Άγγελος Αναστασιάδης

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό alp920 » Παρ 31 Οκτ 2014, 16:21

astronaut έγραψε:Εσύ να απαντήσεις στον εαυτό σου τί κάνουν οι δύο χασοδίκες στην ΠΑΕ. Τί κατάφεραν στην ΕΠΟ & στο ΚΑΣ & στην υπόθεση Δώνη?..

Τι ακριβώς θα μπορούσαν να κάνουν σε αυτές τις 2 περιπτώσεις?
Στην πρώτη περίπτωση είχαν ολόκληρο το σύστημα εναντίον τους που είχε ήδη έτοιμη την απόφαση.Και εκατό δικηγόρους να είχαμε η απόφαση θα ήταν ίδια.
Στην δεύτερη περίπτωση υπήρχε η έπαρση του μεγαλομετόχου που δεν άκουγε κανέναν και μουλάρωσε, γιατί νόμιζε ότι θα μαμάει και θα δέρνει με τα λεφτά του και με το όνομα του ,συνηθισμένος από άλλα καθεστώτα.Δεν έκλεισε η ιστορία από νωρίς όπως έπρεπε,δεν έκλεισε ούτε την τελευταία ώρα στο δικαστήριο με πολύ πιο ευνοικούς όρους για εμάς.Δεν συζητώ για τα εγκληματικά λάθη του τύπου μηνύματα Τσιστιακώφ.
Σε μια ιστορία που είχαμε ΑΔΙΚΟ. Νομικά δεν υπήρχε περίπτωση να μην δικαιωθεί ο Δώνης.
Όμως αυτά όλα μάλλον ψιλά γράμματα είναι.Απλά πετάμε κουβέντες για να δημιουργούμε εντυπώσεις.
Τα παραδείγματα σου αυτά είναι εντελώς άκυρα. Ή βρες κάτι άλλο να γράψεις για αυτούς τους δύο που να έχει βάση,ή αντέκρουσε όσα γράφω λογικά και εμπεριστατωμένα.
Συγνώμη για το οφ τόπικ,απλά δεν μου αρέσει να βλέπω συνοπαδούς μου να γράφουν ότι
να 'ναι. Στην τελική διαβάζει πολύς κόσμος το τόπικ του προπονητή και εφόσον αυτό το σχόλιο δεν σβήστηκε πρέπει να απαντηθεί γιατί δημιουργεί εντυπώσεις σε όσα παιδιά δεν ξέρουν.
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Παρ 31 Οκτ 2014, 17:10

Έχω απαντήσει με νέο τόπικ στα διοικητικά. Το ύφος της απάντησής μου είναι ανάλογο με το ύφος του αστροναύτη. Τα παιδιά (οι mods) δεν έχουν αποφασίσει αν το τόπικ που άνοιξα θα παραμείνει και προς το παρόν είναι κλειδωμένο. Αν αποφασίσουν να διαγράψουν κάποια σημεία που τους φαίνοται εριστικά, δεν έχω (μεγάλο) πρόβλημα. Η απάντηση όμως πρέπει να παραμείνει.
Και αν δεν μείνει, θα ξαναπώ εδώ ότι ιστορίες περί 4, ψυχολογίας και ψωμιών δεν δέχομαι από ΚΑΝΕΝΑΝ. Ειδικά από εξωγήινους.
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 31 Οκτ 2014, 20:35

Φίλε Stalker, δεν είναι ανάγκη να συνεχίζεται η ιστορία... Είπες τα δικά σου, θα πει και αυτός, θα ξαναπείς, κανείς σας δεν θα καταφέρει τίποτα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 10:35

Πόσο μιζεροι έχουμε γίνει σα λαός ή μάλλον μας έκαναν.Τέτοια πορεία η ομάδα έχει να κάνει 30 χρόνια, μοιράζει 4αρες δεξια κι αριστερά κι εμείς μιρλα γκρίνια και φαγωμαρα .ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ,τα καλά στον ΠΑΟΚ και στη ζωή γενικότερα κρατάνε λίγο.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 10:44

The_Stalker έγραψε:Έχω απαντήσει με νέο τόπικ στα διοικητικά. Το ύφος της απάντησής μου είναι ανάλογο με το ύφος του αστροναύτη. Τα παιδιά (οι mods) δεν έχουν αποφασίσει αν το τόπικ που άνοιξα θα παραμείνει και προς το παρόν είναι κλειδωμένο. Αν αποφασίσουν να διαγράψουν κάποια σημεία που τους φαίνοται εριστικά, δεν έχω (μεγάλο) πρόβλημα. Η απάντηση όμως πρέπει να παραμείνει.
Και αν δεν μείνει, θα ξαναπώ εδώ ότι ιστορίες περί 4, ψυχολογίας και ψωμιών δεν δέχομαι από ΚΑΝΕΝΑΝ. Ειδικά από εξωγήινους.

Το τοπικ δε θα ανοιξει...
Τοπικ το οποιο στηριζεται σε ικασιες και πραγματα που δεν αποδεικνυονται και υφακι εγω τα ξερω ολα δε στηριζεται απο το φορουμ.
Οποιος ξερει κατι το λεει αν θελει να ενημερωσει και τους αλλους,χωρις εξυπνακιστικες μεθοδους και χωρις υπαινιγμους και χωρις τιποτα.Επειδη ομως δεν θελει εδω δε θα μεινει τετοιο τοπικ.Δεν αναφερομαι στη δικη σου απαντηση,αλλα στου αστροναυτη.
Ας το κλεισουμε γενικα το θεμα γιατι μονο προβλημα δημιουργει.Οποιος δε θελει γηπεδο μην παει.Κακο του δικου του κεφαλιου.Η μιζερια ειναι το μονο ευκολο στην Ελλαδα πλεον.99 στους 100 μιζεριαζουν.
Το κλεινω και εγω εδω.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό zoran » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 19:32

Αδερφος- Πατερας - φύλακας ΑΓΓΕΛΟΣ
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό fwtis » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 19:51

Λιγο ποιο νωρίς ήθελα την αλλαγή του Γυπα.
Πάμε Αγγελάρα!
caer esta permitido levantarse es obligatorio
Άβαταρ μέλους
fwtis
 
Δημοσιεύσεις: 696
Εγγραφή: Σάβ 09 Μάιος 2009, 13:36
Τοποθεσία: Athina-Mpraxami

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 19:52

RESPECT!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89927
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Odi » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 19:52

Στο +5 δεν μας θυμάμαι ποτέ.Μπράβο ρε Άγγελε.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 19:57

Κράτα μας........
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό sotiris1960 » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 20:10

Ευχαριστω ρε ΑΓΓΕΛΕ για τη χαρα που ζω και κρατα οσο μπορεις ζωντανα τα ονειρα μας. :pano:
Άβαταρ μέλους
sotiris1960
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 15:09
Τοποθεσία: Αγιος Δημητριος-Αθηνα.

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό zoran » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 20:36

Αγγέλε μας πως δε σε διωξαμε μετά από ζιμπρου κ καλλονή. Γιατί μόνο σε ένα άνθρωπο που αγαπάει τόσο πολύ τον ΠΑΟΚ μπορουμε να φερθουμε με τόση σκληρότητα.

Συνέχισε να διδασκεις ΠΑΟΚ (κιμπαριλικι- τιμιότητα - αγώνα - δικαιοσύνη )

Αυτό που με τρομάζει είναι πως θα συνεχίσουμε χωρίς τους 60-70 αρηδες πατεράδες μας μαζί με σένα, που κανατε τη λέξη γαβρος ταυτόσημη με τις λέξεις ΣΦΑΛΙΑΡΑ και ΤΑΠΕΙΝΩΣΗ.

Ακόμη κι αν σε διώξουν πάλι οι σαλιαρηδες μιζαδοροι εκσυγχρονιστες έχεις κερδίσει και με το παραπάνω μια θέση στο πάνθεον, στην Ιστορία μας χέρι χέρι με τον Λοραντ

Που να το φανταζοσουν όταν του βγαζες το λαδι. . .
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Pa0ki » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 20:42

Μεγάλο φάουλ η χρησιμοποίηση του Ρατς, ελπίζω τουλάχιστον να μη χάσει το ματς με Βάζελο
Συνέχισε τη καλή δουλειά
2 ζωές Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
Pa0ki
 
Δημοσιεύσεις: 754
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 23:05
Τοποθεσία: Ζιμπάμπουε

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 03 Νοέμ 2014, 00:18

zoran έγραψε:Αγγέλε μας πως δε σε διωξαμε μετά από ζιμπρου κ καλλονή.


Σκέψου τι εκρηκτική κατάσταση θα υπήρχε τώρα στην ομάδα.Ολοι θα μας φταίγανε Ζησης,Ιβαν,Ζαγόρ,το Μαράκι ,οι παίκτες,ο Χουμπ κι οι καντινιέρηδες εξω απ την Τούμπα .Γι αυτό οι προπονητές δε πρέπει να αλλάζουν σα τα πουκάμισα στο τρίμηνο .Χρειάζονται χρόνο (ασχετα αν ο "τρελός" έσπασε τα κοντέρ) για να δείξουν τη δουλειά τους.
Το οτι έιναι καλός προπονητής το πιστεύαμε κάποιοι ,τωρα το βλέπουν όλοι.Το θέμα είναι αν θα μπορέσει να διαχειριστεί σωστα μια πορεία πρ..(απαγορευμένη λέξη) που μεχρι στιγμής δείχνει ξέφρενη.Δε θ αντέξουμε μεχρι τελους σε αυτούς τους ρυθμούς.Η κόπωση είναι παραπάνω απο εμφανής ήδη απ το προηγούμενο παιχνίδι.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 03 Νοέμ 2014, 00:25

Άγγελε , στα αρχεία μου η Ευρώπη κ το κύπελλο.

Κατά τα άλλα....., ευχαριστώ..... :opaokara:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης