Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 19 Μαρ 2015, 13:47

+1
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Trilofiotis » Πέμ 19 Μαρ 2015, 14:10

Andrew R έγραψε:
Dimg4 έγραψε:
Andrew R έγραψε:Πως επέστρεψε ο σαλπιγγιδης και παραγκωνίστηκε το αλάνι,


Καλα ειλικρινα η εμπαθεια σε μερικους ειναι απιστευτη. Το αλανι φιλε το τελευταιο εξαμηνο πριν ερθει ο σαλπι ηταν ωσει παρων και εβλεπε διχτυα με το σταγονομετρο λογω εξωγηπεδικης κακης ζωης. Τραυματιζοταν καθε 2 μερες και ηδη ειχε παρει την κατιουσα. Το οτι θα χρεωνοταν ΚΑΙ αυτο ο Σαλπι δεν το περιμενα


Ούτε εγώ περίμενα ποτέ ότι θα υπήρχε παοκτσης που δεν θα έβλεπε τα δυο μετρά και δυο σταθμά που έχουν γίνει νόμος τα τελευταία χρόνια στην ομάδα μας . Πρέπει να έχεις μεγάλο θράσος Dimg4 για να αρνείσαι το καταφανέστατο μπράβο σου .Έχω απορία τι να λες άραγε για τα αλλά ονόματα που παράθεσα.
Φυσικά και έχεις δίκιο για την πτωτική πορεία του μουσλι αλλά αν δεν βλέπεις την απίστευτη στήριξη που έδωσε στον μέτριο και στην συνεχεία ανύπαρκτο σαλπιγγιδη η διοίκηση, με κάθε τρόπο καταστρατηγώντας κάθε έννοια ισονομίας στην ομάδα σκούρα τα πράγματα . Να θυμίσω σε όσους έχουν κοντή μνήμη ότι όταν ο στεφενς πέρσι δήλωνε ευγενικά ότι ο σαλπιγγιδης είναι λίγο μεγάλος, τα κατευθυνόμενα αρδ εκφραζαν έντονα την απορία τους, την ενόχληση τους ,γιατί κάποιος πείραξε την ιερή αγελάδα του ΠΑΟΚ.
Με μηδενική προσφορά πέρσι στην ομάδα το ίδιο και φέτος σχεδόν το ίδιο και πρόπερσι το ότι στην ομάδα μας θα υπήρχαν παιδιά και αποπαίδια τόσο εμφατικά ούτε εγώ το περίμενα Ελπιζω ο καινουργιος προπονητης του ΠΑΟΚ γεωργιαδης να μην συνεχισει την κακη τακτικη που ειχε ο Αγγελος στο θεμα της χρησιμοποιησης του


Ποιά διοίκηση ρε φίλε; Έδινε χαρτάκι ο Ιβάν στο Στέφενς και στον Αναστασιάδη να τον βάζουνε θα μας πεις σε λίγο... Ειδικά ο Άγγελος, τον έβαζε ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ, κουρασμένο, τραυματισμένο, σκασμένο δεν ειχε σημασία (κανα 2 φορες απόρρησε και ο ίδιος ο Σάλπι). ΠΡΟΦΑΝΩΣ και κάτι θα έβλεπαν για να τον εμπιστεύονται τόσο. Τα 2 μέτρα και 2 σταθμά να μη τα αναφέρεις γιατί για το χάλι του Σάλπι έχει μερίδιο ευθύνης και ο περήφανος λαός μας σαν κ εσένα. (πέστε να με φάτε!)

Το γιατί δεν τον έβαλε ο Γ.Χ. εγώ δε το ξέρω. Αυτό που ξέρω ειναι ότι ο Σάλπι ειναι απο τους πιο επιβαρρημένους παίχτες μας ΜΑΚΡΑΝ εδώ και ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.
Άβαταρ μέλους
Trilofiotis
 
Δημοσιεύσεις: 1223
Εγγραφή: Πέμ 08 Ιαν 2015, 13:55

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Πέμ 19 Μαρ 2015, 14:31

ο Σαλπι ειναι ο μονος που μπορει(ειδικα σε 4-3-3) να παιξει εξτρεμ εκτος απο τον Μακ.η ειδικη μεταχειριση στην οποια αναφερονται μερικα παιδια ισως να εχει να κανει με τα λεφτα που παιρνει σε σχεση με την αξια του κι οτι δεν εβγαινε παλιοτερα απ την ενδεκαδα ουτε με προεδρικο διαταγμα.για μενα ειναι χρησιμος παικτης μονο ως εξτρεμ.επιθετικος εχει παψει να ειναι απο τοτε που επετρεψε και παιζοντας σεντερφορ σπαταλουσε ευκαιριες με το τσουβαλι.
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 19 Μαρ 2015, 14:37

παοκαρα23 έγραψε:ο Σαλπι ......για μενα ειναι χρησιμος παικτης μονο ως εξτρεμ.


:shock: Μηπως εννοεις κατι αλλο?Αφου τριπλα δεν,ταχυτητα πλεον δεν.... :?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Πέμ 19 Μαρ 2015, 15:22

απλα ειναι ο μονος πλην του Μακ που ξερει τη θεση.ακομα και τωρα αργο δεν τον λες.
(στα τελειωματα βεβαια.....ειναι να μην οπλισει :lol: )
εννοειται ομως οτι αν ειχαμε παρει ακομα ενα εξτρεμ δεν θα ειχε θεση στη βασικη ενδεκαδα.
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό prist64 » Πέμ 19 Μαρ 2015, 20:41

kataramenos5 έγραψε:
παοκαρα23 έγραψε:ο Σαλπι ......για μενα ειναι χρησιμος παικτης μονο ως εξτρεμ.


:shock: Μηπως εννοεις κατι αλλο?Αφου τριπλα δεν,ταχυτητα πλεον δεν.... :?


+++++++++++++++++++++++++

Τελικα δεν εχεις ,μονο χιουμορ..........................βλεπεις

και καλα μαλιστα.

Αν το εγραφα εγω αυτο,μεχρι τωρα θα ειχε 3-4 σελιδες ακομα το τοπικ.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7019
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Πέμ 19 Μαρ 2015, 21:45

Τελικά ρε Νατχο και συ στο παρεάκι? Ειναι δυνατό να λες οτι ο ΓΧ ειναι καλός προπονητής? Και που ξέρεις εσύ από μπάλα και προπονητές? Ρώτα εδώ μέσα να σου πουν οι ειδικοί!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 19 Μαρ 2015, 22:50

prist64 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:
παοκαρα23 έγραψε:ο Σαλπι ......για μενα ειναι χρησιμος παικτης μονο ως εξτρεμ.


:shock: Μηπως εννοεις κατι αλλο?Αφου τριπλα δεν,ταχυτητα πλεον δεν.... :?


+++++++++++++++++++++++++

Τελικα δεν εχεις ,μονο χιουμορ..........................βλεπεις

και καλα μαλιστα.

Αν το εγραφα εγω αυτο,μεχρι τωρα θα ειχε 3-4 σελιδες ακομα το τοπικ.


Αποφασιστε ρε παπα ,τη μια βλεπουμε, την αλλη είμαστε τυφλοί που δε βλεπουν.Μπερδεύομαι... :mrgreen:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Παρ 20 Μαρ 2015, 00:20

Αρθρο απο το kerkida1926.gr
To ανεφερε ο Καμορα στην εκπομπη του,μπηκα να το διαβασω και νομιζω οτι αξιζει να μπει στο topic του

Κύριε προπονητή της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. Γιώργο Γεωργιάδη(του Χαραλάμπους).

Διαβάσαμε προχθές την ανακοίνωση της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. σύμφωνα με την οποία επιλέξατε και προσελήφθιν ως βοηθός προπονητή της ομάδας μας ο συμπαθέστατος κ.Νίκος Ουσταμπασίδης.

Ο κ.Ουσταμπασίδης επελέγη ως βοηθός προπονητή στην ομάδα του Π.Α.Ο.Κ. έχοντας διατελέσει προηγούμενα στην ίδια θέση στην ομάδα του Πλατανιά,ενώ ήταν πρώτος προπονητής στις ομάδες Εθνικός Αλεξανδρούπολης και Έβρος Σουφλίου.Δε το λές και εμπειρία αυτό,συμφωνείτε υποθέτω! Επίσης,ο συμπαθέστατος κ.Ουσταμπασίδης υπήρξε στο παρελθόν και συμπαίκτης σας στην Δόξα Δράμας,αλλά αυτό δε το λές ''προϋπηρεσία''...Υποθέτω...

Και εκεί που κάθομαι και αναρωτιέμαι κ.Γιώργο Γεωργιάδη(του Χαραλάμπους),προπονητή της ομάδας του Π.Α.Ο.Κ.,με ποιά ακριβώς κριτήρια επιλέχθηκε από σας και προσλήφθηκε από την Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. ο συμπαθέστατος κ.Ουσταμπασίδης,άρχισαν να χτυπάνε τα τηλέφωνα,άρχισαν να έρχονται τα μηνύματα! Από που λέτε κ.Γεωργιάδη;;; Από την εξωτική Αλεξανδρούπολη κ Γεωργιάδη...!

Κύριε Γιώργο Γεωργιάδη(του Χαραλάμπους),προπονητή της ομάδας του Π.Α.Ο.Κ,δε φαντάζεστε τι μου ελέγαν και τι μου εγράφαν! Θα σας τα μεταφέρω κ.Γεωργιάδη και ελπίζω ότι δεν είναι αλήθεια...Ελπίζω ότι θα τα διαψεύσετε...Ελπίζω ότι δεν ισχύουν και εκ των προτέρων λέω ότι δεν τα υιοθετώ...Αλλά,κ.Γεωργιάδη,μου μεταφέρουν ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ! ΑΚΡΙΒΩΣ! Σας παρακαλώ λοιπόν,διαβάστε προσεκτικά και σας παρακαλώ διαψεύστε τα ΟΛΑ και μάλιστα μετά βδελγυμίας!

Μου μεταφέρουν λοιπόν κ.Γεωργιάδη ότι εκεί στην Αλεξανδρούπολη,στην περιοχή του κλειστού της πόλης,απέναντι από το βενζινάδικο,καταλάβατε...εκεί απέναντι από το ζαχαροπλαστείο ΟΣΚΑΡ,υπάρχει ένα πρακτορείο ΠΡΟ-ΠΟ.Που μου λένε ότι είναι δικό σας.Και δε θα πιστέψετε ποιός μου λένε ότι το λειτουργεί...Ναι! Ο κ.Ουσταμπασίδης!

Ο οποίος κ.Ουσταμπασίδης κ.Γεωργιάδη Γιώργο(του Χαραλάμπους)-μου λένε-ότι είναι εκτός από πολύ καλός σας φίλος και συνέταιρος στο πρακτορείο ΠΡΟ-ΠΟ-και συνέταιρός σας και σε άλλες δουλειές!

ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ κ,Γεωργιάδη! Δε θα το πιστέψετε-και γω έπεσα από τα σύννεφα όταν το έμαθα-αλλά μου είπαν ότι ο κ.Ουσταμπασίδης κ.Γεωργιάδη είναι και ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΣΑΣ...!!!

Κ.Γιώργο Γεωργιάδη(του Χαραλάμπους),προπονητή του Π.Α.Ο.Κ.,να συνεχίσω; Δε μπορώ,έχω ήδη έναν κόμπο στο λαιμό μου...ΑΔΥΝΑΤΩ να πιστέψω ότι όλα αυτά είναι αλήθειες...Ότι προτείνατε και προσέλαβαν στον Π.Α.Ο.Κ. τον ΣΥΝΕΤΑΙΡΟ και ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΣΑΣ...!

Κ.Γεωργιάδη,ακόμα και να είναι έτσι...Παράνομο δεν είναι...ΗΘΙΚΟ είναι κ.Γεωργιάδη...;;;

Υ.Γ. Κ.Γιώργο Γεωργιάδη,όπως καταλαβαίνετε,υπάρχει τεράστιο ΗΘΙΚΟ θέμα.Επειδή εμπλέκεται ο Π.ΑΟ.Κ.(μας) θα σας παρακαλούσα να δηλώσετε ΑΜΕΣΑ και ΕΥΘΑΡΣΩΣ ότι ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ.Και εγώ θα είμαι Ο ΠΡΩΤΟΣ που θα φροντίσω να το δημοσιεύσω...

Υ.Γ.1 Αν,λέω αν,είναι αλήθεια όλα αυτά,ο πρόεδρος του Π.Α.Ο.Κ. και-λογικά-προϊστάμενος σας,τα γνωρίζει...; Και τι λέει για όλα αυτά...;;;

Υ.Γ.2. Με αφορμή όλα τα παραπάνω,θα ήθελα πολύ να μάθω με ποιά ΑΚΡΙΒΩΣ κριτήρια έγινε η πρόσληψη του-συμπαθέστατου-κ.Ουσταμπασίδη...(γιατί το βιογραφικό του,δεν...)

Υ.Γ. 3 Ευχαριστώ,περιμένω και ελπίζω να μη χρειαστεί να επανέλθουμε...

http://www.kerkida1926.gr/index.php/pod ... kai-ithiko
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 20 Μαρ 2015, 00:25

θεε μου τελικα δεν υπαρχει σωτηρια
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 20 Μαρ 2015, 00:46

no hope
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29888
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό astronaut » Παρ 20 Μαρ 2015, 01:29

Να δούμε αν θα "τολμήσει" κανας αρδ να τον ρωτήσει στην Κομοτηνή...
Όπως και για το καμ μπακ στα δρώμενα της παε τού Ζησάο...


** εις υγείαν

Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό simba » Παρ 20 Μαρ 2015, 02:40

Χωρις να λεω πως ειναι και ο,τι καλυτερο ν φερνεις κουμπαρους η συναιτερους σε τετοιο επιπεδο ομαδας,
πιστευω πως ειδικα η θεση του βοηθου (οχι γιατρο ή γυμναστη ε..) ειναι πολυ ιδιαίτερη και απαιτει μεγαλο βαθμο εμπιστοσυνης,επικοινωνιας και συνεννόησης μεταξυ των 2...οποτς πραγματικά και τη γυναικα του να έφερνε, δε θα ειχα προβλημα..

Αλλα για τον ΑΑ που για να μας κανει την τιμη να ερθει επρεπε να κουβαλησει οοοολο το τιμ του με καθε 'παρατρεχαμενο' (5-6 ατομα), γεγονός που δε συμβαινει σε καμια σοβαρη ομαδα του πλανητη,
ΤΟΥΜΠΕΚΙ Ε?

Καμορες.....
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Παρ 20 Μαρ 2015, 02:48

Trilofiotis
Ποιά διοίκηση ρε φίλε; Έδινε χαρτάκι ο Ιβάν στο Στέφενς και στον Αναστασιάδη να τον βάζουνε θα μας πεις σε λίγο... Ειδικά ο Άγγελος, τον έβαζε ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ, κουρασμένο, τραυματισμένο, σκασμένο δεν ειχε σημασία (κανα 2 φορες απόρρησε και ο ίδιος ο Σάλπι). ΠΡΟΦΑΝΩΣ και κάτι θα έβλεπαν για να τον εμπιστεύονται τόσο. Τα 2 μέτρα και 2 σταθμά να μη τα αναφέρεις γιατί για το χάλι του Σάλπι έχει μερίδιο ευθύνης και ο περήφανος λαός μας σαν κ εσένα. (πέστε να με φάτε!)

Το γιατί δεν τον έβαλε ο Γ.Χ. εγώ δε το ξέρω. Αυτό που ξέρω ειναι ότι ο Σάλπι ειναι απο τους πιο επιβαρρημένους παίχτες μας ΜΑΚΡΑΝ εδώ και ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ

Καταρχάς όταν αναδημοσιεύεις ποσταρισμα μέλους δεν γίνεται να το παραποιείς . Τα εμφατικά μεγάλα γράμματα στην λέξη διοίκηση ήταν δικά σου και όχι δικά μου, αν φρόντιζες στοιχειωδώς να διαβάσεις προσεκτικά αυτά που λέω θα καταλάβαινες ότι αναφέρονται στον τρόπο που ασκεί το διοικητικό της έργο η Διοίκηση . Αυτό έχει να κάνει με την καταστρατήγηση τις έννοιας της ισονομίας και αξιοκρατίας στην ομάδα μας .
Τα πρόσωπα με ενδιαφέρουν σε δεύτερο βαθμό γιατί πρώτιστος γνωρίζω ότι οι αρχές που πορεύεται μια εταιρεία είναι σημαντικότερες από τα ίδια τα πρόσωπα , και όταν μαλιστα αυτά τα πρόσωπα κάθονται στο τιμόνι της ΠΑΟΚΑΡΑΣ μας τότε αλλάζουν τα πράγματα . Καταλαβαίνω πλήρως ότι βρίσκεσαι στην Ελλάδα όπου η αναξιοκρατία ο νεποτισμός και η παντελής έλλειψη σεβασμού και προσήλωσης σε αρχές είναι καθημερινό φαινόμενο με τα πολύ γνωστά και άθλια αποτελέσματα για τον τόπο μας . Με χαλάσει όμως υπερβολικα που αυτό γίνεται και στην ομάδα μας και βρίσκει και χειροκροτητές σαν και εσένα .
Να επαναλάβω λοιπόν σε όσους έχουν πολύ κοντή μνήμη και σίγουρα είσαι ένας από αυτούς ότι όταν ο στεφενς τόλμησε να παραγκωνίσει τον Δημητράκη είχαμε αυτό
http://www.sentragoal.gr/article.asp?ca ... =129653732
και τον σαλπι να κρυώνει με τον προπονητή του και να βαλθούν να τον ζεστάνουν όλα τα γνωστά εμετικά ρουφιανακια ΑΡΔ της διοίκησης και των αυλικών της .
Τώρα ο κόσμος του ΠΑΟΚ που στην συντριπτική του πλειοψηφία (πλην οργανωμένων) χειροκροτούσε τον σαλπι που ως γνωστόν επέστρεψε με το μακραν μεγαλύτερο συμβόλαιο ποδοσφαιριστή .όσο για την κούραση που επικαλούνται κάποιοι για τον Δημητράκη αυτή θυμίζει την ιστορία του βοσκού με τα πρόβατα και τον λύκο μια και που την πρώτη χρονιά που είχε έρθει ο σαλπι από τον βαζέλα κάποιοι έλεγαν ότι ήταν κουρασμένος ξεχνώντας ότι εκείνη την χρονιά ο σαλπιγγιδης δεν είχε παίξει καν πλάι οφ όπως οι κατοπινή συμπαίκτες του. Ο καινούργιος προπονητής του ΠΑΟΚ έχει υποχρέωση να διορθώσει πολλά από τα κακώς κείμενα , Αν ο σαλπιγγιδης δεν είναι καλά δεν θα πρέπει να παίζει , ούτε και το αντίθετο βεβαία να συμβαίνει να είναι καλά ο παίκτης και να παραγκωνίζεται για εξωγηπεδικους λογούς . Όπως ανέφερα η αξιοκρατία και η ισονομία σε μια ομάδα ει ναι εκ των ουκ άνευ για την πρόοδο της . Αυτό φυσικά που έλεγα για τα δυο μετρά και δύο σταθμά είναι τόσο εξόφθαλμο με τον σαλπιγιδη όσο με κανέναν ποδοσφαιριστή του ΠΑΟΚ τα τελευταία χρονιά απορώ πως δεν το κατάλαβες . και για να ευθυμήσουμε και λίγο γιατί είναι αλήθεια ότι οι αντιπαραθέσεις στο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ δεν είναι και ότι καλύτερο , να σου πω ότι εκείνο το
ΒλαντανΙβιτσόσκυλο, το πρώτο παγκοσμίως.
Haters gonna Hate! Είναι όλα τα λεφτα
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2189
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Παρ 20 Μαρ 2015, 02:54

Ε ρε πλάκα που θα έχουμε στο 1ο στραβό αποτέλεσμα με τον ΓΧ ...

Κ για να προλάβω κανένα "τιμιτή" , πλάκα δεν θα έχει η στραβή , αλλά κάποιες - λίγο-πολύ αναμενόμενες - απόψεις ...
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες