γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP ΟΣΦΠ - Π.Α.Ο.Κ.

Βελλίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κίτσιου
5
3%
Vitor
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Χατζηισαΐας
31
21%
Τζαβέλλας
4
3%
Τζιόλης
6
4%
Cimirot
90
62%
Πέλκας
1
1%
Mak
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Berbatov
5
3%
Αθανασιάδης
1
1%
Golasa
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σκόνδρας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Sabo
2
1%
 
Σύνολο ψήφων : 145

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Δευτ 08 Φεβ 2016, 10:15

Ale έγραψε:Κωλόγαυροι γαμώ το μουνί που σας πέταγε γαμώ.

+ 4
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zissos » Δευτ 08 Φεβ 2016, 10:17

Θέλουμε 2 φορ χτες. Ούτε ο Γιάννης δεν μπορεί, ούτε ο κώλος του πονεί. 2 κανονικά φορ 25-26 χρονών
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 08 Φεβ 2016, 10:30

GiorgosAtha έγραψε:Κοράκια ψόφο!!!!

Στα του ΠΑΟΚ τώρα... :mrgreen:
Αν υπολογίσουμε την κατάσταση και τις απουσίες σταθήκαμε πολύ καλά. Αυτοί που λένε για τις ευκαιρίες... σόρρυ παλικάρια... ΟΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ... έκανες 1 που δεν σου δίνει πέναλτι, και πιθανόν άλλες 2 που σου κόβει με offside 1 μέτρο πίσω. Σύνολο 3... πόσες περιμένατε με τα παραπάνω δεδομένα? Ο gay δηλαδή πόσες έκανε? -μιλάμε για σοβαρές ευκαιρίες έτσι- Εγώ θυμάμαι μαζί με το γκολ βαριά βαριά 3-4 (κεφαλιές Φορτούνη, Πουστέρ και άντε καμια ακόμα που δεν θυμάμαι)

Χ'Ισαϊας πολύ καλός. Βάλτου μια αμυντικάρα τύπου Contreras δίπλα του χρόνου, και έδεσες.
Cimirot... ΜΑΓΙΚΟΣ... ένα κέντρο μόνος του... το έχω ξαναπει... αν έχει το μυαλό μέσα στο κεφάλι... κάτι Μιλιδες, Ζντελές, Σιμόες και Γιοχανσιδες τους έχει για ζέσταμα. Με ΧΧ δίδυμο αν δουλέψουν θα αφήσουν εποχή.

ΥΣ.1 Μόνο στην Ελλάδα μπορεί να κάνει καριέρα παίχτης σαν τον Μιλιβόγιεβιτς... μέτριο τεχνικά χαφ και πολύ βρωμιάρης. Εμπρός στον δρόμο που χάραξε ο Μανίατης.
ΥΣ.2 ΚΟΡΑΚΙΑ ΨΟΦΟ!!!!!!
ΥΣ.3 Αν η ομάδα είναι υγιής στα PO θα κάνουμε πλάκα... το υπογράφω και με τα 2 χέρια. Κίτσιου, Χ'ισαϊας, Τζαβέλλας, Leovac - Cimirot, ΧΧ - Garry, Πέλκας, Mak - Berba... 4-2-3-1
και...
ΥΣ.4 Τζος... χωρίς να μου πέφτει λόγος και χωρίς παρεξήγηση... το θέμα δεν είναι αν λες την άποψη σου ή όχι. Καλά κάνεις και την λες και κανείς δεν μπορεί να σου αφαιρέσει το δικαίωμα.
Το θέμα... κατ' εμέ... είναι ο τρόπος. Γράφεις σε όλα τα θέματα με έναν τρόπο "Είμαι ο ειδικός επί του ποδοσφαίρου... αυτά που λέω είναι σωστά... όσοι δεν συμφωνούν μαζί μου είναι άμπαλοι και δεν έχουν σχέση με το άθλημα -ακόμα και αν είναι ο FA ή ο IT-.".
Δεν λέω ότι θες να "ακούγεσε" έτσι... ή ότι είσαι λάθος σε αυτά που λες -που πολλά με βρίσκουν σύμφωνο-... απλά ο τρόπος που γράφεις είναι εύκολα παρεξηγήσιμος. Αυτό... τίποτα άλλο. Γνώμη μου πάντα. Φιλικά.


Εντίτ...
ΥΣ.5 ΑΡΔ ΨΟΦΟ!!!! Και οι ντεμέκ-ΠΑΟΚ και οι μπ@σταρδοι κρατικοδίαιτοι της ΕΡΤ

Συμφωνώ έτσι είναι. ...πάντα όταν παίζω με τον πουστογαβρο αρρωσταινω τρελενομαι γιατί ξέρω τι θα αντιμετωπισω και ξέρω πολύ καλά ότι και να κερδίσω πάλι θα την πληρώσω εξωαγωνιστικα με κάποιον τρόπο

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 08 Φεβ 2016, 10:34

Θα επαναλάβω ότι μεσοαμυντικά κάναμε το καλύτερο φετινό μας παιχνίδι στο πρωτάθλημα, αλλά μεσοεπιθετικά είμασταν πολύ μέτριοι. Με Μακ, Αθανασιάδη ωσεί παρόντες, με Πέλκα που δεν ήξερε τι ρόλο είχε και τι να κάνει και με Berba σε λάθος θέση δεν υπήρχε περίπτωση να κάνουμε κάτι καλό. Εξ ου και η μία τελική. Εντάξει, μας έκοψε δύο επικίνδυνες φάσεις με ανύπαρκτα off-side, αλλά δεν ξέρουμε τι θα γινόταν αν τα άφηνε. Για την ώρα έχουμε άλλοθι.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89940
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 08 Φεβ 2016, 10:40

Θα αλλαξω το nick μου σε Αποστολης και θα φορτωσω και καποια χρονια στην πλατη μου :D .Αν τα εγραφα εγω αυτα θα ετρωγα το κραξιμο του αιωνα. :mrgreen:
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24067
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 08 Φεβ 2016, 10:44

GiorgosAtha έγραψε:Κοράκια ψόφο!!!!

Στα του ΠΑΟΚ τώρα... :mrgreen:
Αν υπολογίσουμε την κατάσταση και τις απουσίες σταθήκαμε πολύ καλά. Αυτοί που λένε για τις ευκαιρίες... σόρρυ παλικάρια... ΟΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ... έκανες 1 που δεν σου δίνει πέναλτι, και πιθανόν άλλες 2 που σου κόβει με offside 1 μέτρο πίσω. Σύνολο 3... πόσες περιμένατε με τα παραπάνω δεδομένα? Ο gay δηλαδή πόσες έκανε? -μιλάμε για σοβαρές ευκαιρίες έτσι- Εγώ θυμάμαι μαζί με το γκολ βαριά βαριά 3-4 (κεφαλιές Φορτούνη, Πουστέρ και άντε καμια ακόμα που δεν θυμάμαι)

Χ'Ισαϊας πολύ καλός. Βάλτου μια αμυντικάρα τύπου Contreras δίπλα του χρόνου, και έδεσες.
Cimirot... ΜΑΓΙΚΟΣ... ένα κέντρο μόνος του... το έχω ξαναπει... αν έχει το μυαλό μέσα στο κεφάλι... κάτι Μιλιδες, Ζντελές, Σιμόες και Γιοχανσιδες τους έχει για ζέσταμα. Με ΧΧ δίδυμο αν δουλέψουν θα αφήσουν εποχή.

ΥΣ.1 Μόνο στην Ελλάδα μπορεί να κάνει καριέρα παίχτης σαν τον Μιλιβόγιεβιτς... μέτριο τεχνικά χαφ και πολύ βρωμιάρης. Εμπρός στον δρόμο που χάραξε ο Μανίατης.
ΥΣ.2 ΚΟΡΑΚΙΑ ΨΟΦΟ!!!!!!
ΥΣ.3 Αν η ομάδα είναι υγιής στα PO θα κάνουμε πλάκα... το υπογράφω και με τα 2 χέρια. Κίτσιου, Χ'ισαϊας, Τζαβέλλας, Leovac - Cimirot, ΧΧ - Garry, Πέλκας, Mak - Berba... 4-2-3-1
και...


Εντίτ...
ΥΣ.5 ΑΡΔ ΨΟΦΟ!!!! Και οι ντεμέκ-ΠΑΟΚ και οι μπ@σταρδοι κρατικοδίαιτοι της ΕΡΤ


Θα συμφωνήσω 100% με GiorgosAtha πως με λίγη σοβαρότητα και αγάπη από εμάς έχουμε 6 τρίποντα στα πλέιοφ. Εύκολότατα

Το παιχνίδι το έβλεπα ανα διαστήματα μετά το 1-0 και πάντα μόνο μια ομάδα έβλεπα, τον ΠΑΟΚ.
Ξεχάστε αγόρια μου τα contra, montra κλπ που σας πουλάνε φούμαρα.
Αν ήμουν σοβαρός γάβρος θα ντρεπόμουνα με τα καραγκιοζιλίκια αρκετών παιχτών μου. Να τους δω να κάνουν τα ίδια με Άντερλεχτ.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6100
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Δευτ 08 Φεβ 2016, 10:45

Δεν ειναι η πρώτη φορα που παίζεις με γαύρο ..καθε χρόνο τα ίδια γίνονται ..και πέρσι τα ίδια γίνανε ..επι της ουσίας πολυ καλα οργανωμένη η ομάδα ,απο τις ελάχιστες φορες που παίρνεις κατοχή σ ενα εκτος έδρας ντέρμπι με τον Ολυμπιακό και λογικα αν δεν είχαμε τις απουσίες θα είμασταν πολυ πιο επικίνδυνοι ..δυο οφσάιντ έκοψε εμας ενα αυτούς και κανα δυο κόκκινες τους χαρίστηκαν ..αλλα δε μπορεις να ποντάρεις στις κόκκινες ..συνήθως 11 εναντίον 11 ειναι το παιχνιδι ..εκει λοιπον οπως είπα είμασταν πραγματικα πολυ καλοί στον έλεγχο του παιχνιδιού ..επιθετικά ομως είμαστε ανούσιοι ..η μια τελική ειναι απαράδεκτο νούμερο ..περσι έβαλες τρία γκολ και έκανες και τελικές ..χρειαζεται προσπάθεια να γίνουμε πιο ουσιαστικοί ..αν αποκτήσουμε και αυτο για μένα είμαστε φαβορί για κύπελλο με τις επιστροφές
ariskatiforos
 

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Δευτ 08 Φεβ 2016, 10:45

Ισχύει
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 08 Φεβ 2016, 10:49

joshua έγραψε:Πραγματικα νομιζεις οτι κανεις κατι εξυπνο ψαχνωντας παλιοτερα ποστ αλλων μελων; Εγω θα ανησυχουσα αν ημουν στην θεση σου...Τελοσπαντων,τι σχεση εχει πχ το οτι ο Γκολασα και ο Χαρισης ηταν τραγικοι οταν παιξαμε με ρομβο με το χτεσινο παιχνιδι; Αν εβγαινε ενας εκ των Κλαους,Μπερμπα ρομβο θα παιζαμε; Στα ακρα θα επαιζε ο Γκολαςα οπως με την Καλονη;Επιπλεον ναι Κατσε,Γκολασα,Σαμπο μπορει να μην ειναι και τιποτα παικαραδες να τους ζηλεψει κανεις αλλα ειναι ΧΑΦ,τι δεν καταλαβαινεις;Ο λογος που σε ολο το παιχνιδι μεχρι να βγει ο Κλαους βγαλαμε 2 αν θυμαμαι ολες και ολες φασεις,μια στο ξεκινημα και μια που εκοψε το κορακι ηταν ακριβως η αριθμητικη υπεροπλια του γαυρου στα χαφ.Ποιο ηταν το πιο δραστηριο διαστημα της ομαδας στην επιθεση; Ηταν η δεν ηταν οταν βρεθηκαμε 10 εναντιων 10 με τα ιδια χαρακτηρηστικα παικτων;Ο ιδιος εγραψες αν ειδα καλα στο φορουμ του Μπερμπατοφ οτι δεν βοηθησε,γιατι θες σωνει και καλα να διαφωνεις μαζι μου ενω ξερεις οτι συμφωνεις;

Υ.Γ Μανιακε τα οποιος δεν παιζει παντα ειναι καλυτερος,οχι σε μενα.Εγω την αποψη μου την λεω παντα απο ΠΡΙΝ.Δεν περιμενω το αποτελεσμα για να κραξω η μη,ασε που για το χτεσινο παιχνιδι δεν εκραξα και κανεναν,αλλος το ξεκινησε.


Αν σ ενοχλουν οι ανακολουθιες που γραφεις τοτε να μη τις γραφεις.Ολους τους χεις βγαλει αχρηστους οταν παιζουν κι οταν οχι ,αναρωτιεσαι γιατι δε τους βαζει.Δικη σου κριτικη ειναι οχι δικια μου.Το οτι κανεις δε μπορει να κανει καλυτερα απ το Μπερμπα αυτο το passing game ,ενω ταυτοχρονα τραβαει πανω του 2-3 αντιπαλους αφηνωντας χωρους,δε μας περναει απ το μυαλο.Απλα χθες ,δυο φορες δε του βγηκε στη φαση του 25 οταν προσπαθησε να περασει στον Κλαους (κι αλλη μια στο β')οπου θα βγαινε μονος.Η μπαλια στον Κιτσιου παντως δικια του ηταν οπως και στο Μακ που δωθηκε οφσαιντ στο β.Αν οι μπαλιες περνουσαν (ή τις αφηνε το κορακι)τωρα θα μιλαγαμε γι αλλο ματς.Δε παιζαμε με την Καλονη και τα Χανια ,να κλεψει το ματς πηγε κι αυτο κρινεται σε 4-5 φασεις.
Εαν διαφωνεις μ αυτο μπορεις να γραψεις τη διαφωνια σου κι ολα καλα (οπως ο Αποστολης).Το να γραφεις ομως οτι αποτελει "διαζυγιο με τη λογικη" αυτη η κινηση του Τουντορ και να προσβαλεις τον προπονητη του ΠΑΟΚ κατ αυτο τον τροπο μια ,μερα πριν το παιχνιδι ξεπερναει κατα πολυ τα ορια.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26726
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 08 Φεβ 2016, 10:53

Πέρυσι είχαμε 22-4 φάουλ εις βάρος μας (φέτος 19-15) και παρ' όλα αυτά καταφέραμε να κάνουμε 3 γκολ. Με Τζανδάρη παρακαλώ, Kace και Τζιόλη. Βέβαια είχαμε έναν καλύτερο Κλάους και έναν αητό Pereyra.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89940
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 08 Φεβ 2016, 11:00

Και φέτος αν είχαμε ροντριγκεζ ζαιρο θα κερδίζαμε

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ 08 Φεβ 2016, 11:04

ΑποστόληςΑ έγραψε:Πέρυσι είχαμε 22-4 φάουλ εις βάρος μας (φέτος 19-15) και παρ' όλα αυτά καταφέραμε να κάνουμε 3 γκολ. Με Τζανδάρη παρακαλώ, Kace και Τζιόλη. Βέβαια είχαμε έναν καλύτερο Κλάους και έναν αητό Pereyra.


Πέρυσι ο Περέιρα θα ήταν οφσάιντ όπως φέτος ο Μακ, όπως και ο Σκόνδρας στο σπάσιμο του Σαλπι.

Ήταν ξεκάθαρο φέτος πως δεν έπρεπε να κάνουμε καν αντεπίθεση για να έχει ο γκέϊ τα μπακ του στη σέντρα ανενόχλητα.

Πάντως αν ήμουν Μαρινάκης και είχα στήσει ολόκληρη επιχείρηση πλυντήριο, είχα εξαγοράσει του πάντες για να κερδίζω τα πάντα για να έχω ήσυχα τα βόδια μου και η ομάδα μου έπαιζε έτσι,θα τους έκοβα μέχρι και το ζεστό νερό στα αποδυτήρια. (sic)
Asimos
 

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Δευτ 08 Φεβ 2016, 11:09

Με δεκάρι και δεξί back χθες το X το περνάμε στο πολύ χαλαρό. Και με μια νορμαλ διαιτησία και το διπλό. Η ομάδα στημένη στον χώρο ήταν ΑΨΟΓΗ. Πήρε το κέντρο του Ολυμπιακού μέσα στο Καραϊσκάκη για πλακα. Δεν είχε έναν παίχτη στον άξονα να κάνει τη τελική πασα η να απειλήσει γενικά και δεν είχε ένα δεξί back να βγάλει μια σωστή σέντρα. Για το ποιος έπρεπε να παίξει και που όταν έχεις τόσες απουσίες νομίζω είναι λίγο άκυρο να το συζητάμε. Ναι ο Πέλκας δεν έπαιξε καλά στα άκρα. Αλλα δεν έπαιξε καλά γιατί τον έκλειναν δυο και σε συνδυασμό με τον Μακ που κι αυτός τραβούσε αμυντικούς δημιούργησε χωρους στον άξονα για να κάνουν ότι θέλουν Τζιώλης και Cimirot. Αν στη θέση του Πέλκα έπαιζε ο ακίνδυνος Golasa δε θα γινόταν αυτό. Γι αυτό λέω ότι αν εκεί υπήρχε ένα σοβαρό δεκάρι μαζί με Cimiροτ και Τζιώλη θα έκαναν πλακα. Όπως είπε και ένα παιδί σε άλλο topic. Αυτή η φράση δυστυχώς μέχρι τον Ιούνιο θα ακουστεί πολλάκις.

Ο Χατζι μαζί με ένα back επιπεδου Contreras διπλα του θα φτιάξουν τρελό αμυντικό δίδυμο. Μου άρεσε παρα πολύ.

Κίτσιου ο Φρατζέσκος κάποτε είπε ότι για να φτάσει σε σημείο να εκτελεί φάουλ σαν penalty μόλις τελειωνε η προπόνηση καθόταν 1 ώρα και δούλευε το πόδι του μονος του. Αν δε θέλεις να καταλήξεις σε κανέναν Λεβαδειακό σε 2-3 χρονια ήρθε η ώρα να κανεις το ίδιο με τις σέντρες σου.

Όταν αναγκάζεις τον Ολυμπιακό μέσα στο Καραϊσκάκης 70 λεπτά να παίζει σαν την Προοδευτική του Σούλη Παπαδόπουλου με διπλή άμυνα ζώνης και ξύλο για να κρατήσει το αποτέλεσμα MVP είναι ο προπονητής και αυτοί που φταίνε για την ήττα είναι αυτοί που δε τον στήριξαν με μεταγραφές...
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 08 Φεβ 2016, 11:18

eorptol έγραψε:Και φέτος αν είχαμε ροντριγκεζ ζαιρο θα κερδίζαμε

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΑΝ. Αυτό όμως δεν θα το μάθουμε ποτέ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89940
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: γαυρομπιακος - Π.Α.Ο.Κ. 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 08 Φεβ 2016, 11:22

Εγώ εξακολουθώ να βλέπω πως αργά αλλά σταθερά, με φυσιολογικές παραλείψεις και λάθη, χτίζεται μια ωραία ομάδα.Και η πίστωση για αυτό από πλευράς μου αποδίδεται στον Τούντορ! Παρά τα στραβοπατήματα, μου δημιουργεί η ομάδα την αίσθηση πως επίκειται μόνο πρόοδος και καλύτερη αποτελεσματικότητα. Αυτή η γαγγραινα των διαρκών κωλοτραυματισμών άμα εξέλιπε κιόλας, θα ήμασταν ήδη πολύ καλύτερα και βαθμολογικά.
Αναφορικά με χτες τώρα, σε καμία περίπτωση δεν υστερήσαμε, πιστεύω, σε σχεδόν τίποτα από τον πρωκταθλητή. Αν μας ... επιτρεπόταν, 2-3 φάσεις, βάσει λογικής, επικίνδυνες θα βγάζαμε. Μιλάμε για προκλητικά "ανθρώπινα" λάθη!! Αυτό που με έχει χαλάσει φέτος πάρα πολύ είναι το θέμα με τον Όλσεν. Αδυνατώ να χωνέψω πως αντικαταστάθηκε από τον Βελλίδη.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης