13.Íñigo López Montaña

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό tsismal » Παρ 24 Ιαν 2014, 10:21

Εγώ τον παίκτη με 2-3 σκόρπια ματς δεν μπορώ να τον κρίνω. Τι γίνεται στα αποδυτήρια και στίς προπονήσεις μόνο μέσα στην ομάδα ξέρουν, πάντως αγωνιστικά δεν προλάβαμε να τον δούμε για να τον κρίνουμε. Καλή συνέχεια στην καριέρα του.
Άβαταρ μέλους
tsismal
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49
Τοποθεσία: θέρμη

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 24 Ιαν 2014, 11:16

pisakaipoupoula έγραψε:Θα μας εξηγήσει κάποιος ποτέ γιατί δεν αποκτήθηκε ο Φυτανίδης με 120 χιλ. και αποκτήθηκε αυτός με 400?Ποιος τον είδε ν'αγωνίζεται, ποιός τον πρότεινε και ποιός του έδωσε ΤΕΤΟΙΟ συμβόλαιο;
Και τεράστιο λάθος του προπονητή που δέχτηκε να κάνει ομάδα με οποιουσδήποτε παίκτες.



Θα μας εξηγήσεις γιατί αναφέρεις πως αποκτήθηκε αυτός με 400 ενώ ο επίσημος ΠΑΟΚ το διέψευσε;
Αλήθεια,ο Κουβεντίδης,που'χε βγάλει το εν λόγω θέμα στην επιφάνεια,που'χει χαθεί;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό pisakaipoupoula » Παρ 24 Ιαν 2014, 11:58

navigator11 έγραψε:
pisakaipoupoula έγραψε:Θα μας εξηγήσει κάποιος ποτέ γιατί δεν αποκτήθηκε ο Φυτανίδης με 120 χιλ. και αποκτήθηκε αυτός με 400?Ποιος τον είδε ν'αγωνίζεται, ποιός τον πρότεινε και ποιός του έδωσε ΤΕΤΟΙΟ συμβόλαιο;
Και τεράστιο λάθος του προπονητή που δέχτηκε να κάνει ομάδα με οποιουσδήποτε παίκτες.



Θα μας εξηγήσεις γιατί αναφέρεις πως αποκτήθηκε αυτός με 400 ενώ ο επίσημος ΠΑΟΚ το διέψευσε;
Αλήθεια,ο Κουβεντίδης,που'χε βγάλει το εν λόγω θέμα στην επιφάνεια,που'χει χαθεί;

Για το συμβόλαιό του λέω, μια άλλη ομάδα στη Πολωνία του δινε 350 και για να τον κλείσουμε του δώσαμε μεταξύ 350 και 400, δεν δώσαμε λεφτά στην ομάδα του ούτε στον Ατρόμητο θα δίναμε για τον Φυτανίδη.
Αν συμφωνείς με τέτοιου είδους μεταγραφές μανατζαραίων οκ πάω πάσο.Να δούμε ο Ιβαν για πόσο θα πληρώνει τέτοιους.
Άβαταρ μέλους
pisakaipoupoula
 
Δημοσιεύσεις: 2486
Εγγραφή: Δευτ 06 Ιαν 2014, 19:48

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό stephanos » Παρ 24 Ιαν 2014, 18:32

Επανάληψη, μήτηρ μαθήσεως.
stephanos έγραψε:
pisakaipoupoula έγραψε:Θα μας εξηγήσει κάποιος ποτέ γιατί δεν αποκτήθηκε ο Φυτανίδης με 120 χιλ. και αποκτήθηκε αυτός με 400?

Να ξεκινήσουμε από το πρώτο. Ποιός λέει ότι ο Φυτανίδης θα έπαιρνε 120 και ποιός λέει ότι ο Λόπεθ έπαιρνε 400;
:roll:


Ποιός το λέει αυτό; Εμένα θα μου απαντήσεις;
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό ttarkin » Παρ 24 Ιαν 2014, 18:41

pisakaipoupoula έγραψε:Θα μας εξηγήσει κάποιος ποτέ γιατί δεν αποκτήθηκε ο Φυτανίδης με 120 χιλ. και αποκτήθηκε αυτός με 400?Ποιος τον είδε ν'αγωνίζεται, ποιός τον πρότεινε και ποιός του έδωσε ΤΕΤΟΙΟ συμβόλαιο;
Και τεράστιο λάθος του προπονητή που δέχτηκε να κάνει ομάδα με οποιουσδήποτε παίκτες.


Να σου θυμισω λιγο την μιρλα και γκρινια των συνοπαδων που επικρατουσε στα διαφορα site και ερτζιανα, οταν βγηκε προς τα εξω το ονομα του Φυντανιδη? και ποσο χαρουμενοι ηταν ολοι οταν ανακοινωθηκε ο Λοπεθ?
ttarkin
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ 18 Ιαν 2014, 14:57

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 24 Ιαν 2014, 19:29

Ας κλεισει το τοπικ σιγουρα μεχρι τον Ιουνη και εκ τοτε βλεπουμε.
Δεν επεισε,δεν επιασε και καλως μας αποχαιρετησε εφοσον δεν ειναι στα πλανα του προπονητη.
Καλη συνεχεια στην καριερα του.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 14 Μαρ 2014, 10:25

Όσο είναι στη Celta, κρατάει σταθερά τη θέση του τρεις καρέκλες δίπλα από τον προπονητή.
Μια φορά τον αντικατέστησε ένας συμπαίχτης του και μπήκε για ένα ημίχρονο..

Είχε πει "με Stevens δεν παίζω!".. Τώρα που έφυγε ο άμπαλος χοντρός που πήρε UEFA χωρίς ταχτική, θα χρησιμοποιηθεί άραγε;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47064
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό charlie_pace » Κυρ 16 Μαρ 2014, 00:53

Εικόνα

Nexused!
Άβαταρ μέλους
charlie_pace
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Παρ 04 Απρ 2008, 21:33

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 16 Μαρ 2014, 10:37

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ό,τι να 'ναι!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47064
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό xlebouras » Κυρ 16 Μαρ 2014, 12:32

Χαχαχαχαχαχαχα
Τελικα ειμαστε σπουδαιος λαος εμεις οι Ελληνες.Μεταλαμπαδευουμε στο αψε σβησε τον πολιτισμο μας.
ΚΑΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟ,ΤΟΥ ΠΟΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΥΣ ΤΗΣ ΧΑΒΟΥΖΑΣ
Άβαταρ μέλους
xlebouras
 
Δημοσιεύσεις: 2078
Εγγραφή: Παρ 12 Μαρ 2010, 16:32
Τοποθεσία: Καππαδοκία/Αϊβαλί/Σμύρνη

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 16 Μαρ 2014, 12:45

μην το γελατε , 17 βαθμους στους τελευταιους 10 αγωνες μαζεψε η θελτα και σιγουρεψε την παραμονη ( λογικα )
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29929
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό Azrael » Κυρ 16 Μαρ 2014, 13:33

Τελικα ακομα δεν εχω πειστει αν αυτος ο παικτης κανει για την ομαδα η οχι :roll:
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 16 Μαρ 2014, 15:26

john4serres έγραψε:μην το γελατε , 17 βαθμους στους τελευταιους 10 αγωνες μαζεψε η θελτα και σιγουρεψε την παραμονη ( λογικα )



http://www.transfermarkt.co.uk/en/iigo-lopez/profil/spieler_75238.html

2 συμμετοχές (135') είχε ο Inigo Lopez...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47064
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό Parolos » Κυρ 16 Μαρ 2014, 16:15

Άι βρε έγραψε και "real football"..
Φέρε 200.000 πρόταση ρε Ινίγκο και πήγαινε μόνιμα στη Θέλτα αν είναι να παίζεις πραγματικό ποδόσφαιρο..
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6024
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 17 Μαρ 2014, 16:29

ειδα ένα εφιάλτη. έλεγε ότι στείλαμε τον Αργεντίνο πίσω στη Ρωσία και εσύ γύρισες απο το δανεισμό στη Θέλτα και με τις νέες εμπειρίες που απόκτησες απο την Πριμέρα θα είσαι ο ηγέτης στην άμυνα....

μλκ μου, όλο το βράδυ δεν ξανακοιμήθηκα.....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες