13.Íñigo López Montaña

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 23 Ιαν 2014, 16:54

όχι :mrgreen: .

καλά τα γράφεις. απλά δεν κατάλαβες ότι ΔΕΝ σου την μπαίνω, αλλά λέω ότι οκ, μαςταλεγες, σαςτελεγα, ταλεγαμε, δεν έχει σημασία.... ;) 8-) :mrgreen:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό stephanos » Πέμ 23 Ιαν 2014, 16:56

Συμφωνώ με τον K_geo. Το έγραψα χωρίς να διαβάσω τον τελευταίο διάλογο. Και έχουμε φύγει ήδη πολύ μακριά από το θέμα.

Parolos έγραψε:Όχι , αλλά νομίζω έχω δείξει πως δεν είμαι από τους ανθρώπους που τα βλέπουν όλα αρνητικά


Και πολύ καλά κάνεις. :pano:
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 23 Ιαν 2014, 17:00

Πιστεύω κι εγώ πως δεν έχουμε ξεκάθαρη εικόνα για τον παίκτη γιατί δεν πήρε ευκαιρίες. Σίγουρα δεν είναι Καναβάρο αλλά νομίζω πως δεν είναι και Κνολ.
Θα μπορούσε να πάρει ευκαιρίες σε κάποιους μη επικίνδυνους αγώνες. Όπως και να'χει, θα τον παρακολουθούμε στη Θέλτα και βλέπουμε.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15453
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 23 Ιαν 2014, 17:01

σωστός ο Στέφος.

ον τοπικ.

Μοντάνα παίξε καλά μπας και σε πουλήσουμε! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό Othin » Πέμ 23 Ιαν 2014, 17:05

DC έγραψε:Είμαι ο μόνος που διέκρινε ένα "αιωρούμενο-εννοούμενο", "θα τα πούμε το καλοκαίρι που θα φύγει ο Στέφενς";


Δυστυχώς όχι, πανάθεμά μας... :mrgreen:

Το πιο ανησυχητικό για μένα είναι πως ο άνθρωπος στην συνέντευξή του όχι μόνον δεν φαίνεται ηλίθιος ή εμπαθής, ώστε να αγνοήσω εντελώς τις δηλώσεις του, αλλά δείχνει και μια ανεξήγητη σιγουριά τόσο για την αξία του όσο και για το ορθόν των λεγομένων του!

Δεν θέλω να προχωρήσω την σκέψη μου, γιατί όντως θα είναι άρρωστη και χωρίς επιχειρήματα. Αν όμως "σπάσει ο διάολος το ποδάρι" (όπως έλεγε και ο πράκτορας και μετά γελοιοποιήθηκε) και το καλοκαίρι βρεθούμε με άλλον προπονητή και τον Λόπεθ CB, τότε κάτι σάπιο υπάρχει στο βασίλειο της Δανιμαρκίας...
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό nothu » Πέμ 23 Ιαν 2014, 17:13

Εγω απ τα λιγα που ειδα απ τον Λοπεθ στο γηπεδο και σε συνδιασμο με τις δηλωσεις του, μου δινει την εντυπωση οτι εχει μεγαλη ιδεα για τον ευατο του.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Πέμ 23 Ιαν 2014, 17:43

εγώ νομίζω πως ο Ινίγκο είναι σίγουρα καλυτερος από Κατσικά.. για τζαβέλλα δεν λέω γιατί δεν είναι σεντερ μπακ..πολύ περίεργη υπόθεση αυτή του Ισπανού ο οποίος σίγουρα δεν απέδωσε στα λίγα που τον ειδαμε αλλά προσωπικά πάντα θα ηθελα να τον δω μεσα σε μια σειρα αγωνων.. τι να φοβηθω δλδ? οτι θα επαιζε βασικος και οτι θα τρωγαμε γκολ? ετσι κ αλλιως ταριφα το εχουμε! αρα θα μου μεινει ενα μεγαλο ΑΝ οπως και με νεσιντ..
τωρα για τις δηλωσεις που εκανε φοβαμαι οτι παιζει και καποιο αλλο σεναριο...να τον ειπανε απο διοικηση οτι ξες φυγε παιξε μπαλα και το καλοκαιρι με νεο προπονητη θα διεκδικησεις ξανα θεση στο ροστερ ( και φυσικα να μην ειχαν σκοπο να διωξουν το στεφενς..δλδ ψεμματα σε αλλη μια περιπτωση) ..τωρα αν ισχυει οτι θα διωξουμε στεφενς το καλοκαιρι και δεν τον αφησουμε να δουλεψει 2χρονια το μινιμουμ ειμαστε αξιοι της μοιρας μας και μια ζωη θα ειμαστε μακρια απο πρωταθληματα. Δεν ξερω γιατι αλλα απο τοτε που ειχαμε Σαντος καταλαβα οτι προκοπη βλεπεις αν αφησεις εναν προπονητη να δουλεψει σε βαθος χρονου..και καλως η κακως η ομαδα μας μπορει να εχει ΚΟΣΜΟ με νοοτροπια πρωταθλητη αλλα η ομαδα σαν ΟΜΑΔΑ ( ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ) ΔΕΝ ειναι σε αυτο το επιπεδο ακομα και ο χουμπ μπορει να βοηθησει σιγουρα σε αυτο το κομματι.

καλη συνεχεια ινιγκο και αν παιξεις καλα ολο και καποιος θα βρεθει να πει οτι ναι εισαι καλος παικτης. :nairepaok:
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1136
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 23 Ιαν 2014, 19:45

υπάρχει και το απλό σενάριο που λέει ότι εύχομαι να παίξω του χρόνου στον ΠΑΟΚ, αλλά είμαι σίγουρος ότι αν είναι ο Στέφενς, αυτό δεν πρόκειται να γίνει.... ;)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 23 Ιαν 2014, 21:34

Δεν είναι τυχαίες οι προηγούμενες ομάδες που τον επέλεγαν να παίζει νομίζω.. Αρκετές συμμετοχές σε Primera Division και μάλιστα με γκολ..
Συμμετείχε και στην νίκη της Alcrocon 4-0 επί της Ρεάλ.. Το 0 στην άμυνα σημαίνει πολλά.

Προφανώς και δεν ήταν επιλογή Stevens.
Ο Stevens θέλει και οι 11 ποδοσφαιριστές του να μπορούν να κάνουν παιχνίδι. Ακόμα και ο τερματοφύλακας.



Γλύκος, Κίτσιου, Κατσουράνης, Lino, Τζαβέλλας, Vitor, Lazar, Τζιόλης, Kace, Maduro, Martens, Vukic, Lucas, Stoch, Αθανασιάδης, Σαλπιγγίδης είναι κάποια πρόχειρα ονόματα που με ήρθαν στο μυαλό, ως παραδείγματα ποδοσφαιριστών που δεν "φλυαρούν" με τη μπάλα ή που δεν την γυρνούν εύκολα πίσω. Γι'αυτό και η χρήση του Τζαβέλλα ως center back.

Ο Inigo (από το λίγο που τον είδα και στο εντός 2-1 με τον Εργοτέλη) είναι περισσότερο ο back που θα μαρκάρει και θα κόψει, παρά αυτός που θα προωθήσει γρήγορα το παιχνίδι.
Στον συγκεκριμένο αγώνα πάντως δεν του βγήκαν πράγματα και πιστεύω πως φταίει και η κερκίδα γι'αυτό..

(Ο Κατσικάς έχει κάτι από αυτά που θέλει ο Stevens, έχει σωματοδομή αμυντικού, αλλά είναι επιρρεπής στο λάθος σε βαθμό αηδίας. Γι'αυτό και δεν χρησιμοποιείται.)

Εγώ θα περιμένω να δω πώς θα αγωνιστεί στην Ισπανία με ενδιαφέρον, αξίζει περισσότερες ευκαιρίες.. Δεν είναι και 18 χρονών, δεν έχει να αποδείξει και πολλά..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 23 Ιαν 2014, 21:55

συμφωνώ. Ο Λόπεζ όπως και ο Νέσιντ είναι χρήσιμοι παίχτες για κάποιο άλλο στυλ παιχνιδιού όμως, όχι για τον Στέβενς.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Πέμ 23 Ιαν 2014, 22:35

Δεν έχω γράψει ποτέ για την πάρτη σου!Να πας στο καλό και κοίταξε να παίζεις!Δεν μου άρεσε αυτό με τον προπονητή που είπες η που εννοήθηκε!Δεν πρόσφερες πολλά και θα σε ξεχάσουμε γρήγορα!Δεν ταίριαζες στο στυλ του κόουτς!


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό pisakaipoupoula » Πέμ 23 Ιαν 2014, 22:56

Θα μας εξηγήσει κάποιος ποτέ γιατί δεν αποκτήθηκε ο Φυτανίδης με 120 χιλ. και αποκτήθηκε αυτός με 400?Ποιος τον είδε ν'αγωνίζεται, ποιός τον πρότεινε και ποιός του έδωσε ΤΕΤΟΙΟ συμβόλαιο;
Και τεράστιο λάθος του προπονητή που δέχτηκε να κάνει ομάδα με οποιουσδήποτε παίκτες.
Άβαταρ μέλους
pisakaipoupoula
 
Δημοσιεύσεις: 2483
Εγγραφή: Δευτ 06 Ιαν 2014, 19:48

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό stephanos » Πέμ 23 Ιαν 2014, 23:31

pisakaipoupoula έγραψε:Θα μας εξηγήσει κάποιος ποτέ γιατί δεν αποκτήθηκε ο Φυτανίδης με 120 χιλ. και αποκτήθηκε αυτός με 400?

Να ξεκινήσουμε από το πρώτο. Ποιός λέει ότι ο Φυτανίδης θα έπαιρνε 120 και ποιός λέει ότι ο Λόπεθ έπαιρνε 400;
:roll:
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Πέμ 23 Ιαν 2014, 23:46

Ειμαι ο μονος που σταματησα να ασχολούμαι με αριθμούς και συμβόλαιο?
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: 13.Íñigo López Montaña

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Παρ 24 Ιαν 2014, 02:09

απλώς να σημειώσω οτι εκτός απ'τον Ινιγκο, και αλλοι παίχτες είπαν κάτι περίεργο.. Ο Γεωργιαδης π.χ είπε προ ημερών σε συνέντευξη οτι δεν το βάζω κάτω ο ΠΑΟΚ έχει τον πρώτο λόγο,άλλωστε ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ! και σήμερα διαβάζω τον Λορενς της Ιρλανδίας που λέει : απ'τον Σεπτέμβρη είχα καταλαβει πως με τον Στέφενς θα φύγω..
Κατα τ'αλλα δανεικός στη Θέλτα πάει όχι στον Αστερα Μαγούλας. Οι Ισπανοί αν μη τι αλλο τον ξέρουν σαν παίχτη
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες