Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Πέμ 04 Ιουν 2015, 10:05

Αν ήμουν στη θέση σου θα είχα ήδη πάει πρωί πρωί στην Τούμπα, θα είχα υποβάλει την παραίτηση μου και θα είχα ήδη πάει να βοσκήσω γίδια στο χωριό μου.

Ας κάτσει στον πάγκο ο Ivic ή ακόμα και ο Ουσταμπασίδης. Χειρότερα αποκλείεται να τα πάμε...
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3688
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Πέμ 04 Ιουν 2015, 10:09

@@ θα εκανες. 4000 το μηνα για να ξυνεις τα τριχωτα @@ σου δεν τα παρατας στην ελλαδα της κρισης
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Πέμ 04 Ιουν 2015, 10:13

Λες ε? Τόσα μηνιάτικα θα είχα φάει ξύνοντας... στο ένα θα κολλούσα? Του φούστη δηλαδή! :lol: :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από GiorgosAtha και Πέμ 04 Ιουν 2015, 10:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3688
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Πέμ 04 Ιουν 2015, 10:13

Τελειώνει το συμβόλαιό του φέτος, έτσι δεν είναι;
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό tzelas » Πέμ 04 Ιουν 2015, 10:14

Χωρικός έγραψε:τον Αγγελο δεν τον ήξερε κι'απο χθες ο Ιβαν.. κάποιος του τον σύστησε.. θυμάμαι μια συνέντευξη του Αγγελου επι Στέφενς που έλεγε οτι ο ΠΑΟΚ έχει πάρει τον δρόμο του και μακάρι κι'εγώ να βοηθήσω σαν προπονητής υπεύθυνος στις ακαδημίες και τέτοια... Αλλά δεν με εχει φωνάξει κανείς.. Τεσπα.. Η ομάδα τον Οκτώβρη και τον Νοέμβρη έμοιαζε με Μπαρτσελόνα. Συνεχές τρέξιμο, πίεση σε όλα τα μήκη και τα πλάτη, γκολ με το τσουβάλι... Πριν το παιχνίδι με τον γκει είχε παει την κατηφόρα.. μην ξεχνάμε τον κλαρίνο απ'τον βαζελο στην Τούμπα.. στον γκει σταθήκαμε και τυχεροί εκτός απο ικανοί. Η ομάδα έσκασε όμως.. είναι παράλογο χωρίς προετοιμασία , χωρίς χωρίς.... να παίζεις έτσι τον Νοεμβρη.. πως θα βγάλεις χρονιά;; όταν ήρθε ο Αγγελος έδιωξε μέχρι και τον γενικό αρχηγό. γυμναστες, προπονητές τερματοφυλάκων..όλους. Με τον Παμπλο δεν μαθαμε ποτε΄τι έγινε... όταν το κάνεις αυτό, αναλαμβάνεις και πάσα την ευθύνη. Η ομάδα διαλύθηκε επι Αγγελου, γιαυτό και έφυγε. Ασε που ποτέ δεν βγήκε να διαψεύσει τις φήμες περι εθνικής ομάδας.. Είναι αστείο να ζητάμε απ'τον Γ.χ Ευθύνες!! Αστείο τουλαχιστον!!! Οι παιχτες μας είναι τελειωμένοι.. και δεν ξέρω τι αλλο συμβαίνει..θυμάμαι τη φάτσα του Κλαους που μετά απο ένα γκολ στον Ατρόμητο νομίζω, ρωτούσε τους συμπαικτες του..τί κάνετε ρε μ@λ@ κες;;;; Κάτι πολύ αρρωστο υπάρχει ...κάτι που δημιουργήθηκε επι Αγγελου... Ελπίζω ο αρχηγός να μας τα πει..όπως δήλωσε μετά τον Αστέρα...


eorptol έγραψε:με τον βαζελο στην τουμπα στο πρωταθλημα κανεις μεγαλο λαθος το παιχνιδι ηταν μονότερμα δικο μας και το αποτέλεσμα μαγικη εικονα η κατηφορα αρχισε μετα το ματς με γαβρο......


Σωστά. Μέχρι τον αγώνα με τον γάβρο η ομάδα έδειχνε ότι ήταν ομάδα και ήταν πάνω από κάθε παίκτη. Η πίστη στο πλάνο του ΑΑ μέσα και έξω από την ομάδα ήταν στα ύψη μετά την νίκη στο τηγάνι και αμέσως στο καπάκι τα γμσε όλα. Η μπανανόφλουδα της εποκωλο την επόμενη μέρα για να αναλάβει ο ΑΑ την εθνική και η θέση του στο ζήτημα αυτό που σέρνονταν ήταν το σημείο καμπής όπου κλονίστηκε η πίστη στο ότι η ομάδα είναι πάνω από όλους και το τι θέλει ο καθένας άρχισε να μπαίνει πάνω από την ομάδα.
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό tzelas » Πέμ 04 Ιουν 2015, 10:27

Όταν έφυγε ο Αγγελος, η θεση μου ήταν να ξεκινήσουμε επιτέλους τον σχεδιασμό της νέας χρονιάς με νέο προπονητή που θα μείνει και να μην επαναλάβουμε ξανά την λύση του υπηρεσιακού. Τώρα εκ του αποτελέσματος διαπιστώνω ότι αυτό θα μας πήγαινε πάλι πίσω καθώς ο Αρνεσεν θα έβρισκε προπονητή που δεν θα ήταν επιλογής του με ότι αυτό συνεπάγεται για καθυστερήσεις και τον ορθό σχεδιασμό της τριετίας.

Όπως ήρθαν τα πράγματα τελικά ίσως αποδειχθεί υγιές καθώς ο εξαγνισμός της ομάδας και το χτίσιμο από την αρχή με σωστά υλικά από σωστούς μάστορες δίνει πολύ περισσότερες ελπίδες από ότι η διαιώνιση μιας άρρωστης κατάστασης.
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Πέμ 04 Ιουν 2015, 10:34

Εγω θυμάμαι σαν χθες που μάλωνα με κατι φίλους εδω οι οποίοι με χαρακτήριζαν γραφικό επειδή υποστήριζα οτι υπάρχει θέμα στα αποδυτήρια !επισης που τόνιζα τη ζημιά που κάνουν τα αρδ τύπου κόλκα ..και παλι χαρακτηρίστηκα ως γραφικός!οπως επίσης χαρακτηριστικά εμπαθής διότι ειχα δει έγκαιρα οτι ο κλαους δε μπορει να ειναι βασικός στον ΠΑΟΚ και οτι εχει υπερεκτιμηθεί..τωρα παντως ξέρουμε όλοι τη συνέβη και μια ομάδα με την έννοια της λέξης εγινε σκορποχώρι !τα είπε ο κλαους..τελος θελω να τονίσω οτι οι μεγαλύτεροι προσωπολατρες οσο και προκλητικοί στα ποστ τους ειναι οι λεγόμενοι αγγελομαχοι..τι iq τι χαρακτηρισμούς τι καρκίνοι τι σκυλιά ...πολυ το χαμηλό επίπεδο ..καλα έκανε ο Ντίνας και έστειλε τον αγαπητό Μπουφο οπως καλο θα ειναι να παίρνει πόδι καθε προκλητικός παντογνώστης που μιλάει για σκυλιά και καρκίνους χαμηλωνοντΑς το επίπεδο του φόρουμ επιτιθέμενος με μενος κατα οπαδών που έχουν απλα αλλη άποψη
ariskatiforos
 

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 04 Ιουν 2015, 10:49

Τα περί αα, γχ, ζβ, ... 24ρηδων κοκ είναι ησσονος σημασίας μπροστά στο ενδεχόμενο να αποδείξει ο Σαββίδης πως υπάρχει ελπίδα να συνεργαστεί με έναν άνθρωπο που σκαμπάζει από ποδόσφαιρο σε υψηλό επίπεδο. Ας χάθηκε και κάποιος (ποσοτικά και ποιοτικά) καιρός, αναγκαίο κακό. Δε θέλω καν να σκέφτομαι πως θα ξαναεπιχειρηθούν από τον μεγαλομέτοχο κινήσεις προσβλητικές για τη λειτουργία μιας ομάδας. Κι αν μπορεί να υποστηριχθεί πως μέχρι τώρα δε γίνεται να τον κακίσει κανείς ιδιαίτερα, βάσει της εν γένει κακής εικόνας ενός συνόλου ανθρώπων, που δεν απέδωσε τα προσδοκώμενα με βάση τις συνθήκες, που είχαν για να εργαστούν, ΠΛΕΟΝ έχει πεθάνει οποιαδήποτε δικαιολογία.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 04 Ιουν 2015, 11:00

ariskatiforos έγραψε:Εγω θυμάμαι σαν χθες που μάλωνα με κατι φίλους εδω οι οποίοι με χαρακτήριζαν γραφικό επειδή υποστήριζα οτι υπάρχει θέμα στα αποδυτήρια !επισης που τόνιζα τη ζημιά που κάνουν τα αρδ τύπου κόλκα ..και παλι χαρακτηρίστηκα ως γραφικός!οπως επίσης χαρακτηριστικά εμπαθής διότι ειχα δει έγκαιρα οτι ο κλαους δε μπορει να ειναι βασικός στον ΠΑΟΚ και οτι εχει υπερεκτιμηθεί..τωρα παντως ξέρουμε όλοι τη συνέβη και μια ομάδα με την έννοια της λέξης εγινε σκορποχώρι !τα είπε ο κλαους..τελος θελω να τονίσω οτι οι μεγαλύτεροι προσωπολατρες οσο και προκλητικοί στα ποστ τους ειναι οι λεγόμενοι αγγελομαχοι..τι iq τι χαρακτηρισμούς τι καρκίνοι τι σκυλιά ...πολυ το χαμηλό επίπεδο ..καλα έκανε ο Ντίνας και έστειλε τον αγαπητό Μπουφο οπως καλο θα ειναι να παίρνει πόδι καθε προκλητικός παντογνώστης που μιλάει για σκυλιά και καρκίνους χαμηλωνοντΑς το επίπεδο του φόρουμ επιτιθέμενος με μενος κατα οπαδών που έχουν απλα αλλη άποψη

Για τον άγγελο δεν δικαιώθηκες εγώ δεν είμαι ούτε αγγελοσκυλο ούτε σγγελομαχος αλλά οι ευθύνες του είναι τεραστιες όπως και του βρυζα
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 04 Ιουν 2015, 11:09

Τι λετε μωρε.Ρε ο Αγγελος ειναι..... :mrgreen: Καλα δε βαρεθήκατε να τρώγεστε για τα παλια που εχουν χιλιοειπωθει και ξερουμε τι θα πει ο καθενας πριν ακομα γραψει μια λέξη?Αμα ειναι να αυτομαστιγωνόμαστε συνεχεια με το αμαρτωλο παρελθον να πιασουμε και το Δώνη που ναι το αγαπημενο μου θεμα .Κι εκεινο, με Λοραντ και Παντελάκη που χουμε αφήσει κατι εκκρεμότητες.Για να πας μπροστα πρεπει να κοιτας και μπροστα αλλιως η λακουβα ειναι κοντα.


ΥΓ Πηραμε Φρανκ και δε μπορουμε να χαρουμε ρε πστη μου.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 04 Ιουν 2015, 11:10

kataramenos5 έγραψε:Για να πας μπροστα πρεπει να κοιτας και μπροστα αλλιως η λακουβα ειναι κοντα.


Επανάληψη 10 φορές την ημέρα κατα το ξύπνημα και άλλες 20 πρίν τον ύπνο μπας και δεί αυτή η ομάδα άσπρη μέρα.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Πέμ 04 Ιουν 2015, 11:12

μαζι σου παμε παρακατω αλλα χωρις τα ιδια λαθη
απο μας και τελος το σανο καθε κολκα
ariskatiforos
 

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 04 Ιουν 2015, 11:15

Συμφωνώ και όχι στον σανο των κολκεων πετρουλακηδων κλπ. Και άσε Ιβάν τον κάθε φραγκουλη να έχει την άποψή του για τον εαυτό του
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 04 Ιουν 2015, 11:26

Πάρε το διπλό στην Τρίπολη, για ν' αρχίσουμε τις ανακυβιστήσεις..
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90092
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Πέμ 04 Ιουν 2015, 12:29

Καλα ρε τον μπουφο διαγράψατε; Τον μπουφο; :lol: :lol: :lol:

Τωρα που ο αθρωπας θα δικαιολογουσε το μεροκάματο, ηρθατε εσεις και τον ακυρωσατε;
Ντροπή.

Δεν χαίρομαι, ουτε διεκδικώ βραβείο "ΣΑΣΤΑΛΕΓΑ" αλλά :

georgedoulk2008 έγραψε:Φετος ριξαμε λευκη πετσετα με τον γχ.
Αν μεινει, του χρόνου καλύτερα να μην κατεβουμε καθόλου.


ΟΛΟΙ φταινε. Ο βρυζας, ο αγγελος, ο Αγγελίδης που δεν τους πήρε χαμπαρι και ο Ιβαν που τους ανεχτηκε.
Το θεμα ειναι οτι για άλλη μια φορά βάλαν τον γχ μπροστά να εισπράξει την γιούχα και μείναν οι "μπούφοι" απο πίσω να δικαιολογούν τους υπόλοιπους φταίχτες.

Αν φετος είχαμε μια ευκαιρία, αυτή ηταν να μείνουν όλα τα φυντάνια στη θέση τους για να ξεφτιλιστούν όπως θα έπρεπε και να μην εχουν μούτρα ουτε αυτοί ουτε τα σκυλιά τους να ξαναμιλήσουν.

Παροτι δεν παρακολουθησα (απο επιλογή) τους τελευταίους 10 αγωνες ξέρω, οπως και όλοι ξερουμε καλά, τί φταίει. Απειθαρχία, χαβαλες, ελλειψη σχεδίου, ελλειψη πίστης και βόλεμα είναι τα αγωνιστικά προβλήματα. Και ολα αυτα προέρχονται απο το ρουφιανιλίκι, το ρουσφετι στα δικά μας παιδιά και τη νοοτροπία να φάμε έμεις και οι δικοί μας τώρα που μπορούμε, με την οποία λειτουργούσαν όσοι παρίσταναν την διοίκηση τα τελευταία τρία χρόνια.

Πάντως αφού βουλιαξαν το καράβι και έφυγαν, τώρα είμαι αισιόδοξος.
Του χρόνου θα ξεκινήσει η προσπάθεια χωρίς βαρίδια. Είναι ευκαιρία.
Το υλικό μας δεν είναι τόσο κακό όσο νομίζουμε. Υπάρχουν παίκτες για να κτιστεί όμαδα.
Μην πιστεύετε οτι η πορεία μέχρι το Δεκέμβρη ηταν τυχαία.
Απλώς πρεπει να γίνει ξεσκαρτάρισμα.
Εκεί θα κριθούν οι νέοι. Γιαυτό θα πρέπει να τους στηρίξουμε, χωρίς φωνές και χωρίς να επηρρεαστούμε απο τους "μπούφους.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης