Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 06 Μάιος 2016, 13:14

Αν (όπως λένε) αναβληθεί ο τελικός Κυπέλλου, όχι για την Κυριακή φυσικά αλλά για καμιά βδομαδίτσα, τότε θα πρέπει να αναβληθεί κι η έναρξη των play off ή είναι η ιδέα μου; :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 06 Μάιος 2016, 13:22

Φουρνελο στον πάτο του βρυκολακα γκιρτζικη έβαλε ο ΠΑΟΚ τελικά

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 06 Μάιος 2016, 13:43

:lol: :lol: :lol: :lol: Ρε Πτολεμαιδα ημαρτον. :lol: :lol:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26717
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 06 Μάιος 2016, 13:44

Μόνο με φουρνέλο γκρεμίζονται τα θεμέλια από κοπρόλιθο που είναι χτισμένη αυτή η "σουλτάνα" η επο!!!

Μακάρι να το βάλαμε λοιπόν και να εκραγεί σύντομα για να αλλάξουν τα πράγματα επιτέλους μετά από 50 και πλέον χρόνια δυναστείας αυτών των εγκληματιών!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 06 Μάιος 2016, 13:55

kataramenos5 έγραψε::lol: :lol: :lol: :lol: Ρε Πτολεμαιδα ημαρτον. :lol: :lol:

Αφού εκτροχιαστηκα και εγώ ....δεν με αναγνωριζω ο γκιρτζικης βγάζει τον κακό εαυτό μας

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό prist64 » Παρ 06 Μάιος 2016, 16:09

Sera4 έγραψε:γιατι ρε παιδια μεχρι πριν κανενα διβδομαδο ξημερωνε καινουργια ημερα στο ελληνικο ποδοσφαιρο...εγω απορω παντως που δεν κατεβηκαμε να παιξουμε να γλεντησει λιγο παραπανω ο βαγγελας :ugeek:


Ελα ντε..............
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 06 Μάιος 2016, 18:56

Τελικά για την 10ήμερη αναβολή του τελικού της ξεφτίλας του Κυπέλλου, με το πινγκ πονγκ των ευθυνών που παίζεται ανάμεσα σε ΕΠΟ και ΓΓΑ, πολύ φοβάμαι ότι θα επέμβει κανένας αθλητικός εισ@γγελέ@ς και θα τιμωρήσει τον :shock: ...... Π.Α.Ο.Κ. :o , γιατί "έβαλε το χεράκι του" σε όλο αυτό, έτσι ώστε να προλάβει τα play off ο τραυματίας Μπερμπάτοφ!!! :roll:




Υ.Γ. Τόσος καιρός αγωνιστικής απραξίας δεν παλεύεται αν δεν το καταλάβατε, οπότε.....................


"Και είμαστε όλοι καμμέέέένννοοοοοιιιιιιιιι".................. :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 06 Μάιος 2016, 19:20

και την ουεφα την "πειραξε" που δεν θα γινοταν το κυπελλο αλλα οκ με τα πλευ οφφ αν δεν γινουν, αφου "δεν προλαβαινουν" ; :o :lol:

εμεις παντως, στα @@ μας, ουτως ή αλλος, κοσμο δεν θα έχει με τα χανούμια αν γίνει, τα φιλικά μας τα κάναμε, κομπλέ... :roll:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 06 Μάιος 2016, 19:38

Το πουλόβερ έχει αρχίσει και ξηλώνεται (ακόμα και διεθνώς θα έλεγα με την άμεση παρέμβαση ουέφα και φίφα για το ελληνικό ποδόσφαιρο) και πολύ σύντομα το βλέπω να μένει...μπουστάκι και να μην καταφέρνει να κρύβει και πολλά...απόκρυφα!!!

Εμάς πάντως, "κιμ σικέριμ" (αν το προφέρω σωστά) που λένε κι οι γείτονες μας οι Τούρκοι... :D
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Σάβ 07 Μάιος 2016, 14:03

Τι εγινε τελικα; Εχουμε καποια εξελιξη;

Υ.Γ.Εγω Γρηγορη μονο την Κιμ Μπασινγκερ ξερω, τωρα αυτη την τουρκαλα την Σικεριμ δεν την ξερω

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 07 Μάιος 2016, 14:42

15/5 λένε...
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15431
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 07 Μάιος 2016, 15:18

Kostomanolis έγραψε: Υ.Γ.Εγω Γρηγορη μονο την Κιμ Μπασινγκερ ξερω, τωρα αυτη την τουρκαλα την Σικεριμ δεν την ξερω... :?: :?: :?:

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ


:lol: :lol:
:lol: :lol:

"Στα παπάκια μας" σημαίνει στα τούρκικα αδερφέ Κωστομανώλη!!! Πολίτες παπούδες είχα βλέπεις... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 07 Μάιος 2016, 16:21

κλαιγονται οι γαυροι επειδη θα ειναι αρκετες μερες χωρις επισημο παιχνιδι στα ποδια τους.
κλαιγονται τα χανουμια γιατι θα εχουν πολλους αγωνες μεσα στον Μάιο

στα τετοια μας. :pano:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29869
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Μάιος 2016, 16:28

Τα χανούμια τι έχουν, προολυμπιακό τουρνουά;

Εμείς γιατί δεν κλαιγόμαστε που θα παίξουμε ποδόσφαιρο και δεν έχουμε χρόνο για Χαλκιδική;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46876
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κύπελλο επαγγελματικών ομάδων 2015-6

Δημοσίευσηαπό Alastor » Σάβ 07 Μάιος 2016, 17:48

τραγελαφικα πραγματα με το κυπελλο,το οτι δεν κατεβηκαμε να παιξουμε σε αυτο το θεατρο του παραλογου τελικα ηταν το πιο φρονιμο.
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6213
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης