιστον η ΠΑΕ βλέπει το ντεφορμάρισμα του και άρχισε να ποστάρει κάτι σάλια για την ανθρώπινη πλευρά του που δένει τα κορδόνια του τερματα και κραταει ένα παιδάκι χαμογελαστός.... :roll:

Δε λέω, ΚΑΛΑ κάνει η ΠΑΕ και προστατεύει έναν παίχτη (αν και θα ήθελα να το έκανε και σε άλλους)
αλλα εγώ προτιμώ να βλέπω φωτογραφίες του με αεροπλανικα, τοξα, ΠΑΣΤΕΛΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, όπως βλέπαμε παλια..

Κιλερ σεντερφο με χαιλαιτ το δέσιμο παπουτσιου με ξενίζει, ΞΥΠΝΑ ΑΡΧΗΓΕ ΞΥΠΝΑ!
Άβαταρ μέλους
Trilofiotis
 
Δημοσιεύσεις: 1223
Εγγραφή: Πέμ 08 Ιαν 2015, 13:55

Re: 33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Πέμ 29 Οκτ 2015, 12:18

joshua έγραψε:Εγω πιστευω πως δυσκολευεται να παρακολουθησει το νεο στυλ παιχνιδιου που δεν θελει το φορ αγκυροβολημενο στην περιοχη να περιμενει τις πασες των πλαγιων που δεν χρησιμοποιουμε πλεον.Ο Τουντορ αλλα μαλλον και ο Αρνεσεν θα ηθελαν ενα φορ γρηγορο και δυνατο για αυτο και ψαχτηκαν με Ρουντνεβς αλλα και εκεινο τον μαυρουκο που χαλασε στο τελος,καλα καλα ουτε τον Βουλγαρο δεν ειμαι σιγουρος αν ηθελαν αλλα ο τελευταιος διαθετει και μια τεχνικη που καλυπτει αλλα κενα.


U got a point bro, πως βασικό πρόβλημα είναι πως έτσι όπως παίζει η ομάδα ΔΕΝ παίρνουν τελικές αμφότερα τα σεντερφορ μας, κάτι που πρέπει να διαγνωστεί κι από Τούντορ-Άρνεσεν, να συζητηθεί με όλη την ομάδα και να δουλευτεί στις προπονήσεις.
Μην ξεχνάμε πως λόγω της γνωστής τους ποιότητας, τραβούν αντίπαλους πάνω τους και κάνουν τη ζωή ευκολότερη για Ζαίρο, Γκάρυ, Μακ.

Στα του Κλάους χθες.
Στο 1ο ημίχρονο όλη η ομάδα ήταν χάλια. Του αρνήθηκε και πάλι (αχ ρε Ζαίρο) μια ασίστ και μετά φάνηκε σα να τον πήρε από κάτω και αγχώθηκε να βάλει κάπως γκολ.
Αν πάρει τελικές, θα αρχίσει να γράφει το κοντέρ.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 29 Οκτ 2015, 14:45

θα συμφωνούσα με τους προλαλήσαντες αν δεν είχε 4-5 φάσεις με παράλληλες πάσες όπου ήταν ενα- Δύο κλικ πίσω

ο περσινό ο Κλάους εχθές θα έκανε χαφ τρικ

επίσης δεν μπορώ να κατά λάβω πως ακόμα κάποιοι δεν βλέπουν πόσο συμμετοχικό ποδόσφαιρο παίζει τακτικά

μπορεί αυτόν τον καιρό λόγο φόρμας οι επιλογές του να είναι οι περισσότερες λάθος αλλά παρά πολλές φορές γυρίζει και παίζει σαν χαφ
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: 33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 29 Οκτ 2015, 14:51

Θα προτιμούσα να μην αφήνει τη θέση του, αλλά να παίρνει καλύτερες θέσεις στις σέντρες.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Δημοσίευσηαπό Ale » Πέμ 29 Οκτ 2015, 14:55

Πολλά συν στον ντεσπε.
Περιμένω να δω τον Κλάους απέναντι σε πιο ανοικτές άμυνες, αλλά και με μεγαλύτερη ετοιμότητα στην περιοχή.
Πιστεύω πως είναι θέμα χρόνου να ξαναβρεί τον εαυτό του.
Το Κολοκοτρωνίτσι είναι μία πρώτης τάξεως ευκαιρία κατά την γνώμη μου.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: 33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 29 Οκτ 2015, 14:58

500αρίσαμε... Συνεχίζουμε εδώ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46416
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες