Άγγελος Αναστασιάδης

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:00

GI4NNEN4 έγραψε:
paokovios1974 έγραψε:Και ο Ιβαν μας ακουσε και εφερε στην τουμπα ενα απο τα μεγαλυτερα ονοματα που καθησαν στον παγκο του ΠΑΟΚ ,Τεραστιο πανο τον εχουν στην Σαλκε προπονητης του αιωνα η μπουντεσλιγκα υποκλινεται στο ονομα του...


Μια απλή (και ολίγον off-topic) επισήμανση: Προτού έρθει σε εμάς, η Σάλκε του πρότεινε ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ πόστο. Για προπονητή ΔΕΝ τον ήθελαν πια. Κάτι θα έπρεπε να μας λέει αυτό.

Στα υπόλοιπα συμφωνώ. Έτσι όπως γίναμε, Άγγελος χίλιες φορές. Δεν είμαστε για κανέναν άλλο, ούτε κανένας άλλος είναι για εμάς. :pano:

Και στον Γκαρσια προτειναν διοικητικο ποστο πριν 1 χρονο,αυτα που ανεφερα ειναι γεγονοτα δεν ειπα ψεμματα και νομιζω ειναι η ουσια το συμπερασμα εαν κανουμε αυτοκριτικη και εμεις οι ιδιοι ο Αγγελος ειναι αυτος που μας αρμοζει αυτος που μας χρειαζεται την συγκεκριμενη στιγμη...αυτο λεει και η ανακοινωση της συμφωνιας στο κατω κατω
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό fratz8 » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:02

τον Σεπτεμβριο θα τριβετε τα ματια σας...
fratz8
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Indio » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:03

-Να φροντίσει ο ΜΕΓΑΛΟμέτοχος του Π.Α.Ο.Κ. να τον πλαισιώσει με τους ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ που θα έφερνε και ας αφήσει τις μειώσεις budjet. :oops: :oops: :oops:
-Καλός και ο Λαικισμός, έχει γέλιο και ενθουσιασμό αλλα υπάρχει και ένα φιλότιμο και ένα όριο.
-Για μένα πιο βαριά μου έπεσε η φημολογία για μείωση του budjet παρά η πρόσληψη ¨Αγγελου και πιστεύω με αυτό πρέπει να ασχολούνται όλοι.
Δικέφαλε μεγάλωσα και άλλαξαν πολλά...
Άβαταρ μέλους
Indio
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:13
Τοποθεσία: (Κωλο)Αθηνα

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:03

anekfrastos έγραψε:OK τώρα που έκλεισε εννοείται στηρίζουμε Άγγελο γιατί ΠΑΟΚ κι έτσι αλλά γιατί ρε γαμώτο;;; :D

Και δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει ντε και καλά να έχει ρόλο στο τεχνικό επιτελείο και ο Γκαρσία, όπως φημολογείται... Επειδή ήταν ένας καλός παίκτης για 2-3 χρόνια και πούλησε συναίσθημα και ΠΑΟΚτσηδιλίκι (ακόμα και γνήσιο να είναι) αυτό σημαίνει ότι είναι και χρήσιμος σε αυτόν τον ρόλο;

Αυτά τα 2 είναι η επιτομή της προσωπολατρείας κατά τη γνώμη μου. Και ο Σαββίδης αντί να σπάσει αυγά και να κοιτάξει μπροστά, κοιτάει πως θα καλομαθαίνει την κερκίδα με χάντρες και καθρεφτάκια.

Επίσης δεν καταλαβαίνω αυτό το κριτήριο που λέγεται για κάποιον αν "διχάζει τον κόσμο". Στα παπάκια μου αν διχάζει και αν δε διχάζει. Λαοκρατία έχουμε στη διοίκηση και διαχείριση μιας ΠΑΕ; Να ψηφίζουμε αν είναι για το σύστημα που θα παίζει και για τις μεταγραφές και για όλα.Είναι κάποιος καλός και χρήσιμος; Καλώς να ορίσει. Είναι λίγος και δεν προσφέρει; Τον πούλο, να περάσει ο επόμενος. Ο κόσμος ενώνεται και διχάζεται από ένα σωρό παράγοντες, σχετικούς ή άσχετους με την προσφορά κάποιου.

Ποιος δεν έχει "διχάσει" στην τελική στον ΠΑΟΚ; Ο Κούδας; Ο Ζαγοράκης; Ο Σαλπιγγίδης; Ο Δημόπουλος; Ο Μπάγεβιτς; Ο Σάντος; Ο Κωστίκος; Ο Σαράφης; Ατελείωτη η λίστα... Και να μην πιάσω και το μπάσκετ... Γενικά όποιος έχει παίξει σημαντικό ρόλο έχει "διχάσει". Οπότε, κατά τη γνώμη μου, ίσως καλύτερα να έρχονται άνθρωποι που "διχάζουν" γιατί τελικά από αυτούς μπορώ (ενίοτε) να περιμένω και κάποια προσφορά.

Τέλος, δεν καταλαβαίνω αυτό που γράψαν κάποιοι ότι "αξίζει μια ευκαιρία". Τι είναι ο ΠΑΟΚ; Σχολείο δεύτερης ευκαιρίας; Το ζητούμενο είναι αν είχε ευκαιρίες ο Αγγελος ή η πρόοδος της ομάδας;

Άγγελε καλως ήλθες και καλή επιτυχία.

Ο πήχυς είναι ψηλά τώρα για την ομάδα. Υπάρχουν χρήματα, και βάζελος και χανούμι (θα έπρεπε να) είναι του χεριού μας. Στόχοι πλέον είναι το τσουλου, τίτλοι και παραγωγή παικτών.

Επειδή όμως δεν έχω μεγάλες προσδοκίες από εσένα σε αυτό το επίπεδο, και θα σε χειροκροτήσω όταν θα πας καλά και δε θα σε κράξω στη στραβή, να ξέρεις. Στη στραβή το κράξιμο θα το φάει η διοίκηση και το "επιτελείο" της.

Ε οχι και πουλησε αδερφε το γ@μησ@με
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:07

abg12d34 έγραψε:τελικα αυτο ειναι ΠΑΟΚ.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
οι μισοι απο εδω και οι αλλοι μισοι απο εκει


αγγελε αν και ειμαι παγωμενος σου ευχωμε την μεγαλυτερη επιτυχια
σε στηριζω ..οπως κανω με ολους απο την στιγμη που λεει ο ΠΑΟΚ οτι εισαι ο προπονητη του

παμε γερα
:pano: :pano: :pano:

Αδερφε αν μου επιτρεπεις βεβαια επειδη σημερα προεκυψε και ο αποκλεισμος του κλαους απο αυτον που εχεις φωτογραφια και εχω σαλταρει με την παρτη του οπως πιστευω και πολλα αδερφια μηπως να σκεφτοσουν να τον δωσεις πουλο απο αβαταρ?
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:09

markos4 έγραψε:
Athens έγραψε:
markos4 έγραψε:Θελω να πιστευω και ελπιζω τωρα με τον Αγγελο δεν θα μας γλενταει το καθε χωριο
οπως γινοταν τα προηγουμενα χρονια,θα προσθεσει ποδοσφαιρικο εγωισμο.
Η πρωτη θεση του πρωταθληματος για μενα πλεον ειναι ανεκδοτο.Αγγελος και πρωτια
απεχουν μιλια μακρυα.
Στοχος της ομαδας της νεας χρονιας θα πρεπει να ειναι η δευτερη οπου για μενα θα ειναι επιτυχια.

ρε φιλε την δευτερη την πηραμε φετος..σε μια κακη χρονια..
του χρονου παλι δευτερος θες?

Ισοβαθμισαμε στην δευτερη θεση και 3οι με τα play off.
Ακου που σου λεω επιτυχια θα ειναι η 2η θεση και αν γλιτωσουμε τα ντορτια που φαγαμε
φετος θα ειμαστε σουπερ.

Μια που μιλαμε για ντορτια με τον Αγγελο ριξαμε τελευταια φορα ντορτια στον βαζελο πριν 11 χρονια...
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό koylispontios » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:23

RoMaN έγραψε:Δεν είμαι υπέρ ή κατά του Άγγελου, καθώς δεν πρόλαβα να τον δω να κοουτσάρει τον Π.Α.Ο.Κ.

τυχεράκια!!!
Οι Ελληνες θα επαναστατίσουν όταν τους κόψουν το νερό και δεν θα μπορούν να κάνουν φραπέ.
Άβαταρ μέλους
koylispontios
 
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ 2014, 11:01

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:26

Περίμενα κάτι άλλο.
Σίγουρα όχι Στεφενς από άποψη κόστους αλλά έναν καλό ξένο προπονητή.
Αφού είναι ανίκανοι να βρουν ένα καλό ξένο προπονητή με φλοδοξία,
ας έρθει ο Αναστασιάδης παρά ο κάθε γελοίος άλλος Έλληνας.

Δεν θα κάτσω να αναλύσω την επιλογή.

Αν δεν τον στηρίξουν όμως σωστά, θα έχουμε πολύ πιο σύντομα από ότι με άλλους ροκ σκηνές, δυστυχώς.

Καλά από επιτελείο Ιβάν Σαββίδι γελάν και οι κότες...

Για να δούμε
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό koylispontios » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:33

Sera4 Peja 4 +1926
Οι Ελληνες θα επαναστατίσουν όταν τους κόψουν το νερό και δεν θα μπορούν να κάνουν φραπέ.
Άβαταρ μέλους
koylispontios
 
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ 2014, 11:01

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Black_White_Heart » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:35

Και εγω αυτο ελπιζω, μιζεροι ε μιζεροι... εχετε τα λεφτα εσεις ρε? αν ναι, γιατι δεν τον πηρατε τον ΠΑΟΚ τοσο καιρο? Πολυ Κολκα ακουτε και διαβαζετε μερικοι εδω μεσα και δεν εχετε καταλαβει οτι βλαπτει.

ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ ΡΕ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΣΤΑ @@ ΜΟΥ!
Εδω και τωρα ισονομια στον Π.Α.Ο.Κ ρε νιαμου...
Black_White_Heart
 
Δημοσιεύσεις: 853
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:42
Τοποθεσία: Γερμανια

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Peja 4 » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:38

Και εγώ εύχομαι να πάνε στο διάολο αλλά με ευχές δε βάφεις αυγά!!

Α και ο μόνος που δε φταίει είναι ο άγγελος έτσι για τα πρακτικά!!
Π.Α.Ο.Κ Θρησκεία Τρομοκρατία!!
Άβαταρ μέλους
Peja 4
 
Δημοσιεύσεις: 356
Εγγραφή: Πέμ 28 Φεβ 2008, 16:50
Τοποθεσία: Athina - Patisia

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:40

Καλως ορισες σπιτι σου Αγγελε.

ΥΓ Χαιρομαι που οσοι δεν τον θελουν ειναι επιφυλακτικοι και δεν εχουν μεγάλες απαιτησεις. Μονο μια συμβουλή: Αγοραστε απο τωρα στρωματα εδαφους, γιατί τον Μαϊο θα εχουν ξεπουλήσει! :lol:
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:48

αγγελε καλωσηρθες. εισαι πισωγυρισμα, το ξερεις. καλη επιτυχια.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:49

paokovios1974 έγραψε:
anekfrastos έγραψε:OK τώρα που έκλεισε εννοείται στηρίζουμε Άγγελο γιατί ΠΑΟΚ κι έτσι αλλά γιατί ρε γαμώτο;;; :D

Και δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει ντε και καλά να έχει ρόλο στο τεχνικό επιτελείο και ο Γκαρσία, όπως φημολογείται... Επειδή ήταν ένας καλός παίκτης για 2-3 χρόνια και πούλησε συναίσθημα και ΠΑΟΚτσηδιλίκι (ακόμα και γνήσιο να είναι) αυτό σημαίνει ότι είναι και χρήσιμος σε αυτόν τον ρόλο;

Αυτά τα 2 είναι η επιτομή της προσωπολατρείας κατά τη γνώμη μου. Και ο Σαββίδης αντί να σπάσει αυγά και να κοιτάξει μπροστά, κοιτάει πως θα καλομαθαίνει την κερκίδα με χάντρες και καθρεφτάκια.

Επίσης δεν καταλαβαίνω αυτό το κριτήριο που λέγεται για κάποιον αν "διχάζει τον κόσμο". Στα παπάκια μου αν διχάζει και αν δε διχάζει. Λαοκρατία έχουμε στη διοίκηση και διαχείριση μιας ΠΑΕ; Να ψηφίζουμε αν είναι για το σύστημα που θα παίζει και για τις μεταγραφές και για όλα.Είναι κάποιος καλός και χρήσιμος; Καλώς να ορίσει. Είναι λίγος και δεν προσφέρει; Τον πούλο, να περάσει ο επόμενος. Ο κόσμος ενώνεται και διχάζεται από ένα σωρό παράγοντες, σχετικούς ή άσχετους με την προσφορά κάποιου.

Ποιος δεν έχει "διχάσει" στην τελική στον ΠΑΟΚ; Ο Κούδας; Ο Ζαγοράκης; Ο Σαλπιγγίδης; Ο Δημόπουλος; Ο Μπάγεβιτς; Ο Σάντος; Ο Κωστίκος; Ο Σαράφης; Ατελείωτη η λίστα... Και να μην πιάσω και το μπάσκετ... Γενικά όποιος έχει παίξει σημαντικό ρόλο έχει "διχάσει". Οπότε, κατά τη γνώμη μου, ίσως καλύτερα να έρχονται άνθρωποι που "διχάζουν" γιατί τελικά από αυτούς μπορώ (ενίοτε) να περιμένω και κάποια προσφορά.

Τέλος, δεν καταλαβαίνω αυτό που γράψαν κάποιοι ότι "αξίζει μια ευκαιρία". Τι είναι ο ΠΑΟΚ; Σχολείο δεύτερης ευκαιρίας; Το ζητούμενο είναι αν είχε ευκαιρίες ο Αγγελος ή η πρόοδος της ομάδας;

Άγγελε καλως ήλθες και καλή επιτυχία.

Ο πήχυς είναι ψηλά τώρα για την ομάδα. Υπάρχουν χρήματα, και βάζελος και χανούμι (θα έπρεπε να) είναι του χεριού μας. Στόχοι πλέον είναι το τσουλου, τίτλοι και παραγωγή παικτών.

Επειδή όμως δεν έχω μεγάλες προσδοκίες από εσένα σε αυτό το επίπεδο, και θα σε χειροκροτήσω όταν θα πας καλά και δε θα σε κράξω στη στραβή, να ξέρεις. Στη στραβή το κράξιμο θα το φάει η διοίκηση και το "επιτελείο" της.

Ε οχι και πουλησε αδερφε το γ@μησ@με


γι αυτό ακριβώς έγραψα "και γνήσιο να είναι"...για να αποφύγω τέτοια σχόλια
αλλά δε με νοιάζει καθόλου

Αν είναι ξηγημένο παιδί και παοκτσάκι "να του πάρουμε παγωτό" που θα έλεγε και ο αείμνηστος Παντελάκης...
Να αναλάβει ενεργό τεχνικό ρόλο στου κασίδι το κεφάλι όμως γιατί; Εχει κάποια σχετική προϋπηρεσία ή εμπειρία;

Δε μας φτάνουν τόσοι βετεράνοι (Βρύζας, ΓΧ, Ζβούρας, Ιβιτς, Ιωσηφίδης και μέχρι πρόσφατα και Ζαγοράκης); Να έρθει και ο Γιωργάκης ο Τουρσουνίδης τότε, και καλό παιδί και παοκτσάκι είναι και μπαλίτσα ξέρει, έχει προπονήσει και πεντε-δέκα πιτσιρίκια και ήταν και σκάουτερ(!)... Να τον βάλουμε να χτυπήσει και ένα τατού "Απαγορεύεται να πέσεις γιατί μετά άντε να σηκωθείς" (αχα καλό) και είναι τζετ.
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 19 Μάιος 2014, 18:53

markos4 έγραψε:paokovie...

Ναι τον θυμαμαι τον αγωνα,ειχε αποβληθει ο μπασινας στο ημιχρονο.Νομιζω ηταν η τριτη συνεχομενη
ηττα του βαζελου στην εναρξη του πρωταθληματος.Ειχε χασει και απο την προοδευτικη 0-2 η 0-3.
Βεβαια στην τελικη βαθμολογια ηταν καμμια 20αρια βαθμους παραπανω απο εμας.
Αν κανω λαθος διορθωσε με...

Ασχετο...μηπως θυμασαι ποιος ηταν προπονητης του ΠΑΟΚ σε αγωνα με τον βαζελο
τελευταια αγωνιστικη που εκανε στην ακρη ο βοκολος για να βαλει γκολ ο ολισαντεμπε;

Μαρκο ηταν πρωτη αγωνιστικη δυστυχως για σενα δεν θυμασαι και τοσο καλα η μαλον θυμασαι αυτο που θα ηθελες.Το δευτερο σχολιο σου αν ημουν μοντ θα σε μπαναριζα δια παντος δυστυχως δεν ειμαι οποτε σε αφηνω στην ελειπη σου...μνημη
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης