Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 78-70 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Eurocup και όλων των παραλειπομένων...

MVP Cantu - Π.Α.Ο.Κ.

Langford
4
57%
Liapis
2
29%
Carter
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Odum
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Saloustros
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Vaughn
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Dedas
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Margaritis
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Kottas
1
14%
Tsochlas
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 7

Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 78-70 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Φεβ 2015, 15:37

Αυλαία στο EuroCup, με τον εκτός έδρας αγώνα μέσα στην Cantu.
Αγώνας που για εμάς δεν κρίνει τίποτα απολύτως, οπότε είναι μια καλή ευκαιρία να δει περισσότερο ο Σούλης παίχτες όπως ο Δέδας, ο Κώττας, ο Λιάπης...

Παρ'όλες τις αλχημείες που μπορεί να δούμε, δεν νομίζω ο Σούλης να μην πάει για τη νίκη!

Θετικό που δεν κάνουμε τόσο μακρύ ταξίδι!

:pano:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 11/2 21:30 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 09 Φεβ 2015, 21:12

Πάμε για διπλάρα, λαίμαι!
:opaokara:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 11/2 21:30 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Φεβ 2015, 23:27

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/79712-ektos-proponisis-o-margaritis

Εκτός προπόνησης ο Μαργαρίτης

Την Τρίτη (10/02) το πρωί η αποστολή του ΠΑΟΚ αναχωρεί με προορισμό το Καντού, μαζί με τους Χαριτόπουλο, Σιναντίνοβιτς παρ' όλο που δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής.

Σήμερα (09/02) άρχισε η προετοιμασία του ΠΑΟΚ για το αδιάφορο βαθμολογικά εκτός έδρας παιχνίδι με την Καντού, που θα πραγματοποιηθεί το βράδυ της Τετάρτης (11/2) και με το οποίο θα ολοκληρωθεί το φετινό ευρωπαϊκό ταξίδι του "δικεφάλου".

Στη σημερινή (9/2) προπόνηση δεν έλαβε μέρος ο Βαγγέλης Μαργαρίτης λόγω ίωσης, αλλά ακολούθησε την αποστολή, όπως και οι Χαριτόπουλος, Σιναντίνοβιτς, παρ' όλο που δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής.
Η αποστολή αναχωρεί το πρωί (06:35) της Τρίτης από την Θεσσαλονίκη και μέσω Αθηνών, αναμένεται να φτάσει στις 11:00 (ώρα Ελλάδας) στο Μιλάνο και από εκεί οδικώς τα μεταβεί στο Καντού. Ο ΠΑΟΚ θα προπονηθεί στη Mapooro Arena το βράδυ της Τρίτης (21:00), αλλά και το μεσημέρι της Τετάρτης (12:00), ενώ, τέλος, να σημειωθεί ότι οι Κώστας Χαραλαμπίδης και Κώστας Κακαρούδης θα παραμείνουν στη Θεσσαλονίκη για να ακολουθήσουν ειδικό πρόγραμμα αποθεραπείας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 11/2 21:30 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Τρί 10 Φεβ 2015, 16:41

Μόνο ζητούμενο η αξιοπρέπεια και η γρήγορη επιστροφή.

Αυτοί έχουν κίνητρο να μας νικήσουν με όσο γίνεται περισσότερους πόντους. Η Καντού θέλει την τελευταία αγωνιστική ταυτόχρονα νίκη δική της, ήττα της Λιμόζ και άθροισμα διαφορών στα δύο παιχνίδια τουλάχιστον 17 έτσι ώστε να περάσουν λόγω καλύτερης διαφοράς πόντων ή, στην περίπτωση που είναι ακριβώς 17, λόγω καλύτερης συνολικής επίθεσης. Η Λιμόζ είναι στο 14 με επίθεση 358, γι' αυτό κιόλας πήραν τάιμ άουτ στα δύο δευτερόλεπτα στο Παλατάκι, μήπως και βάλουν και άλλο καλάθι, ενώ η Καντού στο -3 με επίθεση 376. Στα μεταξύ τους παιχνίδια έχουν από μία νίκη με 11 πόντους άρα ισοβαθμία. Δε θα έλεγα όχι σε στραπάτσο της Λιμόζ αλλά ας φροντίσει η Κίμκι γι' αυτό.

Θα έχει και δικούς μας στην κερκίδα.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 11/2 21:30 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 11 Φεβ 2015, 08:13

Τρικυμίας έγραψε:Θα έχει και δικούς μας στην κερκίδα.


:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


http://www.paokmania.gr/stiles/mme/79761-pigame-ena-vima-parapano

"Πήγαμε ένα βήμα παραπάνω"

Τι δήλωσε ο Σούλης Μαρκόπουλος ενόψει του αγώνα με την Καντού.

O ΠΑΟΚ βρίσκεται ήδη στην Ιταλία για να αντιμετωπίσει αύριο την Καντού στο πλαίσιο της φάσης των "32" του Eurocup.

Μπορεί ο "Δικέφαλος" να έχει αποχαιρετήσει την υπόθεση πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης, ωστόσο θέλει να πανηγυρίσει τη νίκη για λόγους γοήτρου, αναζητώντας τη χαμένη του αυτοπεποίθηση μετά τα τελευταία ανεπιτυχή αποτελέσματα.

Ο Σούλης Μαρκόπουλος μιλώντας στην επίσημη ιστοσελίδα του Eurocup, έκανε... ταμείο της φετινής ευρωπαϊκής πορείας του ΠΑΟΚ, υποστηρίζοντας ότι φέτος η ομάδα του πήγε ένα βήμα παραπέρα.

Παράλληλα τόνισε πως οι "ασπρόμαυροι" θα κάνουν ό,τι μπορούν για να πανηγυρίσουν αύριο το ροζ φύλλο αγώνα στην έδρα της Καντού παρά τις απουσίες που έχουν.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Μαρκόπουλου:

«Ολοκληρώνουμε την φετινή σεζόν στη διοργάνωση με ένα ακόμη δύσκολο παιχνίδι. Το παιχνίδι εναντίον της Καντού μπορεί να μην είναι σημαντικό για εμάς για την κατάταξη αλλά όπως και σε προηγούμενα παιχνίδια, θέλουμε να παραμείνουμε ανταγωνιστικοί. Νομίζω ότι είχαμε μια θετική σεζόν, πήγαμε ένα βήμα παραπάνω από την περασμένη σεζόν και όλα αυτά παρά τα σοβαρά προβλήματα τραυματισμών. Θα ήθελα να τελειώσουμε την διοργάνωση με μια καλή απόδοση γνωρίζοντας ότι έχουμε να αντιμετωπίσουμε μια πολύ καλή και αθλητική ομάδα, που έχει μεγάλο κίνητρο και παίζει στην έδρα της. Φυσικά μας λείπουν δύο σημαντικοί παίκτες, αλλά εμείς θα κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε και στη συνέχεια θα επικεντρωθούμε στα παιχνίδια μας στην Ελλάδα».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 11/2 21:30 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 11 Φεβ 2015, 11:48

τιμητική ήττα με 4 πόντους στο τελευταίο sec με 3πόντο και φάουλ για να μην περάσει η limoges :mrgreen:
λιάπης 18 πόντους, δέδας 6 τρίποντα, σαλούστρος 26', odum 10 Πόντοι-11 rebounds-19 assists, carter 9', langford 14', μαργαρίτης 16', τσόχλας 18'.
ψήσιμο στον johnson-odom από Τέλη να έρθει του χρόνου στον ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 11/2 21:30 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό alejio4 » Τετ 11 Φεβ 2015, 22:15

Mε ψάρωσες ρε palok. Hμίχρονο είμαστε 5 μπροστα 37-42. Με αρκετό χρόνο συμμετοχής ο Λιαπης και ο Κώττας (έβαλε μια καλαθάρα για πουλέν τον βλέπω εν ελθέτω χρόνο)
Άβαταρ μέλους
alejio4
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 11 Μάιος 2009, 02:26
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 11/2 21:30 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 11 Φεβ 2015, 22:24

Μόλις συντονίστηκα!

http://live.drakulastream.eu/static/freepopups/272315863354050.html
Ψιλοκολλάει... :twisted:

Υπάρχει και αυτό: http://live.drakulastream.eu/index2.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=272315&tv_id=863&tid=36704&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=335


http://live.euroleague.net/games.aspx?ig=uleb_268&st=20&dp=STATSF36A9F991F5773SW6IIT&z=0 Στατιστικά. Langford και Vaughn στους 11.
4 assists ο Τσόχλας, 2 λάθη μόνο όλη η ομάς.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 11/2 21:30 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 11 Φεβ 2015, 22:58

69-58, κανένα 5λεπτο έμεινε, δεν βλέπω καν τον αγώνα, το link είναι από τα 2-3 χειρότερα που θυμάμαι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 11/2 21:30 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 11 Φεβ 2015, 23:05

76-66

ενα λεπτο πριν την ληξη
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 78-70 σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 11 Φεβ 2015, 23:19

Ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι πόντοι των αντιπάλων (full game stats):

Cantu
1ος σκόρερ: Johnson-Odom (21) ο οποίος έπαιξε 37 λεπτά!
2ος: Abass (12)
κι οι υπόλοιποι από 9 και κάτω...
Αν έσβηνε ο Σούλης τον συγκεκριμένο, ίσως ήταν αλλιώς τα πράγματα. Το κατάφερε (στον μέγιστο βαθμό) επάνω στον Διαμαντίδη.

Μιλάω βέβαια με την ελάχιστη εμπειρία μου στο μπάσκετ και χωρίς να δω τον αγώνα..



Π.Α.Ο.Κ.
Langford 17pts
Vaughn 15pts
Odum 13pts
Λιάπης 8pts
και οι άλλοι από 5 έως 0

4 assists ο Carter και ο Τσόχλας έκαστος.

17:31 ο Λιάπης(!), σχεδόν 13' ο Κώττας και μόλις 7:49 ο Δέδας...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 78-70 σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 11 Φεβ 2015, 23:47

http://www.paokmania.gr/tournament/basket/evropi/79822-antapokrithikame-pliros-sti-diorganosi

«Ανταποκριθήκαμε πλήρως στη διοργάνωση»

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ Σούλης Μαρκόπουλος δήλωσε μετά το τέλος του αγώνα με την Cantu:

«Συγχαρητήρια στην Cantu για τη νίκη της και της εύχομαι καλή συνέχεια στη διοργάνωση. Γνωρίζαμε ότι θα αντιμετωπίσουμε μία πολύ καλή ομάδα, κάναμε προσπάθεια για να πραγματοποιήσουμε το παιχνίδι μας, αν και δεν είχαμε κανένα βαθμολογικό ενδιαφέρον. Θέλω να συγχαρώ τους παίκτες μου για την προσπάθεια που έκαναν σε όλη την διάρκεια του αγώνα. Παίξαμε πολύ καλά στο πρώτο ημίχρονο, αλλά στο δεύτερο ημίχρονο κουραστήκαμε, κάναμε και ορισμένες λανθασμένες επιλογές και ήρθε η ήττα.

Ανταποκριθήκαμε πλήρως στους στόχους που είχαμε βάλει στη διοργάνωση. Σε όλα τα παιχνίδια (εκτός από τους δύο αγώνες μας στη Ρωσία) ήμασταν πολύ ανταγωνιστικοί και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο και παρά τα προβλήματα που αντιμετωπίσαμε και με σοβαρούς τραυματισμούς. Νομίζω ότι ολοκληρώνουμε την παρουσία μας στη διοργάνωση με όμορφο τρόπο και σίγουρα μας μένει ικανοποίηση για το πρόσωπο που δείξαμε...»
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 78-70 σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Πέμ 12 Φεβ 2015, 01:03

Θετική η συμμετοχή Λιάπη και Κώττα. Η ομάδα έπαιξε ίσως με το λιγότερο άγχος στη φετινή σεζόν. Από εδώ και πέρα περιμένω σταδιακή βελτίωση. Ελπίζω ότι θα είμαστε έτοιμοι για τον ημιτελικό. Λογικά αυτός θα γίνει σε μια εβδομάδα, μάλλον Τετάρτη, που έχει διακοπή η Ευρωλίγκα. Μετά οι κοκκινοπράσινοι έχουν παιχνίδια μεσοβδόμαδα μέχρι το Πάσχα και δεν υπάρχει κενή ημερομηνία εκτός αν πάνε άλλη μια αγωνιστική πίσω το πρωτάθλημα. Θα ήταν αρκετά γενναιόψυχο εκ μέρους των αρμόδιων οργάνων να αποφασίσουν, αν έχουν την ευγενή καλοσύνη, ποιος θα είναι τελικά ο αντίπαλος του ΠΑΟΚ. Το εισιτήριο άρχισε να γαριάζει.

Τον μπούλο Λιμόζ.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 78-70 σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Πέμ 12 Φεβ 2015, 12:26

Α-π-ί-θ-α-ν-ο καλάθι χτες του Κώττα στο ματς! Δείτε στο 2:34 του βίντεο τι κάνει το παλικαράκι! Τύφλα να 'χει ο Χακίμ..3 παίχτες χόρεψε! Είχα την τύχη να τον δω πέρυσι από κοντά σε ένα παιχνίδι κεκλεισμένων με τη Λουκόιλ που πήρε αρκετά λεπτά συμμετοχής και μου άρεσε πάρα πολύ, μου θύμισε Μαυροκεφαλίδη είχα πεί στις κινήσεις του. Βέβαια αυτό ήταν για φέτος, μη περιμένετε με τον Μαρκόπουλο να τον ξαναδείτε στο παρκέ, ακόμα κι αν κερδίζουμε με 30, ακόμα κι αν παίζουμε με τον Κόροιβο..

Πραγματικά τεράστιος προπονητής ο Σούλης, μεγάλος δάσκαλος και αν δεν ήταν αυτός μπορεί και να βολοδέρναμε σε 6ο-7ες θέσεις, αλλά αυτά του τα κολλήματα ώρες ώρες είναι ανυπόφορα. Ο Λιάπης συνεχίζει να εντυπωσιάζει με τις εμφανίσεις του, αλάνθαστος και χτες με απόλυτη ευστοχία, τι θα γινόταν αν π.χ έπαιζε αυτός 28 λεπτά και ο Κάρτερ (που κοντεύει να σκάσει) 17 κι όχι αντίστροφα όπως και έγινε..? Φαντάζομαι πάλι στον αγώνα με τον ΚΑΟΔ ο Μιχαλάκης θα ανταμειφθεί για τη νέα του καλή εμφάνιση και θα πάρει το 2λεπτάκι που του αναλογεί, μη χαλάσει το γούρι! :evil: :twisted:
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Cantu - Π.Α.Ο.Κ. 78-70 σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 12 Φεβ 2015, 13:00

o Μιχάλης φαίνεται να ανταποκρίνεται πολύ καλά. Δεν είναι και 17 να παίζει 17 δευτερόλεπτα ανά ματς. Ναι προφανώς έχει αδυναμίες, όπως είναι το σώμα του, η σκληράδα του, ο φόβος να κάνει ένα σκληρό φάουλ, να παίξει ενδεχομένως καλή άμυνα πέρα από 1-1 ΑΛΛΑ διάολε, ΟΚ, ας βγάλουμε κάποια στιγμή και έναν (απλά καλό) παίκτη που θα παίξει μπάσκετ σε εμάς για χρόνια και θα μας βοηθήσει. Δλδ δεν είναι ή μαυροκεφαλίδης-κόνιαρης (που θα παίξει στο βάζελο ή στην barca) ή γιαννακίδης (με όλο το σεβασμό στον έτερο Μιχάλη). Χρειάζεται ΠΑΟΚσήδικο αίμα η ομάδα. όπως barcelona ;)

κατά τα άλλα, πού πας ρε καραμήτρο xωρίς rebound. είμεθα 4οι από το τέλος σε όλο το eurocup και οι αντιπαlοί μας 3οι καλύτεροι :? :o :shock: . και νομίζω οτι τα πράγματα χειροτέρεψαν κατά πολύ στο top32. Θεωρώ οτι με το rebound θα είχαμε περάσει, να μην πώ και εύκολα :opaokara:

του χρόνου λοιπόν. ο Μπίδης έλειψε, ένας έξτρα ψηλός σίγουρα χρειαζόταν, ίσως και ένα καλύτερο τριάρι που λέει και ο Σούλης αλλά προπάντων ΕΝΑΣ POINT GUARD. ε Jake? :twisted:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Επόμενο

Επιστροφή στο Eurocup

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες