Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό spyretto » Δευτ 09 Μαρ 2015, 21:24

LoverBoy έγραψε:
spyretto έγραψε:Κάνεις μια ανανέωση στον Αναστασιάδη για δύο χρόνια ΤΩΡΑ για να καταλάβουν ΟΛΟΙ - συμπεριλαμβανομένων και των παικτών - ότι η ομάδα προχωράει με Αγγελο ακόμα και να γυρίσει η Τούμπα ανάποδα. Και μετά να δεις πως θα ανακάμψει η ομάδα. Σαββίδη, σκέψου έξυπνα, μην υποκύπτεις.

Αγγελος Αναστασιάδης και το 2020. Και σ''οποιον αρέσει.


Μήπως παίρνεις Ηρωϊνή?



Το χόντρινες τώρα. Απλά δεν βρίσκω τον λόγο να πετάμε λεφτά σε προπονητές όταν αυτοί οι παίκτες δεν είναι αποφασισμένοι να παίξουν μπάλα. Και μη μου πεις τώρα ότι τους κομπλάρει ο Αναστασιάδης. Βλέπω τον ΠΑΟΚ του χρόνου πέμπτο ανεξάρτητα με το ποιος θα έρθει να κάνει τον προπονητή.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Thanix » Δευτ 09 Μαρ 2015, 21:29

spyretto έγραψε:Κάνεις μια ανανέωση στον Αναστασιάδη για δύο χρόνια ΤΩΡΑ για να καταλάβουν ΟΛΟΙ - συμπεριλαμβανομένων και των παικτών - ότι η ομάδα προχωράει με Αγγελο ακόμα και να γυρίσει η Τούμπα ανάποδα. Και μετά να δεις πως θα ανακάμψει η ομάδα. Σαββίδη, σκέψου έξυπνα, μην υποκύπτεις.

Αγγελος Αναστασιάδης και το 2020. Και σ''οποιον αρέσει.


Νταξει μας εχει τρελανει ολους ο ΠΑΟΚ αλλα εσενα σε διελυσε! Δωστε χαπια στον λαο :opaokara:
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Δευτ 09 Μαρ 2015, 21:34

spyretto έγραψε:Το χόντρινες τώρα. Απλά δεν βρίσκω τον λόγο να πετάμε λεφτά σε προπονητές όταν αυτοί οι παίκτες δεν είναι αποφασισμένοι να παίξουν μπάλα. Και μη μου πεις τώρα ότι τους κομπλάρει ο Αναστασιάδης. Βλέπω τον ΠΑΟΚ του χρόνου πέμπτο ανεξάρτητα με το ποιος θα έρθει να κάνει τον προπονητή.


Nα πετάμε λεφτά σε προπονητές? Γιατί αυτά που πέρνει ο ενλόγω δεν είναι πεταμένα λεφτά? Καλύτερα με Ίβιτς ή ακόμη και Κοκότοβιτς.

Εκτός απο τραγικός στο στήσιμο της ομάδας και στην άμυνα, διχάζει τον Κόσμο. Στο γήπεδο τις προάλλες κάποιοι ουρλιάζανε οτι θέλουν να του κάνουν δώρο ένα γιγάντιο Φαλό για να ξεκουμπηστεί, απο την ομάδα. Βλέπεις οτι δεν πάμε καλά, πονάνε τα μυαλά μας και εσύ κουκλίτσα μου μας λές για συμβόλαιο μέχρι το 2020? Να τους πετάξει στα σκουπίδια και τον Σαλπιγγίδη και τον ΑΑ.
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό spyretto » Δευτ 09 Μαρ 2015, 21:39

Αν κάνουν δύο χρόνια κλειστό στον Κοκότοβιτς ναι, γιατί όχι, απλά ο συγκεκριμένος δεν είναι της οικογένειας του ΠΑΟΚ όπως ο Αγγελος.
Σημασία έχει να καταλάβουν οι κύριοι παίκτες μας ότι δεν έχουν τη δύναμη να διώχνουν προπονητές κι εδώ αποφασίζουν άλλοι. Θα γίνει ένα ωραίο ξεσκαρτάρισμα και θα ηρεμήσουν όλοι.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό spyretto » Δευτ 09 Μαρ 2015, 21:39

Αν κάνουν δύο χρόνια κλειστό στον Κοκότοβιτς ναι, γιατί όχι, απλά ο συγκεκριμένος δεν είναι της οικογένειας του ΠΑΟΚ όπως ο Αγγελος.
Σημασία έχει να καταλάβουν οι κύριοι παίκτες μας ότι δεν έχουν τη δύναμη να διώχνουν προπονητές κι εδώ αποφασίζουν άλλοι. Θα γίνει ένα ωραίο ξεσκαρτάρισμα και θα ηρεμήσουν όλοι.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ 09 Μαρ 2015, 21:41

αντι να του κανετε 5 χρόνια συμβόλαιο δώστε του τις μετοχες καλύτερα.
Asimos
 

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Δευτ 09 Μαρ 2015, 21:47

spyretto έγραψε:Αν κάνουν δύο χρόνια κλειστό στον Κοκότοβιτς ναι, γιατί όχι, απλά ο συγκεκριμένος δεν είναι της οικογένειας του ΠΑΟΚ όπως ο Αγγελος.
Σημασία έχει να καταλάβουν οι κύριοι παίκτες μας ότι δεν έχουν τη δύναμη να διώχνουν προπονητές κι εδώ αποφασίζουν άλλοι. Θα γίνει ένα ωραίο ξεσκαρτάρισμα και θα ηρεμήσουν όλοι.

Ναι, ο Γκολάσα και ο Νομπόα διώχνουν τον Άγγελο, όχι η ασχετοσύνη του. Τι μας λές ρε βραδιάτικα.

ΙΒΙΤΣ και ΠΑΛΙ ΙΒΙΤΣ.

ΔΡΟΜΟ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ.
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό blackjack80 » Δευτ 09 Μαρ 2015, 21:53

Asimos έγραψε:αντι να του κανετε 5 χρόνια συμβόλαιο δώστε του τις μετοχες καλύτερα.


Και την γκοντσαρεβα μαζί με την μιςς Ρωσσία να τις πάρει *αρτουζα,τι άλλο θα ακούσουμε Ήρα μου!Ο Ίβιτς να επαιρνε την ομάδα μετά το παιχνιδι με τον ΟΦΗ τόσο χαλιά δεν θα ημασταν .το θέμα είναι οτι αυτός βλέπει βελτίωση ,ποια βελτίωση εγώ ,ο Θάνος ο ace ,ο Τσιριγώτης ,ο Καρελίας ο σουρμε μαζί με οποίον αλλο ν θέλετε να κάνουνε μια ομαδα. Ενα γκολ το βάζουμε σε αυτον τον ΠΑΟΚ τι να πω ω θεοί ας στείλει ο Δίας τον απο μηχανη θεο του να μας λυτρώσει όπως στις αρχαίες τραγωδίες .Τι λέω ας με λυτρώσει καποιος απο τα βάσανα μου. :cry: :cry: :cry:
blackjack80
 
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: Κυρ 08 Μαρ 2015, 15:54

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Δευτ 09 Μαρ 2015, 21:54

Να ρωτήσω γιατί είναι ακόμα εδώ ή θα φάω μπαν;
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ 09 Μαρ 2015, 21:56

κάθε μέρα θα το ρωτάω. η αυτός ή εμείς.
Asimos
 

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 09 Μαρ 2015, 22:29

Μη στεναχωριέστε παιδιά, τον Μάη, οταν θα φύγει, θα γίνουμε καλά!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9924
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 09 Μαρ 2015, 22:30

Εμένα δεν με πειράζει να φύγει κλπ αυτο που με πειραζει οτι ειμαστε συγκεντρωτικοί στο θα των ευθυνών και θα χουμε τα ιδια και του χρονου
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Δευτ 09 Μαρ 2015, 22:47

Γράφει ο Bianco...

1997 ο ΠΑΟΚ αποκλείει απο την Ευρώπη τη πανίσχυρη και ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ εκείνης της σεζόν Άρσεναλ του Αρσέν Βεγκέρ. Αν δε κάνω λάθος ήταν και η πρώτη του χρονιά, μόλις είχε αναλάβει τους Λονδρέζους. Ο ΠΑΟΚ "καθαρίζει" την Άρσεναλ 1-0 μέσα σε μια Τούμπα που πραγματικά εκείνο το βράδυ έβραζε, όχι μόνο απο πυρσούς αλλα και απο αυτό που λέμε "ηχητική βία" Με πάθος, θέληση, μαγκιά και αρκετή τύχη πήραμε και το 1-1 στον επαναληπτικό μέσα στο Λονδίνο. Μετά απο αυτό η Άρσεναλ γνώρισε μεγάλες στιγμές αλλα και πολύ μεγάλες πίκρες... όπως π.χ. το 8-2 που βλέπετε στη φωτό απο τη Μάνστεστερ. Και όμως η διοίκηση του συλλόγου κράτησε και εμπιστεύτηκε τον προπονητή και τον άφησε να δουλέψει με ΗΡΕΜΙΑ, κάνοντας μέχρι τώρα την Άρσεναλ μια απο τις πιο κερδοφόρες επιχειρήσεις (για αυτούς) στον πλανήτη. Κάποια στιγμή θα έρθουν και οι τίτλοι, είναι θέμα χρόνου... Αυτό που έχει σημασία όμως είναι πως, απο το 1997 η Άρσεναλ έχει τον ίδιο προπονητή... εμείς πόσους έχουμε αλλάξει;;; Είναι πιο χαζοί οι Άγγλοι απο εμάς;; Και μη ξεχνάτε μιλάμε για το κορυφαίο πρωτάθλημα του κόσμου, τη premier league! Προσωπικά δεν ειμαι Αγγελόσκυλο και το ξαναλέω, ούτε κανενός σκύλος!! Τα ίδια έλεγα και πέρυσι για Στέφενς. Κλείσε τον προπονητή με κλειστό 3ετές να νιώσεί την άνεση οτι μπορεί να δουλέψει με ηρεμία χωρίς το άγχος του ΠΡΕΠΕΙ γιατι αλλιώς θα με διώξουν. Επίσης ποιος παίκτης θα κουνηθεί όταν ξέρει ο προπονητής ΔΕΝ αλλάζει, όλους θα τους έχεις "σούζα" Αυτά κύριοι και κάτι τελευταίο, μη πέφτετε στην παγίδα των ΜΜΕ και ψάχνετε εξιλαστήρια θύματα, αυτό βολεύει μόνο αυτούς...

απο τη σελιδα του bianconero στο fb .. συμφωνω απολυτα για την αποψη του περι προπονητη. Δεν χρειαζετε να ειναι καποιος "σκυλος" καποιου για να εχει τοσο σωστη ποδοσφαιρικη αποψη.
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1136
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Δευτ 09 Μαρ 2015, 22:51

ειμαι πολυ στεναχωρημενος με την ομαδα μας..τα τελευταια δυο χρονια εχουμε δει παικτες που παλιοτερα ουτε φανταζομασταν οτι θα τους δουμε και συνεχως τους απαξιωνουμε..ηρθε προπονητης που εχει κατακτησει ουεφα και μονο κλεφτοκοτα δεν τον βγαλαμε..
απο τοτε που ηρθε ο Σαββιδης εχει βυθιστει μες την ιντριγκα η ομαδα..
ειναι τοσο δυσκολο αυτο το καλοκαιρι να παρθουν δυο πρωτοκλασατοι παικτες στις θεσεις που εχουμε αναφερει ολοι;;να επιλεχτει ενας τεχνικος διευθυντης ο οποιος θα επιλεξει προπονητη τριετιας χωρις να υπαρχει παρασκηνιο στην ολη ιστορια μιας και θα ειναι της αρεσκειας του;;
ειναι τοσο δυσκολο να δουμε επιτελους μια ορθολογικη λειτουργια;;
δεν αντεχουμε αλλες σκιες στην ομαδα..
Σαββιδη μου φαινεται για να μπορεσεις να προκοψεις πρεπει να αρχιζεις να μοιραζεις χαρτζιλικι σε μερικους ρεπορτερ..
και να προσεξεις τις υπολοιπες παρεες σου γιατι απ τον συμμαχο θα την φας στο τελος..
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό mbison » Δευτ 09 Μαρ 2015, 22:53

ΦΥΓΕΕΕΕΕ
ΤΩΡΑΑΑΑΑ
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες