Άγγελος Αναστασιάδης

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 15 Ιουν 2014, 12:24

Καλορίζικος. Σιδεροκέφαλος.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό PaOkArAsIrAkLiO » Κυρ 15 Ιουν 2014, 12:37

Με σκλάβωσες, με τσάκισες, με ρήμαξες...Είμαστε μαζί σου!
Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι Π.Α.Ο.Κ. και πρέπει να παίζει σαν Π.Α.Ο.Κ.
Βαριά βαριά του Π.Α.Ο.Κ. η φανέλα...
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
PaOkArAsIrAkLiO
 
Δημοσιεύσεις: 2003
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιαν 2010, 18:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Κυρ 15 Ιουν 2014, 12:43

το να ριχνετε λασπη για τον Αγγελο και οτι μ@λ@κι@ βγαζουν τα αρδ να την υιοθετητε δεν μπορω να το καλαταβω..και πραγματικα αυτους τους καταλαβαινω οτι το κανουν γτ ο αγγελος δν θα τους δωσει την παραμικρη πληροφορια..οι υπολοιποι που αγαπατε τον Π.Α.Ο.Κ. δεν μπορειτε να περιμενετε και μετα να κραξετε (που και αυτο να γινεται μεσα σε λογικα πλαισια και οχι καταστροφολογια) .. δηλαδη υπαρχει ανθρωπος πραγματικα τωρα που να πιστευει οτι δεν θα κανουμε εργομετρικα???? ειναι δυνατον? και μετα λετε οτι δεν υπαρχει εμπαθεια? σας παρακαλω ρε παιδια ..πραγματικα σας ικετευω...αγαπηστε ρε την ρημαδα την ομαδα και τα ατομα της....φτανει πια με την φαγωμαρα μας..δεν κουραστηκατε πια??


Το προβλημα του ΠΑΟΚ ειναι ο ιδιος ο ΠΑΟΚ...η φαγωμαρα μας , η γκρινια μας , οτι ειναι ολοι ανικανοι και ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ μας φταινε ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ...αλλα και να φταιμε εμεις και να το καταλαβουμε οχι απλα θα φταιμε και θα κριτικαρουμε με ωραιο τροπο αλλα θα φτασουμε στους αφορισμους και να φυγουνε μεχρι και τα καγκελα απο το γηπεδο...θα πω και αλλη μια ατακα για το οτι ο "10 χρονια πισω" μας ξερει τοσο καλα (αφου και ο ιδιος ΠΑΟΚ ειναι) που γυρισε και ειπε "ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ , ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΝΙΞΟΥΜΕ " ..καλο κουραγιο στο τοπικ...
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1136
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Κυρ 15 Ιουν 2014, 14:02

Athens έγραψε:
Demir έγραψε:Τέλος η συνεργασία με Ζιώγα
...
Αυτή αφορά τον εργοφυσιολόγο Γιώργο Ζιώγα, με τον οποίο η ΠΑΕ ΠΑΟΚ συνεργαζόταν τα τελευταία χρόνια. Και λέμε συνεργαζόταν γιατί ο ίδιος ενημερώθηκε πως από τη νέα σεζόν δεν θα προσφέρει τις υπηρεσίες του στον Δικέφαλο, από τη στιγμή που υπάρχουν πληροφορίες πως αυτή τη σεζόν οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ δεν θα υποβληθούν σε εργομετρικούς ελέγχους.


τραγικη ειδηση αν ισχυει.....η ομαδα γυρναει 20 χρονια πισω...δεν υπαρχει λεμε...
θυμηθηκα τωρα την καλυτερη ντεμεκ προετοιμασια που εκανε ο Αγγελος την χρονια που κληρωθηκαμε με την Μακαμπι...
πηγανε στην Ιταλια και ο Αγγελος αφου τους προπονουσε τους αναγκαζε να βαλουνε τα ποδια τους στο παγωμενο ποταμι της περιοχης, κοντεψανε να βγαλουνε κρυοπαγηματα οι παικτες...(ποιες σαουνες και μασαζ)
αγρια πραγματα λεμε :lol: :lol:


Εκτός από το παράδειγμα που σου έδωσε o Black Death με το βαρέλι του Σαλπιγγίδη, σου υπενθυμίζω το βιντεακι με Κλάους στο κρύο ποτάμι στην προετοιμασία (δεν θυμάμαι εάν ήταν με Στεφενς ή γδ).

Πραγματικά άγρια πράγματα λέμε :twisted:
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό gkaletsi » Κυρ 15 Ιουν 2014, 14:11

Επί Στέφενς ήταν. Μία σελίδα πίσω έχω βάλει και τα δύο videos που αναφέρεις.
Άβαταρ μέλους
gkaletsi
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:36
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρη γη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό astronaut » Κυρ 15 Ιουν 2014, 15:10

* Στη Φορτούνα για βοηθός προπονητή ο γίγαντας ο Γιώτης ο Σταματόπουλος.
** Ο άλλος ο άμπαλος ο Άλοφς πήρε για βοηθό προπονητή τον τουρίστα τον Λόκχοφ που δεν κάνει τακτική...

Πάντως -αν ισχύουν τα ρεπορτάζ- βλέπω κινήσεις που δείχνουν ότι μπαίνουν στεγανά παντού.
Η αντικατάσταση του Ιωσηφίδη από τον Λαγωνίδη & η αλλαγή συνεργάτη για τα εργομετρικά δίνουν την απάντηση στο τί εννοούσε ο Άγγελος λέγοντας ότι ο Χουμπ δεν ασχολούταν από το πρωί μέχρι το βράδυ με τα της ομάδας...
:nairepaok:

ΥΓ Τον ΓουΧου σαν να τον ξέχασαν τα αρδάκια μας ή μήπως δεν τους σηκώνει -πλέον- το τηλέφωνο??? Όποιος τον δει ας του πει μια καλή κουβέντα.. ένα γλυκό λόγο. Ας του πει -στην τελική- να μη στεναχωριέται, για όλους έχει ο Θεός.. απλά -πλέον- η Παναγιά είναι μαζί μας... 8-)
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 15 Ιουν 2014, 15:27

Βρε ποιά βαρέλια και ποτάμια;

Αυτή τη στιγμή αν δεν απατώμαι, και μετά την ανακαίνιση στα αποδυτήρια, στην Τούμπα έχουμε ειδικό χώρο με παγωμένο νερό ώστε να "βουτάνε" οι παίκτες μετά τα ματς.

Δεν είμαι του αντικειμένου, δεν ξέρω για ποιό ακριβώς λόγο γίνεται αυτό αλλα νομίζω πως αφορά την επαναφορά των μυών προς αποφυγή κινδύνων τραυματισμών. Απο εκεί το έμαθε ο Κλάους (λέμε τώρα) και έψαχνε μετά το ποτάμι (περισσότερο με υπόνομο έμοιαζε) για να βουτήξει.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13121
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Κυρ 15 Ιουν 2014, 15:44

astronaut έγραψε:ΥΓ Τον ΓουΧου σαν να τον ξέχασαν τα αρδάκια μας ή μήπως δεν τους σηκώνει -πλέον- το τηλέφωνο??? Όποιος τον δει ας του πει μια καλή κουβέντα.. ένα γλυκό λόγο. Ας του πει -στην τελική- να μη στεναχωριέται, για όλους έχει ο Θεός.. απλά -πλέον- η Παναγιά είναι μαζί μας... 8-)


Ζήτησες κάτι;

Στιγμές Μουντιάλ απολαμβάνει χωρίς άγχος αυτήν την περίοδο ο Γιώργος Γεωργιάδης, που χθες ήταν προσκεκλημένος στην ειδική εκπομπή της ΝΕΡΙΤ για το Παγκόσμιο Κύπελλο.

Παράλληλα, όμως, ψάχνει και τον επόμενο σταθμό στην καριέρα του. Πέρα από την προοπτική συνεργασίας με τον Αιγινιακό ή άλλη ομάδα έχει σχέση ο ΠΑΟΚ, οι πληροφορίες θέλουν τον νεατό Έλληνα τεχνικό να έχει επαφές και με ομάδα της Superleague. Μέσα στις επόμενες μέρες θα ξεκαθαρίσει το τοπίο.
Από metrosport.gr

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/6618 ... ue-gia-g-x
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό zissos » Κυρ 15 Ιουν 2014, 20:14

rainmaker έγραψε:Βρε ποιά βαρέλια και ποτάμια;

Αυτή τη στιγμή αν δεν απατώμαι, και μετά την ανακαίνιση στα αποδυτήρια, στην Τούμπα έχουμε ειδικό χώρο με παγωμένο νερό ώστε να "βουτάνε" οι παίκτες μετά τα ματς.

Δεν είμαι του αντικειμένου, δεν ξέρω για ποιό ακριβώς λόγο γίνεται αυτό αλλα νομίζω πως αφορά την επαναφορά των μυών προς αποφυγή κινδύνων τραυματισμών. Απο εκεί το έμαθε ο Κλάους (λέμε τώρα) και έψαχνε μετά το ποτάμι (περισσότερο με υπόνομο έμοιαζε) για να βουτήξει.

για να διαλυθεί το συγκεντρωμένο γαλακτικό οξύ στους μυες
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 15 Ιουν 2014, 22:00

Ο πάγος είναι πάντα για μετά τον αγώνα/την προπόνηση. Να κρυώσει (χαλαρώσει) ο σφιχτός, ζεστός μυς που ασκήθηκε..
Και για να δροσίζεται κανένας Oliseh ή Σπυρόπουλος :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό niks » Δευτ 16 Ιουν 2014, 00:12

3-5-2 η Ολλανδια, και η Αργεντινη, απο τους βασικους διεκδικητες του τιτλου
Βρε μπας και δεν ειναι και τοσο πισω ο Αγγελαρας;
niks
 
Δημοσιεύσεις: 1789
Εγγραφή: Τρί 02 Φεβ 2010, 18:45

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 16 Ιουν 2014, 09:02

Ναι, αλλα κι ο Φαν Χααλ δε κάνει τακτική. :twisted:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:13

Πρώτη μεταγραφή Χριστιανός Ορθόδοξος Άγγελε, έτσι; Τυχαίο;; Να γεμίσουν πρώτα οι θέσεις στο πούλμαν για Άγιον Όρος και μετά βλέπουμε για κανέναν αλλόθρησκο... :twisted:



χιουμορ
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

Re: Απ: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό fn1m » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:29

Πείστηκα πλέον ότι ο Σαββίδης δεν έχει σκοπό να φτιάξει σοβαρή ομάδα. Είναι δυνατόν να μας κουβαλάει τον θρησκοληπτο, παρανοϊκό, λαικιστη και ξενοφοβικο αναστασιαδη; Ήμαρτον.. Άρχισε πάλι να μιλάει για παναγιες και για θεούς, που πάμε με αυτόν ρε; Χαχαχα, φέτος μόνο για χαβαλέ αξίζει να ασχοληθεί με την ομάδα :lol::lol:
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:32

kataramenos5 έγραψε:Ναι, αλλα κι ο Φαν Χααλ δε κάνει τακτική. :twisted:


Ξέρεις Ολλανδό να κάνει τακτική; Τους έχεις τους Ολλανδούς να ξέρουν ποδόσφαιρο; Τρίχες.
Ολλανδική σχολή και πέη γαλανά. Βλακείες των Ολλανδών δημοσιογράφων είναι.


fn1m έγραψε:Πείστηκα πλέον ότι ο Σαββίδης δεν έχει σκοπό να φτιάξει σοβαρή ομάδα. Είναι δυνατόν να μας κουβαλάει τον θρησκοληπτο, παρανοϊκό, λαικιστη και ξενοφοβικο αναστασιαδη; Ήμαρτον.. Άρχισε πάλι να μιλάει για παναγιες και για θεούς, που πάμε με αυτόν ρε; Χαχαχα, φέτος μόνο για χαβαλέ αξίζει να ασχοληθεί με την ομάδα :lol::lol:


Δεν ξέρω αν πιστεύεις στο χριστιανισμό, αλλά τα "πιστεύω" ενός ανθρώπου δεν πρέπει να συγχέονται με το τι θα κάνει η ομάδα. Ο Άγγελος δεν είπε "Τα αφήνω όλα στην Παναγία", ίσα ίσα, είπε ότι θα δουλέψει από το πρωί μέχρι το βράδυ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες