"Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Σχόλια - κριτική για τις υποχρεώσεις του ποδοσφαιρικού τμήματος για τη σεζόν 2015/16...

"Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Νοέμ 2015, 16:51

Έχουμε διανύσει ήδη το 1/3 του εφετινού πρωταθλήματος μόνο...Είναι μακρύς λοιπόν ο δρόμος μέχρι το "νήμα"!!!

Για να σας δω μάγκες μου (ή καλύτερα "μάγοι" μου) λοιπόν...

Προβλέψτε αν μπορείτε ακριβώς τους βαθμούς που θα έχει η Π.Α.Ο.Κ.άρα μας μετά τη λήξη και της 30ης αγωνιστικής...

Η βαθμολόγηση (για ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον κι αφού όλοι είμαστε ανταγωνιστικοί μιας και...Π.Α.Ο.Κ. είμαστε...αφού) θα γίνει ως ακολούθως:

Bonus πόντων ανάλογα με το χρονικό σημείο που θα σταλεί το post με την πρόβλεψη των τελικών βαθμών του Π.Α.Ο.Κ.:

Πρόβλεψη από 11η (ή και πριν) έως 36 ώρες μετά τη λήξη της 15ης αγωνιστικής.............80 πόντοι

Πρόβλεψη από 16η (ή και πριν) έως 36 ώρες μετά τη λήξη της 20ης αγωνιστικής.............40 πόντοι

Πρόβλεψη από 21η (ή και πριν) έως 36 ώρες μετά τη λήξη της 25ης αγωνιστικής.............20 πόντοι

36 ώρες μετά τη λήξη της 25ης αγωνιστικής, όχι μόνο δεν δίδονται bonus πόντοι, αλλά το topic κλειδώνεται (ή ακριβέστερα δεν "δέχεται" πλέον άλλα posts με προβλέψεις) μέχρι τη λήξη του πρωταθλήματος οπότε και θα ανακοινωθεί η βαθμολόγηση όλων των συμμετεχόντων και φυσικά ο Μέγας Μάγιστρος του PAOKmania 2015-2016...

Βαθμολόγηση για την σωστή τελική πρόβλεψη βαθμών.............50 πόντοι

Κάθε βαθμός διαφοράς + ή - από την τελική βαθμολογία του Π.Α.Ο.Κ. μας θα "στοιχίζει" -10 πόντους από τη συνολική βαθμολόγηση του κάθε συμμετέχοντα...

Οι bonus πόντοι της χρονικής περιόδου που θα υποβληθεί το post θα δίνονται στο ακέραιο για όσους προβλέψουν την ακριβή τελική βαθμολογία του Π.Α.Ο.Κ. μας ή με 1 βαθμό διαφορά + ή - απ αυτήν, το 1/2 των bonus πόντων σε όσους προβλέψουν τη βαθμολογία με 2 βαθμούς διαφορά + ή - και το 1/5 των bonus πόντων σε όσους προβλέψουν τη βαθμολογία με 3 και πλέον βαθμούς διαφορά+ ή - της σωστής τελικής βαθμολογίας...

Για περισσότερη "ίντριγκα" και συχνότερες "επισκέψεις" στο topic μπορείτε να συμπληρώσετε αλλά και να αλλάζετε όσες φορές θέλετε μέχρι και το τέλος της 25ης αγωνιστικής την πρόβλεψη σας για την τελική θέση του Π.Α.Ο.Κ. μας αλλά και τις θέσεις και τους βαθμούς των άλλων ομάδων της 1ης πεντάδας χωρίς καμία extra βαθμολόγηση, χωρίς όμως και κάποια ποινή αν δεν αναφέρεται στο post σας η τελική βαθμολογία του Π.Α.Ο.Κ....

Σ η μ ε ί ω σ η: Ο καθένας μας δικαιούται το πολύ 2 "επίσημα" posts με τους τελικούς βαθμούς του Π.Α.Ο.Κ. μας, χωρίς το δικαίωμα επεξεργασίας αφού τα επεξεργασμένα posts θα ισχύουν μεν, αλλά θα "μηδενίζονται" δε, (ανεξάρτητα χρονικής περιόδου από σήμερα έως και 36 ώρες μετά τη λήξη της 25ης αγωνιστικής) αλλά αυτόματα το 2ο post καταργεί το 1ο και μετά το 2ο ποστ η συνολική βαθμολόγηση του συμμετέχοντα θα είναι η μισή από τους συνολικούς πόντους που θα έπαιρνε αν ήταν το 1ο του...

Σ η μ ε ί ω σ η 2: Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσότερων συμμετεχόντων στην τελική βαθμολόγηση μετά την λήξη της τελευταίας (30ης) αγωνιστικής (τα play off δεν έχουν καμία σημασία) επικρατέστερος θα είναι αυτός του οποίου :idea: :idea: :idea: το post θα είναι χρονικά προγενέστερο... :o :o :o

Πάμε λοιπόν :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Καλή τύχη στην προσπάθεια όλων σας για την ανακήρυξη του "Μέγα Μάγιστρου" :opaokara: του PAOKmania 2015-2016...

:pano: :nairepaok:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τετ 02 Δεκ 2015, 08:27, έχει επεξεργασθεί 20 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Νοέμ 2015, 18:35

Ας ξεκινήσω λοιπόν την "ίντριγκα" του νέου topic "Μάγος είσαι;" με μία πρόχειρη πρόβλεψη της τελικής κατάταξης του εφετινού πρωταθλήματος...Όπως θα δείτε δεν βάζω βαθμούς (ειδικά για τον Π.Α.Ο.Κ.) οπότε το συγκεκριμένο δεν "μετράει" σαν 1ο μου επίσημο ποστ σύμφωνα με την προκήρυξη του "διαγωνισμού" αλλά δίνει σε σας το έναυσμα να ποστάρετε (συμφωνώντας ή διαφωνώντας) τη δική σας (σεβαστή πάντα) άποψη ;) Πάμε λοιπόν...

1..."Το μόόόνο που θυμάάάμαι απόό παιδί μιικρόό, στα @@ μου να γράάφω τοοον πουστόόγαυροοο...

2...Π.Α.Ο.Κ.

3...Ξεφτίλα της Πόλης

4...Αστεράκι του παλιοελλαδίτικου χωριού

5...Βαζελίνες (ασθμαίνοντας μάλιστα...)
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 19 Δεκ 2015, 13:35, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 00:00

Μήπως δεν έχει κανένα απολύτως εδιαφέρον;

Μήπως υπάρχει κάτι ακατανόητο στους κανονισμούς;

Μήπως βαριόσαστε τόσο πολύ;

Μήπως έχετε πάρει μπροστά σας το πρόγραμμα της Super Λιγδ και κάνετε ήδη τους υπολογισμούς σας;

Ή μήπως τελικά είσαστε τόσο "μπλαζέ"με τους "ψάρακες" του forum ρε καρντάσια μου;

Κοντά στις 100 προβολές είδα ότι είχε το topic που άνοιξα και ούτε ένα σχόλιο ακόμα; :!: :!: :!:

Tι απ όλα να συμβαίνει άραγε; :?: :?: :?: :o :o :o :o :o

Εκτός αν έκανα πάλι κανένα λάθος και υπάρχει ήδη το ίδιο ή κάτι παρόμοιο...Ίδωμεν όμως...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 21 Νοέμ 2015, 16:47, έχει επεξεργασθεί 5 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 00:39

Π.Α.Ο.Κ. 52 βαθμοί! :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 00:51

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: Έλα ρε φίλος...Δεν χρειαζόταν να "σπαταλήσεις" το ένα απ τα δύο "επίσημα" ποστ που δικαιούσαι όμως :( Εκτός κι αν τους μέτρησες τόσο καλά και πηγαίνεις για "αρχιμάγος" του PAOKmania!!! :lol: :lol: :lol: Μακάρι, αν και λίγοι με φαίνονται οι πόντοι που προβλέπεις φίλος... :roll: :roll:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 21 Νοέμ 2015, 18:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 00:57

Γαύρος 75 β το αήττητο θα σπάσει στο γαύρος ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ 61
Βαζελος 63
ΑΕΚ 57
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 01:06

Άλλος "μέγας μάγιστρος" μας βρήκε...Γιατί είσαστε τόσο βιαστικοί και δεν διαβάζετε πρώτα τους κανονισμούς βρε; Ευχαριστώ πάντως για τη συμμετοχή σας...Με συγκινήσατε νυχτιάτικα βρε...παλιόπαιδα :? :) :D :P :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 21 Νοέμ 2015, 01:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 01:15

Εγώ τους διάβασα, δεν κατάλαβα πολλά, θυμήθηκα τις αποτυχίες μου στα άλλα παιχνίδια του forum και απλώς postαρα αυτό..μετά από ελάχιστη σκέψη και μια ματιά στη βαθμολογία!

Θέλει(ς) να postάρουμε και για θέσεις;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 01:28

:lol: :lol: :lol: Σσσσσσσωραίος ρε μόρτη!!! Κατάταξη των θέσεων μόνο για να "ιντριγκάρεται" η ανταλλαγή απόψεων ανάμεσα μας και να έχει μεγαλύτερη επισκεψιμότητα το topic φίλος...Πως το "νιώθεις";
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό simba » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 03:29

Αν και ποναει αυτο το τοπικ (κ μαλλον γι'αυτο δε μπαινουν πολλοι στη διαδικασια goran ;) )

Γαύρος 71 β
ΠΑΟΚ 56
Βαζελος 54
ΑΕΚ 51
Αστερας 47
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 03:48

goran 64 έγραψε::lol: :lol: :lol: Σσσσσσσωραίος ρε μόρτη!!! Κατάταξη των θέσεων μόνο για να "ιντριγκάρεται" η ανταλλαγή απόψεων ανάμεσα μας και να έχει μεγαλύτερη επισκεψιμότητα το topic φίλος...Πως το "νιώθεις";


Θα το σκεφτώ αύριο με καθαρότερο μυαλό και θα postάρω και κατάταξη..!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό gvpaok89 » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 09:36

γαυρος 77
ΠΑΟΚ 65
κουλα 59
βαζελος 57
αστερας 50

Κυπελλο:ΠΑΟΚ
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
gvpaok89
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: Δευτ 11 Αύγ 2014, 22:08

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 10:50

Νομιζω οτι η αφαιρεση βαθμων ειναι υπερβολικη

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ...
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 10:54

Αν καταλαβα καλα εννοεις για καθε βαθμο διαφορας -10 ποντους; Δηλαδη αν εχω τ βαθμους διαφορα θα εχω -50; Ετσι θα εχουμε βαθμολογιες υπο του μηδενος!

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ...
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: "Μάγος είσαι;" Τελική βαθμολογία Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 21 Νοέμ 2015, 11:19

Καλημέρα σε όλους...

Κάθε βαθμός διαφορά + ή - στοιχίζει -10 βαθμούς από την συνολική βαθμολόγηση του συμμετέχοντα...Μην ξεχνάς τους bonus πόντους φίλος που μπορεί να πάρει κάποιος άσχετα με το πόσο λάθος βαθμολογία πόσταρε...Τώρα αν πέσει έξω πάνω από 8 βαθμούς μπορεί να έχει και αρνητικές βαθμολογίες, τι πειράζει μήπως;

Έλα ρε παιδιά...Μετρημένα κουκιά είναι οι βαθμοί...20 παιχνίδια έμειναν και μπορείτε να ποστάρετε "επίσημα" τους τελικούς βαθμούς του Π.Α.Ο.Κ. με το μέγιστο bonus πόντων μέχρι και την λήξη της 15ης ή με 20 πόντους bonus μέχρι τη λήξη της 25ης...Προς το παρόν ας κάνουμε και λίγο χαβαλέ με τη σειρά στις 5 πρώτες θέσεις (αλλά και τους βαθμούς ΜΟΝΟ των άλλων ομάδων χωρίς να χάνουμε τις καλές πιθανότητες μας για "αρχιμάγοι" του PAOKmania)...Θέλει και λίγο στρατηγική...Γι αυτό έλεγα χθες βράδυ στα παιδιά να μην βιάζονται... ;) ;) ;)
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 28 Νοέμ 2015, 22:04, έχει επεξεργασθεί 4 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Επόμενο

Επιστροφή στο Σεζόν 2015-2016

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης