Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Trilofiotis » Παρ 20 Μαρ 2015, 08:43

Andrew R έγραψε:Trilofiotis
...
Καταρχάς όταν αναδημοσιεύεις ποσταρισμα μέλους δεν γίνεται να το παραποιείς . Τα εμφατικά μεγάλα γράμματα στην λέξη διοίκηση ήταν δικά σου και όχι δικά μου, αν φρόντιζες στοιχειωδώς να διαβάσεις προσεκτικά αυτά που λέω θα καταλάβαινες ότι αναφέρονται στον τρόπο που ασκεί το διοικητικό της έργο η Διοίκηση . Αυτό έχει να κάνει με την καταστρατήγηση τις έννοιας της ισονομίας και αξιοκρατίας στην ομάδα μας .
Τα πρόσωπα με ενδιαφέρουν σε δεύτερο βαθμό γιατί πρώτιστος γνωρίζω ότι οι αρχές που πορεύεται μια εταιρεία είναι σημαντικότερες από τα ίδια τα πρόσωπα , και όταν μαλιστα αυτά τα πρόσωπα κάθονται στο τιμόνι της ΠΑΟΚΑΡΑΣ μας τότε αλλάζουν τα πράγματα . Καταλαβαίνω πλήρως ότι βρίσκεσαι στην Ελλάδα όπου η αναξιοκρατία ο νεποτισμός και η παντελής έλλειψη σεβασμού και προσήλωσης σε αρχές είναι καθημερινό φαινόμενο με τα πολύ γνωστά και άθλια αποτελέσματα για τον τόπο μας . Με χαλάσει όμως υπερβολικα που αυτό γίνεται και στην ομάδα μας και βρίσκει και χειροκροτητές σαν και εσένα .
Να επαναλάβω λοιπόν σε όσους έχουν πολύ κοντή μνήμη και σίγουρα είσαι ένας από αυτούς ότι όταν ο στεφενς τόλμησε να παραγκωνίσει τον Δημητράκη είχαμε αυτό
http://www.sentragoal.gr/article.asp?ca ... =129653732
και τον σαλπι να κρυώνει με τον προπονητή του και να βαλθούν να τον ζεστάνουν όλα τα γνωστά εμετικά ρουφιανακια ΑΡΔ της διοίκησης και των αυλικών της .
Τώρα ο κόσμος του ΠΑΟΚ που στην συντριπτική του πλειοψηφία (πλην οργανωμένων) χειροκροτούσε τον σαλπι που ως γνωστόν επέστρεψε με το μακραν μεγαλύτερο συμβόλαιο ποδοσφαιριστή .όσο για την κούραση που επικαλούνται κάποιοι για τον Δημητράκη αυτή θυμίζει την ιστορία του βοσκού με τα πρόβατα και τον λύκο μια και που την πρώτη χρονιά που είχε έρθει ο σαλπι από τον βαζέλα κάποιοι έλεγαν ότι ήταν κουρασμένος ξεχνώντας ότι εκείνη την χρονιά ο σαλπιγγιδης δεν είχε παίξει καν πλάι οφ όπως οι κατοπινή συμπαίκτες του. Ο καινούργιος προπονητής του ΠΑΟΚ έχει υποχρέωση να διορθώσει πολλά από τα κακώς κείμενα , Αν ο σαλπιγγιδης δεν είναι καλά δεν θα πρέπει να παίζει , ούτε και το αντίθετο βεβαία να συμβαίνει να είναι καλά ο παίκτης και να παραγκωνίζεται για εξωγηπεδικους λογούς . Όπως ανέφερα η αξιοκρατία και η ισονομία σε μια ομάδα ει ναι εκ των ουκ άνευ για την πρόοδο της . Αυτό φυσικά που έλεγα για τα δυο μετρά και δύο σταθμά είναι τόσο εξόφθαλμο με τον σαλπιγιδη όσο με κανέναν ποδοσφαιριστή του ΠΑΟΚ τα τελευταία χρονιά απορώ πως δεν το κατάλαβες . και για να ευθυμήσουμε και λίγο γιατί είναι αλήθεια ότι οι αντιπαραθέσεις στο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ δεν είναι και ότι καλύτερο , να σου πω ότι εκείνο το
ΒλαντανΙβιτσόσκυλο, το πρώτο παγκοσμίως.
Haters gonna Hate! Είναι όλα τα λεφτα


Ρε φιλε πλάκα κάνεις; Καμια λέξη σου δεν παραποίησα, απλά έβαλα σε κεφαλαία το κομμάτι που έγραψες στο οποίο ήθελα να σχολιάσω. Αν δεν εκφράζεσαι εσύ επαρκώς σωστά ωστε να μην παρερμηνεύονται όσα γράφεις, δεν φταίω εγώ που κολλάω σε λέξεις ΔΙΚΙΕΣ ΣΟΥ. Παραποίηση πάντως δεν έκανα καμια. Να μάθουμε να μιλάμε.

Όσον αφορά το λινκ που πόσταρες, θα σου πω απλά ότι παίρνεις σαν δεδομένο μια ΑΡΔιά για να στηρίξεις τα όσα λες. Ε εγώ το βλέπω σα μια παπαριά που γράφτηκε, ΚΑΚΟΒΟΥΛΗ, ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΗ, την οποία εσύ αναπαράγεις. Αν εισαι ξαδερφι του Σάλπι και ξες κατι παραπάνω, πες το και σεμάς. Γιατί όπως λες, δε γίνεται να υπάρχουν "δυο μέτρα και 2 σταθμα" και στους ΑΡΔ και ότι μας συμφερει το πιστεύουμε και ότι δε μας συμφέρει ειναι ΑΡΔιά...

Σ'ευχαριστώ και που σ'αρέσει η υπογραφή μου, αν θες γίνε κ εσύ Βλαντανιβιτσόσκυλο να έχω κανενα να μιλάω για το πουλαίν μου :D . Φυσικά δε το γράφω για να "προκαλέσω αντιπαραθέσεις", αν ειναι δυνατον. Απλά γνωρίζω το ότι έχω μια upoppular oppinion.
Άβαταρ μέλους
Trilofiotis
 
Δημοσιεύσεις: 1223
Εγγραφή: Πέμ 08 Ιαν 2015, 13:55

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 20 Μαρ 2015, 09:55

Trilofiotis & AndrewR δε σβηνω τπτ, αλλα το κλεινουμε εδω το θεμα, παρακαλω.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Παρ 20 Μαρ 2015, 10:09

διαβαζω για ειδικο προγραμμα αποκαταστασης της επιβαρυνσης σε παικτες κλειδια απο γχ
ωστε ν ανακτησουν τη φρεσκαδα εν οψει πλει οφ..
ειναι εξυπνος ο γχ και πιστευω οτι εχει ολα τα προσοντα να γινει ενας καλος κοουτς
Τελευταία επεξεργασία από ariskatiforos και Παρ 20 Μαρ 2015, 10:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ariskatiforos
 

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό pisakaipoupoula » Παρ 20 Μαρ 2015, 10:10

3-0 ο Λουτσέσκου το Χάβο...
Άβαταρ μέλους
pisakaipoupoula
 
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Δευτ 06 Ιαν 2014, 19:48

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Trilofiotis » Παρ 20 Μαρ 2015, 10:54

ariskatiforos έγραψε:διαβαζω για ειδικο προγραμμα αποκαταστασης της επιβαρυνσης σε παικτες κλειδια απο γχ
ωστε ν ανακτησουν τη φρεσκαδα εν οψει πλει οφ..
ειναι εξυπνος ο γχ και πιστευω οτι εχει ολα τα προσοντα να γινει ενας καλος κοουτς


+4 :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
Trilofiotis
 
Δημοσιεύσεις: 1223
Εγγραφή: Πέμ 08 Ιαν 2015, 13:55

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 20 Μαρ 2015, 11:47

Kostas_Peraia4 έγραψε:Αρθρο απο το kerkida1926.gr
To ανεφερε ο Καμορα στην εκπομπη του,μπηκα να το διαβασω και νομιζω οτι αξιζει να μπει στο topic του

Κύριε προπονητή της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. Γιώργο Γεωργιάδη(του Χαραλάμπους).

Διαβάσαμε προχθές την ανακοίνωση της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. σύμφωνα με την οποία επιλέξατε και προσελήφθιν ως βοηθός προπονητή της ομάδας μας ο συμπαθέστατος κ.Νίκος Ουσταμπασίδης.

Ο κ.Ουσταμπασίδης επελέγη ως βοηθός προπονητή στην ομάδα του Π.Α.Ο.Κ. έχοντας διατελέσει προηγούμενα στην ίδια θέση στην ομάδα του Πλατανιά,ενώ ήταν πρώτος προπονητής στις ομάδες Εθνικός Αλεξανδρούπολης και Έβρος Σουφλίου.Δε το λές και εμπειρία αυτό,συμφωνείτε υποθέτω! Επίσης,ο συμπαθέστατος κ.Ουσταμπασίδης υπήρξε στο παρελθόν και συμπαίκτης σας στην Δόξα Δράμας,αλλά αυτό δε το λές ''προϋπηρεσία''...Υποθέτω...

Και εκεί που κάθομαι και αναρωτιέμαι κ.Γιώργο Γεωργιάδη(του Χαραλάμπους),προπονητή της ομάδας του Π.Α.Ο.Κ.,με ποιά ακριβώς κριτήρια επιλέχθηκε από σας και προσλήφθηκε από την Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. ο συμπαθέστατος κ.Ουσταμπασίδης,άρχισαν να χτυπάνε τα τηλέφωνα,άρχισαν να έρχονται τα μηνύματα! Από που λέτε κ.Γεωργιάδη;;; Από την εξωτική Αλεξανδρούπολη κ Γεωργιάδη...!

Κύριε Γιώργο Γεωργιάδη(του Χαραλάμπους),προπονητή της ομάδας του Π.Α.Ο.Κ,δε φαντάζεστε τι μου ελέγαν και τι μου εγράφαν! Θα σας τα μεταφέρω κ.Γεωργιάδη και ελπίζω ότι δεν είναι αλήθεια...Ελπίζω ότι θα τα διαψεύσετε...Ελπίζω ότι δεν ισχύουν και εκ των προτέρων λέω ότι δεν τα υιοθετώ...Αλλά,κ.Γεωργιάδη,μου μεταφέρουν ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ! ΑΚΡΙΒΩΣ! Σας παρακαλώ λοιπόν,διαβάστε προσεκτικά και σας παρακαλώ διαψεύστε τα ΟΛΑ και μάλιστα μετά βδελγυμίας!

Μου μεταφέρουν λοιπόν κ.Γεωργιάδη ότι εκεί στην Αλεξανδρούπολη,στην περιοχή του κλειστού της πόλης,απέναντι από το βενζινάδικο,καταλάβατε...εκεί απέναντι από το ζαχαροπλαστείο ΟΣΚΑΡ,υπάρχει ένα πρακτορείο ΠΡΟ-ΠΟ.Που μου λένε ότι είναι δικό σας.Και δε θα πιστέψετε ποιός μου λένε ότι το λειτουργεί...Ναι! Ο κ.Ουσταμπασίδης!

Ο οποίος κ.Ουσταμπασίδης κ.Γεωργιάδη Γιώργο(του Χαραλάμπους)-μου λένε-ότι είναι εκτός από πολύ καλός σας φίλος και συνέταιρος στο πρακτορείο ΠΡΟ-ΠΟ-και συνέταιρός σας και σε άλλες δουλειές!

ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ κ,Γεωργιάδη! Δε θα το πιστέψετε-και γω έπεσα από τα σύννεφα όταν το έμαθα-αλλά μου είπαν ότι ο κ.Ουσταμπασίδης κ.Γεωργιάδη είναι και ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΣΑΣ...!!!

Κ.Γιώργο Γεωργιάδη(του Χαραλάμπους),προπονητή του Π.Α.Ο.Κ.,να συνεχίσω; Δε μπορώ,έχω ήδη έναν κόμπο στο λαιμό μου...ΑΔΥΝΑΤΩ να πιστέψω ότι όλα αυτά είναι αλήθειες...Ότι προτείνατε και προσέλαβαν στον Π.Α.Ο.Κ. τον ΣΥΝΕΤΑΙΡΟ και ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΣΑΣ...!

Κ.Γεωργιάδη,ακόμα και να είναι έτσι...Παράνομο δεν είναι...ΗΘΙΚΟ είναι κ.Γεωργιάδη...;;;

Υ.Γ. Κ.Γιώργο Γεωργιάδη,όπως καταλαβαίνετε,υπάρχει τεράστιο ΗΘΙΚΟ θέμα.Επειδή εμπλέκεται ο Π.ΑΟ.Κ.(μας) θα σας παρακαλούσα να δηλώσετε ΑΜΕΣΑ και ΕΥΘΑΡΣΩΣ ότι ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ.Και εγώ θα είμαι Ο ΠΡΩΤΟΣ που θα φροντίσω να το δημοσιεύσω...

Υ.Γ.1 Αν,λέω αν,είναι αλήθεια όλα αυτά,ο πρόεδρος του Π.Α.Ο.Κ. και-λογικά-προϊστάμενος σας,τα γνωρίζει...; Και τι λέει για όλα αυτά...;;;

Υ.Γ.2. Με αφορμή όλα τα παραπάνω,θα ήθελα πολύ να μάθω με ποιά ΑΚΡΙΒΩΣ κριτήρια έγινε η πρόσληψη του-συμπαθέστατου-κ.Ουσταμπασίδη...(γιατί το βιογραφικό του,δεν...)

Υ.Γ. 3 Ευχαριστώ,περιμένω και ελπίζω να μη χρειαστεί να επανέλθουμε...

http://www.kerkida1926.gr/index.php/pod ... kai-ithiko


Υπερέβαλα εαυτόν και είπα (μετά το "προσελήφθιν" στην αρχή αρχή) "δε γαμιεται, ας το πάω μέχρι τέλους". Το δεδομένο από το εν λόγω ρεπορτάζ είναι πως ο γράφων ΔΕΝ ΥΙΟΘΕΤΕΙ τις μαζικές πληροφορίες που του'ρχουνται από πάνω αλλά θέτει ζήτημα ηθικής τάξεως, χωρίς προφανώς - θα το ανέφερε (λογικά) - να ρώτησε ή έστω να επιχείρησε να ρωτήσει σχετικά πιο μπροστά τον ... κ.Γιώργο Γεωργιάδη (του Χαραλάμπους, του Χαραλάμπους, βεβαίως βεβαίως). Η αναφορά καμόρα, δε, στη συγκεκριμένη πληροφορία της δίδει και μια έτι βαρύτερη "υπόσταση". Αυτά.

Ο ναύτης βγήκε στην στεριά για περιπολία, βλέπω, δεν έχασε ... πολύτιμο χρόνο!!!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Trilofiotis » Παρ 20 Μαρ 2015, 12:22

Καλα, προπονητής να συνεργάζεται με ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟ;;; 1η φορά στα χρονικά του ποδοσφαίρου!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Trilofiotis
 
Δημοσιεύσεις: 1223
Εγγραφή: Πέμ 08 Ιαν 2015, 13:55

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό nothu » Παρ 20 Μαρ 2015, 12:41

Ενω ο προηγουμενος προπονητης δεν έφερε κανέναν δικο του...
Φτανει ρε αφήστε κανέναν ήσυχο. Δυο μέρες είναι και παλι βγαλαμε τις κλασσικές θεωρίες.
Δε θα πάμε ποτε μπροστά. Δεν υπάρχει ελπίδα.

Εντιτ: Εχει 2-3 μέρες ανεβαζετε άρθρα αυτών που δε θέλει ουτε να βλέπει ο λαος του ΠΑΟΚ. Αυτών που είναι ο καρκίνος της ομάδας με τα ψέματα και τα παπατζιλικια τους τοσα χρονια. Και μετα λέτε δε συμφωνώ, απλα το ποσταρω εδώ.
Τι το βάζεις δηλαδή ρε φίλε; Για να φιτιλιασεις τους υπολοιπους εδώ μέσα;
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Παρ 20 Μαρ 2015, 13:17

nothu έγραψε:Ενω ο προηγουμενος προπονητης δεν έφερε κανέναν δικο του...
Φτανει ρε αφήστε κανέναν ήσυχο. Δυο μέρες είναι και παλι βγαλαμε τις κλασσικές θεωρίες.
Δε θα πάμε ποτε μπροστά. Δεν υπάρχει ελπίδα.

Εντιτ: Εχει 2-3 μέρες ανεβαζετε άρθρα αυτών που δε θέλει ουτε να βλέπει ο λαος του ΠΑΟΚ. Αυτών που είναι ο καρκίνος της ομάδας με τα ψέματα και τα παπατζιλικια τους τοσα χρονια. Και μετα λέτε δε συμφωνώ, απλα το ποσταρω εδώ.
Τι το βάζεις δηλαδή ρε φίλε; Για να φιτιλιασεις τους υπολοιπους εδώ μέσα;


Θυμηθείτε, μόνο, τι έλεγε ο καμαρας και τα καμοράκια(τώρα κατάπιαν τη γλώσσα τους) για την πρόσληψη του Ιβιτς στην Κ20 και τι σκεφτόμαστε πάρα πολλοί γι αυτόν τώρα(μέχρι και για την μεγάλη ομάδα έστω και μελλοντικά). Η εμπάθεια και ο καιροσκοπισμός βασιλεύει.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό northend4 » Παρ 20 Μαρ 2015, 13:54

KOSTAS54 έγραψε:
nothu έγραψε:Ενω ο προηγουμενος προπονητης δεν έφερε κανέναν δικο του...
Φτανει ρε αφήστε κανέναν ήσυχο. Δυο μέρες είναι και παλι βγαλαμε τις κλασσικές θεωρίες.
Δε θα πάμε ποτε μπροστά. Δεν υπάρχει ελπίδα.

Εντιτ: Εχει 2-3 μέρες ανεβαζετε άρθρα αυτών που δε θέλει ουτε να βλέπει ο λαος του ΠΑΟΚ. Αυτών που είναι ο καρκίνος της ομάδας με τα ψέματα και τα παπατζιλικια τους τοσα χρονια. Και μετα λέτε δε συμφωνώ, απλα το ποσταρω εδώ.
Τι το βάζεις δηλαδή ρε φίλε; Για να φιτιλιασεις τους υπολοιπους εδώ μέσα;


Θυμηθείτε, μόνο, τι έλεγε ο καμαρας και τα καμοράκια(τώρα κατάπιαν τη γλώσσα τους) για την πρόσληψη του Ιβιτς στην Κ20 και τι σκεφτόμαστε πάρα πολλοί γι αυτόν τώρα(μέχρι και για την μεγάλη ομάδα έστω και μελλοντικά). Η εμπάθεια και ο καιροσκοπισμός βασιλεύει.


Οι του παραπάνω είδους και οι συναφείς τους, είναι πιο σιχαμεροι και από τον Ολυμπιακό. Πραγματικά εάν με ρωτούσαν ποιος από τους δυο θα ήθελες να αφανιστεί, θα απαντούσα με χαρά οι παραπάνω!!!!
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό panta » Παρ 20 Μαρ 2015, 13:56

Ο Γ.Χ. είναι λύση ανάγκης και δεν μπορώ να τον κρίνω ως προπονητή. Αυτή τη στιγμή απλά διαχειρίζεται το ρόστερ, όπως έκανε και τις δύο προηγούμενες χρονιές. Οταν αναλάβει ομάδα (όχι τον ΠΑΟΚ φυσικά) απο την αρχή της σεζόν (προετοιμασία , στήσιμο κλπ) τότε θα μπορούμε να τον κρίνουμε, να δούμε τι στοιχεία έχει η ομάδα που δημιούργησε και να αποφασίσουμε αν θέλουμε να του δώσουμε την ευκαιρία να γίνει προπονητής του ΠΑΟΚ η οχι.

Προς το παρόν θα τον κρίνω για την διαχείριση αυτού του ρόστερ (με όλα τα καλά και στραβά του) που του άφησε παρακαταθήκη ο προηγούμενος, για το πως στήνει την εντεκάδα, για τις αλλαγές που κάνει κλπ κλπ κλπ
και θα του ευχηθώ καλή επιτυχία.
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4058
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 20 Μαρ 2015, 15:47

οτι θα κανουμε σημαια κατι καμορες και τα λοιπα αρδοσκυλα δεν το περίμενα ποτε.....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό prist64 » Παρ 20 Μαρ 2015, 16:31

K_geo έγραψε:οτι θα κανουμε σημαια κατι καμορες και τα λοιπα αρδοσκυλα δεν το περίμενα ποτε.....


Kαι που εισ΄ακομα.

Για να σου δωσω ενα παραδειγμα,
αυτο ειναι ρεβανι "στεγνο",
που να πλακωσουν τα σιροπια,να δεις τι εχει να γινει.

Αν βαλεις και τις σοκολατες............ :mrgreen:
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό prist64 » Παρ 20 Μαρ 2015, 16:44

[quote="kata

+++++++++++++++++++++++++

Τελικα δεν εχεις ,μονο χιουμορ..........................βλεπεις

και καλα μαλιστα.

Αν το εγραφα εγω αυτο,μεχρι τωρα θα ειχε 3-4 σελιδες ακομα το τοπικ.[/quote]

Αποφασιστε ρε παπα ,τη μια βλεπουμε, την αλλη είμαστε τυφλοί που δε βλεπουν.Μπερδεύομαι... :mrgreen:[/quote]

τι να αποφασισω?
οταν διαφωνω θα το πω.
οταν συμφωνω γιατι να μη το πω?

Αν και σχολιαζω ποστ ,που ειτε με "τρελαινουν",ειτε αυτοι που τα γραφουν,
μου ειναι συμπαθεις.

Εσυ,αν και διαφωνω συχνα μαζι σου,

ανηκεις στην δευτερη κατηγορια.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό koylispontios » Παρ 20 Μαρ 2015, 18:47

Μα είναι δυνατόν να πείραξε κάποιους η πρόσληψη του Ουσταμπασίδη?
Εδώ η ομάδα μας αυτή τη στιγμή έχει δανεικό γιατρό από τις ακαδημίες μας. :evil:
Οι παίκτες μας μπορούν να παίξουν αξιοπρεπές ποδόσφαιρο για 15 με 20 λεπτά ανά ημίχρονο
λόγο της αγγελικής τους φυσικής καταστασης. :evil:
Οι Ελληνες θα επαναστατίσουν όταν τους κόψουν το νερό και δεν θα μπορούν να κάνουν φραπέ.
Άβαταρ μέλους
koylispontios
 
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ 2014, 11:01

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης