Τραυματισμοί 2014-2015

Συζήτηση για το βασικό στάδιο της προετοιμασιας, τις καθημερινές προπονήσεις και τους τραυματισμούς των παιχτών

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό sakis_the_fraud » Τετ 07 Ιαν 2015, 13:41

ΑποστόληςΑ έγραψε:Σάκη όποιο κείμενο είναι δικό μου το χρωματίζω μπλε, ενώ όταν αντιγράφω κείμενο από άλλα sites το χρωματίζω συνήθως με βυσσινί. Αυτο το έκανα από τιςπ ρώτες μέρες παρουσίας μου γιατί το κλασσικό χρώμα της γραμματοσειράς μου φαινόταν κάπως άχρωμο.

Δεν ξερω πως φαινεται στο κανονικο φορουμ που υπαρχει το ασπρο φοντο, αλλα στο κινητο και με το μαυρο φοντο στο tapatalk φαινεται απλα ενα μπλε πραμα.

Αντιθετως, το ασπρο κειμενο (δηλαδη τα υπολοιπα ποστ) διαβάζεται πολυ ανετα.
---
Άβαταρ μέλους
sakis_the_fraud
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Κυρ 13 Φεβ 2011, 16:43

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 07 Ιαν 2015, 20:46

ΑποστόληςΑ έγραψε:Σάκη όποιο κείμενο είναι δικό μου το χρωματίζω μπλε, ενώ όταν αντιγράφω κείμενο από άλλα sites το χρωματίζω συνήθως με βυσσινί. Αυτο το έκανα από τιςπ ρώτες μέρες παρουσίας μου γιατί το κλασσικό χρώμα της γραμματοσειράς μου φαινόταν κάπως άχρωμο.



Είμαστε σε περίοδο αναβάθμισης.
Τώρα που γυρίζει, μπορείς να παραγγείλεις χρώμα.
:mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 28 Μαρ 2015, 19:00

το βαζω εδω, καθώς αυτός θα είναι η.... λύση σε αυτό το τοπικ!!! :) :)

Μετά το διαζύγιο του ΠΑΟΚ με τον Άγγελο Αναστασιάδη, ο γιατρός που έφερε ο ίδιος μαζί του στην ομάδα, ο Γιώργος Οικονομίδης αποφάσισε να ακολουθήσει το δρόμο του Μακεδόνα τεχνικού και να αποχωρήσει από την ομάδα.

Πλέον, η κενή θέση στο ιατρικό τιμ του ΠΑΟΚ καλύφθηκε, καθώς ο γιατρός Γιώργος Ράλλης είναι και πάλι επικεφαλής. Ο Ράλλης ήταν στον ΠΑΟΚ από την εποχή Ζαγοράκη μέχρι το περασμένο καλοκαίρι, όταν στον ΠΑΟΚ προσλήφθηκε ο Άγγελος Αναστασιάδης και επέλεξε δικό του γιατρό.

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ στο twitter:

"Ο Γιάννης Ράλλης επέστρεψε στον #PAOK κι ανέλαβε επικεφαλής του ιατρικού επιτελείου της ομάδας"
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 12 Μάιος 2015, 13:13

Τέσσερις παίκτες του ΠΑΟΚ που αντιμετωπίζουν προβλήματα τραυματισμών και συγκεκριμένα οι Εγιάλ Γκολάσα, Στέφανος Αθανασιάδης, Μιγκέλ Βίτορ και Δημήτρης Κωνσταντινίδης θα ταξιδέψουν στη Σερβία στην ειδική γιατρό για μυϊκούς τραυματισμούς που κάνει θεραπείες με πλακούντα αλόγου.
Την Μαριάνα Κοβάσεβιτς επισκέφθηκε στις αρχές της φετινής περιόδου και ο αριστερός μπακ του Δικεφάλου Ράζβαν Ρατς ,ενώ διάσημη έγινε από την επίσκεψη του Ντιέγκο Κόστα (όταν αγωνιζόταν στην Ατλέτικο Μαδρίτης) σε αυτή λίγο πριν τον τελικό του Champions League με την Ρεάλ Μαδρίτης.
Η Μαριάνα Κοβάσεβιτς έχει μία λίστα 114 διάσημων πελατών-αθλητών που περιλαμβάνει, μεταξύ άλλων, ονόματα όπως ο Ρόμπιν Φαν Πέρσι, ο Φρανκ Λάμπαρντ, ο Στίβεν Τζέραρντ, ο Μπράνισλαβ Ιβάνοβιτς, ο Ντέγιαν Στάνκοβιτς, ο Ίβιτς Όλιτς, Βισέντ Κομπανί.
Ο πρώτος πελάτης της ήταν ο Μάρκο Πάντελιτς και η πρώτη ομάδα με την οποία συνεργάστηκε η Μέταλουργκ Ντόνετσκ που την βοήθησε να κάνει άνοιγμα στο ουκρανικό ποδόσφαιρο και να κάνει θεραπείες σε πολλούς παίκτες της Σαχτάρ, όπως και ο Ράζβαν Ρατς.
Τέλος, αξίζει να σημειωθεί, πως πολλοί αθλητές επισκέπτονται την Μαριάνα Κοβάσεβιτς παρέα με τους γιατρούς των ομάδων τους που είναι δύσπιστοι για τις μεθόδους της. "Δεν έχω πρόβλημα να εξηγώ και στους γιατρούς τι ακριβώς κάνω γιατί δεν έχω κάτι να κρύψω. Πάντως, στην Αγγλία δεν δεν με προβάλουν ιδιαίτερα γιατί δεν μπορούν να δεχθούν ότι μία Σερβίδα κάνει κάτι που δεν γίνεται εκεί".
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5027
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 12 Μάιος 2015, 13:19

να υποθέσω ότι το "άλογο" είναι αυτό; :

Εικόνα

:opaokara: :opaokara:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 12 Μάιος 2015, 13:44

Λογικα. Μοιαζει αρκετα. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5027
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 12 Μάιος 2015, 15:24

μονο με γιατρο δεν μοιαζει.. :lol: :lol:
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 12 Μάιος 2015, 15:24

διαφωνώ. ίσα ίσα δείχνει να μπορεί να γιατρέψει... τα πάντα! :lol:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 12 Μάιος 2015, 19:20

έλα ας πούνε την αλήθεια, μάλλον τρολαρουν τον άγγελο και τους στέλνουν όλους στην "μαγισσα" δεν εξηγείται αλλιώς
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 12 Μάιος 2015, 19:25

Τραβέστο είναι
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90060
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Τραυματισμοί 2014-2015

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί 12 Μάιος 2015, 21:07

Το έμπειρο ...........................ματι

Κι εγω αυτο σκεφτηκα μολις ειδα την φωτο.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Προετοιμασία-Προπονήσεις-Τραυματισμοί

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης