Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για το forum...

Re: Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί Οκτ 23, 2018 12:13 pm

Αρκετα με τη καταπιεση εδω μεσα. Του χετε δημιουργησει ψυχολογικα του παιδιου.

:ugeek:

FACTS

Σύμφωνα με μία πανευρωπαϊκή έρευνα του Χαμόγελου του Παιδιού σε 16.227 μαθητές Γυμνασίου και Λυκείου, η Ελλάδα βρίσκεται στην 4η θέση ανάμεσα σε 41 κράτη, με το ένα στα τρία Ελληνόπουλα να έχει πέσει θύμα bullying.

......................................................................................................................................

Τα θύματα του bullying είναι σε ποσοστό 54,2% παιδιά μη ικανά να αντιδράσουν και σε ποσοστό 40,91% ευαίσθητα παιδιά.

:roll:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ Οκτ 25, 2018 11:13 am

sourmenetes έγραψε:Δεν ειναι θεμα υπερευαισθησιας.ειναι θεμα παρεξηγησης.μπορουσε να παρερμηνευθει το ποστ και προστατεψα την κουβεντα.

Για την κατά το δοκούν προστασία της κουβέντας, με επιλεκτικό ΣΒΟΥ, γράφτηκαν αρκετά επιπλέον posts, τα οποία θα είχαν αποφευχθεί, αν απλά γραφόταν ένα, για να ζητηθούν εξηγήσεις και ακόμα ένα, για να δοθούν τέτοιες...

Για το "επιλεκτικό ΣΒΟΥ", το οποίο ισχυρίζομαι, απλά δανείζομαι ένα άλλο post συμφορουμίτη μας, της περασμένης Κυριακής, στο topic "Σχόλια για την κεντρική σελίδα", προς τους υπεύθυνους, που όμως μένει ακόμα αναπάντητο...
SRV έγραψε:Παιδιά σχόλια στην κεντρική ρατσιστικού τύπου δεν θα έπρεπε να είναι αποδεκτά στο Paokmania. ΠΑΟΚ είμαστε. Με πείραξε αυτό το και καλά χιούμορ "και από Εβραίους" για τα σκουλήκια.

Υ.Γ. Προσωπικά, το ΣΒΟΥ, δίχως να ζητηθούν και να δοθούν εξηγήσεις, το θεωρώ ως απαράδεκτη ενέργεια...
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ Οκτ 25, 2018 11:39 am

Γιατι ετσι εκρινα γκοραν.δεν ξερω ποια ειναι τ αλλα ποστ που λες και δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει να εξηγω στον καθενα γιατι κανω κατι,για το οποιο ειμαι αρμοδιος.

Εσενα ηθελα να προστατεψω γιατι με τον τροπο που το εγραψες ηταν πολυ πιθανο να παρεξηγηθει η κουβεντα σου.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ Οκτ 25, 2018 11:45 am

Αρμόδιος είσαι και επιλογή σου ήταν sourme, αλλά αυτά δεν σημαίνουν ότι η άποψη μου γι αυτήν αλλάζει...
Δεν ζητάω εξηγήσεις, πάνω σ αυτές που έδωσες, απλά τις κρίνω μη κατάλληλες, φέρνοντας και παράδειγμα...

Υ.Γ. Τον εαυτό μου ξέρω πολύ καλά να τον προστατεύω, σε περίπτωση που δεν το ξέρεις, ειδικότερα όταν όμως δεν έχω κάνει κάτι μεμπτό, δεν νομίζω ότι χρειάζομαι κανενός την προστασία...Αυτά από μένα και τέλος εδώ...

Υ.Γ. 2...Τα άλλα posts είναι του dimg4, του ΜΑΝΙ, τα δικά σου και τα δικά μου, μέχρι και αυτό εδώ...
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Παρ Οκτ 26, 2018 4:39 pm

Να αναφέρω και γω ένα πιο ουσιαστικό "πρόβλημα";

Το paokmania είναι πλέον ένα από τα ελάχιστα site που κάνω login καθημερινά, ίσως και το μόνο, το οποίο δεν έχει SSL certificate και μπαίνουμε με απλή http σύνδεση αντί για https.

Επειδή πολλά μπορούν να συμβούν, προσωπικά παρ' ότι σε πολλές σελίδες χρησιμοποιώ ίδιους ή παρόμοιους κωδικούς, εδώ έχω κάτι τελείως διαφορετικό. Πολλά μέλη όμως μπορεί να μην ξέρουν τους κινδύνους από κάτι τέτοιο.

Είναι κάτι που διορθώνεται με ελάχιστες ώρες δουλειάς και ενα πολύ μικρό κόστος. Θα μπορούσε να γίνει κάτι γι' αυτό;
Paoki94

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ Οκτ 26, 2018 4:58 pm

Δυστυχώς είναι κάτι που μόνο ο Stallion μπορεί να φτιάξει. Το έχω αναφέρει αρκετές φορές αλλά μάλλον δεν έχει υπάρξει χρόνος...

Συμφωνώ ότι είναι σοβαρό θέμα, ελπίζω να διορθωθεί "σύντομα"
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Παρ Νοέμ 09, 2018 3:49 am

Τί έγινε με το τσάτ; Γιατί δεν μπορούμε να μπούμε από την κεντρική;
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ Νοέμ 09, 2018 5:01 am

Ρωτάς ενώ ξέρεις; Δε σας είπε ο Άκης; :roll: Ή "Για δημοσιοποίηση"; :lol:

Τέσπα, το Ράδιο του Paokmania εδώ και καιρό έχει αλλάξει διεύθυνση (caster) οπότε άλλαξε και το λίνκ. Όσο για το παλιό Chat, με τις ανεξέλεγκτες συμπεριφορές που υπάρχουν εκεί μέσα, και για να ΜΗΝ σβηστεί τελείως (ή πέσουν τίποτα μόνιμα μπαν --- υπενθυμίζω, το Chat κάααααποτε, ξεκίνησε σαν συνέχεια του forum· ίδια μέλη, ίδιοι κανόνες) με όσα γράφονται εκεί μέσα, και επειδή η σελίδα δεν θέλει να έχει σχέση με αυτές τις συμπεριφορές, αποκόβεται.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, μη γυρίσει και ρωτήσει κανείς από το Chat σε τι συμπεριφορές αναφέρομαι και κάθομαι να ανεβάζω screenshot, κρίμα είναι. Γιατί θα τα συνοδεύσω με τα ban που επιβάλλονται. Σιχάθηκα να διαβάζω για νυφίτσες και για ρουμανόγυφτους σήμερα, από το ημίχρονο ακόμα...

Αν αυτά δεν είναι ξεφτίλα για οπαδικό forum/chat/site/whatever, οκ... Υπενθυμίζω απλώς:

- Ειρωνικοί χαρακτηρισμοί προς ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ μέλος της οικογένειας του ΠΑΟΚ, μομφές προς στελέχη για παρατυπίες, χαρτάκια κτλ χωρίς πηγή ή δικαιολόγηση, και προφανώς ύβρεις θα τιμωρούνται ΒΑΡΥΤΑΤΑ και ΆΜΕΣΑ.
Άβαταρ μέλους
pgetsos

Δημοσίευσηαπό sotos4m » Παρ Νοέμ 09, 2018 5:52 am

Εσυ ρε άτομο από πότε ξανάγινες μοντ???
sotos4m

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ Νοέμ 09, 2018 6:38 am

Δεν σταμάτησα να είμαι, κατά κύριο λόγο για διαχειριστικό σκοπό μιας και ο Stallion εδώ και κάποια χρόνια δεν έχει χρόνο να ασχολείται με το site από άποψη κώδικα, διαχείριση moderators κτλ, οπότε έπρεπε να υπάρχει κάποιος

Έχω σταματήσει να γράφω ως μελος και να ασχολούμαι ενεργά με το καθημερινό moderating του φόρουμ πέρα από εγκρισεις ποστ κτλ
Άβαταρ μέλους
pgetsos

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ Νοέμ 09, 2018 9:27 am

Κρίμα σας
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ Νοέμ 09, 2018 2:09 pm

Εκδιωγμος του τσατ που πλέον δεν είναι του παοκμανια ..
Κ βουβαμάρα
Με απογοητεύσατε αρκετοί κ δεν ξερω κ ποιοι το αποφάσισαν κ γιατί συγκεκριμένα
Οχι αερολογίες όμως ...

Κρίμα γιατί είχατε πει ότι θα μιλούσατε πχ μαζί μου κπ στιγμή κ ακόμα περιμένω

Νομίζω σουρμε έτσι είχες πει.. μαζί μου το τονίζω ...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Παρ Νοέμ 09, 2018 2:10 pm

Καλύτερα έτσι Μάνι...

Το μόνο μου παράπονο είναι που δεν κοινοποιήθηκε και στα υπόλοιπα μέλη μέσω μίας ανακοίνωσης ή ενός post
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ Νοέμ 09, 2018 2:15 pm

Αυτό δείχνει κ το σεβασμό στα μέλη που μαστε εκεί που κποι έχουμε γνωριστεί κιόλας εκείνο με ενοχλεί περισσότερο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ Νοέμ 09, 2018 2:44 pm

Συγνώμη που βαρεθήκαμε να μας βρίζετε μέσω του chat παιδιά. Έπρεπε να ενημερώσουμε.

Περαία ήσουν και Μοντ. Τι να πω δεν ξέρω.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler