Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για το forum...

Re: Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ Απρ 02, 2018 3:29 pm

kataramenos5 έγραψε:Επειδη στο παρελθον ετυχε να μπλεξουμε με αναλογους ψυχασθενεις που ειχαν 5 χιλιαδες ποστ επι 3 χρονια ,οντως αλλοθρησκοι που ανακαλυφθηκαν απο σποντα (και ουτε μυρωδια δε πηραμε) καταλαβαινετε οτι δεν αποτελει κριτηριο ο αριθμος των ποστ και καταλαβαινετε γιατι ειμαστε αλλεργικοι οσον αφορα την συνεχη επαναληψη του μεγαλειου της κουλας.

Ποιος ήταν ;
giapas

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ Απρ 02, 2018 3:40 pm

Παλαιολόγος έγραψε:ΥΣ goran και για πολιτικα ιδιως και για αθλητικα ενα σωρο ηταν που σε ενοχλουσαν και ζητουσες διαγραφη
επισης η επαναληψη των αποψεων μου δεν θα υπηρχε,αν δεν υπηρχε η επαναλαμβανομενη ειρωνεια και μηνυματα οπως και τα παραπανω για...μαζουτ

Παλαιολόγε, ξέρω ότι κατέχεις την τέχνη της διαφυγής, αλλά κι εσύ ξέρεις ότι δεν απευθύνεσαι σε κάνα παιδάκι...
Μιας και δεν απαντάς στο φλέγον ερώτημα, αποφεύγοντας το όπως πολλές φορές κάνεις σε τέτοιες περιπτώσεις, θα σου εξομολογηθώ ότι ζητάω να διαγραφούν posts, μόνο όταν σ αυτά γράφονται ψέματα, ύβρεις ή προπαγάνδα...
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ Απρ 02, 2018 3:52 pm

goran και τα αλλα παιδια μπορει να παει μεχρι την Κυριακη του Πασχα ετσι η δουλεια
να αφηνετε υπονοουμενα κ.λπ να πατροναρετε τις απαντησεις μου

εκει ειναι οποιος θελει τα βλεπει

ασφαλως και δεν βριζω,κανεναν σας,το γνωριζετε πολυ καλα αυτο,δεν ειναι του χαρακτηρα μου,ασφαλως και εχω ακουσει ουκ ολιγους χαρακτηρισμους,τους οποιους συνηθως τους προσπερνω

τωρα αν διαφωνειτε και βαφτιζετε τα λεγομενα μου προπαγανδα(αναλογα με την ιδεολογια που πρεσβευετε) ή τι
και μενα οπαδο του ΠΟΚ π.χ με το που δειτε μηνυμα που δεν σας αρεσει.
αυτο δεν ειναι βαση για μια ειλικρινη κουβεντα,για ενα διαλογο της προκοπης
και σας το εχω ξαναπει

γουσταρετε δεν γουσταρετε οσα γραφω,επιχειρηματολογηστε πανω σε αυτα και αφηστε τα υπονοουμενα και τους χαρακτηρισμους.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Δευτ Απρ 02, 2018 3:54 pm

Δεν μπορώ να διαβάζω απόψεις μέσα σε χαρούμενη διάθεση...μας έκλεψαν κ κάποιοι ειναι έτοιμοι να ζητήσουν κ συγνώμη για το μεγαλείο της χάρτινης......
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ Απρ 02, 2018 4:05 pm

Παλαιολογε είναι προφανές ότι πρέπει να περάσεις από επιτροπη

Κάτι σαν λαϊκό δικαστήριο

Κι αλλοίμονο αν δεν μπορέσεις να αποδείξεις την αθωότητα σου

Η Μεγάλη Εβδομάδα που περνάμε είναι κατάλληλη για νηστεία και προσευχή
Προετοιμασου λοιπόν
Γιατί τη βγάζεις δε τη βγάζεις...
elvetos giatros

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ Απρ 02, 2018 4:34 pm

Εγω εχω κανει και 2 τατουαζ ΠΑΟΚ για ξεκαρφωμα...Ρε τι διαβαζουμε...
Κανω βουτιες σε βοθρο με εικονες,φουσκωνω τα βυζια μου με ορμονες.Θελω να γινω σαν αμερικανος,μου αρεσει στα κρυφα και ο Μητροπανος...
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ Απρ 02, 2018 4:38 pm

Συζητάμε ακόμη για την ΑΕΚ που παίρναμε χάπια για να δουμε αγωνα της οταν ήταν 5 βαθμούς πίσω; Που την πήγανε τραίνο με σεταρισμένη την ΚΕΔ στα κιτρινομαυρα από τον Αυγουστο; Συζητάμε για το μεγαλείο της όταν καταστρατήγησε κάθε έννοια ποδοσφαίρου; Με τα 27 Χ από τα ταμπούρια στην Ευρώπη; Ποια ΑΕΚ, ποια ΑΕΧ και ποια κουλα ρε σεις.

Απορώ πραγματικά γιατι συζητιέται οτιδήποτε πλην της παράγκας που έστησε το 2017 - 2018. Καταλαβαίνετε πως ο προπαγανδιστικός μηχανισμός της έβγαλε στον αερα δημοσιου ραδιοφώνου FAKE NEWS!!! για να δικαιολογήσει την κλοπή της Τουμπας με την ΟΥΕΦΑ να αντιδρα με ανακοινωση σε μια ωρα;

Καταλαβαινεται πως οσο έχτιζε σερι παρομοιαζαν τον ΙΒΑΝΑΡΟ με χαλιφη και συνεχιστη του Μαρινακη οταν κανανε χειρότερα απο όσα έγιναν ή τους κανανε ποτε;

Δεν μπορώ να διανοηθώ οτι υπαρχει ΠΑΟΚτσης που να μπορει να βρει κατι θετικο στην φετινη απατη της ΑΕΚ! 14 κλεμμενους βαθμους, 12 υπερ της αναβολες! Ελεος ρε μαγκες, στη Σαλονικη ζειτε οχι στη Στοκχολμη!
Πανελλήνιος ΣΦ ΠΑΟΚ Αθηνών
Άβαταρ μέλους
Asimos

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ Απρ 02, 2018 4:45 pm

στην Θεσσαλονικη δεν ζουμε,αν και Θεσσαλονικεις ειμαστε
αλλα πραγματικα μετα απο τοσα μηνυματα ρε παιδια που εχω γραψει υπαρχει κανεις που βλεπει, επειδη επαναλαμβανεται το λεω ,την λεξη μεγαλειο διπλα σε αυτην της Αεk;
ή μηπως δεν εχω αναφερθει πολλακις στο αισχος των τελευταιων εβδομαδων;99 στα εκατο μηνυματα μου για αυτο ειναι
αναφερω πουθενα πως αξιζε το πρωταθλημα; αν μη τι αλλο αυτο ουτε οπαδοι της δεν το πιστευουν,οτι και αν λενε προς τα εξω απο οπαδισμο!
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ Απρ 02, 2018 4:48 pm

Εγω προσωπηκα χεστηκα για την κουλα.Εγω αυτο που δεν θελω ειναι τα οσα εγιναν να μην αποτελεσουν λογο για να κλεισουμε τα ματια στα δικα μας λαθη.
Κανω βουτιες σε βοθρο με εικονες,φουσκωνω τα βυζια μου με ορμονες.Θελω να γινω σαν αμερικανος,μου αρεσει στα κρυφα και ο Μητροπανος...
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ Απρ 02, 2018 4:50 pm

εισαι βεβαιος;
ψαξου και συ,μπορει να διαθετεις υφερποντα οπαδικα αισθηματα για το ΠΟΚ
διοτι μπορει να μην ζεις στοκχολμη,αλλα να εχει περισσεψει καποιο συνδρομο της.

εμενα καποιοι(καθ'ολα αγαπητοι παντως συνοπαδοι) εδω λιγο θελουν να με πεισουν πως οταν κοπανιεμαι στα γκολ μας διατηρω μια λανθανουσα συμπεριφορα που υποκρυπτει αισθηματα φιλιας προς τον αντιπαλο.
ο ελβετος θα μας αναλαβει,καλος θα ναι δεν μπορει,ελβετια ειναι αυτη
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Δευτ Απρ 02, 2018 4:56 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ Απρ 02, 2018 4:55 pm

Παλαιολόγε,

Δεν χρειάζονται τα τελευταία σου 99 στα 100 ποστ για να βγάλω συμπέρασμα ούτε θα αμφισβητήσω τα ΠΑΟΚτσήδικα αισθήματα σου καθως δεν ειναι δική μου δουλειά αλλα με τον καιρό υπάρχει ένα τεραστιο και μαλλιαρό αλλά που έχεις έναν περίεργο τρόπο πότε να το ξεδιπλώνεις και πότε να το μαζεύεις.

Και στο λέω εγώ που δεν έγραψα ουτε λεξη και δεν πηρα μερος στον χαβαλε που σου κανανε πχ για τον υπερπαικτουρα Μασουντ που μας τα ειχες κανει μπαλονια. Και στα λεω εγω που ζητημα ειναι να σου εχω απευθυνει μια φορα το λογο ακομη.

Προφανως και διαφωνώ σε οτι γίνεται σε πολλα στο φορουμ αλλά ο ΠΑΟΚ είναι πανω απο ολα φιλε μου.
Άβαταρ μέλους
Asimos

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ Απρ 02, 2018 5:01 pm

Παλαιολόγε εγω ειπα οτι υπαρχουν καποιες περιπτωσεις αλλοθρησκων που καναν αυτο που ανφερεις κι εσυ κι ο γιατρος ως αλλοθι. Ουτε λεω τι εισαι, ουτε να σε νευριασω θελω. Διαπιστώνω κι εγω οτι σε μερες που ολοι ειναι σκασμενοι με κουλα εσυ συνεχίζεις να γραφεις καλα λογια γι αυτους παροτι σου ειπαν εδω και καιρο μη το συνεχιζεις. Τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο. Καταλαβε επιτελους οτι εκνευριζεις κοσμο. Δεν ειναι ιδιες ολες οι ωρες. Το εμπεδωσαμε αυτο που θες να πεις εδω και καιρο μη το επαναλαμβανεις αυτες τις μερες. Τοσο απλα. Ουτε λεω οτι εισαι κατι ουτε εχω κατι μαζι σου. Απλα προσπερναω τα ποστ. Αν δεν εκανε θεμα ο ελβετος δε θα ποσταριζα.

Στο τσατ εχουν προσπαθησει να μπουν αρκετοι(αλλα στη πλειοψηφία δεν ηξεραν αν η θύρα 9 πεφτει ανατολικα η οχι). Εδω που δεν υπαρχει η αμεσοτητα φανταζομαι θα γινεται χαμος οποτε ας προσπαθησουμε να μη τραβαμε το σκοινι με επαναλαμβανομενα σχολια που προκαλουν για να μη μπερδευομαστε. Δε φταιει μονο ο συνοπαδος που στραβωνει οταν διαβζει για την ομαδαρα της κουλας η του γαυρου. Δεν ειναι φορουμ απ ανταλλαγης ψυχραιμων και τεκμηριωμενων αποψεων περι αθλητισμου. Οπαδικο φορουμ για μανιακους με τον ΠΑΟΚ(το λεει ο τιτλος) ειναι.

Υγ γιαπας φορα παρτιδα δεν γινεται. Αν θες στο τσατ με πμ(εχει και πλουσια δωρα).

Εδιτ τωρα το δα . Δεν ειπα οτι εγραψες τη λεξη μεγαλειο συγκκριμενα ρε Παλαιολογε.γενικα το λεω. Πολυ καλη φυσικη κατσταση καλα μα χαφ ποιοτικοι παικτες μπροστα σε αντιθεση μ εμας που.... Καλυτερη ομαδα την εβγαλες. Και το καλη φυσ. Κατσταση που τοδες μετα το 60 παραπαιει.
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Δευτ Απρ 02, 2018 5:09 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τα δυνατα καστρα πεφτουν απο μεσα.Μονο ετσι.
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ Απρ 02, 2018 5:05 pm

asimos συμμετεχεις ομως και εσυ εστω και στο τελευταιο μηνυμα
για τον "τεραστιο υπερπαιχταρα μασουντ που μας τα εκανες μπαλονια" ηταν το ζητημα τοτε;αυτα εγραφα;
αμα γραψω τωρα τι ελεγα θα λετε οτι επαναλαμβανομαι ή αν παραθεσω εκεινα τα μηνυματα.
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ Απρ 02, 2018 5:09 pm

Παλαιολόγος έγραψε:asimos συμμετεχεις ομως και εσυ εστω και στο τελευταιο μηνυμα
για τον "τεραστιο υπερπαιχταρα μασουντ που μας τα εκανες μπαλονια" ηταν το ζητημα τοτε;αυτα εγραφα;
αμα γραψω τωρα τι ελεγα θα λετε οτι επαναλαμβανομαι ή αν παραθεσω εκεινα τα μηνυματα.

Και μόνο που πιάνεσαι από αυτό, που έγραψα κάτι σήμερα μετά από 4 μήνες, μου φτάνει να καταλάβω την επιχειρηματολογία σου και ευχαριστώ δεν θα πάρω.

Ακόμη πιο ήπια και φιλικά σου λεω να ξαναδιαβάσεις το ποστ του καταραμενου απο πάνω και καντο οδηγο σου για τις επομενες ημερες, για δικο σου καλο.

Επισης, αφου εχεις κεφια πηγαινε μια βολτα απο κανενα κουλομανια και πετα μεσα κατι για τον ΠΑΟΚ με το υφος που γραφεις για την ΑΕΚ εδω μεσα. Αν δεν σε πανε τσουβαλάτο στην έξοδο εμενα να μου τρυπησεις τη μυτη.
Άβαταρ μέλους
Asimos

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ Απρ 02, 2018 5:12 pm

Asimos έγραψε:
Ακόμη πιο ήπια και φιλικά σου λεω να ξαναδιαβάσεις το ποστ του καταραμενου απο πάνω και καντο οδηγο σου για τις επομενες ημερες, για δικο σου καλο. .

ωραια
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler