21.Νίκος Σπυρόπουλος

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 16 Απρ 2015, 12:59

δεν θεωρώ σωστό λόγω ενός παίχτη να γενικεύουμε μια κατάσταση αλλά τεσπα.

ΠΑΟΚ είσαι. 8-)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Πέμ 16 Απρ 2015, 13:26

K_geo έγραψε:ε εντάξει... δεν νομίζω να ήταν και πολλοί αυτοί που είχαν κάτι θετικό να πουν για το σπυρόπουλο... βασικά δεν ξέρω αν υπήρχε καν ένας.... :P



εγω
:o :o :shock: :shock:
οπως και τον τζαβελα και......

:x :x :x :x :x :x :x
ζηση κοψε τις μααλακιες και γυρνα αμεσως πισω στο σπιτι σου

ο λαος σου σε ζηταει


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΠΑΟΚ ειμαι ΑΦΟΥ
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Πέμ 16 Απρ 2015, 13:45

Έχουμε φτάσει στο σημείο να λογοδοτούμε επειδή στηρίζουμε παίκτες της ομάδας! Επειδή καλωσορίζουμε όποιον έρχεται, επειδή κάποιους τους χειροκροτούμε, κάποιους άλλους δεν τους αποδοκιμάζουμε, επειδή πηγαίνουμε στο γήπεδο γιατί έτσι στηρίζουμε τα... "εγκλήματά" τους!

Τι να πεις!
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Πέμ 16 Απρ 2015, 13:46

K_geo έγραψε:δεν θεωρώ σωστό λόγω ενός παίχτη να γενικεύουμε μια κατάσταση αλλά τεσπα.

ΠΑΟΚ είσαι. 8-)


δεν ειναι μονο λογω ενος παικτη η μιας επιλογης το συμπερασμα που εγραψα πιο πανω,ειναι κατι που συμβαινει σχεδον ολα τα χρονια που παρακολουθω την ομαδα(ειδικα περιοδο ζαγορ κριτικη και ΠΑΟΚ δεν πηγαιναν μαζι).
τεσπα δεν εχει νοημα να το συνεχισω.
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 16 Απρ 2015, 13:51

πχ απο την άλλη δεν νομίζω κανείς να μπορεί να παραβλέψει το τί έχει γίνει με τον Τζιόλη, δλδ τον αρχικό αρνητισμό αλλά και τη μετέπειτα αποδοχή.

ή με Σκόνδρα, ή με Βίτορ.

μόνο αν ο άλλος είναι "όνομα" και τον ξέρουμε απο κάπου μπορεί να μην είμαστε αρνητικοί απο την αρχή....

γενικά, είναι εύκολο να είσαι "αρνητικός" εξ αρχής, παρά "θετικός" για ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ παίχτη. κατι που άλλωστε συμβαίνει κατα κόρον και εδω μέσα και απο όλους ΜΑΣ.

για αυτό και είπα ότι συμφωνώ και επαυξάνω ότι η ορθή στάση είναι "να δούμε και κρίνουμε". δεν είπα ποτέ όμως ότι είναι και η στάση που (και εγω φυσικά) κρατάω. και λανθασμένα βέβαια.

τεσπα. δεν είναι αυτό το θέμα μας αλλά η -επιτέλους- φυγή του σπυρόπουλου.

φύλακα, άντε να σου έμειναν 3-4 ώρες. το νου σου! μην πάει άκλαφτο το πουλέν! :D
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 16 Απρ 2015, 14:02

γκεο στο ξαναλεω δεν χρειαζεται να περιμενω να δω κατι απο παιχτη που ειναι τελειωμενος απο τοτε που τον βρηκανε ντοπαρισμενο...

αλλη περιπτωση του βιτορ, αλλη του σκονδρα και αλλη του σπυροπουλου που εχει σταματησει να ειναι ποδοσφαιριστης εδω και πολλα χρονια...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 16 Απρ 2015, 14:22

ναι ρε σερα. δεν διαφωνώ σε αυτό λεω. συμφωνώ όμως και στο ότι το σωστό είναι πρώτα να βλεπουμε και μετά να κρίνουμε.

εννοείται και για κάποιους μερικούς μπορούμε να έχουμε άποψη απο πρίν. 40 χρόνια μανατζερ (παίζουμε) άλλωστε! :lol:

αλλά οτι όλοι κρίνονται στο χορτάρι είναι (ή καλύτερα πρέπει να είναι) η πανάκεια.

δλδ οκ, σπυρόπουλος. ξέρεις τι να περιμένεις. αλλά δεν σημαίνει ότι απο την πρώτη στιγμή θα τον έχεις στη μπούκα ή οτιδήποτε άλλο. να δείξει πρώτα τι μπορεί και τί όχι και μετά κάνε κριτική στην απόδοση του.

ελπίζω να έγινα κατανοητός αυτή τη φορά! :) :) :)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 16 Απρ 2015, 14:44

Στο καλό.
Είσαι και εσύ ένας από τους πολλούς που όταν έρθει η ώρα να φύγεις δεν βρίσκεις ομάδα να πας...
Γιατί; Αυτό το ξέρουν αυτοί που σε έφεραν

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 16 Απρ 2015, 14:53

ναι γκεο μου καταλαβαινω τι λες αλλα αυτα δεν ισχυουν σε περιπτωσεις παιχτων που αγωνιζονται στο ελληνικο πρωταθλημα και τους εχουμε φαει μια 10ετια στη μαπα και ξερουμε ακριβως τι μπορουν και τι δε μπορουν να προσφερουν...

αμα σου ερθει ας πουμε ο κοτσωλης αυριο τι θα πεις?καθιστε να τον δουμε ρε παιδια?αφου εκ των προτερων ξερεις τι (δεν) μπορει να σου προσφερει...δεν υπαρχει περιπτωση να βγει ο νοιερ απο μεσα του επειδη ηρθε στον ΠΑΟΚ κουναβι ηταν μια ζωη...καποια πραγματα δεν βγαζουν νοημα και ενα απο αυτα ειναι η αποκτηση του σπυροπουλου...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 16 Απρ 2015, 14:58

παοκαρα23 έγραψε:
Sekeris4 έγραψε:Το θεμα δεν ειναι να κραξουμε τον καθε αμπαλο την ωρα που φευγει.Η ουσια ειναι να γινεται κριτικη ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ χωρις εκπτωσεις,εχοντας στο μυαλλο μας τη δημιουργια ενος ΠΑΟΚ πρωταθλητη,σ αυτον που τον εφερε και σ αυτον που δεν εχει κανει ακομη δεκτή την ψευτο-παραίτησή του.Και αν κρινω απο το τι συμβαινει μεταξυ των συνοπαδων μας οταν γινεται σκληρη κριτικη,παντα απο μια μειοψηφια που ολως τυχαιως στο τελος δικαιωνεται,καταληγω στο συμπερασμα οτι θα συνεχισουμε να τρωμε πολλους σπυροπουλους στη μαπα και πολλες αγωνιστικες φαπες απο τους χαμω.

+++++
η ιδια ιστορια μια ζωη...ποσα λαθη ακομα ενω τα βλεπουμε θα πρεπει να τα δεχομαστε γιατι αλλιως εισαι
'εχθρος' του ΠΑΟΚ η στην καλυτερη γκρινιαρης;

η πλακα ειναι οτι οσοι κραζουν τους "γκρινιαρηδες του Σεπτεμβριου" οταν φτασει ο Μαιος ριχνουν πολυ περισσοτερο κραξιμο για τις λαθος επιλογες.

βασικά, για να είναι ξεκάθαρο το τι λεω, θα πρέπει να λάβουμε υπόψιν ότι το είπα με αφορμή το παραπάνω και αυτά που εχω τονισμένα.

φυσικά και σε καμία των περιπτώσεων δεν είναι ο σπυρόπουλος αυτός που αναφέρω αλλά παίχτες των οποίων ονόματα παρέθεσα σε προηγούμενο μου ποστ.

με λίγα λόγια:

K_geo έγραψε:δεν θεωρώ σωστό λόγω ενός παίχτη να γενικεύουμε μια κατάσταση αλλά τεσπα.

ΠΑΟΚ είσαι. 8-)


αυτό.

τώρα, ελπίζω πλέον να είμαι απόλυτα κατανοητός! :D :D
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Kid Shelleen » Πέμ 16 Απρ 2015, 15:00

K_geo έγραψε:...

αλλά οτι όλοι κρίνονται στο χορτάρι είναι (ή καλύτερα πρέπει να είναι) η πανάκεια.

δλδ οκ, σπυρόπουλος. ξέρεις τι να περιμένεις. αλλά δεν σημαίνει ότι απο την πρώτη στιγμή θα τον έχεις στη μπούκα ή οτιδήποτε άλλο. να δείξει πρώτα τι μπορεί και τί όχι και μετά κάνε κριτική στην απόδοση του.

ελπίζω να έγινα κατανοητός αυτή τη φορά! :) :) :)


Φίλε Βεροιώτη, ο συγκεκριμένος εξακριβωμένα πλακώθηκε στη ντόπα για να αναδειχθεί και μόλις πήρε μεταγραφή σε μεγάλο σύλλογο άρχισε να το παίζει ιστορία. Από τότε είναι περισσότεροι οι τσαμπουκάδες και οι βλαχομαγκιές στους προπονητές του από ό,τι οι καλές του εμφανίσεις. Νομίζω πως άδικα σφάχτηκαν δάσκαλοι και άλλα παλικάρια στην ποδιά του σπυρό. :( Τον ξέραμε από την αρχή τι μπιπ είναι :evil: και μας το έδειξε από τον πρώτο του μήνα στην ομάδα. Άντε, μια που φεύγει, ας πιω να τον ξεχάσω μια ώρα αρχίτερα. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Kid Shelleen
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τρί 23 Δεκ 2014, 00:54

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Πέμ 16 Απρ 2015, 16:08

Δεν θα ξεχασω την μερα που ανακοινωθηκες μεσ τα μεσανυχτα.
Νομιζα οτι ηταν πλακα οτι ηταν μια θερινη πρωταπριλια.
Οτι μου καναν πλακα οι εποχες, οτι στην ΠΑΕ ηπιαν ενα δυο ουζακια παραπανω.

ΜΑταια πηρα σβαρνα ενα ενα τα σαιτ και παντου εγραφε το ιδιο.
Ο κυβος ερηφθει. Ο σπυρο μαζι με την πρασινη νταλικα ειχαν ανακοινωθει απο τον ΠΑΟΚ.
Η ΠΑΕ εκανε ΦΙΛΟΤΙΜΕΣ προσπαθειες να μας κανει να χορευουμε τον χορο του ζαλογγου και να πηδαμε απο την 4 κατω.

Μπηκες με αερα απ την πρωτη προπονηση που πατησες το ποδι σου στην μεσημβρια με στυλακι υφακι αερινη περπατησια και ολα τα συναφη λες και μπηκες στο κοτετσι της πεθερας σου.

δλδ ρε περίπτωση ακόμα και στην έξοδο δεν μπορείς να συγκρατηθείς λίγο;;; Kgeo.

Κι ομως δεν ηταν εφιαλτης.

Οι εντολες του ιβαν να ερθουν ελληνες διεθνεις αξιας , ανακατευτηκαν απο φραπεδαιζερν απο τον ζηση και εμφανιστηκε, οτι χειροτερο υπηρχε απο την εθνικη.


Κοπιασες με ενα φιλοτιμο τροπο αυτα τα δυο χρονια , ενω σαν αξεπεραστος μαγκας αφου εφυγες 2-3 φορες στην β ομαδα συνολικα καπου 6 μηνες, τσεπωσες 500 000 μεσα σε δυο χρονια χωρις να κανεις τιποτα, με πλατιτσες βεβαια.
Και ολα αυτα ενω πουλουσες τρελα εβριζες προπονητες εκανες πουτανα τα αποδυτηρια και παραυτα εμενες.

Ενα τεραστιο μπραβο στην ΠΑΕ που σε ανεχτηκε οπως και σε ολους τους αλλους που ειπαν ο ΠΑΟΚ το πανω απο ολα που συου εκαναν πλατες.

Ακομα και στο τελος, ο τζακ δεν εβρισκε μπικ στην θεσσαλονικη. Η απομακρυνση σου δινει δειλες ελπιδες για διευρηνηση αυτης της τακτικης της ΠΑΕ και του τζακ εστω και καθυστερημενα και σε αλλους παικτες- μελη του π.τμηματος με ξυστική εως υποπτη αποδοση, τοσο μακροχρονια οσο και σε σημαντικα παιγχνιδια.

Ειθε ο πανιωνιος να γινει η πρασινη ιθακη.


Μπουλο.

Ενα λεπτο να προσθεσω κατι
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: 21.Νίκος Σπυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 16 Απρ 2015, 16:13

λοιιιιππόοονννν.... μετά τα δακρύβρεχτα (και επεξεργασμένα :twisted: ) λόγια του guardian4 ήρθε η ώρα που όλοι περιμέναμε....

καταρχήν, να ευχαριστήσω το ΠΑΟΚμάνια για την τιμή που μου κάνει να είμαι αυτός, που θα κλειδώσει αυτό το τοπικ. :mrgreen:

εντάξει, παίχτης του ΠΑΟΚ μεν, αλλά μεταξύ μας μεταξά, ποτέ κανείς (σχεδόν) δεν τον ήθελε στην ομάδα.

πηγή προβλημάτων με όποιον προπονητή και να συνεργάστηκε, κακή απόδοση εντός αγωνιστικού χώρου, καμία φάση που να θυμόμαστε θετικά. καρτερικά οι περισσότεροι περίμεναν αρχικά τη λήξη του συμβολαίου και έπειτα την άφιξη του Parker στυλό για να υπογραφεί η αποχώρηση του.... αφού κάποιοι είχαν κάνει το λάθος να πιστεύουν ότι θα την έβγαζαν φθηνά με ένα bic από αυτά που βρίσκεις στα περίπτερα....

καλή συνέχεια στην καριέρα του (ναι το είπα! :) ) και με λίγα λόγια....

ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ!
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης