Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ 18 Μαρ 2015, 13:59

Αδερφε αν νομιζεις οτι αυτα τα πηγαινε-ελα κανουν καλο στην ομαδα παω πασο.
Επισης αν νομιζεις οτι ο ΓΧ ειναι προπονητης,αποψη σου.
Αν πιστευεις οτι προσωπικοτητες σαν τον ΓΧ ειναι αξιες να καθονται στον παγκο του ΠΑΟΚ,λυπαμαι.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Τετ 18 Μαρ 2015, 13:59

παοκαρα23 έγραψε:ρε μαγκες τωρα θυμηθηκατε να μιλησετε για στηριξη;;γιατι δεν στηριζατε την ομαδα οταν ακομα παλευε για το πρωταθλημα και στο γηπεδο ειχε 7-8000 κοσμο;;οταν ερχοταν το καθε κορακι στην Τουμπα χωρις να φοβαται τπτ και μας περνουσε χειρουργειο;;
τωρα θυμηθηκατε το "ο ΠΑΟΚ πανω απ ολα";;
επρεπε να φυγει δλδ ο ΑΑ και να ερθει ο ΓΧ για να στηριξετε;;


Ο καθε ενας απο εμας είναι ΠΑΟΚ με τον τροπο του και αυτο δεν αλλάζει. Υπο αυτη την εννοια υπάρχουν τόσες εκδοχές του ΠΑΟΚ όσοι και φίλαθλοι της ομάδας. Ειναι μεγάλη κουβεντα και καθαρα φιλοσοφικού επιπέδου.

Εμενα προσωπικά δεν μου αρεσει να σερνομαι πισω απο το "ΟΠΑΟΚΠΑΝΩΑΠΟΛΑ" τσιτάτο και να μου ζητανε να στηριξω χωρις να κρινω αυτο που βλέπω. Αλλά τουλάχιστον προσπαθω να μην δημιουργώ προβλημα με την συμπεριφορά μου.

Η λύση που εχω βρει ειναι να απομακρυνομαι και να παίρνω λίγη αποσταση. Καλο θα ειναι ολοι να βρουμε εναν τροπο να μην βλάπτουμε την ομάδα με τις εμμονες μας. Σε αυτο συμφωνω και με τον Πριστ και τους υπολοιπους οτι οσοι πηγαινουν στο γηπεδο δεν πρεπει να κράζουν αλλα να στηρίζουν οσο μπορούν.

Τωρα αν μετα την φυγη του Αγγελου και τον ερχομο του ΓΧ ξαφνικα αρχισει να γεμιζει το γηπεδο εγω προσωπικά θα εκπλαγω. Αλλα οι λογοι για την απουσια του κοσμου δεν εχουν εκλέιψει (οικονομικοί, απαξιωση του ποδοσφαιρου, ελλειψη οραματος) και αρα μην τζαμπα χαλιέστε και χωριζεστε σε παρατάξεις.

Γιατί ετσι ΕΣΕΙΣ και οχι τωρα ΕΜΕΙΣ και αυριο οι ΑΛΛΟΙ...
Αυτα δεν εχουν χωρο στον ΠΑΟΚ κανενος ΜΑΣ.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 18 Μαρ 2015, 14:09

O Γ.Χ για μένα ως προσωπικότητα τέλειωσε όταν πήγε στο γαύρο και έδινε συνεντεύξεις στο ΦΩΣ. Από κει και πέρα ως προπονητή, τον θεωρώ μέτριο (είναι νέος και μπορεί να βελτιωθεί), αλλά την περσινή 4άρα στον τελικό που χάσαμε με κατεβασμένα βρακιά δεν την ξεχνάω.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τετ 18 Μαρ 2015, 14:23

georgedoulk2008 εννοειται οτι δεν πρεπει να υπαρχει διχασμος κι ουτε να δημιουργουνται παραταξεις.απλα εξεφρασα μια απορια μου.δεν γινεται ενω η ομαδα κηνυγαει κατι που εχει να κατακτησει 30 χρονια να μην στηριζεται και τωρα που χαθηκε ο στοχος να μιλαμε για στηριξη.δεν εχει να κανει με τα προσωπα εχει να κανει με τον στοχο και τις διαφορετικες αντιδρασεις σε καθε περιπτωση.για το κραξιμο διαφωνω.σε μερικους πρεπει να πεσει πολυ μονο και μονο επειδη δεν σεβαστηκαν το συλλογο.δεν με ενδιαφερει μονο οι τωρινοι στοχοι να επιτευχθουν με ενδιαφερει και το μελλον της ομαδας.το οποιο στα ματια μου φανταζει πολυ δυσοιωνο.

Οσον φορα το ΓΧ καθαρα προπονητικα για μενα απετυχε τις δυο φορες που καθισε στον παγκο της ομαδας.Αλλα ακομα κι εξελιξιμος να ειναι δεν διαννοουμαι να μαθαινει σε βαρος της ομαδας μας.Ας παει πρωτα σε αλλες ομαδες να αναδειξει το ταλεντο του και μετα ας ερθει.Το εχω αναλυσει και παλιοτερα οτι ο ΠΑΟΚ δεν μπορει να στηριξει στην παρουσα φαση ενα τετοιο προτζεκτ.Δεν θα αναφερω αλλα πραγματα γιατι θα κατηγορηθω για παραφιλολογια και κατασκευη σεναριων συνομωσιας.
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 18 Μαρ 2015, 15:52

Η στήριξη του ΓΧ δεν νομίζω ότι θα πρέπει να είναι προιόν συζήτησης. Όλοι οι ΠΑΟΚτσήδες θα τον στηρίξουμε, άσχετα αν θεωρούμε σωστή την επιλογή του.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89840
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τετ 18 Μαρ 2015, 16:20

ariskatiforos έγραψε:ζητω συγνωμη τοτε!
αλλα δεν θα επρεπε ν αναφερεις κατι τετοιο για κανεναν
κανεις δεν επιστρατευει κανεναν για να δημιουργησει φαγωμαρα
ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες οταν εκφραζονται μ επιχειρηματα και χωρις ν αναφερονται προσωπικα σε καποιον εδω..
εσυ εθεσες το ζητημα επι προσωπικου εστω και για τον χρηστη που αναφερεις
οποιος εχει αποψη ,η οποια αποψη,θα πρεπει να μπορει να την εκφραζει/χωρις να κατηγορειται να γινεται δεκτης ειρωνιας η να λεμε οτι επιστρατευει μια θεση για να δημιουργησει φαγωμαρα


Αν αναφερεσαι σε μενα,

προσωπικα αρπαχτηκα με δυο συμφορουμιτες.
Κατα συμπτωση,με τους δυο φιλους(γιατι οχι αλλωστε),
που συμφωνησα προηγουμενως.

Με τον paoki 1985 ημουν νευριασμενος(μ@λακια μου),
και με τον kataramenos5,επειδη χαρακτηρισε προσβλητικα ενα σχολιο μου.

Απο κει και περα,τα αφηνω πισω μου και συνεχιζω.
Δε νομιζω οτι εχει νοημα να διαιωνιζεται αυτη η κατασταση,
ουτε οφελειται καποιος.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 18 Μαρ 2015, 16:29

Παντως αν ο Τζιολης ειναι σε καλη κατασταση και τον δουμε παρεα με Νομποα και γκολασα στον αξονα,Μακ,Περειρα στα ακρα και Κλαους στην κορυφη θα εχει κανει ηδη ενα απο τα πρωτα αυτονοητα με την καλυτερη δυνατη εντεκαδα αυτη τη στιγμη.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 18 Μαρ 2015, 16:33

δεν θεωρω οτι υπαρχει περιπτωση να δουμε τον Κλάους στα άκρα.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 18 Μαρ 2015, 16:38

Ο ΓΧ αν μη τι αλλο και στις προηγουμενες συντομες θητειες οσον αφορα σχηματισμους και εντεκαδες εκανε συνηθως τα αυτονοητα.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 18 Μαρ 2015, 17:03

Andrew R έγραψε:Πως επέστρεψε ο σαλπιγγιδης και παραγκωνίστηκε το αλάνι,


Καλα ειλικρινα η εμπαθεια σε μερικους ειναι απιστευτη. Το αλανι φιλε το τελευταιο εξαμηνο πριν ερθει ο σαλπι ηταν ωσει παρων και εβλεπε διχτυα με το σταγονομετρο λογω εξωγηπεδικης κακης ζωης. Τραυματιζοταν καθε 2 μερες και ηδη ειχε παρει την κατιουσα. Το οτι θα χρεωνοταν ΚΑΙ αυτο ο Σαλπι δεν το περιμενα
Dimg4
 

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Πέμ 19 Μαρ 2015, 00:33

Trilofiotis έγραψε:Κατ' αρχάς πως ξες τι σκοπους έχει ο καθένας; Δεν αναφέρομαι τώρα στον φίλο αλλα γενικά, δε νομίζω ότι εδω μέσα γράφουν μόνο αγνά αντικειμενικά ΠΑΟΚτσάκια και βασικά πολλές φορές αυτό ειναι εξόφθαλμο. Γράφουν αγανακτισμένοι, εξοργισμένοι, σταρχιδιστές ή και (ειμαι σίγουρος) αλλόθρησκοι, οπότε όταν κάτι δε με βρίσκει σύμφωνο, ΕΠΙΤΡΕΨΕ ΜΟΥ να διαφωνώ και να αναφέρω ότι πιστεύω πάνω σε αυτό.

Άσε που εσύ το έκανες το θέμα τόσο προσωπικό. Εγώ - κόσμια γράφοντας πάντα - σκοπό είχα να πω ότι συζητήσεις για Γκαρσίες και άλλα άσχετα που δυναμιτίζουν τη συζ'ητηση χωρίς κανένα λόγο, αυτή τη στιγμή δε βοηθάνε την ΟΜΑΔΑ ΠΑΟΚ.

Αυτή τη στιγμή σαυτό το τόπικ ΓΙΑ ΜΕΝΑ πρέπει να προσπαθούμε να αντιστρέψουμε το κλίμα στηρίζοντας τον Γ.Χ. σε ένα ομολογουμένως δυσκολότατο έργο και να παραμερίσουμε τα υπόλοιπα.


Οπότε με λίγα λόγια μου το πήδηξες το Point μου ρε κατήφορε.. :P (και no hard feelings εννοείται)


φιλε με αδικησες καταφορα κατι σαν τον καλογεροπουλο δηλαδη. Το ποσταρισμα ηταν απαντηση στον φιλο othin για τον επιμερισμο των ευθυνων εκει που υπαρχουν . Αν εμπαινες στον κοπο να διαβασεις μεχρι τελους ειναι φανερο οτι αυτο που με καει ειναι η πρωτια στα πλαι οφ και οτι γελοιες συζητησεις οτι η χρονια δηθεν τελειωσε ενω στην πραγματικοτητα τωρα αρχιζει οσον αφορα το πρωταθλημα θα πρεπει να μας βρισκουν σαν μια γροθια ελπιζω να εγινα σαφης.
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2188
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Πέμ 19 Μαρ 2015, 01:00

Dimg4 έγραψε:
Andrew R έγραψε:Πως επέστρεψε ο σαλπιγγιδης και παραγκωνίστηκε το αλάνι,


Καλα ειλικρινα η εμπαθεια σε μερικους ειναι απιστευτη. Το αλανι φιλε το τελευταιο εξαμηνο πριν ερθει ο σαλπι ηταν ωσει παρων και εβλεπε διχτυα με το σταγονομετρο λογω εξωγηπεδικης κακης ζωης. Τραυματιζοταν καθε 2 μερες και ηδη ειχε παρει την κατιουσα. Το οτι θα χρεωνοταν ΚΑΙ αυτο ο Σαλπι δεν το περιμενα


Ούτε εγώ περίμενα ποτέ ότι θα υπήρχε παοκτσης που δεν θα έβλεπε τα δυο μετρά και δυο σταθμά που έχουν γίνει νόμος τα τελευταία χρόνια στην ομάδα μας . Πρέπει να έχεις μεγάλο θράσος Dimg4 για να αρνείσαι το καταφανέστατο μπράβο σου .Έχω απορία τι να λες άραγε για τα αλλά ονόματα που παράθεσα.
Φυσικά και έχεις δίκιο για την πτωτική πορεία του μουσλι αλλά αν δεν βλέπεις την απίστευτη στήριξη που έδωσε στον μέτριο και στην συνεχεία ανύπαρκτο σαλπιγγιδη η διοίκηση, με κάθε τρόπο καταστρατηγώντας κάθε έννοια ισονομίας στην ομάδα σκούρα τα πράγματα . Να θυμίσω σε όσους έχουν κοντή μνήμη ότι όταν ο στεφενς πέρσι δήλωνε ευγενικά ότι ο σαλπιγγιδης είναι λίγο μεγάλος, τα κατευθυνόμενα αρδ εκφραζαν έντονα την απορία τους, την ενόχληση τους ,γιατί κάποιος πείραξε την ιερή αγελάδα του ΠΑΟΚ.
Με μηδενική προσφορά πέρσι στην ομάδα το ίδιο και φέτος σχεδόν το ίδιο και πρόπερσι το ότι στην ομάδα μας θα υπήρχαν παιδιά και αποπαίδια τόσο εμφατικά ούτε εγώ το περίμενα Ελπιζω ο καινουργιος προπονητης του ΠΑΟΚ γεωργιαδης να μην συνεχισει την κακη τακτικη που ειχε ο Αγγελος στο θεμα της χρησιμοποιησης του
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2188
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 19 Μαρ 2015, 01:25

Του χρέωσαν τόσα και τόσα ενα παραπάνω δεν λέει τίποτε .....κατσε να βάλει τα δυνατα του ο συνωμοσιολογος του φόρουμ και θα δεις ότι υπάρχουν και χειρότερα
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 19 Μαρ 2015, 01:39

Αρε Παολα....... ;)
Asimos
 

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 19 Μαρ 2015, 01:47

παντως, πρωτο ματς, πρωτη αλλαγη που δινει νικη. :mrgreen:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης