Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 17 Μαρ 2015, 02:31

nikolasf έγραψε:Παοκάρα
αν απαντάς σε μένα μάλλον λάθος κατάλαβες ... Τα΄ίδια λέμε ... απλά εγώ από την αρχή έλεγα ότι ο ΑΑ έχει οροφή και δεν εννοούσα το πρωτάθλημα.

Απλά είχε άδοξο τέλος για λόγους που δεν ευθύνεται μόνο αυτός αλλά και αυτός. Η απομάκρυσή του απλά ρίχνει στάχτη στα μάτια και μας αφήνει με απορίες που αμφιβάλω αν ποτέ λυθούν.-


νικολα εννοειται πως δεν απανταω σε σενα.ισα ισα συμφωνω μεχρι τελειας με το ποστ σου.η περιληψη της ολης καταστασης χωρις "γαργαλιστικες" λεπτομερειες. :D
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 17 Μαρ 2015, 02:44

barlow4 έγραψε:παοκαρα24 εξηγησε μου ρε φιλε με ποια λογικη ρωτας αν παρεμεινε ο γιατρος και χαλαστηκες?
εισαι γιατρος και ειδες λαθος διαγνωση?
ως που φτανει η κριτικη?
δηλαδη λες ετσι ξεκαρφωτα οτι ο γιατρος (ο οποιος γιατρος) ειναι κομπογιανιτης?
νομιζω οτι η φαση μας να κρινουμε απολυτα οτιδηποτε σχετιζεται με την ομαδα εχει ξεφυγει.
αφου φτασαμε να εχουμε και ιατρικες γνωσεις και μαλιστα αρτιες τι να πω.στα βιογραφικα μονο ΠΑΟΚ να γραφουμε θα πρεπει να μας προσλαμβανουν με κλειστα ματια.


για τον γιατρο ειχε ειπωθει και γραφτει απο παρα πολλους οτι ειναι επικινδυνος και ανεπαρκης για την ομαδα και παραμενει επειδη τον επιβαλει ο Αναστασιαδης.οποτε αν συνεβει κατι τετοιο αποδεικνυεται οτι τα παραπανω ειναι παραμυθακια.και τα περι ανεπαρκειας και τα περι επιβολης απο ΑΑ.εκτος αν τρελαθηκαν κι αποφασισαν να κρατησουν καποιον τοσο αχρηστο στην ομαδα.δεν ειμαι γιατρος και δεν κρινω την επαρκεια η ανεπαρκεια του λογω ελειψης γνωσεων προφανως.κρινω αρνητικα οσους γραφαν τα παραπανω αν ισχυει μια τετοια κινηση απ την ΠΑΕ η οποια τους γελοιοποιει κατα τη γνωμη μ.
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τρί 17 Μαρ 2015, 02:50

simba έγραψε:Νικολα
τα τρυπήματα στη συνέχεια από ένα σύστημα που ξύπνησε από λήθαργο γιατί δεν τον υπολόγισε


τα τρυπηματα εννοεις απ'την ΕΠΟ, το φαταουλ και τους διαιτητες
ή παλι μιλας για τους αορατους εχθρους μεσα στον ΠΑΟΚ?Αυτό ακριβώς

Θα με διαφωτισεις το φτωχο ποιες ειναι αυτες οι απορίες που ΠΑΛΙ ΜΕΝΟΥΝ και αμφιβάλεις αν ποτέ λυθούν??ποιοι θεμιτά ή αθέμιτα συνεργάστηκαν εκ των έσω

Μπορεις σε παρακαλω να απαντησεις

Ποιοι ειναι αυτοί που το μεθοδεύουν κάθε χρόνο και τους βολεύει και η λύση ΓΧ?οι ίδιοι που ανέφερα και παραπάνω από ανεπάρκεια ιδιοτέλεια και βλακεία ή ηθελημένα που δεν θέλω να πιστέυω
Οι 2-3 αρδ που θα παρουν 2 ειδησεις παραπανω? μόνο 2,3 ;;; δεν γνωρίζεις τη δύναμη των ΜΜΕ, μόνο το γίδι είχε κάλυψη
Οι παικτες φιλαρακια που χασανε πρωταθλημα ή εξοδους στους ομιλους για να παιζουν ποδοβολευ στις προπονησεις?και όχι μόνο και άλλοι που πήραν τα μυαλά τους αέρα από προτάσεις μανατζαράιων στοχευμάινων για να δημιουργήσουν τρυπήματα σύγχυση στην ακάλυπτη από τη διοίκηση ομάδα

Ποια σκοτεινη δυναμη θελει να επαναλαμβανεται η ιδια βλακεια καθε χρονο στον ΠΑΟΚ,
περα απ'την αμπαλοσυνη του Ιβαν, τους ερασιτεχνικους σχεδιασμους, τα τρομερα του λαθη και των συναυτω??ότι ανέφερα συν αυτά που δίνουν πρόσφορο έδαφος


Γιατι στην τελικη ρε συ, αν υπαρχει τετοια μαφια που κινειται τοσα χρονια στον ΠΑΟΚ, και αφου καθε χρονο γινονται και θα γινονται τα ιδια, για ποιο λογο ασχολεισαι μ'αυτη τη φαρσοκωμωδια και κοντευεις τα 4500 τοστ με το συμπαθειο??γιατί ΠΑΟΚ αφού, είναι θέμα φύσης

Εφοσον ξερεις τι γινεται, τι κανεις εσυ γι'αυτο? γράφω τα 4500 ποστ που ανέφερεςΝομιζω οτι υπαρχουν πολλοι που δε θα διστασουν να προβουν σε αρκετες ενεργειες για να "κοψουν" αυτο το αποστημα που λετε, οπως τοτε με καταληψεις κλπ κλπ..


Ή θα πειτε πραγματα ή θα παψει αυτη η ιστορια...πρέπει να μιλήσουν οι πρωταγωνιστές, και όχι με υπονοούμενα όπως ο Παύλος και ο ΑΑ να πουν τί έγινε ή τί είδαν ή τι αντιλήφθηκαν αλλά που να τα πούν από την άλλη
Απορω πως τα ανεχονται οολα αυτα οι mods...δεν νομίζω να έχω παραβεί κανένα νόμο του φόρουμ απόψεις γράφω δεν βρίζω δεν προσβάλλω
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Othin » Τρί 17 Μαρ 2015, 03:19

παοκαρα23 έγραψε:
barlow4 έγραψε:παοκαρα24 εξηγησε μου ρε φιλε με ποια λογικη ρωτας αν παρεμεινε ο γιατρος και χαλαστηκες?
εισαι γιατρος και ειδες λαθος διαγνωση?
ως που φτανει η κριτικη?
δηλαδη λες ετσι ξεκαρφωτα οτι ο γιατρος (ο οποιος γιατρος) ειναι κομπογιανιτης?
νομιζω οτι η φαση μας να κρινουμε απολυτα οτιδηποτε σχετιζεται με την ομαδα εχει ξεφυγει.
αφου φτασαμε να εχουμε και ιατρικες γνωσεις και μαλιστα αρτιες τι να πω.στα βιογραφικα μονο ΠΑΟΚ να γραφουμε θα πρεπει να μας προσλαμβανουν με κλειστα ματια.


για τον γιατρο ειχε ειπωθει και γραφτει απο παρα πολλους οτι ειναι επικινδυνος και ανεπαρκης για την ομαδα και παραμενει επειδη τον επιβαλει ο Αναστασιαδης.οποτε αν συνεβει κατι τετοιο αποδεικνυεται οτι τα παραπανω ειναι παραμυθακια.και τα περι ανεπαρκειας και τα περι επιβολης απο ΑΑ.εκτος αν τρελαθηκαν κι αποφασισαν να κρατησουν καποιον τοσο αχρηστο στην ομαδα.δεν ειμαι γιατρος και δεν κρινω την επαρκεια η ανεπαρκεια του λογω ελειψης γνωσεων προφανως.κρινω αρνητικα οσους γραφαν τα παραπανω αν ισχυει μια τετοια κινηση απ την ΠΑΕ η οποια τους γελοιοποιει κατα τη γνωμη μ.


Ρε αδερφέ, το ιατρικό team και γενικότερα το «τεχνικό επιτελείο» ΑΛΛΑΞΕ πέρυσι μαζί με τον προπονητή. Ο Άγγελος έφερε, πρότεινε, επέβαλε, εισήγαγε στην εταιρεία, όπως θέλεις πες το τέλος πάντων, ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ. Αυτό από μόνο του δεν είναι κακό. Γίνεται κακό, τραγικό, εγκληματικό, αυτοκαταστροφικό, αν αποδειχθεί ότι είναι χειρότερο από το προηγούμενο.

Δεν είσαι γιατρός, αλλά αν η ΠΑΕ (ΠΡΟΣΟΧΗ η ΠΑΕ, που μεταξύ άλλων έφερε τον ΓΧ, όχι το ιατρικό επιτελείο του Χάρβαρντ) ανανεώσει το συμβόλαιο του γιατρού, τότε ο γιατρός είναι κορυφαίος και όσοι δεν συμφωνούν (που μπορεί να είναι και γιατροί), κατά την γνώμη σου που στερείται ιατρικών γνώσεων, γελοιοποιούνται επειδή η ΠΑΕ αποφάσισε διαφορετικά.Καταλαβαίνεις το παράδοξο? Δηλαδή και όσοι αντιτίθενται στην πρόσληψη του ΓΧ γελοιοποιούνται ομοίως? :mrgreen:

Ξέρω ότι δεν είσαι Αγγελόσκυλο, αν πίστευα ότι ήσουν, πιθανότατα δεν θα ανέφερα καν το κείμενό σου, τουλάχιστον όχι στα σοβαρά. ;)
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τρί 17 Μαρ 2015, 03:47

othin
δεν ξερω αν αντιλαμβανομαι ακριβως αυτα που γραφεις.
απλα πλεον σε οτι κανει η παε υπαρχει μια υπονοια μηχανορραφιας ιντριγκας και μασωνιας.
δηλαδη σε φαση κοιταξτε εσεις εκει στην παε τωρα που τον φυγατε τον τσομπανη, ακουγεται οτι θελετε να ανανεωσετε τον σαμανο μαγο που κουβαλησε για γιατρο γιατι το ειπαν καποια πεινασμενα αρδ τα οποια δεν ακουω τι λενε αλλα για να το λενε κατι παραπανω θα ξερουν απο τον τσομπανη.κανονιστε την πορεια σας κατι υποπτο παιζει, θελετε να διαλυσετε την ομαδα, καθε χρονο τα ιδια δεν ειμαστε χαζοι κλπ.
γενικα υπαρχει μια προσωπομανια.δε γουσταρουμε κανεναν.ουτε τον ιβαν.τωρα σιγα σιγα θα μπασει και το γιο του.εκεινος να δεις τι θα ακουσει.
επικρατει παρανοια.
ως προς το θεμα, αν ειναι κανονας οποιος προπονητης ερχεται να φερνει το γιατρο του και φευγοντας να τον παιρνει μαζι του ας τον διωξουν.αν παλι δεν ειναι κανονας και ο ανθρωπος ειναι καλος γιατρος 1000 φορες να μεινει.δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει να ταυτιζονται ολοι με καποιον/καποιους.
τι ειναι δηλαδη ο γιατρος?ο ρουφιανος του αγγελου?το π@υτανακι του?γιατρος ειναι.κ το τζορτζεβιτς να του πανε πρεπει να τον γιατρεψει (ε ρε κ να ημουν γιατρος..)

επισης μπορει να ειναι ιδεα μου αλλα βλεπω πολλους που δε γουσταρανε αγγελο να λενε να βγει να μιλησει.αυτο παλι ειναι ενα ακομα ανεξηγητο για εμενα.
δηλαδη τσομπανη βρυκολακα του ΠΑΟΚ βγες και μιλα να μας σωσεις?οπως λεγαν και τα χανουμια δηλαδη φτουσαν προδοτη κρατα την αεκ πρωτη.αντιφαση σε ολα.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 17 Μαρ 2015, 04:07

othin προσωπικα δεν εχω ακουσει τη γνωμη καποιου γιατρου που προφανως η αποψη του μετραει περισσοτερο ειδικα αν ειναι αθλιατρος.σε διαφορους αρδ αναφερομουν που προφανως δεν ειδικευονται στο συγκεκριμενο θεμα.το να ζητησει η ΠΑΕ απο γιατρο που ανηκε στο επιτελειο του Αναστασιαδη να μεινει ειναι απο μονο του περιεργο ποσο μαλλον οταν εχουν προηγηθει αρθρα τα οποια καυτηριαζαν το γεγονος οτι οι παικτες του ΠΑΟΚ πανε σε δικους τους γιατρους και δεν εμπιστευονται τον γιατρο της ομαδας.οποτε η η παε κρινει λανθασμενα η οι αρδ γραφαν λακαμιες.καποιος που γνωριζει θα μπορουσε να μας πει απλα ποιος εχει δικιο. τπτ περισσοτερο τπτ λιγοτερο. 8-)
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό buffos » Τρί 17 Μαρ 2015, 09:17

παοκαρα23 έγραψε:othin προσωπικα δεν εχω ακουσει τη γνωμη καποιου γιατρου που προφανως η αποψη του μετραει περισσοτερο ειδικα αν ειναι αθλιατρος.σε διαφορους αρδ αναφερομουν που προφανως δεν ειδικευονται στο συγκεκριμενο θεμα.το να ζητησει η ΠΑΕ απο γιατρο που ανηκε στο επιτελειο του Αναστασιαδη να μεινει ειναι απο μονο του περιεργο ποσο μαλλον οταν εχουν προηγηθει αρθρα τα οποια καυτηριαζαν το γεγονος οτι οι παικτες του ΠΑΟΚ πανε σε δικους τους γιατρους και δεν εμπιστευονται τον γιατρο της ομαδας.οποτε η η παε κρινει λανθασμενα η οι αρδ γραφαν λακαμιες.καποιος που γνωριζει θα μπορουσε να μας πει απλα ποιος εχει δικιο. τπτ περισσοτερο τπτ λιγοτερο. 8-)


Δεν είναι καθόλου περίεργο. Ένας γιατρός που παρακολουθεί έναν "ασθενή" για 8-9 μήνες καλό είναι να συνεχίσει να τον παρακολουθεί για 1-2 ακόμη. Όταν και αν θα αλλαχθεί θα αλλαχθεί με άνεση χρόνου. Δεν μπορεί η ομάδα να μείνει χωρίς γιατρό. Ας τελειώσει η χρονιά και ας κρίνουμε την επόμενη.

Πάλι καλά που ο ΑΑ δεν είχε αλλάξει και αυτούς στα τμήματα υποδομής όπως το είχα κάνει στο παρελθόν...

Υ.Γ Αν αληθεύει οτι έχει πει "εγώ έκανα κουμάντο μέχρι τον Ολυμπιακό, μετά κάνατε εσείς" τότε ο άνθρωπος είναι πιο εγωκεντρικός και αναξιοπρεπής και από αυτό που του καταλόγιζα. ο ΑΑ δεν είναι ΠΑΟΚ. Είναι οπαδός του ευατού του.
buffos
 
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Karelias » Τρί 17 Μαρ 2015, 09:18

kataramenos5 έγραψε:
Karelias έγραψε:Τι δεν κατάλαβες κατ;

Ποιο ειναι το κακο?Που γουσταραμε για το σκίσιμο του γαυρου?


Προφανώς κι όχι.
Κακό είναι που μόνο αυτό έχουμε.
Κι ακόμα χειρότερο που το λιβανίζουμε σαν κάποιου είδους σημείο αναφοράς για τη φετινή χρονιά.

kataramenos5 έγραψε:Αδικο δεν εχεις Κgeo αλλα το Μπολονι ακόμα τον μνημονεύουμε για την Τοτεναμ .Μικραίνουμε τον ΠΑΟΚ οταν συγκινούμαστε που βλεπουμε τον Κλαους να καρφώνει το 2ο.


Τότεναμ και η Άρσεναλ έδωαν κάτι, έδωσαν προκρίσεις, ανέβηκε επίπεδο η ομάδα.
Μια νίκη με τον γαύρο σε ένα πρωτάθλημα που μετά και για τρεις μήνες τρώγαμε εξευτελιστικές φάπες δεν λέει ουσιαστικά τίποτα, παρά μόνο στιγμιαία κάβλα. Αν το πάρουμε απ την ανάποδη, όσο κάβλα ήταν εκείνο το διπλό, τόσο ξενέρωμα ήταν αυτό το 0-0 τότε που ''τελείωσε η κατρακύλα''.

Μια ερώτηση, για την πορεία στο κύπελο, ποιά είναι η γνώμη σου;
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Τρί 17 Μαρ 2015, 10:04

kataramenos5 έγραψε:
thanos-xanthi έγραψε:οτι απ ολη τη χρονια μειναμε να πανηγυριζουμε μια νικη επι του γαβρου
τελειως αρειανοποιηση , που θεωρουν τη χρονια πετυχημενη αν μας κερδισουν
ξεχαστηκε η αποτυχια σε ολους τους τομεις δηλαδη, οι φαπες απ ολη την ελληνικη περιφερεια, τα ντορτια
η χειροτερη μπαλα της δεκαετιας, και το οτι σαν συνολικη προσφορα δεν εμεινε τιποτα απολυτως...
καμια εξελιξη σαν ομαδα, καμια βαση, κανενα στυλ παιχνιδιου
το μπερδεμα στο μυαλο, το εβγαλε και στην ομαδα, ετσι απλα


Θανο τα βλεπεις ολα μαυρα οποτε δεν εχει νοημα τι συζήτηση να κανουμε?Αλλη εικονα ο πρωτος γυρος τελειως διαφορετικη ο2ος .Δε θα ξεχασουμε κι αυτα που είδαμε.Και δε καταλαβα θα ντρεπόμαστε που ξεφτυλισαμε το γαυρο σύστημα ?Τι λετε ρε μαγκες.Ποσες φορε κατεβηκαμε κει κατω με τετοια διαιτησία και κερδίσαμε?Χιλια στραβα ειχε Αγγελος αλλα δε θα μηδενισουμε και τα καλά που ειδαμε.Τι καλύτερο εχει να θυμάται ο ΠΑΟΚτσης μετα την Τοτεναμ?Μηπως παιρνουμε τιτλο καθε χρονο και δε το ξερω?Δε θα μας κοψετε και τη χαρά μας.Αηδία το καταντησατε με το μηδενισμο σας.


φιλε μου δε μηδενιζω τιποτα ουτε τα βλεπω ολα μαυρα
δες τα ολα συνολικα, και οχι μεμονωμενα
τι θα θυμασαι στο τελος της χρονιας?
την πορεια στην Ευρωπη?
την πορεια στο κυπελλο?
την βολτα στην περιφερεια σαν θιασος?
συγγνωμη αλλα προσωπικα ας εχανα εκει μεσα, κι ας εφτανα τωρα τετραδα κυπελλο, ας προχωρουσα Ευρωπη
ας εκανα πρωταθλητισμο (γιατι δε μπορεις να πεις οτι καναμε και πρωταθλητισμο)
να ειμαι στους 2-3 βαθμους απο τον γκευ, και οχι να με εχει περασει και ο χρεοκωπημενος βαζελος
το πρωταθλημα ειναι μαραθωνιος και οχι αγωνας ταχυτητας 11-12 αγωνιστικων..
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8160
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Τρί 17 Μαρ 2015, 10:41

Αρδιά;

Aπό inpaok.com: Πολλά έχουν ειπωθεί, άλλα τόσα έχουν γραφτεί αναφορικά με τις αιτίες που οδήγησαν στην ελεύθερη πτώση του ΠΑΟΚ, μετά τον θρίαμβο επί του Ολυμπιακού.

Σήμερα, όπως αναφέρουν σε ρεπορτάζ τους τα «ΣΠΟΡ του Βορρά» μια από τις πολλές αφορμές ήταν και η κόντρα Αναστασιάδη – παικτών εξαιτίας του έξτρα πριμ από τον Σαββίδη για τη νίκη στο Καραϊσκάκη.

Διαβάστε το ρεπορτάζ:

«Αμέσως μετά τη νίκη του Ολυμπιακού ο Βρύζας μετέφερε στους παίκτες (μετά από επικοινωνία που είχε με τον μεγαλομέτοχο) την πρόθεσή του να τους μοιράσει ένα πολύ μεγάλο πριμ. Αυτό το πριμ, πράγματι δόθηκε, μετά τα Χριστούγεννα. Μόνο που ήταν διαφορετικό από αυτό που είχαν ενημερωθεί αρχικά. Κάθε ένας πήρε περίπου 3.500 ευρώ.

Ο Αναστασιάδης όταν είχε ενημερωθεί για το γεγονός είχε πει: «Δεν θέλω να μπαίνουν λεφτά στα αποδυτήρια, θα τα πάρετε μετά τα Χριστούγεννα». Οταν δόθηκαν τα χρήματα, ακολούθησε αναλυτική συζήτηση. Μάλιστα, ρωτήθηκε ο Αναστασιάδης από αρκετούς παίκτες, να πει τι συνέβη και εάν ο ίδιος παρενέβη ζητώντας από τον μεγαλομέτοχο να διαφοροποιήσει την αρχική του απόφαση για ένα μεγάλο πριμ.

Τότε, ο 62χρονος προπονητής, εμμέσως πλην σαφώς, παραδέχθηκε στα αποδυτήρια πως επικοινώνησε με τον μεγαλομέτοχο. Και ανέφερε: «Εγώ του είπα να μην βάλει λεφτά μέσα στα αποδυτήρια, αυτά είναι του... έξω από εδώ».
Από την συζήτηση που έγινε, διαπιστώθηκε πως το αρχικό ποσό που ήθελε να δώσει ο Σαββίδης, μειώθηκε αισθητά, εξαιτίας της παρέμβασης του Αναστασιάδη».
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Τρί 17 Μαρ 2015, 10:48

απο τη σελιδα του fcbook του κολακα..με τον οποιο εννοειται δεν ειμαι φιλος,προσπαθησα να του στειλω ενα μηνυμα αλλα δυστυχως πρεπει να ειναι φιλος μου για να λαβει το μηνυμα μου..
λοιπον ,απο τη σελιδα του,στα μερη που εισαι φαινεται οτι ο κυριος επινε καφεδακι με τον κλαους στο τριμπεκα..
αυτο λοιπον το θεωρω απαραδεκτο..αυτος ο κυριος εχει τετοιο θρασος στο δημοσιο λογο του,υπερασπιζομενος η μαχομενος αναλογα τα συμφεροντα του προσωπα,φανταστειτε στον ιδιωτικο του λογο στο καφεδακι με τον κλαους ...
θεωρω απαραδεκτο για παικτη του ΠΑΟΚ να βγαινει για καφεδακια στο τριμπεκα με τον οποιο κολκα..
αυτο το αρ...χιδι πρεπει να φαει ντου..πολυ χωνεται και φυτρωνει εκει που δεν τον σπερνουν..
κλαους αγορακι μου αντε να πουμε,σε στηριξε στο νεο συμβολαιο και τωρα καφεδακι..αντε μαζεψου να πουμε..
παικτης του ΠΑΟΚ εισαι πανω απ ολα ..

δειτε το και μονοι σας κατω αριστερα..και βγαλτε τα συμπερασματα σας ..
https://www.facebook.com/Stavros.Kolkas
ariskatiforos
 

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Trilofiotis » Τρί 17 Μαρ 2015, 11:04

Ντου; :o :o Σοβαρά τώρα;
Τη δουλειά του κάνει, αν δεν ασχολούταν μαζί του ΟΛΟΙ, τον πάνε δε τον πάνε, αυτό θα του έκανε περισσότερο κακό. Και τον Κλάους τον πήραμε για να σκοράρει. Όσο σκοράρει και δουλεύει για την ομάδα ας πινει καφέ με όποιον θέλει, δικαίωμα του ειναι.

Μάλλον είναι καιρός να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ εκτός απο την ίδια την ομάδα. Ούτε με τον Κόλκα, ούτε με τον πρώην προπονητή, ούτε με το διπλανό του Κλάους στο Τριμπέκα. Έχουμε ξενερώσει ΠΟΛΥ οι περισσότεροι αλλα αυτό δεν ειναι λόγος να ασχολούμαστε απτα νεύρα μας με οτιδήποτε σχετικό γύρω αλλα έξω από την ομάδα...

Ο ΠΑΟΚ πάνω απ'όλα σιγά σιγά να ξανανεβαίνει...
Άβαταρ μέλους
Trilofiotis
 
Δημοσιεύσεις: 1223
Εγγραφή: Πέμ 08 Ιαν 2015, 13:55

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 17 Μαρ 2015, 11:06

Karelias έγραψε:Μια ερώτηση, για την πορεία στο κύπελο, ποιά είναι η γνώμη σου;


Οκ καταλάβαμε.Το θεμα ειναι μονο ο Αγγελος και το ποσο κακο μας εκανε.Ακομα και οι νικες μας σας πειραξαν.Αν θες κουβεντα πες ανοιχτα τη γνωμη σου κι ασε τα δηθεν με σποντες κλπ.
Για μενα η νικη στο τηγάνι ηταν πολυ σημαντική
γιατι εδειξε (κυριως στους αλλους) οτι ακομα και με κοντρα διαιτησια το χαρτινο θηρίο μπορει να νικηθεί.

δες τα ολα συνολικα, και οχι μεμονωμενα

Μα για μεμονωμένο γεγονός μιλάω τι να δω συνολικα?Λογικη γαυρου "δεν εχεις δικαιωμα να μιλας, ποσους τιτλους εχεις συνολικά?".Ελεος. Χαιρω πολύ η χρονια πηγε χαμένη .Τα εξηγησαμε χιλιες φορες αν δε μπορειτε να καταλαβετε τι λεμε τοσο καιρο λυπάμαι.Να σβήσω και τη χρονια του Δερμη,που δε καναμε τιποτα?Να ξεχασω τη Φενερ και να το δω συνολικά?
Αυτες η νικες οσο και να τις υποτιμάτε γεννήσαν ΠΑΟΚτσάκια .
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Τρί 17 Μαρ 2015, 11:11

τροπος του λεγειν ντου στα σαιτ του κλπ
εγω παντως αν και ειλικρινα θεωρω τη χειροδικια λαθος
θα τον κοπανουσα ανεταααα
τον εχω σιχαθει επειδη εχω καταλαβει ακριβως το ρολο του
και αγαπαω μεχρι εκει που δε παει την ομαδα μου τον ΠΑΟΚ απο μικρο παιδι
ΠΑΟΚ δεν μ εκανε κανεις ουτε μπαμπας ουτε θειος
με πληγωνει αυτο που γινεται
να ειναι ερμαιο του καθε αρδ
και ναι ειναι απαραδεκτο παικτες του ΠΑΟΚ να βγαινουν για καφεδακια με τα κορακια
απο αφελεια εννοειται
αλλα απαραδεκτο
τυχαια η σταση του κολκα για το συμβολαιο??
τυχαιο οτι στις 10 φωτος που ανεβαζει η 8 ειναι του κλαους??
ετσι και ο καφες εντασσεται σ ενα γενικοτερο πλαισιο
ειναι φανερο
οσο για το σκοραρει δες λιγο τον πινακα των σκορερ και τις αμοιβες τους
Τελευταία επεξεργασία από ariskatiforos και Τρί 17 Μαρ 2015, 11:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ariskatiforos
 

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Karelias » Τρί 17 Μαρ 2015, 11:22

kataramenos5 έγραψε:
Karelias έγραψε:Μια ερώτηση, για την πορεία στο κύπελο, ποιά είναι η γνώμη σου;


Οκ καταλάβαμε.Το θεμα ειναι μονο ο Αγγελος και το ποσο κακο μας εκανε.Ακομα και οι νικες μας σας πειραξαν.Αν θες κουβεντα πες ανοιχτα τη γνωμη σου κι ασε τα δηθεν με σποντες κλπ.
Για μενα η νικη στο τηγάνι ηταν πολυ σημαντική
γιατι εδειξε (κυριως στους αλλους) οτι ακομα και με κοντρα διαιτησια το χαρτινο θηρίο μπορει να νικηθεί.

[


Προφανώς δεν κατάλαβες τίποτα.
Δεν είναι ο Άγγελος το θέμα και τι κακό έκανε και πόσο.
Το ζήτημα είναι ότι ναι η νίκη στον τηγάνι είναι μεγάλη και τρανή κι ότι θες, αλλά είναι μια νίκη σε μια χρονιά που για την ώρα εξελίσεται σε φαρσοκωμωδία.
Δεν είναι το κερασάκι στην τούρτα, είναι το κερασάκι στα σκατά που τρώμε.
Όσο ωραίο κι αν είναι το κερασάκι, πάλι σκατά γεύεσαι.
Κατάλαβες τώρα, κάπως καλύτερα;

Και δεν κατάλαβα γιατί τα πήρες στο κρανίο;
Θεωρείς ότι η πορεία στο κύπελο είναι αντάξια της ιστορίας και της δυναμικής του ΠΑΟΚ;
Αν ναι, ανέπτυξε τα όποια επιχειρήματα σου.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες