Π.Α.Ο.Κ - γαβρος, 2/03, 19:30, Ote3, laola1tv

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ - γαβρος, 2/03, 19:30, Ote3, laola1tv

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 04 Μαρ 2016, 03:58

Swordfire έγραψε:
kastrakis έγραψε:87 λεπτά μπάλα?Σοβαρά τώρα?

Με 12-30 φάουλ?Τι στο καλό ,...αυτοί έπαιζαν μπάλα κι εμείς κατς?
Με την χαρισμένη κόκκινη στον μιλιβογεβιτς?Με το τζαρτζάρισμα στον γαύρο που εφευρέθηκε φάουλ και εβαλαν γκολ?

Ήσουν στο ματς χθες?Γιατί όσοι ήταν ξέρουν καλά , απ όσα είδαν κι ένιωσαν ότι οι σφυγμοί είχαν βαρέσει διάλυση απ το κοράκι και καταλάβαιναν τι ένιωθαν κι οι παίκτες στο γήπεδο μ αυτά που εγιναν...

Άστο. Γκρινιαζεις από Κυριακή πάλι... ;)


Ειπα εγω οτι ο παπας επαιζε 50-50 ???
Ποτε μας εχουν παιξει ετσι , παρολα αυτα τους εχουμε γαμησει και με κοντρα διατησια.
Και ναι ο παπας ηταν καμικαζι , περσυ στο 1-2 με το γκολ του τζαναρι που ακυρωσαν ειχαμε καλυτερα σφυριγματα?
Η γνωμη μου ειναι οτι στον φορτουνη ειναι φαουλ και επειδη ειναι εντος ειναι πεναλντι (θα ακουσω μπινελικη για αυτο αλλα αυτο πιστευω).
Τον αγωνα τον ειδα στον οτε και απο εκει καταλαβαινες οτι ειναι καμικαζι ο παπας .
Αυτο που με ενδιαφερει εμενα ειναι τι κανω εγω ... εγω ξερω οτι εκανα μπουκα στο 87 και δεν αφησα την ομαδα να παει στον πειραια και να τους γαμησει...


Και δεν με λες εσύ ρε "λεβεντάκο" μου "ερυθραστερίτη" με το πολυβόλο για κερασάκι στην τούρτα;;; Απ την μπούκα στο 87' μήπως έχασες κι εσύ κάνα μύριο απ τα 13 της Ν. Ασίας και σε έτσουξε τόσο πολύ;;; Εεεεεεε;;;;;;;;

Ή μήπως είσαι Περαιώτης, γέννημα θρέμα Π.Α.Ο.Κ.τσάκι ντε, κι έχασες την ευκαιρία να δεις τον "Θεό" σου τον Π.Α.Ο.Κ. επιτέλους από κοντά ρε συ και σε το χάλασε η μπούκα και "έπαθες";;; Εεεεεε;;;;;;

Για λέγε γιατί στα ξαφνικά παρουσιάζεις πολύ μεγάλο ενδιαφέρον απ το πουθενά ρε συ..."πουθενά"!!!

Υ.Γ. Ρε συ λεβεντάκο-πουθενά μου...Ρε συ δεν πας να κάνεις καμιά φούσκα με την μύξα σου λέω εγώ καλύτερα ξημερωματιάτικα που μπήκες εδώ μέσα να μας πουλήσεις τρέλα;;; Άντε ρε συ κάνε με την χάρη και...ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥ σαν κάνα κολπάκι του ΚΟΠΕΡΦΙΛΝΤ!!! Άντε ρε συ...ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ δενξερωγωτικαιπώς δηλαδή...να πόόμμμε!!!

Υ.Γ. Άμα οι moderators με κρίνουν πολύ "μπρουτάλ" ας με στείλουν για κάνα μπάνιο...ξανά!!! Προτιμώ τα μπάνια και την ηλιογαμωθεραπεία απ το να μου χαλάνε την υγεία οι στημένοι πουστόγ@υροι εδώ μέσα κάνοντας μας κώλο, γαμώ τον πολιτιστικό πολιτισμό μου γαμώ!!! Άι σιχτίρι με τα κάθε είδους πουσταρι@ εδώ μέσα στο σπίτι μας πια...Έλεος ρε γαμώ, έλεος ρε σεις συντονιστές και admin team πια...ΕΛΕΟΣ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΛΛΛΕΕΕΜΜΜΕΕΕ!!!
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 04 Μαρ 2016, 04:34, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Π.Α.Ο.Κ - γαβρος, 2/03, 19:30, Ote3, laola1tv

Δημοσίευσηαπό burbu » Παρ 04 Μαρ 2016, 04:05

Κάθομαι και βλέπω 3η φορά το παιχνίδι
Κάθε φορά όλο και πιο πολύ θέλω να σπάσω τη μύτη του παππα που καρφωνει 5 κεφτέδες στον αέρα όχι δεν θα κατηγορισω ποτέ συνοπαδο που πέταξε πλαστικό ποτήρι νερό ή που μπήκε μέσα θα τον κατηγορισω μόνο που δεν τους σαπισε στο ξύλο και που δεν πέταξε κανένα φρούτο με ξυραφακια η πίεση δεν λέει να πέσει με τίποτα
Άβαταρ μέλους
burbu
 
Δημοσιεύσεις: 700
Εγγραφή: Τρί 28 Ιαν 2014, 21:37
Τοποθεσία: Εδιμβούργο

Re: Π.Α.Ο.Κ - γαβρος, 2/03, 19:30, Ote3, laola1tv

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 04 Μαρ 2016, 04:22

burbu έγραψε:Κάθομαι και βλέπω 3η φορά το παιχνίδι
Κάθε φορά όλο και πιο πολύ θέλω να σπάσω τη μύτη του παππα που καρφωνει 5 κεφτέδες στον αέρα όχι δεν θα κατηγορισω ποτέ συνοπαδο που πέταξε πλαστικό ποτήρι νερό ή που μπήκε μέσα θα τον κατηγορισω μόνο που δεν τους σαπισε στο ξύλο και που δεν πέταξε κανένα φρούτο με ξυραφακια η πίεση δεν λέει να πέσει με τίποτα

Και να χεις μετά και τους "αντικειμενικους " εδω μέσα να σου λένε ότι και οι προπαγανδιστες της σαπίλας ότι δεν έχει ομάδα του φταίει η διατησια και δεν σταματά η ξεφτίλα και ο κατήφορος όλου του αθλητικού βίου αυτής της χώρας.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6628
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Π.Α.Ο.Κ - γαβρος, 2/03, 19:30, Ote3, laola1tv

Δημοσίευσηαπό billagorn » Παρ 04 Μαρ 2016, 05:03

Τι να πω ρε παιδιά, τα είπατε όλα μέχρι τώρα.
Εν τω μεταξύ η συσπείρωση του ΠΟΚ φαίνεται και στα σχόλια αλλόθρησκων σε άλλα αθλητικά σάιτ! Μπήκα χθες και σήμερα σε διάφορα άρθρα για τον αγώνα για να δω τι λένε οι άλλοι. Όσο αφορά τους γαύρους, πέτυχα έναν στους 200 να λέει ότι δε θέλουμε να νικάμε με τη διαιτησία και ότι εν ολίγοις ο ΠΑΟΚ έχει δίκιο να διαμαρτύρεται. Οι υπόλοιποι να κάνουν το άσπρο μαύρο. Να λένε ότι δεν τους έδωσε 2(!!!) πέναλτι, θεωρώντας πέναλτι στο Φορτούνη αντί για φάουλ (φυσικά γαργάρα ότι τραβάνε και οι 2 ο ένας τον άλλο, που φαίνεται από το πίσω ριπλέι) και το άλλο για ένα σουτ του γαύρου που αφού έγινε, του πήρε (και καλά) τα πόδια ο δικός μας ο αμυντικός! Κουβέντα φυσικά για την αγκωνιά και απευθείας κόκκινη του μιλιβόγιεβιτς στο πρώτο ημίχρονο. Έφτασαν να λένε ότι μας έπαιξε ο διαιτητής 70-30(!!!@@!@!@!@!@!!@!@) και ότι οι παίκτες μας πάιζαν κατς!!! Δηλαδή θα τρελαθούμε, πραγματικά είναι δυνατόν να υπάρχουν άνθρωποι που τα πιστεύουν αυτά;;; Και για το καραμπινάτο πέναλτι του Μακ, έδειχναν μια φωτογραφία(!!!!) ότι και καλά ο Μακ έκανε χέρι(!!!!) αντί να δουν το βίντεο (μέχρι και πρώην διαιτητές Παπασταμάτης και Τσίκινης είπαν ότι το πέναλτι ήταν!!!) Εντάξει, τα περιμένεις αυτά από τους δημοσιοκ@φρους του γαύρου, αλλά και τόσο συντονισμένα από τους οπαδούς; Και έχεις και τους χανουμοβάζελους, που εκεί λες εντάξει θα σε υποστηρίξουν ενάντια στο γαύρο, αλλά μπα!!!! Να λένε και αυτοί τα ίδια πάνω κάτω με τους γαύρους! Και να συμφωνούν ότι κάναμε επεισόδια γιατί ο γαύρος ήταν ανώτερος και δεν μπορούμε να τον κερδίσουμε!!! Ειλικρινά την οθόνη με ήρθε να σπάσω με αυτά που διάβαζα!!!
Όσο για την ομάδα, δε γίνεται να παίξεις όταν το κοράκι σου κόβει συνέχεια το ρυθμό με ανύπαρκτα σφυρίγματα, και από την άλλη να ανέχεται το βρώμικο παιχνίδι του γαύρου!! Και ειδικά όταν η ομάδα είναι τόσο νεανική, είναι λογικό να αποσυντονιστούν! Γνώμη μου είναι ότι κάτι πολύ καλό χτίζεται φέτος, και καλό θα ήταν ο Τούντορ να αφεθεί να δουλέψει του χρόνου και με τις κατάλληλες προσθήκες να πάμε για μεγάλα πράγματα! Στήριξη λοιπόν στην ομάδα, στον προπονητή και φυσικά στον Ιβάν!
Συγγνώμη για το σεντόνι, αλλά έπρεπε να τα πω να ξεσπάσω!
billagorn
 
Δημοσιεύσεις: 394
Εγγραφή: Κυρ 18 Μάιος 2008, 11:56

Re: Π.Α.Ο.Κ - γαβρος, 2/03, 19:30, Ote3, laola1tv

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Παρ 04 Μαρ 2016, 08:43

Swordfish πήρες χαρτζηλικακι απο τον μπουλη και μπαίνεις μέσα για να μας σπάσεις τα νεύρα?και στο Καμπ νου να γινόταν το παιχνίδι το ντου δεν το γλυτοναν με αυτά τα αίσχη και στο λέει κάποιος που δεν γουστάρει την βία και πάντα κράζει όταν γίνονται φασαρίες.Το παιχνίδι ήταν καρμπόν του αγώνα τότε με το γκολ του τακιμα που ακυρώθηκε και είχε πέσει το ξύλο της αρκούδας .Πλεον τέλος τ αγγελοσκυλα,τουντοροσκυλα και λοιπά σκυλιά όλοι είμαστε στρατιώτες του ΠΑΟΚ και αφήνουμε τις πρωσοπικες συμπάθειες και αντιπάθειες στην άκρη.
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

Re: Π.Α.Ο.Κ - γαβρος, 2/03, 19:30, Ote3, laola1tv

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Παρ 04 Μαρ 2016, 08:55

Swordfire έγραψε:καλα ρε κανενας δεν ειδε οτι ο γαυρος ηταν καλυτερος μας??? ειναι δυνατον να μην κοιταμε την καμπουρα μας ???Το πεναλτυ που ζητανε με τον φορτουνη ειναι ή δεν ειναι???Οτι μετα το 1-0 ο πελκας κρυβοταν απο την μπαλα , οτι τα λαθη σε κοντινες πασες απο τσιμιροτ χαριση ειναι πανω απο 15 , οτι ο μυστα ανθεμα με αν εβγαλε 3 σωστες σεντρες ,οτι μιλιβογεβιτς - κασαμι εχουν παρει το κεντρο και απο το 15' εβγαζαν φασεις ευκολα δεν τα ειδε κανεις ??? Και για να καταλαβω οταν στελνουμε σε παιχτες , προπονητες , παραγωντες οσο *ουνια και να ειναι γυαλινα μπουκαλια περιμενεις να δικαιοθεις απο οποια αδικια σου εχει γινει??? Αυτα ειναι καραγκιοζηλικια, ο γαυρος εχει κανει οργια , εχουμε δει παπουτσεληδες , εχουμε δει σφαγες . Αν θελεις να τον χτυπησεις δεν το κανεις με αυτο τον τροπο . Ο ΠΑΟΚ φτιαχτηκε για αλλη μια φορα με λαθος τροπο και αυτο πληρωνει τωρα .εχθες ολο το κεντρο απαρτιζοταν απο 23 χρονους ε οκ , ή ειμαστε μπαρτσελονα η΄ η ομαδα σχεδιαστηκε για να ΜΗΝ κανει πρωταθλητισμο.
Δεν το καταλαβα ρε στοκερ γιατι δεν μπορεις να κανεις κριτικη σε ποδοσφαιιρικη βαση?
Για 87 λεπτα ειδαμε μπαλα .


Εάν νομίζεις ότι μπορείς να παίζεις και συ με τα νεύρα μας, δεν κατάλαβες καθόλου καλά. Αν και παλιό μέλος, μπορείς να συνεχίζεις να σχολιάζεις σε σπορτντογκόσκυλα, γαζέλες και λοιπές πατσαβούρες. Είδες παιχνίδι για 87 λεπτά... και πέναλτι στον βουτούνη!

Τέλος από δω μέσα!
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Π.Α.Ο.Κ - γαβρος, 2/03, 19:30, Ote3, laola1tv

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Παρ 04 Μαρ 2016, 09:06

Κλειδώνουμε γιατί εάν σε οπαδικό σάιτ του ΠΑΟΚ δούμε κι άλλη μία "αντικειμενική" τοποθέτηση παοκτσή, θα το πάθουμε το εγκεφαλικό!

50 χρόνια, με αυτά που μας κάνουν, έχουν κλάψει οι πατεράδες μας, εμείς οι ίδιοι και τώρα κλαίνε και τα παιδιά μας κι εσείς θα μου το παίξετε ντεμέκ αντικειμενικοί μετά από μία τέτοια προχθεσινή σφαγή;

Ποια μπάλα παίχτηκε για 87 λεπτά όταν το π@@σταριό τους βάζει με το στανιό μέσα στην περιοχή; Τα μισά φάουλ ούτε στο γυναικείο κουμ-καν δεν σφυρίζονται!

Άντε από δω μέσα, ρεεε!

ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ και χωρίς πάπιες από μένα αυτή τη φορά!

Κομπρεσέρ από τα νεύρα μάς κάνατε πρωί-πρωί!
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης