Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ

Mvp

Ολσεν
18
14%
Βιτορ
3
2%
Τζαβελλας
54
41%
Κοστα
6
5%
Κατσε
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σαμπο
1
1%
Τζιολης
32
24%
Μακ
13
10%
Ροντριγκεζ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μπερμπατοφ
4
3%
Ζαιρο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κωνσταντινιδης
2
2%
Χαρισης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Πελκας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 133

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό Armagedonas » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:09

Τα πάντα ξεκινάνε μονίμως εδώ και 30 χρόνια από την θύρα 4.
Οι μπούκες,οι κροτίδες στα κόρνερ,τα επεισόδια,όλα.
Πόσα εκατομμύρια έχουμε πληρώσει σε πρόστιμα και σε τιμωρίες έδρας διαχρονικά?
Αποκορύφωμα φυσικά ήταν η Παρί,όπου ο ΠΑΟΚ για 5 χρόνια θάφτηκε ζωντανός σε Ευρώπη και Ελλάδα από τους συγκεκριμένους οπαδούς,οι οποίοι βγάζουν και ανακοινώσεις και κάνουν και μαθήματα πολλές φορές!
όποιος δεν το βλέπει,εθελοτυφλεί.
Μακάρι να το δει ο Ιβάν.
Τί να το κάνω που τρέχουν σε εκδρομές κλπ όταν προξενούν τέτοιο κακό στο σύλλογο?

ΥΓ Εννοείται από τώρα το κεκλεισμένων με ΠΑΟ είναι δεδομένο.Δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο στο κόρνερ του Ολυμπιακού να μην γίνει μανούρα.Δυστυχώς.
Armagedonas
 
Δημοσιεύσεις: 882
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 20:04

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:10

Λένε πολλοί πως πέρασαν οι πυρσοί μέσα... Το απλούστερο που μπορώ να σκεφτώ: Όταν μπήκε προχθές η Ντόρτμουντ για προπόνηση περάσαν 5-6 άτομα μαζί με την ομάδα κρυφά και κρύψαν μέσα τους πυρσούς...
Τώρα για τα 100 τσογλανάκια που μπήκαν μέσα... το πως μπαίνουν ακόμα στο γήπεδο δεν ξέρω. Γιατί ΠΑΟΚ δεν είναι.
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:13

Λοιπον..εγω μαγκες μου ξενερωσα με τα φυτα..Δε γινεται να φευγω γεματος απο το γηπεδο με την εμφανιση με το στησιμο με ΟΛΑ και ξαφνικα 100 φυτα να με ξενερωνουν και σε ολη τη διαδρομη του γυρισμου να τρωω σκαλωμε γτ πρεπει να δω το ματς με την Κρασνονταρ απο τον καναπε και να μην κανω μια τετοια γιορτη οπως σημερα...??
Οπως ειπε ενας αδερφος πιο πανω ειναι αδιανοητο εν ετει 2015 να τρεμουμε οταν ο αντιπαλος παιχτης παει στο κορνερ να εκτελεσει...Ιβαν μια χαρη σου ζητω,..Βαλε σε λειτουργια τις καμερες και κλειστους μεσα..ΤΕΛΟΣ!!!!!
Στα του αγωνα..Τα εχουμε ξαναπει και δε θα βαριομαστε να τα λεμε..Χτιζεται κατι ΤΕΡΑΣΤΙΟ που μονο εμεις οι οπαδοι μπορουμε να το χαλασουμε..Ας δειξουμε υπομονη και θα τριβουμε τα ματια μας..Οποιος νομιζει οτι μπορουσες να χτυπησεις αυτους τους πυραυλοκινητους γερμανους ας μας πει τον τροπο..καλα οταν λεμε να κρατουσες λιγο μπαλα και αλλα τετοια ωραια αλλα πως να κρατησεις οταν επι 60 λεπτα σε πιεζανε λυσσασμενα..αυτοι ειναι μηχανες ρε πουστη..

Ολσεν κερβερος κατω απο το τερμα, τρεμω στις εξοδους..ΠΑρ'ολα αυτα δεν φταιει για χθες..Εγω συνεχιζω και τον πιστευω.
Κοστα Βιτορ τρομερο παιχνιδι
Κωνσταντινιδης Γκαρυ αξιοπρεπεις. μελανο σημειο το "μαρκαρισμα" του γκαρυ στο γκολ αλλα ενταξει ειναι λαθη απειριας και ετσι μαθαινεις.
Τζιολης....ΤΖΙΟΛΑΡΟΣ....
Κατσε με πολλα τρεξιματα αλλα σαν να κολλαει καπου το μυαλο του..ανανεωστε τον να ησυχασει...
Σαμπο..ευχαριστη εκπληξη..ειναι το πουλεν μου και δε θα σταματαω να το στηριζω..
Μακ..οτι και να πω για σενα ειναι λιγο...εισαι η επομενη πωληση του ΠΑΟΚ..
Μπερμπα..κατα το 55 ελεγα γτ ρε πουστη δν τν βγαζει να βαλει φρεσκα ποδια(κλαους) να πιεζει..Μετα βλεποντας τις πρωτες του επαφες μετα απο διωξιμο η πασες τις αμυνας μας και ποσο αριστοτεχνικα κρατα την μπαλα σκεφτηκα οτι ειμαι χαζος που εκανα τετοια σκεψη..Δυστυχως ο κλαους θα εχανε πανευκολα την μπαλα και θα εδινε δευτερες επιθεσεις στους γερμανους.
Ζαιρο Πελκας Χαρισης δεν προλαβανε να δειξουν κτ το ιδιαιτερο..
Προτελευταιος και ΜΒΠ ο ΜΕΓΑΛΟΣ Τζαβελλας..Συνεχιζει να εκθετει κοσμο και κοσμακη..συνεχιζει να ξευτιλιζει εχθρους και οπαδους..Δεν πειραζει..Ειναι δυσκολο να αποθεωθεις αλλα συνεχισε ετσι ρε μεγαλε..
Τελευταιος...Ιγκορ Τουντορ..Καθως επεστρεφα σπιτι σκεφτομουνα..Τι θα κανει ο πουστης ο Κροατης οταν στυρωσει εντελως η ομαδα, οταν μπουν μεσα Τσιριμοτ και αλλες δυο προσθηκες δυνατες...Τι μπαλα θα δουν τα ματακια μας..Τρελαθηκα με την αλλαγη Χαριση..Δε μασησες και πεταξες μεσα τον μικρο και στα @@ σου...Μπραβο ρε Ιγκορ..Μπραβο Φρανκ..Ιβαν οχι μπραβο εαν δε διωξεις το καρκινωμα που υπαρχει στην κερκιδα....
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό northend4 » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:13

Μια οπτική του ματς για να καταλάβουμε και πόσο μεγάλος ήταν ο βαθμός εχθες είναι η εξαιρετική εμφανιση της Ντορτμουντ.
Δεν ήρθαν για να βγάλουν υποχρέωση, έπαιξαν μπαλάρα (εξαιρούνται κάποια κενα στην αμυνα τους). Το είπε και ο προπονητής τους.
Έχει διαφορά να έρχεται μια τόσο μεγάλη ομάδα και να παίζει εξαιρετικά από το να παίζει απλά καλά.
Πιθανόν να τους καύλωσε η Τούμπα.
Τέλος πάντων εάν φορμάρουμε τον γαύρο την Κυριακή θα είναι ένα από τα ποιο γλυκά ποδοσφαιρικά 10ημερα της ΠΑΟΚΑΡΑΣ.
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:18

Το κακο της υποθεσης ειναι οτι τελευταια αγωνιστικη η ντορτμουντ,λογικα δε θα χρειαζεται βαθμο,μεσα στο κρασνονταρ.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:26

Θα χρειαζεται μετα το 2πλο στη Γερμανια....
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:34

Μου αφησε μια ξινιλα το χθεσινο παιχνιδι ,ήταν σαν να πηγα με την καλυτερη γκομενα στο πλανητη μετά απο ξενυχτι και πολυ ποτο,πηδηχτηκαμε 5 με 6 το πρωι και επειδη την πηδηξα μονο μια ώρα ,το πρωι μου φάνηκε λίγο...

Φταιει οτι ειχα πονταρει νικη ΠΑΟΚ ισοπαλια Καμπάλα ,και ειχα πιασει ΠΑΡΤΙΖΑΝ και το χ της Ρουμπιν,3-4 συστημα ,συνηθως δεν θέλω να παιζω τον ΠΑΟΚ σε μεγάλα παιχνιδια, απλα πιστευα οτι θα μπορουσαμε να κερδισουμε με την τακτικη που θα ακολουθουσαμε.

Μου αρέσει ο Τουντορ γιατι γνωρίζει τι πρέπει να κάνει ,εκτος της αλλαγης του Μαλεζα με την ΑΕΚ , μέχρι τώρα έχει αντιμετωπισει τα παιχνιδια ετσι πως πρέπει.

ΑΠο τον αγωνα η ομάδα για να μπει στην 20αδα των καλύτερων στην Ευρώπη χρειάζεται 2 καλύτερα αμυντικά χαφ ,ενα δεκάρι και ενα στοπερ να κατεβαζει την μπάλα καλυτερα,θα έρθουν και αυτοι στα επομενα χρόνια.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6870
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό Pr.Jon » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:42

εγώ ξενέρωσα με το ντού...
πας ρε βλάκα και τσιμπάς με τα ανύπαρκτα τα ερπετά...
τα ντού γίνονται στα στενα, σώμα με σώμα και όχι αυτές οι βλακείες που κάνατε...
πάμε να κάνουμε μια προσπάθεια, η τούμπα γεμίζει, ο κόσμος είναι ενωμένος και εσείς πάλι θα τον ξενερώσετε...

ΙΒΑΝ...δώστους μπούλο κάνα 3μήνο να ησυχάσουν...να βυζάξουν λίγο μπας και ωριμάσουν
Pr.Jon
 
Δημοσιεύσεις: 1141
Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2014, 14:30

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό gkey » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:43

Αν κάποιοι θεωρούν καλή εμφάνιση το να παίζεις ταμπούρι 90 λεπτά μέσα στην Τούμπα, έχω να πω ότι ντροπιάζουμε τον παλιό καλό ΠΑΟΚ.

Αυτόν που έπαιζε στα ίσα με τον κόσμο στο πλάι του μεγαθήρια όπως η Νάπολι και όχι τα πρωτοδεύτερα της Ντόρτμουντ. Απλά θλίψη.
Άβαταρ μέλους
gkey
 
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2014, 11:54
Τοποθεσία: Λάρισα

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:44

Dimitris_L4 έγραψε:Λοιπον..εγω μαγκες μου ξενερωσα με τα φυτα..Δε γινεται να φευγω γεματος απο το γηπεδο με την εμφανιση με το στησιμο με ΟΛΑ και ξαφνικα 100 φυτα να με ξενερωνουν και σε ολη τη διαδρομη του γυρισμου να τρωω σκαλωμε γτ πρεπει να δω το ματς με την Κρασνονταρ απο τον καναπε και να μην κανω μια τετοια γιορτη οπως σημερα...??
Οπως ειπε ενας αδερφος πιο πανω ειναι αδιανοητο εν ετει 2015 να τρεμουμε οταν ο αντιπαλος παιχτης παει στο κορνερ να εκτελεσει...Ιβαν μια χαρη σου ζητω,..Βαλε σε λειτουργια τις καμερες και κλειστους μεσα..ΤΕΛΟΣ!!!!!
Στα του αγωνα..Τα εχουμε ξαναπει και δε θα βαριομαστε να τα λεμε..Χτιζεται κατι ΤΕΡΑΣΤΙΟ που μονο εμεις οι οπαδοι μπορουμε να το χαλασουμε..Ας δειξουμε υπομονη και θα τριβουμε τα ματια μας..Οποιος νομιζει οτι μπορουσες να χτυπησεις αυτους τους πυραυλοκινητους γερμανους ας μας πει τον τροπο..καλα οταν λεμε να κρατουσες λιγο μπαλα και αλλα τετοια ωραια αλλα πως να κρατησεις οταν επι 60 λεπτα σε πιεζανε λυσσασμενα..αυτοι ειναι μηχανες ρε πουστη..

Ολσεν κερβερος κατω απο το τερμα, τρεμω στις εξοδους..ΠΑρ'ολα αυτα δεν φταιει για χθες..Εγω συνεχιζω και τον πιστευω.
Κοστα Βιτορ τρομερο παιχνιδι
Κωνσταντινιδης Γκαρυ αξιοπρεπεις. μελανο σημειο το "μαρκαρισμα" του γκαρυ στο γκολ αλλα ενταξει ειναι λαθη απειριας και ετσι μαθαινεις.
Τζιολης....ΤΖΙΟΛΑΡΟΣ....
Κατσε με πολλα τρεξιματα αλλα σαν να κολλαει καπου το μυαλο του..ανανεωστε τον να ησυχασει...
Σαμπο..ευχαριστη εκπληξη..ειναι το πουλεν μου και δε θα σταματαω να το στηριζω..
Μακ..οτι και να πω για σενα ειναι λιγο...εισαι η επομενη πωληση του ΠΑΟΚ..
Μπερμπα..κατα το 55 ελεγα γτ ρε πουστη δν τν βγαζει να βαλει φρεσκα ποδια(κλαους) να πιεζει..Μετα βλεποντας τις πρωτες του επαφες μετα απο διωξιμο η πασες τις αμυνας μας και ποσο αριστοτεχνικα κρατα την μπαλα σκεφτηκα οτι ειμαι χαζος που εκανα τετοια σκεψη..Δυστυχως ο κλαους θα εχανε πανευκολα την μπαλα και θα εδινε δευτερες επιθεσεις στους γερμανους.
Ζαιρο Πελκας Χαρισης δεν προλαβανε να δειξουν κτ το ιδιαιτερο..
Προτελευταιος και ΜΒΠ ο ΜΕΓΑΛΟΣ Τζαβελλας..Συνεχιζει να εκθετει κοσμο και κοσμακη..συνεχιζει να ξευτιλιζει εχθρους και οπαδους..Δεν πειραζει..Ειναι δυσκολο να αποθεωθεις αλλα συνεχισε ετσι ρε μεγαλε..
Τελευταιος...Ιγκορ Τουντορ..Καθως επεστρεφα σπιτι σκεφτομουνα..Τι θα κανει ο πουστης ο Κροατης οταν στυρωσει εντελως η ομαδα, οταν μπουν μεσα Τσιριμοτ και αλλες δυο προσθηκες δυνατες...Τι μπαλα θα δουν τα ματακια μας..Τρελαθηκα με την αλλαγη Χαριση..Δε μασησες και πεταξες μεσα τον μικρο και στα @@ σου...Μπραβο ρε Ιγκορ..Μπραβο Φρανκ..Ιβαν οχι μπραβο εαν δε διωξεις το καρκινωμα που υπαρχει στην κερκιδα....



Έτσι ακριβώς +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:52

Μπράβο στους παίκτες και στον προπονητή. Απέναντι σε ομάδα η οποία αγωνίζεται σε πρωτάθλημα το οποίο είναι πολλές δεκαετίες μπροστά από τη δική μας σούπερ-λίγδα και με οργάνωση ποδοσφαιρικού club τουλάχιστον 3 επίπεδα πάνω από τα δικά μας, έδειξαν ότι κάτι καλό πάει να κτιστεί φέτος.
Τί να πω όμως γι'αυτούς τους χιμπατζήδες (συγνώμη, γιατί προσβάλλω τους χιμπατζήδες), που μαστουρωμένοι όρμησαν μέσα μετά το τέλος του αγώνα (ευτυχώς, είχα φύγει από το γήπεδο και δεν είδα ζωντανά το τσίρκο τους και την γελοιότητά τους) και μας έφεραν αναίτια σε θέση απολογούμενου και πάλι. Συνυπεύθυνοι οι διπλανοί τους στην κερκίδα που όταν επιχειρούν την έκφραση της ανεγκεφαλίας τους δεν τους σπάνε αυτοστιγμής τα κεφάλια. Αν η ομάδα αγωνιστεί κεκλεισμένων των θυρών στα επόμενα παιχνίδια και χάσει την πρόκριση, ποιος θα φταίει; Ανεγκέφαλα υπάνθρωπα εκτρώματα, να πάτε να πάρετε την μαστούρα σας και άιντε στον αγύριστο. Σαββίδη, προστάτεψε την επένδυσή σου. Και να μην ξανακούσω το "λευτεριά στα αδέλφια μας". Ισόβια στην κακή απομίμηση των χιμπατζήδων!
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4923
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:52

gkey έγραψε:Αν κάποιοι θεωρούν καλή εμφάνιση το να παίζεις ταμπούρι 90 λεπτά μέσα στην Τούμπα, έχω να πω ότι ντροπιάζουμε τον παλιό καλό ΠΑΟΚ.

Αυτόν που έπαιζε στα ίσα με τον κόσμο στο πλάι του μεγαθήρια όπως η Νάπολι και όχι τα πρωτοδεύτερα της Ντόρτμουντ. Απλά θλίψη.


Άλλο ποδόσφαιρο τότε ρε αδερφέ,τι συγκρίνεις τώρα..
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό Demon4 » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:57

sourmenetes έγραψε:Το κακο της υποθεσης ειναι οτι τελευταια αγωνιστικη η ντορτμουντ,λογικα δε θα χρειαζεται βαθμο,μεσα στο κρασνονταρ.


Εμείς παίζουμε τελευταία αγωνιστική με τους Γερμανούς.
Άβαταρ μέλους
Demon4
 
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 20:34
Τοποθεσία: Πτολεμαΐδα / Budapest

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό Φοίνικας » Παρ 02 Οκτ 2015, 10:00

gkey έγραψε:Αν κάποιοι θεωρούν καλή εμφάνιση το να παίζεις ταμπούρι 90 λεπτά μέσα στην Τούμπα, έχω να πω ότι ντροπιάζουμε τον παλιό καλό ΠΑΟΚ.

Αυτόν που έπαιζε στα ίσα με τον κόσμο στο πλάι του μεγαθήρια όπως η Νάπολι και όχι τα πρωτοδεύτερα της Ντόρτμουντ. Απλά θλίψη.


Πες μας τι ήθελες να κάνει η ομάδα, πως και με ποιούς.
Έτσι για να καταλάβουμε τι θέλεις.
Επίσης, πες μας αν θα έκανες αυτό το σχόλιο αν το ματς έληγε 1-0. Εγώ λέω ότι δεν θα το έκανες.
Άβαταρ μέλους
Φοίνικας
 
Δημοσιεύσεις: 1100
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 07:56

Re: Π.Α.Ο.Κ - Borussia Dortmund 1-1,MVP - Σχολια & Παραλειπο

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 02 Οκτ 2015, 10:09

το βράδυ το τόπικ θα κλειδώσει. Επίσης, ο διαγωνισμός για mvp για κάποιο αδιευκρίνιστο λόγο μηδενίστηκε. όσοι δεν ψηφίσαν μπορούν να το κάνουν μέχρι το απόγευμα.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης