Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό korfas » Τετ 03 Ιουν 2015, 00:33

Το ΝΒΑ επίτιμε είναι τρίτο άθλημα στις ΗΠΑ μετά το μπειζμπολ και το αμερικάνικο ποδόσφαιρο.Δεν υπάρχουν εξάλλου μικρά αθλήματα αλλά λιγότερο και περισσότερο δημοφιλή.Αυτή η κουβέντα όμως δεν έχει ουσιαστική σημασία παρά μόνο σε επίπεδο μάρκετινγκ και οικονομικής ανάλυσης πράγμα που δεν έχει νόημα να λάβει χώρα σε αυτό το τόπικ και εντός ενός οπαδικού φόρουμ.Εντούτοις το γεγονός είναι ότι στην Ελλάδα ,είτε το θέλουμε είτε όχι, το μπάσκετ είναι δεύτερο άθλημα.Τώρα σε σχέση με το κόστος της όμαδας είναι σχετικό αν απαιτείται να ματώνει η τσέπη του ιδιοκτήτη μιας ομάδας μπάσκετ.Στην Ισπανία ας πούμε δε χρειάζεται.
Άβαταρ μέλους
korfas
 
Δημοσιεύσεις: 103
Εγγραφή: Παρ 18 Ιαν 2008, 22:14

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τετ 03 Ιουν 2015, 00:38

Και με τα τριποντα του Κινη...
Asimos
 

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 03 Ιουν 2015, 00:48

Φίλε CCCP, σόρυ αλλά αυτό είναι σαν να βγαίνει ο οπαδός των Yankees ξέρω γω, και να λέει "σιγά, ποιός ασχολείται με το baseball. Μόνο στην Αμερική το έχουμε, κλάιν μάιν.". Αν είναι να το παίρνουμε σε παγκόσμια κλίμακα, να το πάμε και ένα βήμα παραπέρα και να αναρωτηθούμε τι σημασία έχει ο αθλητισμός γενικότερα αφού κάποτε ο ήλιος θα καταπιεί τη Γη και θα σβηστεί κάθε ίχνος από ομάδες, τίτλους και τα συναφή, αν υπάρχουν ως τότε. Το μπάσκετ είναι μεγάλο στην Ελλάδα και αυτό φτάνει. Αλλιώς να κάνουμε ομάδα φούτμπολ και χόκευ για να ασχολούμαστε.


Από κει και πέρα, αντιλαμβάνομαι την πίκρα ορισμένων αλλά από την μία δηλώνετε πως συνειδητά έχετε παρατήσει την ομάδα και από την άλλη έχετε απαιτήσεις. Κοινώς, στα εύκολα ΠΑΟΚ-στα ευκολότερα ΠΑΟΚάρα.

Ή θα στηρίξετε την ομάδα και θα ζητάτε, ή θα την έχετε γραμμένη και θα σας γράφει κι αυτή. Αν περιμένετε να πάρουμε πρωτάθλημα για να έρθετε γήπεδο αφήστε το. Ελάτε κατευθείαν στον Λευκό Πύργο, έχει χώρο και για σας.

ΑΝ σε κάθε ματς το παλατάκι γέμιζε, τώρα θα είχαμε ομάδα να χτυπήσει στα ίσια τον βάζελο και τον γαύρο, γκαραντί.

Επίσης, ο Μπάνε δεν βάζει λεφτά από την τσέπη του (φαντάζομαι). Διαχείριση κάνει. Αν κάποιος πιστεύει πως μπορεί να το κάνει καλύτερα σίγουρα μπορεί να πει τις ιδέες του.
Τι; Δεν είναι δουλειά του οπαδού αυτή; Ε κάνε την δουλειά του οπαδού και πήγαινε γήπεδο. Τι; Δεν θέλεις να πας γήπεδο γιατί δεν θα πάρουμε τίτλο; Ε βάλε κανένα δάχτυλο στον ποπό σου και μην μας πρήζεις άλλο.

Το ότι η ομάδα είναι έτοιμη και περιμένει τον (οποιονδήποτε) Ιβάν να χώσει ένα μύριο και να απογειωθεί το θεωρείτε αυτονόητο ορισμένοι, όμως το ότι διατηρούμαστε τρίτη ομάδα στην Ελλάδα είναι κατόρθωμα.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό cellophan » Τετ 03 Ιουν 2015, 00:49

Το μόνο λάθος του φετινού ΠΑΟΚ ήταν η επιλογή άσσου. Ίσως και λίγο η πέντε του Βον, όπου εκεί θα προτιμούσαμε ίσως έναν πιο μπασκετικό ψηλό. Σε κάθε περίπτωση με διαφορετικό πλει και χωρίς τον τραυματισμό του Χαραλαμπίδη η ομάδα θα είχε πιθανά μια καλύτερη πορεία. Τώρα, με τα προβλήματα που είδα, οι αγώνες με τον Άρη είναι όλοι επίφοβοι. Η τρίτη θέση δεν είναι καθόλου, μα καθόλου δεδομένη.

Ότι και να γίνει όμως, κανείς δεν μπορεί να ψέξει την ομάδα για φέτος. Νομίζω είναι ταβανιασμένη ήδη. Και να θυμηθείτε πως ο και καλά πεθαμένος βάζελος θα το βγάλει το λάδι του γαύρου προτού χάσει (αν χάσει) το πρωτάθλημα.
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 03 Ιουν 2015, 00:55

rainmaker έγραψε:Η ομάδα έχει ανοδική πορεία τα τελευταία χρόνια, με εξαίρεση φέτος που ΝΟΜΙΖΩ πως έμεινε απλά στάσιμη.


Χαίρομαι που λες "νομίζω", γιατί κάνεις λάθος.. Κάναμε την καλύτερη πορεία των τελευταίων 18 χρόνων, περάσαμε την φάση των ομίλων του EuroCup μετά από πολλά χρόνια.. Και πετύχαμε νίκες ή/και καλές εμφανίσεις απέναντι σε ομάδες καλύτερες από εμάς!
Όλα αυτά, σε συνδυασμό με την παραμονή του Σούλη στην αρχή της χρονιάς (και την άρνησή του να πάει στον Ολυμπιακό, που τον έχουν μπασκετικώς ακουστά στις..Φιλιππίνες!) και την πιθανότατη έλευση Σαββίδη το καλοκαίρι, δίνουν ελπίδες για τη συνέχεια!


τσιριγώτης έγραψε:Εδώ ο αρης κέρδισε σήμερα τον πολύ καλύτερο του παο, οσφπ.


Στους άλλους δύο αγώνες έφαγε 90άρες ο Άρης! 90κάτι - 50κάτι και οι δύο αγώνες...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό CCCP » Τετ 03 Ιουν 2015, 01:16

Εγω ειμαι αντιμπασκετικος οποτε λετε οτι θελετε :mrgreen:

Το μπασκετ ειναι σε καθοδο παγκοσμιως εδω και χρονια. ΚΑΙ στο ΝΒΑ. Δεν ειναι τυχαιο πως οτι παικτης βγαινει καλος στην ευρωπη παει εκει. Το peak του μπασκετ ηταν 80s kai 90s. Εχει χαθει πολυ ενδιαφερον του κοσμου και στην αμερικη.

Το μπασκετ ειναι επισης "show" και δεν το παιρνει κανεις στα σοβαρα.

Δεν λεω να μην παει ο κοσμος στο γηπεδο...αλλα δεν μπορει να αναρωτιομαστε γιατι εχει χαθει το ενδιαφερον. Ο οπαδος ο πανυγηρτζης δεν θα παει γιατι δεν εχει επιτυχιες και δεν εχει νοημα...ο μπασκετικος τι να παει να κανει? να δει καλο μπασκετ και θεαμα? Και ο τελικος της ευρωλιγκα ακομα ηταν αστειο μπασκετ, δεν βλεπωτανε.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Ale » Τετ 03 Ιουν 2015, 02:03

mitsotakis έγραψε:ΤΕΛΟΣ! Ή Ιβάν ή στη Γ Εθνική.

Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΒΑΖΕΛΟΥ ΡΕ! ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΥΤΟΥΣ ΡΕ!

Έχουμε σιχαθεί το μπάσκετ εξαιτίας αυτής της κατάστασης. 15 χρόνια τώρα μας βιάζει οποιαδήποτε κανονική ομάδα βρεθεί στο δρόμο μας. Το είδαμε φέτος με τις ρωσικές και με το βαζελόγαυρο.

Ξέρω πως κάποια πιτσιρίκια που έχουν γνωρίσει τον ΠΑΟΚ σ' αυτά τα χάλια θα αντιδράσουν πάλι αλλά εγώ θα συνεχίσω να το λέω .


Κρατιέμαι και θα δείξω πολιτισμό.

ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ.-
Ο ΠΑΟΚ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΑΙΖΕ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.
ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ, Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΚΑ;


ΚΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ. ΕΧΩ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΕΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΜΑΣΤΡΑΠΑΔΕΣ.

ΓΙ' ΑΥΤΟ ΟΙ ΜΑΛ@ΚΙΕΣ ΠΕΡΙ ΑΤΙΜΩΤΙΚΟΥ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ ΜΕ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 03 Ιουν 2015, 10:06

CCCP έγραψε:Εγω ειμαι αντιμπασκετικος οποτε λετε οτι θελετε :mrgreen:

Το μπασκετ ειναι σε καθοδο παγκοσμιως εδω και χρονια. ΚΑΙ στο ΝΒΑ. Δεν ειναι τυχαιο πως οτι παικτης βγαινει καλος στην ευρωπη παει εκει. Το peak του μπασκετ ηταν 80s kai 90s. Εχει χαθει πολυ ενδιαφερον του κοσμου και στην αμερικη.

Το μπασκετ ειναι επισης "show" και δεν το παιρνει κανεις στα σοβαρα.

Δεν λεω να μην παει ο κοσμος στο γηπεδο...αλλα δεν μπορει να αναρωτιομαστε γιατι εχει χαθει το ενδιαφερον. Ο οπαδος ο πανυγηρτζης δεν θα παει γιατι δεν εχει επιτυχιες και δεν εχει νοημα...ο μπασκετικος τι να παει να κανει? να δει καλο μπασκετ και θεαμα? Και ο τελικος της ευρωλιγκα ακομα ηταν αστειο μπασκετ, δεν βλεπωτανε.


cccp, μπορώ να γράψω καμια 1000 σελίδες για να σου απαντήσω σε αυτά που γράφεις αλλά, αντί αυτού, θα ρωτήσω το αυτονόητο: αφού είσαι αντιμπασκετικός, πώς έχεις άποψη για την φύση του αθλήματος? οτι δεν το παίρνει κανείς σοβαρά επειδή είναι show?

PS: επειδή τρώγομαι, πάρε λίγο μάτι πόσοι θεατές παρακολούθησαν από κοντά το περσινό final4 στο κολλεγιακό:
http://espn.go.com/mens-college-basketb ... final-four
53 χιλιάδες κόσμος ανά αγώνα. έχεις δίκιο, στο handball ήταν περισσότεροι.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 03 Ιουν 2015, 10:30

καλα το να λεμε οτι το μπασκετ ειναι μονο σοου και οτι δεν το παιρνει κανεις στα σοβαρα ειναι αστειο.
η διαφορα ειναι οτι ενω στο ποδοσφαιρο το χρημα και οι μεγαλες ομαδες βρισκονται στην ευρωπη στο μπασκετ βρισκονται στο αμερικα.

μπορει να ειναι σοου στην αλλη πλευρα το ατλαντικου, αλλα στην αμερικη τα παντα ειναι σοου απο το NFL μεχρι και τους αγωνες μποξινγκ. αυτη ειναι η φιλοσοφια τους για τον αθλητισμο καιγι αυτο και ειναι 100 χρονια μπροστα σε τομεις οπως η προωθηση και το μαρκετινγκ

το οτι το μπασκετ περασε μια κριση αυτο ειναι αληθεια αλλα στην αμερικη αυτη την κριση την εχουν αφησει κατα πολυ πισω.
δυστυχως στην ευρωπη τα πραγματα ειναι λιγο διαφορετικα απο τοτε που εμπλεξαν τα μπουτια τους οι ομοσπονδιες μεταξυ τους.
καποιοι πιστευαν και δυστυχως το πιστευουν ακομα οτι μπορουν ευκολα να δημιουργησουν ενα ευρωπαικο NBA μονο και μονο δημιουργοντας μια κλειστη λιγκα οπως η ευρωλιγκα.
το κακο ειναι οτι δεν υπαρχουν οι υποδομες για να γινει κατι τετοιο στην ευρωπη
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ 03 Ιουν 2015, 10:52

Ρε παιδιά, είπαμε τώρα! Χαλαρώστε... Βγάλαμε σκουλήκι τον Μητσοτάκη επειδή εξέφρασε τον πόνο του και την αγανάκτησή του? Εντάξει , ήταν ισοπεδωτικός και λάθος έτσι όπως το έθεσε, αλλά και από την άλλη όσοι έχουμε ζήσει τις χρυσές ένδοξες εποχές του ΠΑΟΚ στο Παλέ με τον Μπάνε, τον Τζον, τον Πέτζα, τον Μπέρι, τον Κεν, τον Κλιφ κτλ κτλ κτλ... τον Γκάλη από την άλλη μπάντα, τότε βλέποντας το παραπάνω χάλι τι μπορείς να πεις? Να νιώσεις πως?
Τώρα ξεφύλλισα κάτι φωτογραφίες που είχα βγάλει στον ναό με τον πατέρα μου και έπεσα σε μια με τον Φασούλα! Στο γόνατο του φτάνω.... χαχαχαχα :lol: :mrgreen:
Θα έδινα πολλά να γυρνούσα πάλι στην εποχή αυτή! :opaokara:
Η γνώμη μου είναι πως (θα μιλήσω για τον ΠΑΟΚ των τελευταίων χρόνων) με λίγο χρήμα παραπάνω (μην φανταστείτε τόνους χρυσού) και με την προσθήκη ποιοτικού πάγκου , τώρα θα είχαμε πάρει και κάποιο τρόπαιο! Είναι ανεπίτρεπτο ομάδα σαν τον ΠΑΟΚ να στηρίζεται στο φιλότιμο του Προπονητή και των λίγων παιχτών που καλούνται να κάνουν τ' αδύνατα δυνατά. Χθες με 2 παιχταράδες ακόμα στο ρόστερ θα τον είχαμε πηδήξει τον βάζελο!
Πάντως είναι αχαριστία να βγάζουμε μόνο χολή για τον ΠΑΟΚ αυτόν που με το υλικό και το μπάτζετ αυτό που έχει μας έκανε υπερήφανους αρκετές φορές! Το γιατί ο κόσμος γύρισε την πλάτη του , είναι άλλου παπά ευαγγέλιο αλλά το σίγουρο είναι ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΤΑΙΝΕ!
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 03 Ιουν 2015, 16:37

Σταματηστε το εδώ και οι δύο. Είναι λογική αυτή που εκφράζετε; Στην επόμενη πέφτει ποινή. .

Όσον αφορά τον αγώνα άποψη μου είναι ότι εφόσον δεν υπήρχε πιθανότητα και να μπορούσαμε να μας αφήσουν να περάσουμε, καλύτερα που θα πάμε να διεκδικήσουν την 3η θέση πιο ξεκουραστοι. Αυτό δεν σημαίνει ότι η ομάδα δεν προβλημάτισε αλλά και δεν σημαίνει επίσης ότι δεν έχει τη δυνατότητα να καταταγει Τρίτη.

Ναι,θα θέλαμε να έχει μεγαλύτερη οικονομική δυνατότητα να χτυπήσει πρωτια αλλά μέχρι να συμβεί αυτό ,λίγο ρεαλισμός δεν βλάπτει.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 03 Ιουν 2015, 16:49

Σ. Φ. ΠΑΟΚ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ έγραψε:Υ.Γ2: Η Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΚΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Ο ΔΙΑΣΥΡΜΟΣ ΟΥΤΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥΣ.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 03 Ιουν 2015, 16:49

Έτσι.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 03 Ιουν 2015, 19:12

mitsotakis και ale στην επομενη τετοιου τυπου λογομαχια θα φυγετε με μια βδομαδα...

Εκφραστε κοσμια τις αποψεις σας...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκος, 2/6, 65-83, Σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Swordfire » Τετ 03 Ιουν 2015, 19:26

δωστε κανα λινκ ρε παιδες
Άβαταρ μέλους
Swordfire
 
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:07

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες