Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 01 Οκτ 2017, 14:28

Όσο συνεχίζω να διαβάζω μερικούς εδώ μέσα, τόσο πιο πολύ πιστεύω ότι είσαι σκέτη όαση ρε ΠΟΡΚΑΡΕ... :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Ettien » Δευτ 23 Οκτ 2017, 23:22

Εγω πιστεύω ότι μας βολεύει αφάνταστα ότι η βαθμολογία στην κορυφή βρίσκεται σε χαμηλά επίπεδα. Οσο σε μικρότερη κλίμακα κριθεί το πρωτάθλημα τοσο το καλύτερο για μας. Πολυ πιθανόν να έχουμε επαναληψη της σεζόν 2004-2005 όταν και διεκδίκησαν 3 ομάδες το πρωταθλημα μέχρι τέλους και ο πρωταθλητης κρίθηκε στους 65 βαθμους. Αντε να φτάσει λίγο παραπανω.
Βασική προϋπόθεση για παρουμε τον τίτλο είναι το απαραίτητο, δλδ να κάνουμε το απόλυτο νικών στην Τούμπα. Αν το πετυχουμε αυτό θα είναι η καλύτερη δυνατή βάση. Θα βελτιωθεί κάποια στιγμη και η ομάδα, δεν μπορεί να δείχνει τόσο χάλι στα εκτός. Δεν αιθεροβατώ για να πιστεύω ότι θα μπορουμε να κερδίζουμε παντού. Αλλά με 11 ακόμη εκτός έδρας ματς μπορουμε να κανουμε 4-5 νίκες και να πάρουμε 3-4 ισοπαλίες. Ενας βελτιωμένος ΠΑΟΚ δεν νομίζω ότι θα έχει πρόβλημα για να το πετύχει και πιθανόν η συγκομιδη αυτή να αποδειχθεί αρκετή για το πρωτάθλημα.
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης