Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για το forum...

Re: Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Παρ Ιουν 01, 2018 6:50 pm

και γω εγραψα πιο κατω σε απαντηση αγαπητε,ασχετα αν δεν προλαβες να το δεις και το δικο μου σβηστηκε
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Παρ Ιουν 01, 2018 6:56 pm

Αναφορά δεν είδα. Ξεκατινιασμα είδα επειδή ένα μέλος έγραψε σοβιετια και όχι σοβιετικη ένωση ξερω γω και το ότι η Ελλάδα δίνει εύκολα υπηκοότητα. 3 σελίδες για αυτό το πράγμα. Τραγικό το λιγότερο. Τα κομματικά σας αλλού. Όχι εδώ. Έχετε κάνει επίθεση τόσα άτομα τον παλαιολογο τόσο καιρό επειδή λέει την άποψη του και έχει έναν τρόπο να τη λέει.Ξεκολληστε!

Οπαδικο φόρουμ είναι εδώ ξαναλεω τα πολιτικα σας αλλού. Δε θα ασχοληθώ άλλο.

Όσο για τις υποδείξεις για το τι να σβήσω η όχι (και πάει προς όλους) αν κάποιος πιστεύει ότι δε κάνω κάτι καλά μπορεί να πάρει τη θέση μου ως μοντ. Δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget.... some kind we never forgive..... havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live

Many places i have been....many sorrows i have seen...

îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator

Δημοσίευσηαπό seaman » Παρ Ιουν 01, 2018 7:00 pm

Κώστα δεν το συνηθίζεις, αλλά please βγάλε κανά παπά για CF μπας και αλλάξουμε ρότα. Δε βλέπω να γίνεται αλλιώς. Θα κοσκινίζουμε το νερό επί μέρες
Άβαταρ μέλους
seaman

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ Ιουν 01, 2018 7:13 pm

Δεν εχω παρακολουθησει τι γραφετε τοσες σελιδες απλα ειπα ετσι να ποσταρω και εγω για να συνεισφερω στην ολη συζητηση :mrgreen:
Εικόνα
"ΚΛΕΙΣΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕΓΑΛΕΙΟ"
https://www.youtube.com/watch?v=pLG5N-4 ... tml5=False
Άβαταρ μέλους
painkiller4

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Παρ Ιουν 01, 2018 7:16 pm

seaman έγραψε:Κώστα δεν το συνηθίζεις, αλλά please βγάλε κανά παπά για CF μπας και αλλάξουμε ρότα. Δε βλέπω να γίνεται αλλιώς. Θα κοσκινίζουμε το νερό επί μέρες

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ Ιουν 01, 2018 7:21 pm

Sn0ufel, μην το γυρίζεις εκεί που σε βολεύει, σε παρακαλώ πάρα πολύ...
Σε ρώτησα ευθέως για το post μου που έσβησες και με απαντάς για τα χθεσινά?
Δηλαδή το post μου που έσβησες πριν λίγη ώρα, έπρεπε να γραφτεί πατώντας πρώτα το κόκκινο κουμπάκι για να βοηθηθείτε? Ξέρεις πόσες τέτοιες αναφορές μου έχουν περάσει στο ντούκου?
Δηλαδή τι σε πείραζε αν απαντούσε ο γιατρός σ αυτά που τον ρώτησα, ώστε να είναι εκεί και να φαίνονται?
Μήπως μπορείς να μου εξηγήσεις?
Μην μου το γυρίσεις όμως στο μπαμπουλίστικο "είπαμε τέλος", ούτε στο "παραιτούμαι, έλα εσύ στην θέση μου"...
Κουβέντα κάνουμε, δεν χρειάζεται να είσαι τόσο εύθικτος, όσο ευθύς και ειλικρινής...

Υ.Γ. Τα κομματικά μακριά από δω, το λέω, το υποστηρίζω και το πράττω πρώτος, αλλά βλέπω άλλους να μην...
Τα πολιτικά όμως δεν γίνεται να ξεχωριστούν από ένα λαϊκό άθλημα, όσο κι αν επιμένετε εσύ ή όποιος άλλος...
Άλλωστε η ύπαρξη συγκεκριμένων topics που έχουν καθαρά πολιτική χροιά, αυτό υποδηλώνει-επιβεβαιώνει...
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Παρ Ιουν 01, 2018 7:24 pm

Η εξήγηση γράφω στις 5.30 τέλος και το συνεχίζεις μία ώρα μετά χωρίς λόγο γράφοντας με σε καλύπτει?
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget.... some kind we never forgive..... havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live

Many places i have been....many sorrows i have seen...

îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ Ιουν 01, 2018 7:28 pm

Δε σας αξιζει...

Λυπαμαι ειλικρινα...

Σκοτωθειτε οσο θελετε...

Εγω σας τα ειπα απο το πρωι,αλλα μαλλον εσεις ξερετε καλυτερα...

Και που στε...
Αν το κλειδωσουμε ολο θα ειμαστε φασιστες...

Δε σας αρεσει ο καλος τροπος.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ Ιουν 01, 2018 7:28 pm

Sn0ufel...Πρώτον δεν συνέχισα καμιά αντιπαράθεση με τον Παλαιολόγο, αλλά επισήμανα κάτι διαφορετικό...

Δεύτερον και ο sourme νωρίτερα είπε τέλος, αλλά μάλλον δέχτηκε την συνέχεια του θέματος, μετά απ αυτό που έγραψα στις 12:53...
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Σάβ Ιουν 30, 2018 6:25 am

1. Κώστα, δεν έχω κανένα προσωπικό πρόβλημα με εσένα ή την σταδιοδρομία που επέλεξες. Σε έχω ευχηθεί κιόλας να πετύχεις στον τομέα αυτόν, ξέρω πόσο δύσκολο είναι αυτό που κάνεις και σε συγχαίρω για το κουράγιο σου. Θέλω να έχεις προσωπική επιτυχία. Για το όποιο μέσο σε πληρώνει (σήμερα Metro, αύριο thessports, μεθαύριο inPAOK, ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ πας), δεν με ενδιαφέρει.

Παρ'όλα αυτά, δεν γίνεται να μην σε πάρει η μπάλα όταν το Paokmania αποφασίζει blacklist σε κάποιο μέσο (μιλάω για την κεντρική μας). Δεν είσαι ο πρώτος που ακολουθά αυτήν την πορεία μετά το Paokmania. Αν αποφασιστεί κάτι αντίστοιχο για τον συγκεκριμένο, θα τηρηθεί εξίσου.

2. Αν έχετε παρατηρήσει, έσβησα κι άλλα link από posts που έγιναν σε άλλα topics (πχ μπασκετικά). Το γαμωσυνάφι των αρδ την περίοδο μεταγραφών κόβει σουλάτσο εδώ μέσα και βγάζει άρθρα αποκλειστικά, ενώ βασίζονται σε δικές σας ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ πηγές, χωρίς να πάρει το Paokmania ούτε ένα credit, ούτε ένα ευχαριστώ, τίποτα. Πέρσι καλά τους ξεφτιλίσατε με τον Konoplyanka, όσοι το κάνατε. Μία στημένη μαλακία γράφτηκε εδώ και μετά την έκαναν πρωτοσέλιδο το επόμενο πρωί. Ξεφτίλες.

Αυτά τα μουνάκια που έχουν ξεφτιλίσει την έννοια του "ρεπορτάζ" δεν θέλω να τα δίνουμε κλικς από εδώ μέσα. Τέλος! Έχουμε πει πολλές φορές και υπάρχει στους κανόνες ότι ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΚΕΤΟ ΛΙΝΚ ΑΠΟ ΑΡΔΟΣΑΪΤ! Αν είναι acpaok.gr, paokfc.gr, paokvolley.gr, paokbc.gr, ας είναι. Ή το paokrevolution που δεν το κρατάνε αρδ. Οποιοδήποτε άλλο site δεν πρέπει να ποστάρεται εδώ μέσα με ΣΚΕΤΟ ΛΙΝΚ. Ακόμα και το paok24 ή το inpaok.
Ισχύει φυσικά και για τα κοινωνικοπολιτικά topics με τα αντίστοιχα ενημερωτικά sites!

Διαγράφω λινκ και βλέπω παράπονα. Δηλαδή αν έκανα μπαν, τι θα κάνατε, θα με στέλνατε φάκελο με άνθρακα στο σπίτι μου;;

4. Μάνι, κανένα προσωπικό πρόβλημα δεν έχω μαζί σου. Μην είσαι εύθικτος. Η παρατήρησή μου έγινε με αφορμή εσένα, αλλά χρησιμοποίησα β' πληθυντικό καθώς και ο Αποστόλης επανειλημμένα ποστάρει σκέτα λινκς από διάφορα sites (και όσα είδα τα έσβησα) αλλά και ο palok στο μπάσκετ μια φορά).
Απολογούμαι μόνο για το ότι δεν θυμόμουν πως ο Sourme είχε πει ότι στο φόρουμ είναι κατά το υμέτερο δοκούν το αν θα ποσταριστεί metrosport εδώ μέσα. Το blacklist από την κεντρική ισχύει 100%, απλώς νόμιζα ότι ίσχυε και για εδώ μέσα. Συγγνώμη γι'αυτό, το ξέχασα.

Αν θέλεις να σε κάνω παρατήρηση επί προσωπικού (για ποστς, όχι για χαρακτήρα!) μπορώ να την κάνω. Αλλά μάλλον τώρα δεν είναι της παρούσης, let the dust settle και θα σε πω αν χρειαστεί ξανά, όταν το κάνεις.
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ Ιουν 30, 2018 10:07 am

Πραγματικα εχετε παθει εμμονη καποιοι με τα μεσα,ανελεητο κυνηγι φαντασματων και δαιμονοποιηση.Θα επρεπε να εχετε καταλαβει πως το σαιτ επηρεαζεται περισσοτερο απο αυτο παρα απο την παραθεση αρθρων καποιων αρθρων.
Κανω βουτιες σε βοθρο με εικονες,φουσκωνω τα βυζια μου με ορμονες.Θελω να γινω σαν αμερικανος,μου αρεσει στα κρυφα και ο Μητροπανος...
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ Ιουν 30, 2018 11:30 am

Ζαντός έγραψε:1. Κώστα, δεν έχω κανένα προσωπικό πρόβλημα με εσένα ή την σταδιοδρομία που επέλεξες. Σε έχω ευχηθεί κιόλας να πετύχεις στον τομέα αυτόν, ξέρω πόσο δύσκολο είναι αυτό που κάνεις και σε συγχαίρω για το κουράγιο σου. Θέλω να έχεις προσωπική επιτυχία. Για το όποιο μέσο σε πληρώνει (σήμερα Metro, αύριο thessports, μεθαύριο inPAOK, ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ πας), δεν με ενδιαφέρει.

Παρ'όλα αυτά, δεν γίνεται να μην σε πάρει η μπάλα όταν το Paokmania αποφασίζει blacklist σε κάποιο μέσο (μιλάω για την κεντρική μας). Δεν είσαι ο πρώτος που ακολουθά αυτήν την πορεία μετά το Paokmania. Αν αποφασιστεί κάτι αντίστοιχο για τον συγκεκριμένο, θα τηρηθεί εξίσου.

2. Αν έχετε παρατηρήσει, έσβησα κι άλλα link από posts που έγιναν σε άλλα topics (πχ μπασκετικά). Το γαμωσυνάφι των αρδ την περίοδο μεταγραφών κόβει σουλάτσο εδώ μέσα και βγάζει άρθρα αποκλειστικά, ενώ βασίζονται σε δικές σας ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ πηγές, χωρίς να πάρει το Paokmania ούτε ένα credit, ούτε ένα ευχαριστώ, τίποτα. Πέρσι καλά τους ξεφτιλίσατε με τον Konoplyanka, όσοι το κάνατε. Μία στημένη μαλακία γράφτηκε εδώ και μετά την έκαναν πρωτοσέλιδο το επόμενο πρωί. Ξεφτίλες.

Αυτά τα μουνάκια που έχουν ξεφτιλίσει την έννοια του "ρεπορτάζ" δεν θέλω να τα δίνουμε κλικς από εδώ μέσα. Τέλος! Έχουμε πει πολλές φορές και υπάρχει στους κανόνες ότι ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΚΕΤΟ ΛΙΝΚ ΑΠΟ ΑΡΔΟΣΑΪΤ! Αν είναι acpaok.gr, paokfc.gr, paokvolley.gr, paokbc.gr, ας είναι. Ή το paokrevolution που δεν το κρατάνε αρδ. Οποιοδήποτε άλλο site δεν πρέπει να ποστάρεται εδώ μέσα με ΣΚΕΤΟ ΛΙΝΚ. Ακόμα και το paok24 ή το inpaok.
Ισχύει φυσικά και για τα κοινωνικοπολιτικά topics με τα αντίστοιχα ενημερωτικά sites!

Διαγράφω λινκ και βλέπω παράπονα. Δηλαδή αν έκανα μπαν, τι θα κάνατε, θα με στέλνατε φάκελο με άνθρακα στο σπίτι μου;;

4. Μάνι, κανένα προσωπικό πρόβλημα δεν έχω μαζί σου. Μην είσαι εύθικτος. Η παρατήρησή μου έγινε με αφορμή εσένα, αλλά χρησιμοποίησα β' πληθυντικό καθώς και ο Αποστόλης επανειλημμένα ποστάρει σκέτα λινκς από διάφορα sites (και όσα είδα τα έσβησα) αλλά και ο palok στο μπάσκετ μια φορά).
Απολογούμαι μόνο για το ότι δεν θυμόμουν πως ο Sourme είχε πει ότι στο φόρουμ είναι κατά το υμέτερο δοκούν το αν θα ποσταριστεί metrosport εδώ μέσα. Το blacklist από την κεντρική ισχύει 100%, απλώς νόμιζα ότι ίσχυε και για εδώ μέσα. Συγγνώμη γι'αυτό, το ξέχασα.

Αν θέλεις να σε κάνω παρατήρηση επί προσωπικού (για ποστς, όχι για χαρακτήρα!) μπορώ να την κάνω. Αλλά μάλλον τώρα δεν είναι της παρούσης, let the dust settle και θα σε πω αν χρειαστεί ξανά, όταν το κάνεις.

Εννοείται θα κανεις αυτος ειναι ο ρόλος σπυ κ δεν ειμαι σημαντικότερος απο κανενα
Απλα μπυ φανηκε βαρυ οτι πιαστηκες ετσι απο μενα ενω καταλαβαίνεις το λογο που το Βάλα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ Ιουν 30, 2018 11:39 am

Edit: Διορθώθηκε και το επεξεργάστηκα, σβήνοντας το σχόλιο μου εντελώς, αφού δεν χρειάζεται πια...

Επίσης δεν καταλαβαίνω την πρεμούρα περί άρθρων του metrosports.gr, τα οποία συνεχίζουν να ανεβαίνουν κάθε μέρα, αφειδώς θα έλεγα μάλιστα, στην κεντρική, δεξιά, στην στήλη "Νέα για τον Π.Α.Ο.Κ."...Τελικά το θέμα της παράθεσης μόνο του link είναι το μόνο που στέκει ως λανθασμένη ενέργεια, αλλά, προσωπικά θεωρώ ότι, θα είχε διορθωθεί, αντί με ΣΒΟΥ, με παράθεση του κειμένου που περιείχε, αφού "περνάνε" έτσι κι αλλιώς άρθρα του...
Edit 2: Λάθος εντύπωση είχα, αφού δεν ανεβαίνουν άρθρα του metrosports.gr στην κεντρική...Ζητώ συγγνώμη...

Πόσο δε μάλλον που αυτό ήταν του Κώστα, τον οποίο όλοι σεβόμαστε, εκτιμούμε και στηρίζουμε σ' αυτό που κάνει!!
Εdit 3...Αυτά όλα συνεχίζουν να ισχύουν, όπως ισχύει και το υστερόγραφο μου...

Υ.Γ. Πολλές φορές είναι τέτοιος ο τρόπος που λέει-γράφει κάποιος κάτι, που όποιος το ακούει-διαβάζει, ούτε καν προσέχει την σημασία, το ζουμί δηλαδή, αυτού που λέγεται-γράφεται...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ Ιουν 30, 2018 2:03 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Σάβ Ιουν 30, 2018 1:37 pm

Goran, όσον αφορά την 1η πρόταση του ποστ σου, ακολούθησα την συμβουλή σου.

Ρώτησα τον teacher (καθώς τον τελευταίο καιρό λόγω εξεταστικής απείχα από κεντρική) και με λέει ότι άπαντες είναι ενημερωμένοι και δεν έχει ανέβει άρθρο του Metropolis στην στήλη των ΜΜΕ.
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ Ιουν 30, 2018 1:48 pm

Ωραίος Ζαντέ, να σαι καλά...
Όσον αφορά τα άρθρα του metrosports.gr, είχα τέτοια εντύπωση, έντονα μάλιστα, γι αυτό και το ανέφερα...
Αν κάνω λάθος (αφού το διαβεβαιώνει ο teacher, έτσι είναι το πιθανότερο) ζητάω συγγνώμη για την ανακρίβεια...
Άβαταρ μέλους
goran 64

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler