Π.Α.Ο.Κ.!!!ΟΧΙ Παοκ ουτε παοκ

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για το forum...

Re: Π.Α.Ο.Κ.!!!ΟΧΙ Παοκ ουτε παοκ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ Νοέμ 15, 2015 7:41 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Μα να μην έχει κι ένα εικονίδιο για το "like" :P :P :P ... Ο παλιός είναι αλλιώς όμως φίλε μου (πλέον) Othin ;) ;) ;) ...Τελικά ΡΕ ( :oops: ) συ δεν μου απάντησες: Είσαι φιλόλογος η απλά Googlάρεις άπειρες ώρες; :) :D :P :lol: :lol: :lol:

Πάντως ότι και να ισχύει, δεν περίμενα να βρω το δάσκαλο μου στο πρώτο ποστ που σου απηύθυνα :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

:pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ Νοέμ 15, 2015 7:53 pm

Τελικά μ αυτά και μ αυτά καταφέραμε να "αναστήσουμε" ένα ξεχασμένο τόπικ επί σχεδόν επτάμισι χρόνια και που είχε όλα κι όλα 24 ποστς, μαθαίνοντας πολλές απόψεις και εμπλουτίζοντας τις εγκυκλοπαιδικές μας γνώσεις 8-) ...Κακό δεν το λες αυτό αρκεί να μην τα καταφέρουμε να τσακωθούμε κιόλας (μας έχω εύκολα ικανούς :oops: ;) :) :D :P :lol: ) 8-) ...Ρε τι σου κάνει η ρημάδα η διακοπή :) :D :P :lol: ...Π.Α.Ο.Κ. όμως είμαστε όλοι...αφού... :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

:pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ Νοέμ 15, 2015 7:58 pm

:pano: :opaokara: :nairepaok:
Υποκλίνομαι Οthin
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf

Δημοσίευσηαπό nickzark » Δευτ Νοέμ 16, 2015 1:00 am

:lol: :lol: :lol: :lol: Π.Α.Ο.Κ. εισαι :opaokara: :nairepaok: :pano:
Άβαταρ μέλους
nickzark

Δημοσίευσηαπό DarkBishop » Δευτ Νοέμ 16, 2015 2:03 am

Ναι και αν γράψουμε Άρης με κεφαλαίο είμααστε σκουλήκια και αν γράψουμε παοκ με μικρά είμαστε αλλόθρησκοι. Γυμνασιόπαιδα μπορεί να ανοίγανε πιο σοβαρό τόπικ.
Great power involves great responsibility.
Άβαταρ μέλους
DarkBishop

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Δευτ Νοέμ 16, 2015 10:16 am

Το όλο θέμα είναι τι νοηματικό βάρος δίνεις εσύ σ'αυτό που υποστηρίζεις.. Το να γράψεις "Άρης" δεν είναι έγκλημα, ίσα ίσα είναι 100% σωστό, γιατί είναι κύριο όνομα, αφού την ομάδα την ονόμασαν από τον ολύμπιο θεό του πολέμου..
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ Νοέμ 16, 2015 11:13 am

DarkBishop έγραψε:Ναι και αν γράψουμε Άρης με κεφαλαίο είμααστε σκουλήκια και αν γράψουμε παοκ με μικρά είμαστε αλλόθρησκοι. Γυμνασιόπαιδα μπορεί να ανοίγανε πιο σοβαρό τόπικ.

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους... :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Η σοβαρότητα δεν μετριέται με την ηλικία, αν δεν το ΄ξερες DarkBishop...Δεν είδα πουθενά γραμμένα αυτά που αναφέρεις στο ποστ σου άρα τα έβγαλες απ το κεφάλι σου...Τα γραφόμενα σ αυτό το τόπικ μέχρι την ώρα που έγραψες εσύ τα δικά σου ήταν αρκετά σοβαρά και επιμορφωτικά για όλους...

Τώρα αν εσύ παρεξηγήθηκες που γράψαμε για τον ρούλη, την ντροπή της πόλης μας ή για τους άλλους κιτρινόμαυρους, την ξεφτίλα της Πόλης και δεν μας θεωρείς σοβαρούς γι αυτό το λόγο, ίσως θά 'πρεπε όχι μόνο να μην ποστάρεις στο τόπικ αλλά να μην το διαβάζεις καν...

Αν ξέρεις όμως τι πρεσβεύει ο Π.Α.Ο.Κ. μας απλά μη μας ανεβάζεις την πίεση και μας χαλάς την υγεία πρωινιάτικα :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard: :yellowcard:

Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ Νοέμ 16, 2015 11:19 am

Ο Άρης όπως και οι περισσότερες ομάδες γράφονται με μικρά (Ολυμπιακός Παναθηναϊκός, Ηρακλής κλπ). Όταν όμως η ονομασία μιας ομάδας είναι αρχικά λέξεων (ΠΑΟΚ, ΠΑΟ, ΟΦΗ, ΑΕΚ κλπ) γράφεται ΠΑΝΤΟΤΕ με κεφαλαία. Αυτό για λόγους γραμματικής της Ελληνικής γλώσσας και όχι αγάπης για την ομάδα. Η γραφή με μικρά γράμματα αυτών των ονομάτων αποτελεί συνειδητή υποβάθμιση της συγκεκριμένης ομάδας.
Τελευταία επεξεργασία από ΑποστόληςΑ και Δευτ Νοέμ 16, 2015 11:51 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ Νοέμ 16, 2015 11:48 am

RoMaN έγραψε:Το όλο θέμα είναι τι νοηματικό βάρος δίνεις εσύ σ'αυτό που υποστηρίζεις.. Το να γράψεις "Άρης" δεν είναι έγκλημα, ίσα ίσα είναι 100% σωστό, γιατί είναι κύριο όνομα, αφού την ομάδα την ονόμασαν από τον ολύμπιο θεό του πολέμου..

Είδε κανένας πουθενά στο τόπικ να ρωτάει πως γράφεται το όνομα κανενός συμπολίτη μας και ντροπής της πόλης μας; RoMaN σε παρακαλώ πολύ μην πέφτεις στην παγίδα και...βγαίνεις off topic...Δεν θα "διαφημίζουμε" και ανύπαρκτους μέσα απ το PAOKmania αναφέροντας έστω το όνομα τους δίπλα στο δικό μας...Εντελώς φιλικά δηλαδή...Μόνο Π.Α.Ο.Κ. ρεεεεεέ!!!!!!!!!!!

:pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :pano: :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Δευτ Νοέμ 16, 2015 11:59 am

Διάλεξα αυτό το θέμα ως το καταλληλότερο για να συστηθώ και να πώ την πρώτη μου καλημέρα σε όλα τα παιδιά... Σας διαβάζω πάνω απο χρόνο και από εδω και πέρα θα μοιράζομαι τις σκέψεις μου και εγώ από την ασπρόμαυρη Αθήνα... Καλή συνέχεια στην Π.Α.Ο.ΚΑΡΑ ΜΑΣ κια η φετινή χρονιά να μας δώσεις τις βάσεις για κάτι όμορφο.

Υ.Γ Μπορεί τα αποτελέσματα να μην είναι καλά για το μέγεθος μας αλλά η ανυπομονησία μου να δώ την ομάδα μας φέτος είναι τεράστια...
savvastheod

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ Νοέμ 16, 2015 12:09 pm

Καλώς μας ήρθες αδερφέ.. :pano:
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ Νοέμ 16, 2015 12:17 pm

savvastheod έγραψε:Διάλεξα αυτό το θέμα ως το καταλληλότερο για να συστηθώ και να πώ την πρώτη μου καλημέρα σε όλα τα παιδιά... Σας διαβάζω πάνω απο χρόνο και από εδω και πέρα θα μοιράζομαι τις σκέψεις μου και εγώ από την ασπρόμαυρη Αθήνα... Καλή συνέχεια στην Π.Α.Ο.ΚΑΡΑ ΜΑΣ κια η φετινή χρονιά να μας δώσεις τις βάσεις για κάτι όμορφο.

Υ.Γ Μπορεί τα αποτελέσματα να μην είναι καλά για το μέγεθος μας αλλά η ανυπομονησία μου να δώ την ομάδα μας φέτος είναι τεράστια...

Αν και πολύ νέος (μόνο στο φόρουμ δυστυχώς :mrgreen: ) να σε καλωσορίσω και γω στην "οικογένεια" savvastheod...

Μου άρεσε πολύ το "Π.Α.Ο.ΚΑΡΑ" σου και συμφωνώ α-πό-λυ-τα με το Υ.Γ. σου!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τρί Νοέμ 17, 2015 2:42 am

Καλώς όρισες Σάββα!
Κράτα τη σημαία ψηλά εκεί κάτω...
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Τρί Νοέμ 17, 2015 4:06 am

Odi έγραψε:Καλώς μας ήρθες αδερφέ.. :pano:

Ευχαριστω πολύ
savvastheod

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Τρί Νοέμ 17, 2015 4:08 am

RoMaN έγραψε:Καλώς όρισες Σάββα!
Κράτα τη σημαία ψηλά εκεί κάτω...

Να σαι καλά....Είμαστε αρκετοί ζούμε αναμεσά τους
savvastheod

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler