32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 26 Μαρ 2015, 09:39

:mrgreen:
+1
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89369
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Πέμ 26 Μαρ 2015, 10:20

Πάντως με το 1/10 από αυτά που λέει και το πως συμπεριφέρεται ο αστροναύτης έφαγα 1 βδομάδα μπαν,δεν λέω να τον μπαναρετε αλλά γιατί αυτή διάκριση ?εγώ έγραψα για τον αστροναύτη αν του χρόνου θα είναι παοκ η όπου πάει ο άγγελος και το σχολιο μου διαγράφηκε αε χρόνο dt ενώ αυτόν τον αφήνετε. Ανεξελενγκτο έλεος ρε παιδιά οχιι 2 μετρα και 2 σταθμα.Οσο για τον αμπαλαρη του :) χρόνου θα είσαι τρέλα με την κιτρινη φανέλα,του τέλη, :lol: :lol: :lol: :lol:
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Πέμ 26 Μαρ 2015, 10:31

navigator11 έγραψε:Δίχως να πρόλαβα να διαβάσω τι έχει γράψει ο Othin, Ντίνο, το ότι άτομα πραγματικά άξια αναφοράς, αποδεδειγμένα, εδώ μέσα "εξωκύλουν" με την πάρτη του, αλήθεια, σου φαντάζει ... σύμπτωση (για να το πάω κι εγώ συνωμοσιολογικά το πράμα);

Επίτρεψέ μου να θεωρώ πως ουδεμίας διαφορετικότητας άποψης υπεραμύνεσαι. Διότι δεν εκφράζεται καμία άποψη. Υπολαμβάνετε αυτό το γαϊτανάκι μήνες τώρα αναπόδεικτων δηλητηρίων σε βάρος σχεδόν, ΠΛΗΝ ΕΝΟΣ, ασφαλώς, όλων, που απαρτίζουν διοίκηση και αγωνιστικό, άποψη.


Navi, δεν υπεραμύνομαι την άποψη του φίλου του Mitsotakis, υπεραμύνομαι το σεβασμό στο συνομιλητή μας. Ο φίλος ο Othin, άτομο το οποίο έχω γνωρίσει και από κοντά και εκτιμώ πάρα πολύ, είναι από τα στολίδια του φόρουμ σε χαρακτήρα, ύφος και απόψεις και δεν επιτρέπεται να "ξεφεύγει" με προτροπές που δεν είναι σωστές.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Πέμ 26 Μαρ 2015, 10:36

Γεια σου ace, παραπονιάρη. Έτυχε να είμαι μέσα εκείνη τη στιγμή γι' αυτό και έφυγε αστραπιαία η "φιλοφρόνηση" που του έκανες.

Δεν υπάρχουν δύο μέτρα και δύο σταθμά! Βοηθείστε και σεις, όσο μπορείτε, με το να απαντάτε επί της ουσίας και όχι επί του προσωπικού μειωτικά στο πρόσωπο του άλλου.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό Karelias » Πέμ 26 Μαρ 2015, 11:07

Kap έγραψε:Πάντως εάν ο γαύρος πάρει πακέτο Τσανδάρη και Κατσικά, θα αναπτερωθούν οι ελπίδες μου για του χρόνου.


Κάτσε μην μας τους δώσει δανεικούς και τρέχουμε. :mrgreen:
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Πέμ 26 Μαρ 2015, 11:51

αυτη η διαρκης ορεξη για φαγωμα,η αγενεια σε μερικα σχολια,η διαθεση να μαγκισουμε και αυτο το γαιτανακι χωρις ουσια βλαπτει σοβαρα τη ποιοτητα του φορουμ και την ΠΑΟΚτσηδικη υγεια..
επισης εχει στοχοποιηθει ο αστροναυτης του οποιου τα σχολια αν μη τι αλλο εχουν σωστοτατη ορθογραφια και ανεπτυγμενο λεξιλογιο..και μονο αυτα τα δυο στοιχεια ,χωρις ν εξεταζω τις αποψεις ειναι απραραιτητα για να υπαρχει μια καποια ποιοτητα ..
επισης αυτη η αγγελομανια καταδιωξης εχει κουρασει..
γενικως η ολη ιστορια εχει κουρασει και ειναι αντιαισθητικη..
λεμε τα ιδια και τα ιδια και βημα μπροστα δε κανουμε
ariskatiforos
 

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 26 Μαρ 2015, 12:14

Η κολ(@)κοΓΧΖΒΑγγελιδοΓκαγκατσοΣαλπιγγιδοκοκ μανία καταδίωξης, εν τούτοις, από την άλλη πιθανότατα προάγει την ηρεμία, την ποιότητα του φόρουμ και την ΠΑΟΚτσήδικη υγεία.

Υγιαίνετε και ευτυχείτε.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό Karelias » Πέμ 26 Μαρ 2015, 12:20

ariskatiforos έγραψε:ο αστροναυτης του οποιου τα σχολια αν μη τι αλλο εχουν σωστοτατη ορθογραφια και ανεπτυγμενο λεξιλογιο..και μονο αυτα τα δυο στοιχεια ,χωρις ν εξεταζω τις αποψεις ειναι απραραιτητα για να υπαρχει μια καποια ποιοτητα ..


Να ρωτήσω κάτι, αν εγώ αρχίζω να βρίζω τις μανούλες κάποιων εδώ μέσα, με άψογα γραπτά ελληνικά
σωστή ορθογραφία, σημεία στίξης και συντακτικό καθώς και ιδιαίτερα αναπτεγμένο λεξιλόγιο και υβρεολόγιο
θα έχω μια κάποια ποιότητα, αφού οι απόψεις δεν είναι προς εξέταση;
Δηλαδή αν πω: ''Φίλε, χρήστη με το τάδε νικ, έχω την άποψη ότι η μάνα σου είναι...''
είμαι ποιοτικός;

:opaokara:
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Πέμ 26 Μαρ 2015, 12:24

απιστευτες απαντησεις..
με αποστομωσατε..
εγω αναφερομαι στον κολακα διοτι ειναι εμφανης η ποιοτητα του και το κακο που κανει κρινοντας παντα με τα μετρα και τα σταθμα που τον συμφερουν αν θεωρεις οτι κανω κακο στον ΠΑΟΚ κατι δε σκεφτεσαι σωστα..
οσο για τους υπολοιπους ποτε δε συμμετειχα ουτε σε κριτικες προπονητων ουτε του σαλπι στην υπερβολη που κανει κακο στην ομαδα..
τελοσπαντων το ξενερωμα μεγαλο σας αφηνω να συνεχισετε με την ησυχια σας..
ariskatiforos
 

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 26 Μαρ 2015, 13:36

ariskatiforos δυο πραγματα και με όλη μου την καλή διάθεση...

πρώτον, ο αστροναύτης σχοινοβατεί επι-κινδύνων συνεχώς. είτε με τις απόψεις του που πολλές φορές οχι απλά είναι εντελώς αναπόδεικτες, αλλά και με ευθείες επιθέσεις σε όποιον του κάνει κριτική ξεπερνώντας μάλιστα πολλές φορές τα όρια στο πως εκφράζεται για συμφορουμίτες του, χαρακτηριστικό παράδειγμα χθες που ουσιαστικά είπε οτι όποιος δεν....συμφωνεί μαζι του είναι...μπουφος!.... έχουμε προσπαθήσει -κυρίως ο Ντίνος για να λέμε την αλήθεια...- επανειλημμένα να τον ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΜΕ γιατί είναι τέτοιες οι απόψεις του και ο τρόπος έκφρασης αυτών που (προσωπικά πιστεύω) είναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ το να δέχεται τη χλεύη (και ενίοτε το μένος) των υπόλοιπων παιδιών του φόρουμ. έχουν γίνει αμέτρητες συστάσεις, έχουν γίνει αμέτρητες παραινέσεις, ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ έχουμε και ένα "πρόβλημα" να αντιμετωπίσουμε. και πρόβλημα όχι γιατί είναι οι απόψεις τέτοιες που κάνουν...τζιζ, αλλά γιατί είναι τέτοιες που ξεσηκώνουν κύμα κατακραυγής απο το φόρουμ καθώς στην πλειονότητα αυτών δεν είναι ούτε τεκμηριωμένες αλλά και κινούνται σε φαντασιακό επίπεδο αφού δεν τεκμηριώνονται... δεν θέλεις να ξέρεις πόσες υποβολές καταγγελίας σχολίου έχουμε για πάρτυ του. δεν φαντάζεσαι τι γίνεται καθημερινά. προσπαθούμε να ισορροπήσουμε μια κατάσταση καθώς πιστεύουμε ότι το φόρουμ πρέπει και μπορεί να δίνει φωνή και λόγο σε όλες τις απόψεις, αλλά έπειτα είναι και στην ευχαίρια του κάθε συν-φορουμίτη το πώς θα χειριστεί αυτή την "ελευθερία". το πιο εύκολο πράγμα για εμας θα ήταν ένα μπαν αρκετών μηνών, αλλά για τους παραπάνω λόγους ακόμα δεν το κάνουμε.

στα παραπάνω πρόσθεσε το γεγονός ότι ΟΛΟΙ στην παε είναι στην κριτική του εκτός απο έναν, πρώην, και έτσι...δένει το γλυκό!

και αυτό μου δίνει πάσα για το δεύτερο μας θέμα, τους...αγγελολάτρες και τους αγγελομάχους....

προσωπικά θεωρώ ότι αυτό το φόρουμ, στήριξε τον πρώην προπονητή του ΠΑΟΚ περισσότερο απο καθε άλλο διαδικτυακό μέσο. και μέσα απο το φόρουμ μαλιστα. κάποια στιγμή ήταν φυσιολογικό να υπάρξει γενική κατακραυγή, καθώς η πορεία της ομάδας ήταν κάκιστη. στην τελική δεν γίνεται οι..μεν να λενε ότι "παίζει" πολύ Άγγελο και οι δέ οτι δεν "παίζει" καθόλου, κάπου κάτι δεν στέκει! :)

επίσης -και αυτό είναι εντελώς προσωπική άποψη- θεωρώ ότι απο τη στιγμή που ο Άγγελος είναι παρελθόν είναι ΑΜΑΡΤΙΑ και να επιτιθέμεθα σε παίχτες του ΠΑΟΚ (Κλάους κτλ κτλ) που ΔΕΝ έχουν δώσει ΚΑΜΙΑ αφορμή για κατι τετοιο αλλά και να μειώνουμε εξ αρχής και πρίν έχουμε ουσιαστικά καποιο δείγμα την προσπάθεια που γίνεται τώρα με προπονητή τον Γεωργιάδη, έστω και υπηρεσιακό. παρατήρησε τη συμπεριφορά μερικών μελών σε αυτό που σου λέω και θα καταλάβεις πολλά πιστεύω.

αλήθεια, δεν είναι οξύμωρο ότι έχει γινει πεδίο αντιπαράθεσης το τοπικ ενός παιχτη που αν ανατρέξουμε σε σχόλια σημερινών κατακριτών της κατάστασης που διαμορφώθηκε, θα δούμε ότι πριν απο λίγους μήνες είχαν άλλη (κάκιστη) άποψη για τον παίχτη;

αυτά. ελπίζω να είμαι κατανοητός και φυσικά είμαι ανοιχτός σε οποιαδήποτε συζήτηση επι τούτου.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Πέμ 26 Μαρ 2015, 14:05

και μονο για τον κοπο σου θα σου απαντησω..
το μπουφος,επειδη ετυχε να το δω,εχω την αισθηση,οτι αναφεροταν σ ενα χρηστη του οποιου το προσωνυμιο ειναι αυτο..ο οποιος πραγματικα,με τα επιχειρηματα του, σε κανει ν απορεις αν ειναι καποιος απο το 24..
εσεις δε βλεπετε μεροληπτικη σταση απο τους συγκεκριμενους?
θεωρειτε δηλαδη τον αγγελο ,η τον εκαστοτε αγγελο,του οποιου τα συμφεροντα ,ακομα και στυγνα επαγγελαμτικα ,ταυτιζονται με την ομαδα,οπως και να το δεις,μεγαλυτερο κακο,απο ενα σαιτ μεγαλης εμβελειας και αποδεδειγμενης επιρροης,του οποιου τα συμφεροντα ,δυναται να διαχωριζονται με τα συμφεροντα της ομαδας σε μερικες περιπτωσεις?
πχ μια κατασταση με αδιατρητα στεγανα,στα αποδυτηρια και γενικα, σ οτι εχει να κανει με την ομαδα,ειναι μια κατασταση που θα τους συνεφερε?θα τη δεχοντουσαν ευχαριστα?
εσυ θεωρεις σωστο απο μερους οποιουδηποτε παικτη τδ προπονητη,να πινει καφεδακια "φιλικα" με δημοσιογραφους?ειδικα με καποιους που εχουν αποδεδειγμενα αποδειξει,το θρασος και τη μεροληψια τους?που η παρεμβατικοτητα τους φτανει σε σημεια να λενε ,δωσε ΠΑΟΚ τοσα γιατι θα πανε στην αγορα της πολης?η οτι μας βγαλανε τσ λ?η οτι θελουν να προλαβουν τους τροπους εκγυμνασης?
εγω το θεωρω πολυ αρρωστο..τον αγγελο προπονητικα δε θα μπω τωρα στη διαδικασια να τον κρινω..αλλα θεωρω απαραδεκτο να συσσωρευεται τοσο μενος και απο την κριτικη να περναμε στο μισος και την προσβολη..ανθρωπινα και ΠΑΟΚτσηδικα..
θυμαμαι ακομα και τη περιοδο δωνη και στεφενς την κακης ποιοτητας κριτικη ,σε βαθμο πραγματικα κακιας που γινοτανε ,στην οποια ποτε δε συμμετειχα..ο σεβασμος ειναι μεγαλη υποθεση οταν αναφερομαστε και στον εκαστοτε προπονητη του ΠΑΟΚ απαραιτητος..
εδω δεν υπαρχει σε μεγαλο βαθμο..
ariskatiforos
 

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Πέμ 26 Μαρ 2015, 14:16

Έχουμε ξεφύγει αρκετά από το θέμα μας, που είναι ο Φάνης. Πάρα πολύ ωραία τα λέμε, αλλά ας πάμε στα προβλήματα του φόρουμ και όχι άλλο εδώ πέρα.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό Demir » Πέμ 26 Μαρ 2015, 14:41

ακομα με αυτο το παικτακι ασχολειστε ?? σοβαρα μιλατε?? ελεος....
παναγιωτουδης-σαββιδης-χαρισης..
ο τζανδαρης δεν υπαρχει και το λεω ολη την χρονια... ελεος..
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7948
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 26 Μαρ 2015, 14:51

σωστος ο Ντίνος!

ariskatiforos σου απαντάω εδω: viewtopic.php?f=18&t=6044&p=939078#p939078
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 32.Θεοφάνης Τζανδάρης

Δημοσίευσηαπό chris.paok.mytilene » Πέμ 26 Μαρ 2015, 16:12

Νομίζω ότι στον ΠΑΟΚ το πρόβλημα δεν είναι στα προσωπα δηλ κάποιοι εδώ και μοντ πιστευουν οτι υπάρχει αντιπαράθεση υπερμαχων του Άγγελου και μη ή του Τσανδάρη ή του Τζιόλη τυχαία τα ονόματα......
Το πρόβλημα είναι ότι αυτή τη στιγμή δεν λειτουργεί τπτ σωστα και αυτό αντανακλάται στο αγωνιστικό κομμάτι.
Δηλ. δε με ενδιαφέρει τι εκφράζει πχ ο Αστροναύτης αλλά στέκουν είναι λογικά αυτά που λέει ;

Όλοι αγαπάμε την ομάδα , αλλά η ομάδα είναι άρρωστη και δε μπορεί να κάνει ένα βήμα παραπάνω , είναι βραχυκυκλωμένη εδώ και 3 χρόνια .....
Αν ο ΖΒ δεν ήξερε 8α έλεγα οκ το 8έμα είναι ότι έχει γνώσεις αλλά κάνει τα δικά του διαβάσατε Ζουέλα πέρασε και δεν ακούμπησε στην ομάδα σωματοδομή τεράστια έπαιζε ομως ο μπρούνο ο παλέμαχος της ΑΕΚ αυτός έπαιξε μπακ στο πειραιά και μετά τον μπούλο
..... μαθητεύει στο Μουρίνιο αλλίος τρέχει ενας 22ος αλλιώς ένας 32 . Ο ΖΒ επιμένει στους 32 τυχαίο ; Στη θέση του ΖΒ μπήκε άλλος της κάστας , κάνει τα ίδια
Η διαφορά μιας καλής ομάδας από μία πολύ μεγάλη είναι η ταχύτητα
και τέτοιους παίκτες γρήγορους που να παίζουν στα μεγάλα παιχνίδια δε θέλουν στην ΠΑΕ
το ίδιο είχε γίνει με τον Ηλιάδη με το Μέγκαχεντ με τον Βιτόλο με τον Κάτσε με τον Τσανδάρη ....
όταν έχουν παίκτες δεν έχουν προπονητή όταν έχουν προπονητή δεν έχουν παίκτες

το μεγαλύτερο ολίσθημα είναι ότι διώξαν σιγά σιγά τον κόσμο.........

πέρυσι μετά την ανακοίνωση όλων των συνδέσμων φάνηκε ότι είναι οι μόνοι τους οποίους φοβούνται

Άρα μόνο η αποχή δε φτάνει .... χρειάζεται δραστικότερες και ευφειέσταιρες αντιδράσεις .....

Δεν πάει άλλο

Του χρόνου με νέο προπονητή πάλι θα του τραβάνε το χαλάκι....

Πίστεψα στον Τζακ αλλά Τζακ Αγγελίδης με το προ υπάρχων βιογραφικό δεν υπάρχει .....
Υπάρχει ένα διστακτικό άβουλο ανθρωπάκι έρμαιο στις ορέξεις της κάστας των γραφείων ........
Η αγωνιστική κατρακύλα της ομάδας ξεκίνησε για 2 λόγους , ο ένας είναι τα σαπάκια που δεν διωχθήκαν το καλοκαίρι, σε αυτό φταίει ο Άγγελος.....
και η μη ανανεώσει 2 παικτών που συνέβαλαν τα μέγιστα στην πορεία της ομάδας , εδώ αποκλειστικά το χρέωμα το τρώει ο Τζακ.......σε πήραν και τα σώβρακα τζακ οι γαύροι , μπορούσες εσύ να τους πάρεις τους παίκτες που σε ξέσκισαν ; όχι βέβαια αυτή το κάναν η ομάδα δε πήρε φράγκο και έχασες το πρωτάθλημα από μια ομάδα που στα μεταξύ μας παιχνίδια ήταν χειρότεροι
Αναφέρομαι μόνο στο αγωνιστικό γιατί φέτος είχαμε τη πρωτοτυπία όποτε το αγωνιστικό δε συνέφερε το γαύρο διακοπτόταν αυτό και οι αγωνιστηκές μπαίναν όπου τον βόλευε ,, αντέδρασε η ΠΑΕ ; όχι βέβαια
Που αντέδρασε η ΠΑΕ ; α ναι μόνο στην ανακοίνωση του ΠΣΑΤ μέσω ενός υπαλλήλου της (μέλος στον ΠΣΑΤ τυχάνει να είναι ο κ.Κατσουράνης κολλητός του Τζαβέλλα......)

Μεγάλος χαμένος της χρονιάς εκτός από τον ΠΑΟΚ ο ΑΑ που όχι μόνο ξεφτυλίστηκε όχι μόνο δε μίλησε όχι μόνο δε πήγε στην Εθνική αλλά ανασκεύασε και τις δηλώσεις στα αποδυτήρια για να μην κλέισει την πόρτα του ΠΑΟΚ της παρέας , ........τραγικός

Ο ΠΑΟΚ με αυτές τις τακτικές ούτε το 2115 δεν πρόκειται να είναι ενιαίος δυνατός ανε3άρτητος και πρωταθλητής

Επεξεργάστηκε.

K_geo
chris.paok.mytilene
 
Δημοσιεύσεις: 240
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 09:10
Τοποθεσία: Κ. Τούμπα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες