Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για το forum...

Re: Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ Απρ 02, 2018 2:37 am

Προς τους μοντς, για να επιληφουν επιτελους
Προφανώς δεν αναφέρομαι σε αυτούς ως υπαίτιους των παρακάτω κακόβουλων σχολίων

Πότε θα σταματήσει αυτό το αίσχος, κάθε φορά που συνοπαδος, στην προκειμένη περίπτωση ο Παλαιολόγος, εκφέρει άποψη που δεν αρέσει σε κάποιους, να κρίνεται ως <αλλοθρησκος>.... ;

Και ο άνθρωπος να αναγκάζεται να αυτολογοκρινεται <αποχωρώντας για τη Μεγάλη Εβδομάδα>

Η ο hasio John να λοιδωρειται επειδή αναφέρει ότι αν δεν έπεφτε το ρολο μπορεί με τη φόρα που είχαμε να τους παίρναμε ολους παραμαζωμα, αγωνιστικά εννοώ
Και να αναγκάζεται να κάνει το μαλακα ;)

Σεβαστείτε την άλλη άποψη, κι ας φαίνεται αιρετική
αντιμάχεστε με επιχειρήματα
Όχι χαρακτηρίζοντας sumforoumites
Κι αν δε γουστάρετε ignore
όπως μου έγραψε σταράτα ο navigator

Και οι δύο, Παλαιολόγος και hasio john, έχουν γράψει άπειρα ποστ στο forum
Αλλοθρησκοι και μαλακιες
Στο τέλος θα μας πείτε και γκιαουριδες

Υ. Σ. Eγώ δε φεύγω ΩΡΕ, ΟΠΩΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΙΆΝΝΕΝΑ
elvetos giatros

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ Απρ 02, 2018 12:27 pm

Όλο το παραπάνω "πρόβλημα" του γιατρού, όπως και η έκκληση του να επιληφθούν (επιτέλους) οι μοντς, πρέπει να οφείλεται σε "συνεννόηση μπουζούκι", όπως θέλω να πιστεύω, μιας και δεν θα ναι η πρώτη φορά...Γιατί αλλιώς......
Αλλά ας σκάσω καλύτερα, δεν είναι ο καιρός ακόμα...Θου κύριε φυλακή τω στόματι μου, Μεγαλοβδομαδιάτικα......
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ Απρ 02, 2018 12:33 pm

Ούτε ενα εμοτικον σοβαρα τα πραγματα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ Απρ 02, 2018 1:21 pm

goran 64 έγραψε:Όλο το παραπάνω "πρόβλημα" του γιατρού, όπως και η έκκληση του να επιληφθούν (επιτέλους) οι μοντς, πρέπει να οφείλεται σε "συνεννόηση μπουζούκι", όπως θέλω να πιστεύω, μιας και δεν θα ναι η πρώτη φορά...Γιατί αλλιώς......
Αλλά ας σκάσω καλύτερα, δεν είναι ο καιρός ακόμα...Θου κύριε φυλακή τω στόματι μου, Μεγαλοβδομαδιάτικα......

Μπες στο θρεντ για τα νέα, άρθρα για άλλες ελληνικές ομάδες και θα αντιληφθείς τι εννοώ γκοραν
Για τα χθεσινά μιλαω
elvetos giatros

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ Απρ 02, 2018 1:28 pm

MANIAKOS έγραψε:Ούτε ενα εμοτικον σοβαρα τα πραγματα

:lol: :lol:

Επειδή μπήκα στη διαδικασία να διαβάσω λίγο τι έγραψε ο γιατρός από την Ελβετία, να πω οτι για τον ίδιο, παρά το ιγκνορ, και τον χασιο ή τον τζοσουα ας πουμε εγώ αμφιβολία δεν έχω για το ότι είναι ΠΑΟΚ. Κι ας έχω άλλη οπτική σε πολλά. Για τον παλαιολόγο, επίτρεψέ μου, φίλε, να έχω έντονες αμφιβολίες.
"Το τσίρκο που 'χω στήσει, το υπόγειο μαγαζί
βουλιάζει και με παίρνει κι εμένανε μαζί.
Βουτάω το μαύρο χιούμορ σε έγχρωμη οπή
και δάχτυλο Κυρίου μου γνέφει σιωπή."
Άβαταρ μέλους
navigator11

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ Απρ 02, 2018 1:49 pm

elvetos giatros έγραψε:
goran 64 έγραψε:Όλο το παραπάνω "πρόβλημα" του γιατρού, όπως και η έκκληση του να επιληφθούν (επιτέλους) οι μοντς, πρέπει να οφείλεται σε "συνεννόηση μπουζούκι", όπως θέλω να πιστεύω, μιας και δεν θα ναι η πρώτη φορά...Γιατί αλλιώς......

Μπες στο θρεντ για τα νέα, άρθρα για άλλες ελληνικές ομάδες και θα αντιληφθείς τι εννοώ γκοραν
Για τα χθεσινά μιλαω

Γιατρέ μου, δεν συνηθίζω να λέω την άποψη μου, μην έχοντας πρώτα ενημερωθεί, κάτι που κάνω καθημερινά...
Το "μας τα κανες τσουρέκια με την κούλα" ή το "πάνε να γράψεις στο κουλομάνια", που έγραψε κάποιος, μήπως για σένα σημαίνει ότι είναι αλλόθρησκος αυτός στον οποίο απευθύνεται όποιος αγανακτισμένος τα γραψε αυτά Ο ίδιος ο Παλαιολόγος σου επισήμανε ότι "θα αποχωρούσε έτσι κι αλλιώς λόγω Μ. Εβδομάδας κι εσύ επιμένεις, γράφοντας μάλιστα το ίδιο post σε δύο topics, δίχως να καταλαβαίνω ακριβώς τον λόγο και είπα ότι μάλλον δεν κατάλαβες...

Επίσης, μπλέκοντας την περίπτωση του hasio_john, που μια χαρά τα βρήκε με κάποιον άλλο, προσωπικά μου φαίνεται σαν να δείχνεις διάθεση να "θυματοποιήσεις" κάποιους εδώ μέσα, όπως και τον εαυτό σου στο Υ.Γ. σου...
Το να "διαβλέπεις" δε ότι "κάνει και τον μαλάκα", ε αυτό κι αν δεν με ξεπερνάει για την δυνατότητα σου αυτή...

Ένα κι ένα κάνουν δύο γιατρέ μου, να ξέρεις...Εδώ γράφουμε όλοι, ΔΗΜΟΣΙΑ, μέσα στο πολυπληθέστερο ΟΠΑΔΙΚΟ forum του Π.Α.Ο.Κ. και εκτιθόμαστε σε δημόσια κριτική...Όχι σε κανένα forum περί ανθρωπίνων δικαιωμάτων...

Υ.Γ. Καλύτερα διάβασε πιο προσεκτικά τους κανόνες του forum, απ το να καλείς τους mods να επιληφθούν πια...

Υ.Γ. 2...Παρασάγγες η διαφορά (απόψεων) οπαδού με πελάτη, ακόμα και αν υποστηρίζουν την ίδια ομάδα...

MANIAKOS έγραψε:Ούτε ενα εμοτικον σοβαρα τα πραγματα

Τώρα να δω τι θα γράψεις... :? :P
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ Απρ 02, 2018 2:07 pm

ειπα να μην γραψω λογω των ημερων,αλλα με το που το ειπα,για μενα μιλατε!

goran εχει συμβει κατα το παρελθον και απο πολλους,ασφαλως και θυμασαι.δεν τα βγαζει απο το μυαλο του ο ελβετος!
κατι παρομοιο πηγε να γινει με zairo(μανι μανι και ο navigator λιγο παραπανω μας εβγαλε και οπαδους αλλης ομαδας,δεν του αρεσουν οσα γραφω,αρα τι αλλο παρα οπαδος αλλης ομαδας θα ειμαι και θα προσθετα και πιθανα ψυχασθενης για να γραφω 5.5 χιλιαδες μηνυματα στο paokmania οντας οπαδος ΠΟΚ,εδω παλι ο ελβετος γιατρος θα μπορουσε να μας ειναι χρησιμος)
αλλο αν δεν σταθηκα,διοτι δεν ηταν και κατι εκτεταμενο ή μεγαλης εντασης οπως παλιοτερα και διοτι ξερεις καλα πως δεν αυτολογοκρινομαι.οτι θελω θα το γραψω.Με τα παιδια εννοειται δεν εχω τιποτα,ισα ισα.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ Απρ 02, 2018 2:41 pm

Θα ξαναγράψω και θα επιμείνω σε δύο, τα οποία είναι και η αρχική βάση όλων των συζητήσεων, όπως κατανοώ...
1..Εδώ μέσα είναι το πολυπληθέστερο οπαδικό forum του Π.Α.Ο.Κ., όπου όλοι ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΔΗΜΟΣΙΑ τις απόψεις μας και όλοι ΕΚΤΙΘΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ, που απ τους συμφορουμίτες-μέλη μας μπορεί να μείνει γραμμένη...
2...Σε κανέναν δεν απαγορεύτηκε να πει την άποψη του (αν και η πολλαπλή επανάληψη κάποιων απόψεων είναι και ψυχαναγκαστική και κατά των κανόνων του forum) αλλά και κανένας δεν γράφει "Ευαγγέλιο" που περνάει άκριτα...

Ας μην πλατιάσουμε άλλο επί του συγκεκριμένου θέματος, λοιπόν μέρες που είναι και όποιος κατάλαβε κατάλαβε...
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ Απρ 02, 2018 2:52 pm

elvetos giatros έγραψε:
Αλλοθρησκοι και μαλακιες

Παλαιολόγος έγραψε:λιγο παραπανω μας εβγαλε και οπαδους αλλης ομαδας,δεν του αρεσουν οσα γραφω,αρα τι αλλο παρα οπαδος αλλης ομαδας θα ειμαι και θα προσθετα και πιθανα ψυχασθενης για να γραφω 5.5 χιλιαδες μηνυματα στο paokmania οντας οπαδος ΠΟΚ,εδω παλι ο ελβετος γιατρος θα μπορουσε να μας ειναι χρησιμος)

Επειδη στο παρελθον ετυχε να μπλεξουμε με αναλογους ψυχασθενεις που ειχαν 5 χιλιαδες ποστ επι 3 χρονια ,οντως αλλοθρησκοι που ανακαλυφθηκαν απο σποντα (και ουτε μυρωδια δε πηραμε) καταλαβαινετε οτι δεν αποτελει κριτηριο ο αριθμος των ποστ και καταλαβαινετε γιατι ειμαστε αλλεργικοι οσον αφορα την συνεχη επαναληψη του μεγαλειου της κουλας.ΠΑΟΚτσης που ειδικα αυτες τις μερες συνεχιζει να επαναλαμβανει το ποσο καλοι ειναι οι κλεφτες και οι κατσαπλιαδες δεν εχει τη ψυχοσυνθεση του ΠΑΟΚτση και ειτε δεν ειναι, ειτε εχει σοβαρο θεμα.Οποτε τελικα ισως χρειαζεται ο γιατρος
Τα δυνατα καστρα πεφτουν απο μεσα.Μονο ετσι.
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό gpap » Δευτ Απρ 02, 2018 2:57 pm

Είναι ορισμένοι πιτσιρικάδες, που δεν έζησαν μεγάλες σφαγές και τεράστιες αδικίες, και θεωρούν πως τώρα που ήρθε ο Σαββίδης, οι κάτω (αθηναίοι και σία), θα παραδώσουν τα όπλα αμαχητί.
Για αυτό το λόγο, και ακριβώς επειδή θεωρούν πως δεν υπάρχει καμία λογική που να δικαιώνει τον κάθε γαύρο που δεν βγήκε να παίξει, ή την κάθε κούλα που λέει πως τρομοκρατήθηκε από ένα πιστόλι σε μια φωτογραφία, θεωρούν πως δεν μπορεί κανένας να υποστηρίζει πως τελικά δεν θα δικαιωθεί ο ΠΑΟΚ.
Για αυτούς τους νέους σε ηλικία οπαδούς μας, το μεγάλο σφάξιμο ήταν του Σπάθα με τα σκουλήκια, και μετά άντε να έχουν δει και σε κάνα youtube το σφάξιμο με τον Βουλινό που πήρε την ομάδα.
Οπότε, δεν γνωρίζουν όσα γνωρίζουν οι μεγαλύτεροι σε ηλικία.
Δυστυχώς, αυτά τα πιτσιρίκια, την έπεσαν και σε εμένα, όταν μετά τον (μη) παιχνίδι με τον γαύρο, βγήκα και είπα πως θα μας σκίσουν και πως θα πρέπει ο Σαββίδης να μπορεί να κερδίζει και σε αυτό το κομμάτι (της επιρροής στην δικαιοσύνη).
Αυτά τα πιτσιρίκια, θεωρούν πως εμείς που ζήσαμε όχι τέτοιες σφαγές, αλλά χειρότερες, που είδαμε να φέρνουν τα πάνω-κάτω με λιγότερες αφορμές και αιτίες, που είδαμε τον γαύρο και τον βάζελο και την κούλα να ενώνονται ξανά εναντίων μας, όχι μόνο στα ΜΜΕ αλλά και στους δρόμους, δεν αντιλαμβανόμαστε το ‘’πόσο ισχυρός έγινε ο ΠΑΟΚ’’.
Και λογικά, θεωρούν πως είτε είμαστε βλάκες, είτε είμαστε ‘’αλλόθρησκοι’’.
Εγώ τις προάλλες, έφαγα ban, επειδή 2-3 πιτσιρικάδες με κατηγορούσαν ως ‘’αλλόθρησκο’’ και εγώ προσπαθούσα να απαντήσω όχι στις κατηγορίες (με γ@μοσταυρίδια) αλλά πάνω στο σκεπτικό τους.
Οι Mods τους δικαίωσαν διότι ‘’προκαλούσα’’.
Τι ψάχνετε ορισμένοι λοιπόν; Κατανόηση δείξτε, ως μεγαλύτεροι σε ηλικία.
Τόσα είδαν, τόσα γνωρίζουν.
Εύχομαι να είναι τα τελευταία που είδαν, ώστε στο μέλλον να μην χρειαστεί να πέσουμε σε τέτοιες ‘’κόντρες πιτσιρικαρίας’’.
Έως τότε, τους καταλαβαίνω λόγω το ότι αγνοούν όσα εμείς οι μεγαλύτεροι ζήσαμε ξανά και ξανά και ξανά και ξανά όλα τα προηγούμενα χρόνια.
Και τα ξαναζήσαμε φέτος.
gpap

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ Απρ 02, 2018 2:57 pm

goran τα λες αυτα γιατι και εσυ ενοχληθηκες απο μηνυματα(δεν σου αρεσαν οχι μονο αθλητικα,αλλα και πολιτικα) και ζητουσες διαγραφη τους,ας ειμαστε ειλικρινεις.

καταραμενε για ποιον λες που εγραφε χιλιαδες μηνυματα και ηταν οπαδος ΠΟΚ; επισης εκτος απο την ποσοτητα ειναι και τι γραφει ο καθενας
αν διαβαζει καποιος τα χιλιαδες μηνυματα μου και βρισκει πως δεν τα γραφει ΠΑΟΚτσης η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα.δεν θα το συνεχιζω ομως γιατι προκαλεις τωρα και προσπαθεις να με νευριασεις.

ενω βλεπω παλι ξανα πατροναρισμα οσων γραφω.για μεγαλειο γραφεις
μαλιστα,διαβαζεις τοσα μηνυματα μου και βλεπεις να γραφω για μεγαλειο της ΑΕκ;!
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ Απρ 02, 2018 3:04 pm

kataramenos5 έγραψε:
elvetos giatros έγραψε:
Αλλοθρησκοι και μαλακιες

Παλαιολόγος έγραψε:λιγο παραπανω μας εβγαλε και οπαδους αλλης ομαδας,δεν του αρεσουν οσα γραφω,αρα τι αλλο παρα οπαδος αλλης ομαδας θα ειμαι και θα προσθετα και πιθανα ψυχασθενης για να γραφω 5.5 χιλιαδες μηνυματα στο paokmania οντας οπαδος ΠΟΚ,εδω παλι ο ελβετος γιατρος θα μπορουσε να μας ειναι χρησιμος)

Επειδη στο παρελθον ετυχε να μπλεξουμε με αναλογους ψυχασθενεις που ειχαν 5 χιλιαδες ποστ επι 3 χρονια ,οντως αλλοθρησκοι που ανακαλυφθηκαν απο σποντα (και ουτε μυρωδια δε πηραμε) καταλαβαινετε οτι δεν αποτελει κριτηριο ο αριθμος των ποστ και καταλαβαινετε γιατι ειμαστε αλλεργικοι οσον αφορα την συνεχη επαναληψη του μεγαλειου της κουλας.ΠΑΟΚτσης που ειδικα αυτες τις μερες συνεχιζει να επαναλαμβανει το ποσο καλοι ειναι οι κλεφτες και οι κατσαπλιαδες δεν εχει τη ψυχοσυνθεση του ΠΑΟΚτση και ειτε δεν ειναι, ειτε εχει σοβαρο θεμα.Οποτε τελικα ισως χρειαζεται ο γιατρος

Μην τα γράφεις αυτά, Κατ. Έχει γράψει 5.500 ποστς, σε παρακαλώ! Τα έγραφε ο άνθρωπος, ένας ... μαζουτ θα ήταν ικανός να είχε ξεκλειδώσει μόνος του τον αγώνα με την χαρτεκ και να μην αναγκαζόμαστε να φτάσουμε στο 90 για να σκοράρουμε! Δυστυχώς, οι υπεύθυνοι του αγωνιστικού εκώφευσαν ... και τσάκω τους -9 τώρα!

Μιας και gpap στην "έπεσα" και εγώ, κοντοζυγώνω τα 40. Την τρελίτσα σου πήγαινε να την πουλήσεις αλλού. Το ότι πέρασαν οι βδομάδες δε σημαίνει ότι κάποιοι έχουμε ξεχάσει τι ρόλο βαρούσες εκείνες τις μέρες. Το ... άγχος σου ανά 2 ποστ ήταν αν θα τρώγαμε μόνο -3!
"Το τσίρκο που 'χω στήσει, το υπόγειο μαγαζί
βουλιάζει και με παίρνει κι εμένανε μαζί.
Βουτάω το μαύρο χιούμορ σε έγχρωμη οπή
και δάχτυλο Κυρίου μου γνέφει σιωπή."
Άβαταρ μέλους
navigator11

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ Απρ 02, 2018 3:10 pm

Να τα μας, βγήκαν τα μαχαίρια
Συντροφικα λέγονται αυτα
Και πονάνε τα ρημάδια

Υ.Σ. Παλαιολογε, πρέπει οπωσδήποτε να σε εξετάσω όταν έρθω τον Απρίλιο στη Σαλονικη
Μου το ανεθεσε το φορουμ
Και κανόνισε μη σε βρω αναξιο :mrgreen: :mrgreen:
elvetos giatros

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ Απρ 02, 2018 3:19 pm

Παλαιολόγε, ξέρεις ότι θυμάμαι και θυμάμαι και πάρα πολύ καλά, ακόμα και τα πιο παλιά μάλιστα...
Δηλαδή το ότι θεώρησα τουλάχιστον περίεργα και φυσικά ζήτησα να διαγραφούν σαν ανεπιθύμητα, κάποια επαναλαμβανόμενα κατά ριπάς posts σου σε τελικό Κυπέλλου βόλεϊ με τον gay, που λέγανε ότι "έχουμε πάθει κόμπλεξ ηττοπάθειας απ την δεκαετία του '80, το μπάσκετ και τον ρούλη", σε φαίνεται παράξενο για οπαδό του Π.Α.Ο.Κ.?
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ Απρ 02, 2018 3:24 pm

τα μηνυματα μου ειναι ολα εκει,οποιος θελει τα βλεπει navigator τι πραγματικα εγραψα,δεν χρειαζεται να πατροναρεις τις απαντησεις μου

αντιθετως πολλα απο τα δικα σας(δεν θυμαμαι αν ησουν εσυ συγκεκριμενα για να ειμαι ειλικρινης,επειδη δεν ηταν και λιγοι) και ο ευγενικος τροπος με τον οποιο μου απευθυνομασταν δεν παρεμειναν.

ΥΣ goran και για πολιτικα ιδιως και για αθλητικα ενα σωρο ηταν που σε ενοχλουσαν και ζητουσες διαγραφη
επισης η επαναληψη των αποψεων μου δεν θα υπηρχε,αν δεν υπηρχε η επαναλαμβανομενη ειρωνεια και μηνυματα οπως και τα παραπανω για...μαζουτ
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Δευτ Απρ 02, 2018 3:30 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler