Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 71-54, MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP

LANGFORD
2
4%
ΛΙΑΠΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
CARTER
13
28%
ΤΣΟΧΛΑΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΚΑΚΑΡΟΥΔΗΣ
1
2%
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
30
64%
ODUM
1
2%
VAUGHN
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
BREMER
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 47

Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 71-54, MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Δευτ 29 Δεκ 2014, 16:46

H ομάδα τηρουμένων των αναλογιών πετάει, έχει προκριθεί στην επόμενη φάση του Eurocup, είναι στους 4 του κυπέλλου, ενώ και στο πρωτάθλημα έχει μόλις 2 ήττες και αν νικήσει και τον Παναθηναϊκό μπορεί να τον πιάσει και στη 2η θέση (μένει και το ματς με τον Άρη). Ξεπέρασε και τη μικρή κοιλιά που έκανε πριν κανένα μήνα και τρέχει νέο σερί με 4 συνεχόμενες νίκες σε Ελλάδα και Ευρώπη! Ακούγεται ολοένα και περισσότερο πιθανή εμπλοκή του Ιβάν και στο μπάσκετ, οπότε γενικά είμαστε σε καλό μομέντουμ...

Είναι το πρώτο μεγάλο ντέρμπι της σεζόν στην έδρα μας και δε παρακαλάμε κανέναν, όποιος θέλει έρχεται! Απλά δε μπορώ να βλέπω την ΑΕΚ να μαζεύει 7 και 8 χλιάδες κόσμο με Ρέθυμνα, Κολοσσούς και δε συμμαζεύεται και εμείς να μη μπορούμε να κάνουμε ένα sold-out στο συγκεκριμένο παιχνίδι.
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 29 Δεκ 2014, 16:49

Όλοι οι ανυπόμονοι στο PAOKmania μαζευτήκατε; :mrgreen: Την πρωτοχρονιά θα το άνοιγα!

Εγώ θα 'μαι εκεί! ;)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό ARMY » Δευτ 29 Δεκ 2014, 16:54

McCarthy έγραψε:H ομάδα τηρουμένων των αναλογιών πετάει, έχει προκριθεί στην επόμενη φάση του Eurocup, είναι στους 4 του κυπέλλου, ενώ και στο πρωτάθλημα έχει μόλις 2 ήττες και αν νικήσει και τον Παναθηναϊκό μπορεί να τον πιάσει και στη 2η θέση (μένει και το ματς με τον Άρη). Ξεπέρασε και τη μικρή κοιλιά που έκανε πριν κανένα μήνα και τρέχει νέο σερί με 4 συνεχόμενες νίκες σε Ελλάδα και Ευρώπη! Ακούγεται ολοένα και περισσότερο πιθανή εμπλοκή του Ιβάν και στο μπάσκετ, οπότε γενικά είμαστε σε καλό μομέντουμ...

Είναι το πρώτο μεγάλο ντέρμπι της σεζόν στην έδρα μας και δε παρακαλάμε κανέναν, όποιος θέλει έρχεται! Απλά δε μπορώ να βλέπω την ΑΕΚ να μαζεύει 7 και 8 χλιάδες κόσμο με Ρέθυμνα, Κολοσσούς και δε συμμαζεύεται και εμείς να μη μπορούμε να κάνουμε ένα sold-out στο συγκεκριμένο παιχνίδι.


Ανυπόμονο σε βρίσκω McCarthy αλλά ελπίζω να εισαι και γουρλής.
Ο εχθρόs του ελληνικού ποδοσφαίρου φοράει γραβάτα και όχι κασκόλ!
Άβαταρ μέλους
ARMY
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3672
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 16:03
Τοποθεσία: Λουτράκι Κορινθίας

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Δευτ 29 Δεκ 2014, 17:05

Είμαι γεννημένος μια μέρα μετά τον Μητσοτ@κη, τους έχουμε μπρε σε λέω! :opaokara:


Επεξεργάστηκε. Πρόσεχε μ'αυτά!
Roman
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 29 Δεκ 2014, 22:28

Το είπα στο Facebook, θα το πω κι εδώ και θα το λέω και παντού:

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΧΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ.
Πάμε να γουστάρουμε ΠΑΟΚτσήδικη ατμόσφαιρα και καλό μπάσκετ.





Αφού συμφωνήσαμε ως προς αυτό, πάμε να σας πω πώς θα έρθετε...

http://www.paokmania.gr/basket/protathlima/77024-ta-eisitiria-gia-ton-agona-paok-panathinaikos-protathlima


Τα εισιτήρια για τον αγώνα ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (πρωτάθλημα)

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι από σήμερα (29/12) ξεκίνησε η διάθεση των εισιτηρίων για τον αγώνα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός που θα διεξαχθεί στο PAOK Sports Arena την Κυριακή 4 Ιανουαρίου 2014 στις 5μ.μ. για την 6ηαγωνιστική της Basket League ΣΚΡΑΤΣ.

Τα εισιτήρια για τον αγώνα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός διατίθενται ήδη μέσω Internet, από το δίκτυο καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ σε όλη την Ελλάδα, αλλά και από το PAOK Sports Arena ως εξής...

Δευτέρα (29/12) μέχρι τις 20:00
Τρίτη (30/12), 10:00 - 20:00
Τετάρτη (31/12), 11:00 - 14:00
Παρασκευή (2/1/20015), 10:00 - 20:00
Σάββατο (3/1), 11:00 - 20:00
Κυριακή (4/1), 11:00 μέχρι και την ώρα έναρξης του αγώνα.

Υπενθυμίζεται ότι όσοι είχαν αγοράσει εισιτήρια για τον αγώνα πρωταθλήματος ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός που επρόκειτο να διεξαχθεί 17 Νοεμβρίου, αναβλήθηκε και θα διεξαχθεί αυτή την Κυριακή (4/1), μπορούν να χρησιμοποιήσουν τα εισιτήριά τους.

Οι τιμές των εισιτηρίων για τον αγώνα πρωταθλήματος ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός είναι...

ΤΙΜΗ..........ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
10€............Όλα τα διαζώματα του γηπέδου
15€............108, 109, 110, 111
25€............VIP 1,2,5
50€............VIP 3,4
100€...........VIP Lounge

Εισιτήρια για τον αγώνα ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός θα διατίθενται και μέσω Internet από την διεύθυνση https://buy.tickethour.com/paokbc-ww/showProductList.html με την γνωστή διαδικασία Print@home. Μέσω του Print@home ο φίλαθλος μπορεί να αγοράσει τη συγκεκριμένη θέση που επιθυμεί, και να εκτυπώσει το εισιτήριό του στο σπίτι του με έναν απλό εκτυπωτή Α4, χωρίς να χρειαστεί να περιμένει στην ουρά των εκδοτηρίων για την παραλαβή των ήδη αγορασμένων εισιτηρίων του.



Να σημειώσω πως από τον Γερμανό έχει 1 ευρώ "καπέλο".


Θα πάρω τον 9χρονο αδερφό μου και θα έρθουμε Παλατάκι. Το πρώτο του derby με τον Π.Α.Ο.Κ., σε οποιοδήποτε άθλημα.. :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 31 Δεκ 2014, 00:46

83-76 κέρδισε ο βάζελος τη Maccabi στο Ο.Α.Κ.Α...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 31 Δεκ 2014, 17:21

δεν βλεπω κινηση απο το "μεγαλο" λαο του ΠΑΟΚ

στο ΠΑΟΚ - Ολυμπιακος ( ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΝΤΑ ) ομως εκει θα σκοτωσουν για ενα εισητηριο
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 31 Δεκ 2014, 17:36

Και τα παιδιά που δουλεύουν μες στις γιορτές στην Ονειρούπολη, άνεργα θα μείνουνε; Από τα σκουπίδια θα τρώνε;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 01 Ιαν 2015, 15:39

http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/A1Panathinaikos/rait-telos-apo-ton-panathhnaiko.3224367.html

Ράιτ τέλος, από τον Παναθηναϊκό!

(...) (Λεπτομέρειες για τον Wright, που ουσιαστικά ήταν παγκίτης)

Στηρίζει Διαμαντάκο

Πλέον ο Παναθηναϊκός δεν ''καίγεται'' να κάνει άμεσα μεταγραφή ψηλού, παρά μόνο αν προκύψει κάτι εξαιρετικό. Με δεδομένο μάλιστα ότι ακόμα κι αν αποκτηθεί ψηλός, θα έχει δικαίωμα συμμετοχής στον β' γύρο του TOP-16, οι ''πράσινοι'' είναι διατεθειμένοι να δώσουν χρόνο συμμετοχής στον Γιώργο Διαμαντάκο στα ματς του ελληνικού πρωταθλήματος.




Τον ξέρουμε αυτόν τον Διαμαντάκο; Θα τον χρησιμοποιήσουν την Κυριακή;




Από άλλο άρθρο:

Από εκεί και πέρα, αντίστροφα μετράει για την επιστροφή του στη δράση ο Λευτέρης Μποχωρίδης. Ο 20χρονος γκαρντ βρίσκεται ήδη δύο βδομάδες στα "πιτς" (λόγω θλάσης στο γαστροκνήμιο) και άμεσα αναμένεται να ενσωματωθεί στο κανονικό πρόγραμμα προπονήσεων.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 01 Ιαν 2015, 15:50

Παράδοση "ποδαρικών" αγώνων.. :mrgreen:
Τα τελευταία 15 χρόνια, σε 6 εντός έδρας αγώνες έχουμε 1 ήττα.
Σύνολο (εντός και εκτός έδρας), 8 νίκες και 7 ήττες!


Ημερομηνία Αγώνας Αποτέλεσμα
4/1/2014 ΠΑΟΚ - Ηλυσιακός 84-49
5/1/2013 Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68
4/1/2012 ΚΑΟΔ - ΠΑΟΚ 93-72
5/1/2011 Ηλυσιακός - ΠΑΟΚ 66-77
2/1/2010 Περιστέρι - ΠΑΟΚ 71-68
3/1/2009 ΠΑΟΚ - Κολοσσός Ρόδου 104-79
5/1/2008 Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ 66-70
6/1/2007 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 79-72
7/1/2006 ΠΑΟΚ - Μαρούσι 68-74
4/1/2005 Σαρλερουά - ΠΑΟΚ 74-81
3/1/2004 ΠΑΟΚ - Ηράκλειο 98-78
4/1/2003 Μαρούσι - ΠΑΟΚ 83-81
5/1/2002 ΚΑΟΔ - ΠΑΟΚ 82-77
3/1/2001 ΠΑΟΚ - Ηράκλειο 99-78
3/1/2000 ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 71-63
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 02 Ιαν 2015, 16:05

http://www.paokbc.gr/news/news/4057

Μεγάλο ντέρμπι με μεγάλα δώρα για τους φιλάθλους

Η νέα χρονιά ξεκινά με ένα πολύ μεγάλο παιχνίδι. Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την Κυριακή (4/1/2015 στις 5μ.μ.) τον Παναθηναϊκό στο πρώτο επίσημο παιχνίδι της νέας χρονιάς και στο πρώτο μεγάλο εντός έδρας ντέρμπι της φετινής σεζόν.

Και σε αυτό τον αγώνα, οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ που θα παρακολουθήσουν τον αγώνα, θα έχουν την ευκαιρία να διεκδικήσουν και να κερδίσουν πολλά και μεγάλα δώρα, προσφορά των χορηγών της ΚΑΕ ΠΑΟΚ. Πιο συγκεκριμένα…

Ο μεγάλος διαγωνισμός του ΠΑΟΚ και της “PRIME INSURANCE” ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ της ομάδας μας, συνεχίζεται με το «σουτ από το κέντρο του γηπέδου» και στον σημερινό αγώνα ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, όπως και σε κάθε εντός έδρας παιχνίδι του ΠΑΟΚ, ένας τυχερός φίλαθλος της ομάδας μας έχει την δυνατότητα να επιχειρήσει σουτ από το κέντρο του γηπέδου και να διεκδικήσει το ποσό των 300€ και εφόσον δεν υπάρχει επιτυχημένη προσπάθεια, το ποσό μεταφέρεται στο επόμενο εντός έδρας παιχνίδι και αυξάνεται στα 400€.

Επίσης, στο ημίχρονο του αγώνα, θα διεξαχθεί ο διαγωνισμός “Vοulis Shoot”, όπου δύο φίλαθλοι που θα επιλεγούν πριν από την έναρξη του αγώνα, θα έχουν την ευκαιρία να επιχειρήσουν πέντε σουτ (σε διάστημα ενός λεπτού) από οποιαδήποτε σημείο του γηπέδου και να κερδίσουν: για κάθε εύστοχο ΣΟΥΤ ΔΥΟ (2) ΠΟΝΤΩΝ κερδίζουν 10€ και για εύστοχο ΤΡΙΠΟΝΤΟ κερδίζουν 20€. Όλα αυτά σε μία προσφορά του χορηγού της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, της μεγαλύτερης Ελληνικής Παραγωγικής Επιχείρησης στον Τομέα των Χημικών για την Προστασία και την Περιποίηση του Αυτοκινήτου “VOULIS CHEMICALS”.

Η εταιρία ιδιωτικών ΚΤΕΟ “AUTECO”, επίσημος υποστηρικτής της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, προσφέρει σε έναν τυχερό φίλαθλο έναν ΔΩΡΕΑΝ ΕΛΕΓΧΟ ΚΤΕΟ ή μία δωρεάν αυτόνομη κάρτα καυσαερίων.

To κατάστημα “MALE AFFAIR” στην Καλαμαριά, επίσημος προμηθευτής πολιτικής ένδυσης της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, προσφέρει σε έναν φίλαθλο του ΠΑΟΚ, ένα ζευγάρι παπούτσια.

Το κατάστημα “PRINT AGAIN” στην Καλαμαριά, επίσημος προμηθευτής της ομάδας μας προσφέρει μία ΔΩΡΟΕΠΙΤΑΓΗ για ΑΝΑΓΟΜΩΣΗ ΜΕΛΑΝΙΩΝ ΕΚΤΥΠΩΤΩΝ για οικιακή και επαγγελματική χρήση σε έναν τυχερό φίλαθλο της ομάδας μας.

To “EGNATIA PALACE HOTEL”, επίσημος προμηθευτής προσφέρει σε έναν φίλαθλο του ΠΑΟΚ, μία διανυκτέρευση στο ξενοδοχείο Egnatia Palace Hotel μαζί με δωρεάν χρήση του Wellness Paradise Club Spa.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό Ale » Παρ 02 Ιαν 2015, 18:17

RoMaN έγραψε:Τον ξέρουμε αυτόν τον Διαμαντάκο;

Μεγάλο σεντρεφόρι, συμμετοχικός, παίζει και ως αριστερό εξτρέμ που πατάει περιοχή. Το μέλλον της εθνικής Ελλάδος.






































:mrgreen:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 03 Ιαν 2015, 12:23

επισης χωρις Παππα και Μποχωριδη ο βαζελος
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό dtown » Σάβ 03 Ιαν 2015, 13:19

Απο το 2009 εχουμε να τους κερδισουμε.6 ολοκληρα χρονια :? .Αρνητικο ρεκορ στανταρ.Δωστε τα ολα,δεν πιστευω οτι ειναι ανικητος ο βαζελος ουτε στα επιπεδα προηγουμενων ετων.Μακαρι να βοηθησει και ο κοσμος αν και δεν το βλεπω.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός, 4/1/15, 17:00, NS3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 03 Ιαν 2015, 13:28

Δεν βγάζει και η Κ.Α.Ε. καμιά ανακοίνωση για τα εισιτήρια... Στους πρώτους 2-3 αγώνες ήμασταν 1500-2000 μέσα... Πόσοι θα είμαστε αύριο..; :?


RoMaN έγραψε:ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΧΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ.
Πάμε να γουστάρουμε ΠΑΟΚτσήδικη ατμόσφαιρα και καλό μπάσκετ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες