Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για το forum...

Re: Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί Ιούλ 10, 2018 4:07 pm

Τηγανίτα ζητάει ο ένας, μερέντα του αντιπροτείνει ο άλλος... :shock:
Συνεννόηση μπουζούκι, που λένε, έχω την.......................αίσθηση... :D :opaokara: :opaokara:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό che4 » Τρί Ιούλ 10, 2018 4:21 pm

άσε γκοραν πάμε να κάνουμε κάτι καλό με την οριστική διαγραφή κάποιων και μας το χαλάνε με τις μερεντες και τα μέλια
Άβαταρ μέλους
che4

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί Ιούλ 10, 2018 4:24 pm

Καλά ρε che, η ποινή θανάτου δεν έχει καταργηθεί? :?
Είχα μια τέτοια αίσθηση και ότι γι αυτό κομπορρημονεί ο mister Texas... :mrgreen:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό takis4 » Τρί Ιούλ 10, 2018 4:51 pm

sourmenetes έγραψε:@darkfear και @ petros1988

Παληκαρια καντε λιγο κατι και οι 2 γιατι αυτο το πραγμα με το διαρκες σπαμαρισμα σας,με τις παραθεσεις συνεχως ποστ ακριβως κατω απο του προηγουμενου,το να γραφετε οτι σας βγαινει καθε λεπτο ειναι πολυ κουραστικο.

Τρεχουμε πισω απο καθε ποστ.
Δεν ειναι τσατ εδω να σχολιαζουμε και το τι σωβρακο φοραμε.

Ειναι φορουμ και καποιοι μπαινουν για να ενημερωθουν.
Εχετε γραψει 1000 φορες τις διαισθησεις σας,τις παραισθησεις σας και δεν ξερω γω τι αλλο.

Ειναι πολυ κουραστικο.
Σας παρακαλω διαβαστε τουε κανονες του φορουμ και τηρηστε τους.
Δε θα ξανακανω παρατηρηση.

αφήστε να ακουστεί και καμια άλλη άποψη ρε μάγκες , τι πατρονάρισμα είναι αυτό στην ομάδα? δεν γίνετε να κατηγορείται τον @darkfear και @ πέτρος1988 ότι γραφουν ότι τους κατεβει κάθε λεπτό, τι στιγμή που υπάρχει στο forum ο γκόραν με 5 εκατομμύρια μηνύματα σε 1 χρόνο, που όλη μέρα ψάχνει φασαρίες ίντριγκες υπονοουμενα και τελευταία το έριξε στους χρησμούς....μην πω για τα χιλιάδες emo και τις εκατομμύρια φωτογραφίες που μας έχουν κάνει να μπαίνουμε στο forum και να φεύγουμε αλλήθωροι ...

η πχ δεν γίνετε στην σελίδα 50 ο zantos να κράζει τους ard offtopic και στην επομενη να σβήνει μηνύματα δικά μου και του dimg4 με την δικαιολογία off topic ... και αντί να πει ok ρε μάγκες έκανα και εγώ μια μαλακια συμβαίνουν αυτά ανθρώπινα είναι , αυτός μας έβγαλε και μαλακες ότι τον ξεπερνάει που τον κράζουμε για τους ard ενώ ουσιαστικα κανεις δεν τον είχε κράξει για αυτό το λόγο ...
δεν βλέπετε ότι στο μεγαλύτερο forum του ΠΑΟΚ είμαστε 3 και ο κούκος ? όλο τα ίδια και τα ίδια άτομα συμμετέχουμε, αφήστε να μιλήσει και καμια νέα φωνή ρε μάγκες ...
άμα θέλετε το forum κλειστό club , αλλάξτε όνομα , δεν γίνετε να χρησιμοποιείτε όνομα PAOKmania , και να έχετε κάνει το forum pareaki.gr ...ξέρω ότι θα πέσει σβου η ban κλασικα ,αλλα στα παπάρια μου , κόλακας και γλείφτης δεν έγινα ούτε θα γίνω ...
takis4

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τρί Ιούλ 10, 2018 5:08 pm

η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν άτομα που γράφουν πάρα πολύ συχνά
εντάξει έχουμε ακούσει τις απόψεις τους 10000 φορές
και τα 2 παλικάρια που λέει ο σούρμε και ο mao mao
κάντε λίγο κράτει, ώστε να μη διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί Ιούλ 10, 2018 5:22 pm

Να απαντησω σε εσενα που μου λες στα "παπαρια μου" λες και σου εχω μιλησει ποτε ετσι εγω?

Εσυ θες να ακουστει αλλη φωνη;;και με ποιο τροπο το εκφραζεις;;θες να περασει η αποψη σου και μιλας κατα αυτον τον τροπο;;

Επι του θεματος:

Το να κανω τρεις φορες τη μερα συσταση για τα ποστ σε ασχετα τοπικ,ή σε παραθεσεις ποστ που δεν χρειαζεται και να μη γινεται κατανοητο,δε νομιζω οτι ειναι το καλυτερο.

Ουτε μιλησα ασχημα σε καποιο απο τα παιδια ουτε τους εκοψα το λογο.
Το να βγαινεις και να πετας λασπη οτι ταχα μου δεν αφηνουμε τις νεες φωνες ειναι ψεμα και θελει να προκαλεσει.το να προσπαθεις να τηρησεις τους κανονες,δε σημαινει οτι κοβεις το λογο του αλλου.

Αμα ψαχνει ο οποιοσδηποτε ιντριγκες και οτιδηποτε αλλο οπως αναφερεις μπορεις να το επισημανεις,υπαρχει η αναφορα.και με το γκοραν ειχαν γινει εντονες παρατηρησεις για πολλα και διαφορα.

Αν ο ζαντος εκανε καποιο λαθος και ειχε αδικο θεωρω οτι πρωτος θα εβγαινε να το ξεκαθαρισει,οπως εγινε και την αλλη φορα με το θεμα μετροσπορ.

Το φορουμ παοκμανια το καθορισαν αυτοι που ανοιξαν το σαιτ.αν σου φαινεται παρεακι μπορεις να δεις καποια αλλα φορουμ που λειτουργουν σαν καφενεια και να λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του.οποιος θελει να γραφτει,ανοιχτες ειναι οι εγγραφες.το οτι καποιοι δε θελουν να γραψουν ειτε γιατι η γκομενα τους δεν τους αφηνει,ειτε γιατι βαλανε πλερεζες απο τοτε που μπηκαν κανονες,ειτε γιατι δεν ειναι το τσιφλικακι τους για να διοργανωνουν δημοσιους ερανους,δε τους φταιει το παοκμανια αλλα το μυαλο τους.

Δεν μπορει το φορουμ να εχει εκ.κλικ απο τους 3 και ο κουκος,μεσα σε ενα μηνα.μπαινουν και αλλοι,αλλα η παντοφλα δεν τους αφηνει.

Και επειδη εισαι τοσο σιγουρος για το μπαν ή το σβου,να ξερεις το ποστ δεν εχει κατι μεμπτο.

Μπραβο σου που δε θες να εισαι κολακας και γλειφτης.και. να μη γινεις ποτε.

Τωρα για το υ.γ. μαλλον κατι εχεις στο μυαλο σου αλλα μαλλον για καποιον γλυφτη θα λες.πως κανεις παρεα ομως με γλυφτες...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τρί Ιούλ 10, 2018 5:38 pm

Ρε φίλε, σε αναγκάζει κανείς να μπείς στο παοκμάνια με το ζόρι? Δέν σ`αρέσει δέν μπαίνεις, οκ? Γράφεις την άποψη σου? Τέλος! Ο αντμίν πρέπει να έχει το πάνω χέρι για την ομαλή λειτουργία του φόρουμ? Πρέπει!Τέλος!
Άν νιώθεις οτι μπήκες στο παρεάκι.κομ, βγές ρε φίλε και μήν ξαναμπαίνεις.Μπορεί και εμάς να μήν μας αρέσει ο τρόπος που γράφεις και οι απόψεις σου.Είπαμε κάτι? Όχι.Τέλος!
Έλεος με τον κάθε κομπλεξικό που νιώθει αδικημένος και ριγμένος απο το φόρουμ...ΕΛΕΟΣ!
Πίσσα και πούπουλα ρε φίλε - φτάνει.
«7 φορές να πέφτεις και να σηκώνεσαι 8».
Άβαταρ μέλους
Jairo

Δημοσίευσηαπό che4 » Τρί Ιούλ 10, 2018 5:45 pm

προς μοντ τιμ

ελευθερώστε το σάιτ απ το παρεάκι των 1,2 εκατομυρίων κλικ σε ένα τοπικ

πιο παρεάκι πεθαίνεις
Άβαταρ μέλους
che4

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί Ιούλ 10, 2018 5:56 pm

sourmenetes έγραψε:Να απαντησω σε εσενα που μου λες στα "παπαρια μου" λες και σου εχω μιλησει ποτε ετσι εγω?
σιγά ρε συ σουρμε,στα @@ μου είπε αν με ρίξεις Μπαν, όχι στα @@ μου η άποψη σου.
Φαντάζομαι η διαφορά είναι ευδιάκριτη.
Ούτε σε έθιξε ούτε τίποτα

Εσυ θες να ακουστει αλλη φωνη;;και με ποιο τροπο το εκφραζεις;;θες να περασει η αποψη σου και μιλας κατα αυτον τον τροπο;;
θεωρείς ότι μίλησε άσχημα?
Επι του θεματος:

Το να κανω τρεις φορες τη μερα συσταση για τα ποστ σε ασχετα τοπικ,ή σε παραθεσεις ποστ που δεν χρειαζεται και να μη γινεται κατανοητο,δε νομιζω οτι ειναι το καλυτερο.
να κάπου εκεί ήταν το πόιντ του Τάκη, ότι οι παρατηρήσεις και οι κανόνες για κάποιους ισχύουν και για κάποιους όχι ( το αιώνιο πρόβλημα του φόρουμ μια δεκαετία τώρα)
Ουτε μιλησα ασχημα σε καποιο απο τα παιδια ουτε τους εκοψα το λογο.
Το να βγαινεις και να πετας λασπη οτι ταχα μου δεν αφηνουμε τις νεες φωνες ειναι ψεμα και θελει να προκαλεσει.το να προσπαθεις να τηρησεις τους κανονες,δε σημαινει οτι κοβεις το λογο του αλλου.
σταματήστε πλέον να βλέπετε φαντάσματα και ότι αν σας πει κάποιος κατι θέλει ή να προκαλέσει ή θέλει να κάνει κακό στο σάιτ ή δεν ξέρω τι άλλο.
Ακόμα και αν τα δύο αυτά παιδια τα θεωρώ από τα πλέον κουραστικα μελη, δεν είναι οι μόνοι όμως που σπαμαρουν ή γράφουν τους κανόνες ( ποιους κανόνες τώρα ????) στα @@ τους.

Αμα ψαχνει ο οποιοσδηποτε ιντριγκες και οτιδηποτε αλλο οπως αναφερεις μπορεις να το επισημανεις,υπαρχει η αναφορα.και με το γκοραν ειχαν γινει εντονες παρατηρησεις για πολλα και διαφορα.

Αν ο ζαντος εκανε καποιο λαθος και ειχε αδικο θεωρω οτι πρωτος θα εβγαινε να το ξεκαθαρισει,οπως εγινε και την αλλη φορα με το θεμα μετροσπορ.
και κάπου εδώ μάθαμε ότι ο ζαντος είναι κατι σαν τον Δαλάι Λάμα ή τον Γκάντι.
Αν αν έκανε κάποιο σφάλμα θα το καταλάβει από μόνος του και θα το ξεκαθαρίσει.
Δυστυχώς δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα και πρέπει να καταλάβετε ότι όσο καλές προθέσεις και να έχετε για να κρατήσετε αυτό το φόρουμ,πάντα θα υπάρχουν οι φορές που και λάθη θα κάνετε και το κυριότερο είτε δεν θα τα καταλαβαίνετε ,είτε δεν θα τα δέχεστε.

Το φορουμ παοκμανια το καθορισαν αυτοι που ανοιξαν το σαιτ.αν σου φαινεται παρεακι μπορεις να δεις καποια αλλα φορουμ που λειτουργουν σαν καφενεια και να λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του.οποιος θελει να γραφτει,ανοιχτες ειναι οι εγγραφες.το οτι καποιοι δε θελουν να γραψουν ειτε γιατι η γκομενα τους δεν τους αφηνει,ειτε γιατι βαλανε πλερεζες απο τοτε που μπηκαν κανονες,ειτε γιατι δεν ειναι το τσιφλικακι τους για να διοργανωνουν δημοσιους ερανους,δε τους φταιει το παοκμανια αλλα το μυαλο τους.
ένα πρόβλημα γίνεται μεγαλύτερο όταν δεν δεχόμαστε ότι υπάρχει πρόβλημα.
Δυστυχώς το PAOKMANIA δεν είναι καλά και αυτό πλέον είναι ξεκάθαρο σε όλους και δεν γίνεται να μην μας προβληματίζει αυτό και να λέμε ότι φταίει η παντόφλα που δεν γράφουν πλέον σπουδαίες πενες

Δεν μπορει το φορουμ να εχει εκ.κλικ απο τους 3 και ο κουκος,μεσα σε ενα μηνα.μπαινουν και αλλοι,αλλα η παντοφλα δεν τους αφηνει.

Και επειδη εισαι τοσο σιγουρος για το μπαν ή το σβου,να ξερεις το ποστ δεν εχει κατι μεμπτο.

Μπραβο σου που δε θες να εισαι κολακας και γλειφτης.και. να μη γινεις ποτε.

Τωρα για το υ.γ. μαλλον κατι εχεις στο μυαλο σου αλλα μαλλον για καποιον γλυφτη θα λες.πως κανεις παρεα ομως με γλυφτες...
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τρί Ιούλ 10, 2018 7:18 pm

Σώπα ρε που θα σε ρωτήσουμε και ποιοι θα κάνουμε τον δικηγόρο τίνος!!

Δεν θυμάμαι οι συναντήσεις PAOKmania να ήταν ποτέ κλειστές! Πάντοτε γίνονταν ποστς εδώ μέσα ανοιχτά, με το πού βρισκόμαστε και ποιοι θα είμαστε! Κι επειδή ο ΠΑΟΚτσής είναι κιμπάρης και ανοιχτοχέρης άνθρωπος, μπορεί να τύχει κάποιος να κεράσει. Τι σε νοιάζει εσένα ποιος κερνάει;! Μπορεί να έρχεται κάποιος Γιάννης και να κερνάει και να πίνει μόνος του (απόπειρα χιούμορ μέσα στο κράξιμο).

Αν θέλεις να μιζεριάσεις, συνέχισε να μιζεριάζεις. Αλλιώς έλα να μας γνωρίσεις από κοντά. Λες και είναι κακό να κερνάς. Όλοι Π.Α.Ο.Κ. είμαστε, αλλά μερικοί κάνετε σαν κακές πεθερές και ψάχνετε αφορμή για κακίες. Άντε να πούμε...

Όσο για τα του φόρουμ:

Έχουμε μερικούς κανόνες σαφείς. Αν κάπου διαφωνείτε, μας το λέτε. Αν όχι, συνεχίζετε να ποστάρετε υπακούοντας στους κανόνες.

Εμείς έχουμε παραχαλαρώσει τα λουριά εδώ μέσα και μας γράφετε επανειλημμένα. Ναι, ή όχι; Έχει γίνει κώλος το μεταγραφοτόπικ, ναι ή όχι; Άντε πια...

Νισάφι! 24 χρονών γκρίζωσαν τα μαλλιά μου εδώ μέσα... Όσα δεν έπεσαν :mrgreen:
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί Ιούλ 10, 2018 7:22 pm

Ντροπη και μονο ντροπη για το υ.γ.που εγραψες.
Δε με νοιαζει για ολα τ αλλα.

Αλλα αυτο που υπονοησες ντροπη σου.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί Ιούλ 10, 2018 7:36 pm

Γι αυτο κι εγω δε παω στις συγκεντρωσεις.Εκτος που σε κερναν με το ζορι σε δανειζουν και 5ευρα για να σε κραταν στο χερι μια ζωη. Τους ειχα καταλαβει εγω.

Υγ Ρε μπαγασα τακη ποιον μου θυμιζεις, ποιον μου θυμιζεις...
Τα δυνατα καστρα πεφτουν απο μεσα.Μονο ετσι.
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό DaRkFeaR » Τρί Ιούλ 10, 2018 8:20 pm

sourmenetes έγραψε:@darkfear και @ petros1988

Παληκαρια καντε λιγο κατι και οι 2 γιατι αυτο το πραγμα με το διαρκες σπαμαρισμα σας,με τις παραθεσεις συνεχως ποστ ακριβως κατω απο του προηγουμενου,το να γραφετε οτι σας βγαινει καθε λεπτο ειναι πολυ κουραστικο.

Τρεχουμε πισω απο καθε ποστ.
Δεν ειναι τσατ εδω να σχολιαζουμε και το τι σωβρακο φοραμε.

Ειναι φορουμ και καποιοι μπαινουν για να ενημερωθουν.
Εχετε γραψει 1000 φορες τις διαισθησεις σας,τις παραισθησεις σας και δεν ξερω γω τι αλλο.

Ειναι πολυ κουραστικο.
Σας παρακαλω διαβαστε τουε κανονες του φορουμ και τηρηστε τους.
Δε θα ξανακανω παρατηρηση.

----------->
Τι παραισθήσεις λες φίλος το χιούμορ; για τις παραθέσεις το δέχομαι όπως με είπες που έγραφα είναι μ@λκες και το έκοψα δεν ανάφερα κάτι που με είπες ποιο κόσμια ήρεμα κ ωραια στα άλλα ΟΧΙ μπορώ να επικοινωνίσω με τον διαχειριστή να του τα στείλω αυτά που γράφεις παρακαλώ:
Ευχαριστώ! είδες να μείωσα κανέναν ή να είπα για την ομάδα μας κάτι κακό ή να έβρισα; επειδή είσαι moderator σημαίνει σαν ΠΑΟΚτσής πρέπει να με μειώνεις; Το έκανες και σε άλλο χρήστη που αποσύρθηκε που σε είπε κάτι παρόμοιο.
Αν είναι δεν ξαναγράφω και τελειώνει το θέμα είδες να πραβίασα κανένα κανονισμό τι παραισθήσεις μου λες εχω και διααισθήσεις γράφω σαν φορουμ απαντάω στα αδέρφια εδώ 1παρέα είμαστε αν θες να με βγάλεις από εξώ κάντο! δεν ειμαί και κανένας πιτσιρικάς να με μεινώνεις! Ευχαριστώ και αυτό το λέω γιατί ο φίλο σου ο Ζαντός το επαναλαμβάνει ενώ δεν δημισίευσα κάτι φίλεμου.
Να ενημερωθώ μπαίνω σαν ΠΑΟΚτσής αν θες σου είπα να με βγάλεις εκτός να μιλήσω με τον διαχειριστή να μου διαγράψει τον λογαριασμό. Ο άλλος ο Ζαντός σαν χρήστης μου έκανε παρατηρήσεις επειδή διαβάζω το ινπαοκ και το σδνα παμέ καλά φόρουμ δεν είναι για ενημέρωση φίλεμου;
Τελευταία επεξεργασία από DaRkFeaR και Τρί Ιούλ 10, 2018 8:35 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Fear of the Dark
Άβαταρ μέλους
DaRkFeaR

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τρί Ιούλ 10, 2018 8:35 pm

DaRkFeaR έγραψε:παμέ καλά φόρουμ δεν είναι για ενημέρωση φίλεμου;

Το φόρουμ είναι για συζήτηση, όχι για ενημέρωση. Για ενημέρωση το έχουν οι αρδ που ψάχνουν ειδήσεις από το φόρουμ του PAOKmania τα τελευταία χρόνια.

DaRkFeaR έγραψε:Ευχαριστώ και αυτό το λέω γιατί το τσιράκι σου ο Ζαντός το επαναλαμβάνει ενώ δεν δημισίευσα κάτι φίλεμου.

Κανενός τσιράκι δεν είμαι...φίλεμου. Όσο mod είναι ο Sourme, άλλο τόσο είμαι κι εγώ. Φίλεμου.
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό DaRkFeaR » Τρί Ιούλ 10, 2018 8:37 pm

Ζαντός έγραψε:
DaRkFeaR έγραψε:παμέ καλά φόρουμ δεν είναι για ενημέρωση φίλεμου;

Το φόρουμ είναι για συζήτηση, όχι για ενημέρωση. Για ενημέρωση το έχουν οι αρδ που ψάχνουν ειδήσεις από το φόρουμ του PAOKmania τα τελευταία χρόνια.

DaRkFeaR έγραψε:Ευχαριστώ και αυτό το λέω γιατί το τσιράκι σου ο Ζαντός το επαναλαμβάνει ενώ δεν δημισίευσα κάτι φίλεμου.

Κανενός τσιράκι δεν είμαι...φίλεμου. Όσο mod είναι ο Sourme, άλλο τόσο είμαι κι εγώ. Φίλεμου.

Μπορείς όμως να με πεις ήρεμα και ωραία φίλεμου και όχι να με μειώνεις σε ότι γράφω λες και είμαι άλλη ομάδα!
Πολύ καλά κάνεις δεν αναφέρθηκα να σε βρίσω είπα που με είπε εσύ και ο sourm νομίζω Γιώργο τον λέμε οτι έχω και παραισθήσεις εγώ ανέφερα εδώ εκτός για πλάκα τον petros1988 με φάτσα να γελάει για παραισθήσεις; απαντάω εγώ ΟΧΙ. Ενημέρωση εννοώ για τις μεταγραφές επειδή δεν κάθομαι όλη μέρα πάνω στο λάπτοπ μπας και έγραψε κάτι άλλος φίλος αν είδες δεν έχω άλλες δημοσιεύσεις μου γράφω μόνο στις μεταγραφές!
Ευχαριστώ
Και καταρχάς ήμουν μέσα όταν σου άλλαξε το ψευδώνυμο ο pgetsos δεν είμαι και κανένα παιδάκι να μη γνωρίζω εδώ τί είναι ο καθένας.
Τελευταία επεξεργασία από DaRkFeaR και Τρί Ιούλ 10, 2018 8:43 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Fear of the Dark
Άβαταρ μέλους
DaRkFeaR

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler