Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 80-60 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Eurocup και όλων των παραλειπομένων...

MVP Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost

Odum
6
17%
Saloustros
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Kakaroudis
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Carter
18
51%
Vaughn
9
26%
Tsochlas
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Charalampidis
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Langford
1
3%
Dedas
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Liapis
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Kottas
1
3%
 
Σύνολο ψήφων : 35

Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 80-60 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 10 Νοέμ 2014, 21:45

Ομάδα..................Νίκες-Ήττες

Lokomotiv Kuban......4-0
Pinar Karsiyaka........3-1
P.A.O.K.................3-1
Buducnost...............1-3
Ventspils................1-3
Zielona Gora...........0-4


Με νίκη ουσιαστικά κλειδώνουμε την πρόκριση, οπότε ένα δυνατό Παλατάκι είναι αναγκαίο για να ωθήσει την ομάδα στην 4η της νίκη στο EuroCup (και 10η συνολικά)!


Roster και πληροφορίες της Buducnost


Ανάλυση της Buducnost

Ο Παντελής Μπούτσκος αναλύει την Buducnost…

Στροφή και μάλιστα γρήγορη για τον ΠΑΟΚ, στο επόμενο Ευρωπαϊκό παιχνίδι, απέναντι στην Buducnost. Αγώνας με τον οποίο ολοκληρώνεται ο πρώτος γύρος της κανονικής περιόδου του Eurocup και ο άμεσος συνεργάτης του Σούλη Μαρκόπουλου, προπονητής Παντελής Μπούτσκος, αναλύει στο paokbc.gr την ομάδα από το Μαυροβούνιο και μαζί καταθέτει, όπως κάθε εβδομάδα, τον τρόπο με τον οποίο ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει τις προκλήσεις που έχει διαρκώς μπροστά του…

«Έπειτα από δύο κοπιαστικά ταξίδια επιστρέφουμε στο σπίτι μας και είμαστε ενθουσιασμένοι που θα αγωνιστούμε μπροστά στο κοινό μας γιατί το μπάσκετ είναι γιορτή και όλοι μαζί μπορούμε να πετύχουμε περισσότερα.

Το πρόσημο μέχρι τώρα είναι ιδιαίτερα θετικό και τα μηνύματα πολύ ενθαρρυντικά, αλλά το μεγαλύτερο κέρδος είναι τα διδάγματα που προκύπτουν από κάθε αγώνα και αποτελούν οδηγό για τους τομείς που πρέπει να βελτιώσουμε. Μας δείχνουν παράλληλα και ότι οφείλουμε να παραμείνουμε ταπεινοί και συγκεντρωμένοι στην προσπάθειά μας για συνεχή βελτίωση. Όχι μόνο γιατί ο δρόμος είναι μακρύς ακόμη, αλλά επειδή τίποτα δε συγκρίνεται με το συναίσθημα να αφήνεις το παρκέ, γνωρίζοντας ότι ήσουν γενναίος στην προσπάθειά σου και να νιώθεις ότι έγινες καλύτερος παίκτης ή καλύτερη ομάδα από ότι ήσουν πριν.

Όπως λέμε στην ομάδα μας, το μπάσκετ είναι σε κάθε πάσα, σε κάθε ντρίμπλα, σε κάθε αναπνοή και παρά την πίεση των αγώνων θέλουμε να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι μέσα από το ταξίδι μας στο Eurocup. Nα αγγίξουμε και να ξεπεράσουμε τα όρια μας σαν ομάδα.

Επόμενος αντίπαλός μας είναι η Βuducnost, ξυπνώντας μνήμες από την περσινή σεζόν, με δύο σπουδαίους αγώνες μέσα σε ηλεκτρισμένη ατμόσφαιρα που κρίθηκαν στο τελευταίο σουτ. Και πραγματικά δεν περιμένουμε κάτι ευκολότερο αυτή την χρονιά, αφού πρόκειται για μια ομάδα με πολύ γεμάτο και ποιοτικό ρόστερ και μόλις μία ήττα (από τον Ερυθρό Αστέρα) στην ιδιαίτερα απαιτητική Αδριατική Λίγκα. Η Buducnost μάλιστα, παρουσιάζεται φορμαρισμένη τον τελευταίο καιρό και η θέση της στον όμιλό μας είναι μάλλον πλασματική.

Στην περιφέρεια ο Οmar Cook, με πολυετή εμπειρία στην Ευρωλίγκα καθοδηγεί με ασφάλεια την ομάδα, καθώς ξεκινούν πολλοί αιφνιδιασμοί από τα χέρια του αλλά και δίνει λύσεις με τις εγκεφαλικές του εμπνεύσεις σε set επίθεση. Ο Cook εκμεταλλεύεται τους ικανότατους σουτέρ όπως ο Sehovic και ο (πρωταθλητής Γαλλίας με τη Λιμόζ) Reynolds, ο οποίος έχει κομβικό ρόλο αφού έχει το ταλέντο να δημιουργεί από το Pick & Roll, τόσο για τον εαυτό του όσο και για τους συμπαίκτες του.

Ιδιαίτερη προσοχή πρέπει να δώσουμε στα «drive» του Popovic αλλά και στο παιχνίδι χωρίς την μπάλα του Sheehey, που τελειώνει φάσεις με τα πλούσια αθλητικά του προσόντα. Επίσης θα πρέπει να ελέγξουμε το ρυθμό που δίνει παίρνοντας αρκετά ρίσκα ο Capin (γνώριμός μας και από την παρουσία του στο Ελληνικό πρωτάθλημα).

Στην «front line» o Planinic με τα 2.11 και την εμπειρία του από Maccabi Tel Aviv και Cibona Zagreb δίνει λύσεις τρέχοντας ακόμη και πρώτος στον αιφνιδιασμό, όπως επίσης και στο Pick & Roll, λαμβάνοντας τις ασσίστ του Οmar Cook. Και ο Dasic με το «all around» παιχνίδι του τον συμπληρώνει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Ο Vitcovac με το πολύ δυναμικό του παιχνίδι είναι σημείο αναφοράς αφού έχει πολλές απομονώσεις στο «low post» όπου οι συμπαίκτες του, του δίνουν μεγάλη αποδοχή, ενώ ο Subotic έχει την ικανότητα να σουτάρει έξω από τα 6.75 αλλά και να επιτεθεί με πρόσωπο στο καλάθι.

Η ομάδα μας δοκιμάζεται κάτω από μεγάλη σωματική και πνευματική επιβάρυνση με δύο αγώνες την εβδομάδα, αλλά κάθε φορά μπαίνουμε στο γήπεδο με πολύ ενθουσιασμό για τη νίκη και το κίνητρό μας είναι ιδιαίτερα υψηλό για να ανταποκριθούμε σε κάθε πρόκληση, αφού γνωρίζουμε πολύ καλά ότι αυτή η καταπόνηση που νιώθουμε σήμερα θα αποτελεί τη δύναμή μας αύριο.

Είμαστε περήφανοι για τον χαρακτήρα που έχει αναδείξει η ομάδα μας στην άμυνα και πρέπει να συνεχίσουμε να χτίζουμε και να επενδύουμε πάνω σε αυτό το κομμάτι αφού από εκεί μπαίνουν οι βάσεις για τη νίκη. Και ο αντίπαλός μας πρέπει να γνωρίζει ότι δε θα του χαριστεί τίποτα εύκολο, αφού δεν μπορείς να κερδίσεις κάποιον που δεν τα παρατάει ποτέ. Πρέπει επίσης να αναπτύξουμε τους αυτοματισμούς μας και τις συνεργασίες μας στην επίθεση με υπομονή και με βάση το δόγμα του προπονητή μας για ομαδική δουλειά και ισορροπία στην κατανομή των επιθέσεων ανάμεσα στην περιφέρεια και τη ρακέτα ψάχνοντας κάθε φορά την καλύτερη δυνατή επιλογή.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 10 Νοέμ 2014, 21:53

RoMaN έγραψε:Με νίκη ουσιαστικά κλειδώνουμε την πρόκριση, οπότε ένα δυνατό Παλατάκι είναι αναγκαίο για να ωθήσει την ομάδα στην 4η της νίκη στο EuroCup (και 10η συνολικά)!


http://www.paokbc.gr/news/news/3934

Τα εισιτήρια για τον αγώνα ΠΑΟΚ – Buducnost

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι από το πρωί της Δευτέρας 10 Νοεμβρίου 2014 θα διατίθενται τα εισιτήρια για τον αγώνα ΠΑΟΚ – Buducnost, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 12/11/2014 και ώρα 7μ.μ. στο PAOK Sports Arena για την 5η αγωνιστική του Eurocup.

Τα εισιτήρια διατίθενται ήδη μέσω Internet, ενώ από το PAOK Sports Arena θα διατίθενται, Δευτέρα και Τρίτη 10:00-20:00 και την Τετάρτη )12/11) από τις 10:00 μέχρι και την ώρα έναρξης του αγώνα.

Οι τιμές των εισιτηρίων για τον αγώνα ΠΑΟΚ – Buducnost είναι…

ΤΙΜΗ.........ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

10€...........Όλα τα διαζώματα του γηπέδου
15€...........108, 109, 110, 111
25€...........VIP 1,2,5
50€...........VIP 3,4
100€..........VIP Lounge

Εισιτήρια για τον αγώνα ΠΑΟΚ – Buducnost θα διατίθενται και μέσω Internet από την διεύθυνση https://buy.tickethour.com/paokbc-ww/showProductList.html με την γνωστή διαδικασία Print@home. Μέσω του Print@home ο φίλαθλος μπορεί να αγοράσει τη συγκεκριμένη θέση που επιθυμεί, και να εκτυπώσει το εισιτήριό του στο σπίτι του με έναν απλό εκτυπωτή Α4, χωρίς να χρειαστεί να περιμένει στην ουρά των εκδοτηρίων για την παραλαβή των ήδη αγορασμένων εισιτηρίων του.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τρί 11 Νοέμ 2014, 03:09

Παλι εμεις κι εμεις θα παμε στο γηπεδο....στο ποδοσφαιρο μαζευουμε 12-13 χιλιαδες καθε Κυριακη και στο μπασκετ δεν μπορουμε να παμε πανω απο 1-1,5 χιλιαρικο,θελουμε και Ευρωλιγκα τρομαρα μας....
Πιστευω οτι θα κερδισουμε τον αγωνα αν και παιζουμε χωρις τον Μαργαριτη που ειναι πολυεργαλειο στα χερια του Σουλη...Οσο για την ομαδα τους εχει κλασσικα καλους σουτερ και εμπειρους ξενους.
Ευκολα ή δυσκολα θα ερθει η νικη για μας και σχεδον η προκριση στην επομενη φαση και μετα θα κοιταξουμε να παρουμε οσο πιο καλη θεση μπορουμε...αν περασουμε πιστευω θα ενισχυθουμε με εναν σεντερ ή ενα 3-4 .
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 12 Νοέμ 2014, 05:16

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/74050-apoleia-gia-boutoysnost

Απώλεια για Μπουτούσνοστ

Στις σημερινές του δηλώσεις του ο Σούλης Μαρκόπουλος αναφέρθηκε στην ενίσχυση της Μπουτούσνοστ (σε σχέση με πέρυσι) και με τον J.R. Ρέινολντς.

Ο συγκεκριμένος 30χρονος Αμερικανός γκαρντ δεν ήρθε στην Θεσσαλονίκη με την αποστολή της ομάδας του και φυσικά δεν παίζει στο αυριανό παιχνίδι.

Αντιθέτως ο ΠΑΟΚ είναι πανέτοιμος για τον αγώνα που θα είναι ξεχωριστός για τον Όντουμ (φωτό), τον οποίο ήρθε στην Ελλάδα να παρακολουθήσει για πρώτη φορά και η μητέρα του.



Δύο συμπεράσματα:
1. Αυτός που κάνει pick&roll δεν θα παίξει και
2. ο Odum θα κάνει ματσάρα! ;)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 12 Νοέμ 2014, 10:29

έχουνε τον Cook που είναι από τους καλύτερους δημιουργούς στην Ευρώπη στον άσσο ενώ αρκετά καλός (κυρίως ως σκόρερ) είναι και ο Capin που έχει περάσει από τα μέρη μας (Πανελλήνιο). είναι πολύ γεμάτοι αυτοί στα guards αλλά ναι, ο Reynolds είναι απώλεια.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10570
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τετ 12 Νοέμ 2014, 10:37

Palok ποτε θα σε δουμε σε κανενα παιχνιδι??
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 12 Νοέμ 2014, 14:55

το ποτέ είναι το πιο πιθανό :mrgreen: . παίζει πάντως by the way να είμαι Θεσσαλονίκη για κάποιες ημέρες κάπου στο κοντά στο Πάσχα :o οπότε ελπίζω να συμπέσει να δούμε και κανα ματσάκι παρέα (ή barea) :opaokara:

και για να είμαι οντόπικ, ο μαργαρίτης πότε επιστρέφει????
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10570
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τετ 12 Νοέμ 2014, 14:57

Ελπιζω να εχει κανενα παιχνιδι και να το δουμε παρεα....!!! Μονο με τους Kalamargiannis και Dennis βλεπουμε παιχνιδια πλεον!!!
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 12 Νοέμ 2014, 15:29

Έχω κακό προαίσθημα για τη προσέλευση...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τετ 12 Νοέμ 2014, 16:27

Οπως ειπα....εμεις κι εμεις.....900-1.300 ατομα το πολυ....αλλα τι να τον κανεις τον κοσμο αν ερχεται σε ντερμπυ και σου στερει την δυνατοτητα για 2-3 αγωνες να βλεπεις τον ΠΑΟΚ??
Ο κοσμος του ΠΑΟΚ ειναι ευχη και καταρα μαζι.....ας γεμιζει με οικογενειες το γηπεδο...εμενα αυτο μου αρκει.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό Thanix » Τετ 12 Νοέμ 2014, 16:35

Εγω θα ειμαι παντως γηπεδο σημερα...οσο μπορω στηριζω φετος! τριτος αγωνας και θα εχει μεγαλη συνεχεια. Εψησα και κατι φιλαρακια ακομα και ελπιζω να εχει σημερα κοσμο!Βεβαια δεν περιμενω πανω απο 1500 αλλα μακαρι :pano:
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 12 Νοέμ 2014, 16:45

Εγώ δεν περιμένω ούτε τα 900 που λέει ο BigBaby! :| Εύχομαι να διαψευστώ και το βράδυ να λέμε "Πωω τι κερκιδάρα ήταν αυτή;"!
Μακάρι να μπορούσα να έρθω κι εγώ.. Αν βρω link, έχει καλώς...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό Black&White » Τετ 12 Νοέμ 2014, 17:12

BigBaby έγραψε:Οπως ειπα....εμεις κι εμεις.....900-1.300 ατομα το πολυ....αλλα τι να τον κανεις τον κοσμο αν ερχεται σε ντερμπυ και σου στερει την δυνατοτητα για 2-3 αγωνες να βλεπεις τον ΠΑΟΚ??
Ο κοσμος του ΠΑΟΚ ειναι ευχη και καταρα μαζι.....ας γεμιζει με οικογενειες το γηπεδο...εμενα αυτο μου αρκει.



Και να φωνάζουμε όλοι defence-defence.

Ηδονή!!!
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τετ 12 Νοέμ 2014, 18:34

θέλω πολύ να πιστέψω ότι ο κόσμος μας και η κοινωνία γενικότερα έχουν ωριμάσει (και από τις δυσκολίες της κρίσης) και γενικά η ατμόσφαιρα - όταν το γήπεδο δεν είναι ασφυκτικά γεμάτο - είναι ελεγχόμενη, με την έννοια ότι τα αδέλφια που έχουν μυαλό και πονάνε την ομάδα κουλαντρίζουν και συμμαζεύουν τα βλαμμένα/καμμένα/μαστουρωμένα που κάνουν την τεράστια ζημιά...
τέλος πάντων για μένα είναι πολύ καλύτερα όταν μαζεύονται οι σύνδεσμοι και δεν σταματάνε να τραγουδάνε και να χτυπάν το τύμπανο... έτσι αποκτά "ατμόσφαιρα" το γήπεδο...όταν είμαστε εμείς οι απλοί νοματέοι το μόνο καλό είναι καμιά ευρηματική ατάκα που ακούμε και γελάμε...

ΥΓ αν και είμαι από τους τελευταίους που θα χάσουν ματς στο Παλατάκι εδώ και πολλά χρόνια, τα χτυπήματα της μοίρας έρχονται απανωτά χε χε : για φέτος, εκτός που δουλεύω 100 χλμ. μακρυά έχω και το απίθανο νέο της επανεμφάνισης μου με ομάδα στα γήπεδα...μετά από περίπου 26 χρόνια (!) . Και γαμώ την τύχη μου, έχουμε ντέρμπυ για το εργασιακό Σερρών τη Δευτέρα στις 17:45 ...τώρα τι να κάνω, να σκουπίσω πάγκο στον Οβά ή να σκουπίσω κόκκινο κάθισμα στο Παλατάκι;; (ξέρω τι θα πείτε αλλά το δίλλημα δίλλημα...)
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost 12/11 19:00 NS2 (HD)

Δημοσίευσηαπό Johnys » Τετ 12 Νοέμ 2014, 18:53

Παιδιά κανένα link για εμάς του εξωτερικού παίζει μήπως;
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Επόμενο

Επιστροφή στο Eurocup

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης