21.Νίκος Σπυρόπουλος

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Πέμ 16 Απρ 2015, 11:16

το γκολ στην προετοιμασια δεν ειναι καλη στιγμη?????! :o :D :D :D
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10186
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Πέμ 16 Απρ 2015, 11:20

Για πολλοστή φορά ο DASKALOS4 μπαίνει για να προκαλέσει. Επίσης για πολλοστή φορά κάνει ότι δεν διαβάζει τι του λέμε!

Μπορεί να συνεχίσει κανονικά σε άλλα site. Από εδώ είναι παρελθόν!
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Trilofiotis » Πέμ 16 Απρ 2015, 11:20

Κανένα γέλιο δεν έχουν κατ εμε. Μετά Χριστό προφήτες πάντα πολλοί...

Αλλα και αυτοι οι σασταλεγάκηδες απο την αρχή, στις τόσες χιλιάδες που είμαστε λογικό να υπάρχουν, χαζό όμως το να κοκορεύονται για μια αποτυχημένη επιλογή της ομάδας μας.

Εκ του αποτελέσματος ο εν λόγω κύριος προφανώς και δεν άξιζε τη στήριξη μας αφού δεν πρόσφερε τίποτα και προκάλεσε πολλά προβλήματα. ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ, όσοι τον στήριξαν καλα έκαναν, όπως και πρέπει να κάνουμε για οποιοδήποτε παίχτη φοράει τη φανέλα, μέχρι να αποδείξει ότι δεν το αξίζει.

Άποψη μου.
Άβαταρ μέλους
Trilofiotis
 
Δημοσιεύσεις: 1223
Εγγραφή: Πέμ 08 Ιαν 2015, 13:55

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Πέμ 16 Απρ 2015, 11:20

Παντως, ενας ενας οι μετριοι φευγουν απο τον ΠΑΟΚ επιτελους.

Η φανελα του ΠΑΟΚ ειναι βαρια και δεν ειναι για να την φορανε μετρια παλτα.
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Πέμ 16 Απρ 2015, 11:28

Αυτό...

Trilofiotis έγραψε: όσοι τον στήριξαν καλα έκαναν, όπως και πρέπει να κάνουμε για οποιοδήποτε παίχτη φοράει τη φανέλα, μέχρι να αποδείξει ότι δεν το αξίζει.


και αυτό...

ron-swanson έγραψε:Παντως, ενας ενας οι μετριοι φευγουν απο τον ΠΑΟΚ επιτελους.

Η φανελα του ΠΑΟΚ ειναι βαρια και δεν ειναι για να την φορανε μετρια παλτα.


Τίποτε άλλο.
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3688
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Karelias » Πέμ 16 Απρ 2015, 11:37

Κρίμα που καμιά φανέλα δεν έκανε ποτέ κάποιον παντελώς άχρηστο κι ανίκανο, χρήσιμο και ικανό.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 16 Απρ 2015, 11:53

Karelias έγραψε:Έχουν μεγάλο γέλιο πάντως, οι πρώτες σελίδες αυτού του τόπικ. :D

Ειδικά οι σελίδες 8-9.


:o :oops: :oops: :oops: :oops:

τι μλκιες εχω πει και εγω κατα καιρούς, ένας Θεός ξέρει.... :oops:

:nairepaok:

το απόγευμα κλείνει. και πολύ κράτησε....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 16 Απρ 2015, 12:02

Στο καλο,και του χρονου στους τραχωνες σου ευχομαι να διαπρεψεις και να ξαναγυρισεις στην εθνικη που ποναει στη θεση που δεν παιζεις.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 16 Απρ 2015, 12:07

Karelias έγραψε:Κρίμα που καμιά φανέλα δεν έκανε ποτέ κάποιον παντελώς άχρηστο κι ανίκανο, χρήσιμο και ικανό.


αυτο με τη φανελα καρελια ειναι απο αυτα που μονο στον ΠΑΟΚ κλασσικα βλεπουμε...εχουμε μπερδεψει την εννοια του ΠΑΟΚ με τον εμμισθο αθλητη που τον υπηρετει...οποιοσδηποτε εμμισθος υπάλληλος του ΠΑΟΚ (ιδιως με βαση τα σημερινα δεδομενα του επαγγελματικου αθλητισμου) δε νοειται να προστατευεται κατα αυτο τον τροπο υπο τον μανδυα του "φοραει τη φανελα του ΠΑΟΚ"...

μη θυμηθω και κατι παιδια του κοκκαλη (βλ. λαμπρος χουτος) που φορεσανε αυτη την ενδοξη φανελα...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13634
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Πέμ 16 Απρ 2015, 12:22

Το θεμα δεν ειναι να κραξουμε τον καθε αμπαλο την ωρα που φευγει.Η ουσια ειναι να γινεται κριτικη ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ χωρις εκπτωσεις,εχοντας στο μυαλλο μας τη δημιουργια ενος ΠΑΟΚ πρωταθλητη,σ αυτον που τον εφερε και σ αυτον που δεν εχει κανει ακομη δεκτή την ψευτο-παραίτησή του.Και αν κρινω απο το τι συμβαινει μεταξυ των συνοπαδων μας οταν γινεται σκληρη κριτικη,παντα απο μια μειοψηφια που ολως τυχαιως στο τελος δικαιωνεται,καταληγω στο συμπερασμα οτι θα συνεχισουμε να τρωμε πολλους σπυροπουλους στη μαπα και πολλες αγωνιστικες φαπες απο τους χαμω.
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 16 Απρ 2015, 12:31

ε εντάξει... δεν νομίζω να ήταν και πολλοί αυτοί που είχαν κάτι θετικό να πουν για το σπυρόπουλο... βασικά δεν ξέρω αν υπήρχε καν ένας.... :P
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Πέμ 16 Απρ 2015, 12:36

Δεν τους ακουσα ομως να κανουν κριτικη ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.Αντιθετα ελεγαν ''τι γκρινια ειναι αυτή,γουμενος μας χρειαζεται,να τον δουμε πρωτα και μετα κρινουμε''.
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 16 Απρ 2015, 12:44

και εγώ είχα πρώτη αντίδραση το "δεν υπάρχει παίχτης σπυρόπουλος" αλλά όχι απλά συμφωνώ, αλλά και επαυξάνω το "να τον δούμε πρώτα και μετά τον κρίνουμε".... 8-)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 16 Απρ 2015, 12:48

τι να δουμε ρε γκεο λες και παιρναμε γυναικα με μπουργκα και δεν ξεραμε αν θα μας βγει μονικα μπελουτσι ή σωτηρια μπελλου :lol: :lol:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13634
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Πέμ 16 Απρ 2015, 12:55

Sekeris4 έγραψε:Το θεμα δεν ειναι να κραξουμε τον καθε αμπαλο την ωρα που φευγει.Η ουσια ειναι να γινεται κριτικη ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ χωρις εκπτωσεις,εχοντας στο μυαλλο μας τη δημιουργια ενος ΠΑΟΚ πρωταθλητη,σ αυτον που τον εφερε και σ αυτον που δεν εχει κανει ακομη δεκτή την ψευτο-παραίτησή του.Και αν κρινω απο το τι συμβαινει μεταξυ των συνοπαδων μας οταν γινεται σκληρη κριτικη,παντα απο μια μειοψηφια που ολως τυχαιως στο τελος δικαιωνεται,καταληγω στο συμπερασμα οτι θα συνεχισουμε να τρωμε πολλους σπυροπουλους στη μαπα και πολλες αγωνιστικες φαπες απο τους χαμω.

+++++
η ιδια ιστορια μια ζωη...ποσα λαθη ακομα ενω τα βλεπουμε θα πρεπει να τα δεχομαστε γιατι αλλιως εισαι
'εχθρος' του ΠΑΟΚ η στην καλυτερη γκρινιαρης;
η πλακα ειναι οτι οσοι κραζουν τους "γκρινιαρηδες του Σεπτεμβριου" οταν φτασει ο Μαιος ριχνουν πολυ περισσοτερο κραξιμο για τις λαθος επιλογες.
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης