Π.Α.Ο.Κ.-Πανελευσινιακός 69-59 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Odum
1
6%
Carter
2
11%
Vaughn
15
83%
Langford
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λιάπης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τσόχλας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κακαρούδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαργαρίτης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δέδας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σαλούστρος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κώττας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 18

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Πανελευσινιακός 29/11-17:00,NS2

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 29 Νοέμ 2014, 19:53

palok έγραψε:πιο βελτιωμένος παίκτης σήμερα ο langford o oποίος έβαλε 2 σουτ εντός παιδιάς (μέχρις στιγμής είχε 1/μάτς) και 7 rebounds (ενώ είχε 2.8). ανανέωση χτες λαίμαι ρε.


Αυτος πρεπει να πεσε στη χύτρα με το Lexotanil οταν ήταν μικρός.Υπάρχει σωτηρια παντως.Μια μικρη μετάγγιση απο Λιαπη και θα στρώσει. ;) Κατα τ αλλα σπάσανε τα καλάθια και τα νεύρα μας μεχρι την 3η περίοδο.Πολύ ασχημη εμφάνιση (πλην Βον) και αμυνα με τα μάτια.Θελουμε χρονο( και δουλεια) ακόμα.
Στη κερκιδα κανα χιλιάρικο διασκορπισμένο εδω κι εκει με σχολεία και κεντρο ΑΜΕΑ που σημειωτέον ήταν ΟΙ ΜΟΝΟΙ :shock: :shock: που ακουγονταν πλην των 40 συνδεσμιτών απ τις Συκιές .Highlight ,το μοναδικό ίσως,η ανταλλαγή συνθημάτων μεταξύ τους. ..Sorry ηταν και το καλαθι και φαουλ του Καλλέ. :o

ΥΓ Ποσα διαρκειας ειπαμε οτι κοψαμε φετος? :? :(
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Πανελευσινιακός 29/11-17:00,NS2

Δημοσίευσηαπό dtown » Σάβ 29 Νοέμ 2014, 19:56

Σημερα κερδισαμε γιατι απεναντι σε ομαδα που ξεκιναει βασικο σεντερ τον Νικολα τον Καλλε και αναπληρωματικο τον υπερηλικα Δορκοφικη ο Βον λογικα φανταζε κατι αναμεσα σε Χακιμ και Τζαμπαρ.Ξυπνησε και ο Καρτερ στο δευτερο και ευτυχως ηρθε ευκολα η νικη γιατι το να εισαι ποντο ποντο με αυτην την τραγικη ομαδα για 30 λεπτα δεν ηταν ιδιαιτερα ενθαρυντικο.Ολοι οι αλλοι παικτες κατω του μετριου.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Πανελευσινιακός 69-59 MVP, σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 29 Νοέμ 2014, 20:55

Συγγνώμη για τη καθυστέρηση της ψηφοφορίας...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Πανελευσινιακός 69-59 MVP, σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Σάβ 29 Νοέμ 2014, 22:08

Κακή η ομάδα και σήμερα, απλά τους άλλους κι εγώ με το ξαδερφάκι μου να τους πετυχαίναμε στο Ποσειδώνιο μπορεί να τους κερδίζαμε. Ομάδα που έχει πρώτο παίχτη στις ασίστ τον Νικόλα τον Καλλέ με 2, ε δε νομίζω να είχε και πολλές απαιτήσεις. Ντροπή και μόνο που φάγαμε καλάθι και φάουλ απο τον κρίμα το μπόι σου. Στα του ματς ήμασταν αρκετά χαμένοι, κολλούσαμε πολύ στην επίθεση και αν δεν ήταν ο Βον και το ξέσπασμα του Κάρτερ στο β' ημιχρόνιο μπορεί να γινόταν και ντέρμπι. Δυστυχώς υπάρχουν παίχτες που δε συμμετέχουν καθόλου στο παιχνίδι της ομάδας και δε βοηθάνε σε κανέναν τομέα . Για τον Λάνγκφορντ δε θα ξαναπώ.

Δυστυχώς δε βλέπω ρόλο και βελτίωση για τον Κακαρούδη, αλλά τελευταία βλέπω και ντεφορμάρισμα κι απο τον Σαλούστρο. Οπωσδήποτε παίχτης, αν και ο Σούλης στη συνέντευξη είπε άλλα λόγια να αγαπιόμαστε και άφησει να εννοηθεί πως θα τη βγάλουμε έτσι και η απουσία θα καλυφτεί εκ των έσω. Δε βγαίνει όμως με τίποτα κι ελπίζω να μην έρθουν οι ήττες εκτός προγράμματος για να το καταλάβουν.. Κάτι πήρε το αυτί μου σήμερα πως ο Λάζος συνεχίζει εντατικά προπονήσεις και ίσως έχουμε κάποια έκπληξη απο τον επόμενο γύρο του Eurocup για 10-15 λεπτάκια...
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Πανελευσινιακός 69-59 MVP, σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό billospaok_4 » Σάβ 29 Νοέμ 2014, 23:58

RoMaN έγραψε:Συγγνώμη για τη καθυστέρηση της ψηφοφορίας...

και τι εγινε μωρε και ζητας συγγνωμη?κρατηστε την λιγο παραπανω και ειναι ολα οκ :D !βον ψηφισα αλλα εντελως τυφλα απο τα στατιστικα και μονο,γιατι για την νοβα το τρικαλα κηφισια ειχε μεγαλυτερο ενδιαφερον και ζητημα ειναι να ειδα την ομαδα 3 λεπτα συνολο :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
billospaok_4
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 15:46

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Πανελευσινιακός 69-59 MVP, σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 30 Νοέμ 2014, 00:50

ρε παιδιά τόσο άνευρο ήταν το ματς που αν και έχασα μόνο το πρώτο καλάθι μας, πρέπει να ομολογήσω ότι δεν έχω τίποτα να πω...
ο Βον θα μπορούσε να τροφοδοτηθεί περισσότερο γιατί δεν είχε αντίπαλο.
Ο Όντουμ με απογοήτευσε οικτρά στα τελευταία λεπτά όπου έκανε 3 απανωτά λάθη (μαζί με την προσπάθεια για κάρφωμα από μακριά όπου καρφώθηκε)...
Μεγάλη αδελφή ο Τσακαλέρης.
Γενικά παίζαμε σαν σε φιλικό και τρώγαμε εύκολους πόντους μέχρι την αρχή του Β'
Οι αυτοματισμοί μας δίνουν το κάτι παραπάνω με τέτοιες ομάδες που δεν έρχονται για να κερδίσουν...
μπράβο στα παιδάκια τα φιλοξενούμενα για τις προσπάθειες κερκίδας...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Πανελευσινιακός 69-59 MVP, σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 01 Δεκ 2014, 05:20

Τον αγώνα δεν τον είδα, δεν ήμουν καν στη πόλη, αλλά κατάφερα και έστειλα δυο φίλους εκ μέρους μου, ο ένας πρωτάρης από μπάσκετ και ΠΑΟΚτσήδικη κερκίδα...
Αλλά με τα είπαν αναλυτικά, οπότε είμαι καλυμμένος ως προς την εξέλιξη του αγώνα.. Και ψήφισα Vaughn, για τα πολύ καλά νούμερα που έκανε!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Πανελευσινιακός 69-59 MVP, σχόλια και παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 01 Δεκ 2014, 05:45

Άλλη μια νίκη που μας κρατά σε καλό επίπεδο στον βαθμολογικό πίνακα!
MVP o Vaughn!
Συνεχίζουμε με Ευρώπη για μια ασπρόμαυρη Τετάρτη!

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες