Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για το forum...

Re: Προβλήματα και λύσεις για το φόρουμ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί Φεβ 13, 2018 4:01 pm

Δεν μας ενδιαφέρουν οι πολιτικές και κοινωνικές σου απόψεις.
Για τον ΠΑΟΚ έχεις να πεις τίποτα;
Δεν ελπίζω τίποτα,δεν φοβάμαι τίποτα,
ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ...

ΕΞΑΛΕΙΨΤΕ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ
Άβαταρ μέλους
Rizla

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τρί Φεβ 13, 2018 4:50 pm

kos έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Φτάνει με τα off-topic.

Καταλαβαίνετε τώρα γιατί το Κοινωνία Ώρα Μηδέν και το Μακεδονία Μία Και Ελληνική είναι κλειδωμένα;;

οχι δεν το καταλαβαινω.
δηλαδη μπορουμε εδω μεσα να μιλαμε για αυτοκινητα, για γκομενες κτλ κτλ αλλα για σοβαρα θεματα υπαρχει περιορισμος?
εγω που θελω να κανω προταση να ονομαστει το διεθνες αεροδρομιο της θεσσαλονικη σε αεροδρομιο "γιαννης μπουταρης" σε ποιο τοπικ θα το κανω?

Δεν υπάρχει πρόβλημα με τον πολιτισμένο διάλογο. Πρόβλημα υπάρχει όταν το forum πάνε κάποιοι να το κάνουν σαν τα σχόλια στο Facebook.
Κι εγώ ανοιχτά τα θέλω. Αν τα ανοίξουμε τώρα, είναι θέμα χρόνου να έχουμε πάλι βρισιές.
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί Φεβ 13, 2018 5:15 pm

sourmenetes έγραψε:
sic-4 έγραψε:ΠΡΟΣΟΧΗ MODS!

Κατι εχει παιχτει με το τοπικ του προπονητη. Παταω και με βγαζει σε μια σελιδα με γυμναστικες επιδειξεις.. κωλοτουμπες και τετοια. Ας το κοιταξει καποιος παρακαλω. :mrgreen:

Μην το σκιζουμε...
Ηρεμα λιγο με τα τρολ...
Λιγο μετρο παιδια.

???????
Τι εσκισα? Τι λετε ρε παιδια? Της Αγιας Κωλοτουμπας γινεται στο φορουμ και μπηκα να κανω χιουμορ. Μετα πηγα κι εριξα κι εγω μια κωλοτουμπα στο τοπικ του Πελκα ετσι για το καλο.

Ρε συ Dim, πλακα μας κανεις ρε παληκαρε; Εχεις μαμηθει να πετας εξυπναδες κατα παντων οσων σου ξυνιζουν και χαλαστηκες που εκανα κι εγω λιγη πλακα;

Μια χαρα, μαγκια σου που κωλοτουμπιαζεις με χιουμορ οπως το εκανες, αλλα μεγαλυτερη μαγκια θα ηταν αν προσπαθουσες να εισαι πιο συγκρατημενος πριν αρχισεις να βαλλεις κατα παντων, ωστε να απαιτουνται λιγοτερες κωλοτουμπες. Οπως και να 'χει ομως, το ποστ μου δεν ειχε καν αυτο το νοημα. Ηταν απλα ΠΛΑΚΙΤΣΑ στο γενικοτερο ευθυμο κλιμα που υπηρχε. Και το οτι εσυ που εχεις εξαπολυσει απειρες "πλακιτσες" εδω μεσα, με καθολου ευθυμο μαλιστα περιεχομενο, ενοχληθηκες απο το παραπανω ποστ μου, ας μην συνεχισω να το σχολιζω.
DEE BEEE DAEEE
Άβαταρ μέλους
sic-4

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί Φεβ 13, 2018 5:20 pm

Sick Bastard έγραψε:Είναι απίστευτο που κάποιοι έβλεπαν τους Ντιούκς κι αντί να γουστάρουν την ξαδέρφη Νταίζη ή τέλος πάντων τα παλουκάρια τους Ντιούκς, γουστάραν τον Boss Hogg και τον σεριφη Rosco P. Coltrane.

sourme, αυτο υποθετω δεν ενοχλει ε; ολα καλα;

Ο τυπος ειρωνευεται ασυστολα οτιδηποτε δεν συμβαδιζει με τις αποψεις του. Ο λογος που δεν του εχει γινει ποτε ουτε παρατηρηση ποιος ειναι; Οτι τα λεει ...εντεχνα;
DEE BEEE DAEEE
Άβαταρ μέλους
sic-4

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί Φεβ 13, 2018 5:26 pm

kos έγραψε:

Καταλαβαίνετε τώρα γιατί το Κοινωνία Ώρα Μηδέν και το Μακεδονία Μία Και Ελληνική είναι κλειδωμένα;;

οχι δεν το καταλαβαινω.
δηλαδη μπορουμε εδω μεσα να μιλαμε για αυτοκινητα, για γκομενες κτλ κτλ αλλα για σοβαρα θεματα υπαρχει περιορισμος?
εγω που θελω να κανω προταση να ονομαστει το διεθνες αεροδρομιο της θεσσαλονικη σε αεροδρομιο "γιαννης μπουταρης" σε ποιο τοπικ θα το κανω?

τα πατριωτάκια με τη δύναμη της τζίφρας είναι ικανοί να το πούνε και ¨Παναγιώτης Φασούλας¨..

Τώρα σοβαρά, έχουμε ΠΘ που αναφέρεται σε >1 εκατομμύριο κόσμο ως ¨ετερόκλητο όχλο¨, ο ΥΠΕΞ συνεχίζει να διαπραγματεύεται (φτουκακα), το τουρκικό Ναυτικό(!!!!!) εμβολίζει σκάφος του λιμενικού μας κι εδώ φοβόμαστε τα παιδιά των λουλουδιών και τους μανουτσάο μην παρεξηγηθούν και δουν παντού χρυσοδάκτυλο..

Τεσπα απόφαση των mods
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί Φεβ 13, 2018 5:31 pm

Κατι εχει παιχτει με το τοπικ του προπονητη. Παταω και με βγαζει σε μια σελιδα με γυμναστικες επιδειξεις.. κωλοτουμπες και τετοια. Ας το κοιταξει καποιος παρακαλω. :mrgreen:

πό Dimg4 » Τρί Φεβ 13, 2018 4:09 am

ελεος, μετα αναρωτιεστε γιατι ξεκινανε οι μαλακιες. Απλα αφηστε το στην ηρεμια που υπαρχει και απο μας που δεν τον πιστευαμε και απλα παραδεχομαστε την βελτιωση. Θελετε και ευσημα?

από eorptol1 » Τρί Φεβ 13, 2018 6:38 am

Εύσημα θέλει ο προπονητής οχι εμείς απλά γιατί το αξίζει.....

Η πουτανα θελει να κρυφτει κι χαρα δεν την αφηνει

Λαικη παροιμια

:mrgreen:
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί Φεβ 13, 2018 5:35 pm

παππα, η λαϊκη σοφια στον παραπανω διαλογο θα εστιαζε πρωτα στο...

"οποιος εχει τη μυγα να τη φερει πισω"

μια και χρονικα προηγηθηκε
DEE BEEE DAEEE
Άβαταρ μέλους
sic-4

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί Φεβ 13, 2018 5:35 pm

Να πω μια γνώμη??
Ανοίγετε το "" Κοινωνία ώρα μηδέν"", βάζετε στις ρυθμίσεις του site να ΜΗΝ εμφανίζετε ΠΟΤΕ στα τελευταία ποστ της κεντρικής και συνεννοείστε όλοι οι mods να μην μπαίνετε ποτέ στο συγκεκριμένο τοπικ. Αφήστε το ανοιχτό εκεί στην γωνία, στο πουθενά, να μπαίνει όποιος θέλει και να γράφει ΌΤΙ θέλει. Έτσι θα ήταν το σωστότερο, το δημοκρατικότερο και φυσικά δεν θα χάλαγε την αισθητική του site μιας και δεν θα φαινόταν ποτέ στην κεντρική.
Αφήστε τον κόσμο να ξεσπάει, να ξεχαρμανιάζει, να συζητά τα κοινωνικο-πολιτικά δρώμα!
ΠΑΟΚ είσαι και είσαι ένα κοινωνικό όν σε με κοινωνία και δεν βρίσκω ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο να είναι κλειστό ένα τέτοιο τόπικ.
Βάλτε και μια σήμανση προς κάθε μέλος, πως ο καθένας θα μπαίνει με ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΝΗ και χωρίς να παραπονιέται μετά ότι προσβλήθηκε! Αν τον χαλάει, να μην ξαναμπεί, μεγάλα παιδιά είμαστε.
Γνώμη μου φυσικά. :mrgreen:
Τελευταία επεξεργασία από hasio_john και Τρί Φεβ 13, 2018 5:41 pm, έχει επεξεργασθεί 4 φορά/ες συνολικά
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί Φεβ 13, 2018 5:36 pm

Σιμπαααααα τζιφακιαααααα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τρί Φεβ 13, 2018 5:42 pm

Πότε θα σταματήσετε τις εκατέρωθεν μπηχτές;; Γιατί τόση μανία να την πείτε ο ένας στον άλλον;;;;
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί Φεβ 13, 2018 5:45 pm

εγω αυτο ποσταρα και ακουστηκαν τρολ, σεριφηδες, πουτανες τα παντα ολα...
βγαλε συμπερασμα.
DEE BEEE DAEEE
Άβαταρ μέλους
sic-4

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί Φεβ 13, 2018 5:54 pm

KΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ :mrgreen:
Δεν ελπίζω τίποτα,δεν φοβάμαι τίποτα,
ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ...

ΕΞΑΛΕΙΨΤΕ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ
Άβαταρ μέλους
Rizla

Δημοσίευσηαπό Othin » Τρί Φεβ 13, 2018 6:29 pm

kos έγραψε:

οχι δεν το καταλαβαινω.

Είναι άκρως υποτιμητικό για όλους μας να αποκλείσουμε κάποιο θέμα και μάλιστα τέτοιας σημασίας, επειδή αποφασίσαμε (?) ότι δεν είμαστε ικανοί να συζητάμε πολιτικά και κοινωνικά θέματα. Είναι τόσο πολύπλοκα ή τόσο δυσνόητα για μας? Είμαστε δηλαδή τελικά τόσο ανεπαρκείς ή τόσο ούγκανοι όσο θέλουν οι ποκίτες ινστρούχτορες να μας πείσουν? Είμαστε σαν τους γάβρους του «no politica», αλλά Heil mein (Fuehrer) Buergermeister Marinakis? Και άρα για τί θέματα είμαστε ικανοί να συζητάμε? Για ήσσονος σημασίας, για μ@λ@κίες ή όπως αλλιώς θέλει κανείς να το πεί? Ο ΠΑΟΚ είναι ένα από αυτά?

Μήπως μπαίνουμε εδώ αποκλειστικά για χαβαλέ? Το site είναι χαβαλετζήδικο και δεν ασχολείται σοβαρά με τίποτα?
Κατά τη γνώμη μου (που δεν είναι μόνον δική μου, αλλά δεν χρειάζεται νομίζω να το αναπτύξω) όλα είναι πολιτική. Δικαίωμά μου να το ενστερνίζομαι ή μήπως όχι? Όπως δικαίωμα και του καθενός άλλου να γράφει στο site μόνον για τα καθαρά τεχνικά, οπαδικά ή άλλα θέματα και όχι για κοινωνικά, ακόμα κι αν έχει ισχυρή άποψη ή έντονο ενδιαφέρον γι αυτά. Δεν είναι υποχρεωτικό να συμμετέχει κανείς σε όλα τα θέματα. Και δεν νομίζω ότι αποφεύγονται εντάσεις, αν αποκλειστεί το «κοινωνία ώρα μηδέν». Πρόσφατο παράδειγμα το topic του προπονητή για άλλη μια φορά. Μήπως θα κλειδώσετε μόνιμα και αυτό το topic? Αν κάποιος μπορεί να εκφραστεί κόσμια και νηφάλια σε ένα θέμα που τον ενδιαφέρει, μπορεί σε οποιοδήποτε.

Επαναλαμβάνω, ότι είναι προσβλητικό για όλους να είναι μόνιμα κλειδωμένο το «κοινωνία ώρα μηδέν», το "Μακεδονία μία και ελληνική" και οποιοδήποτε άλλο θεωρείται "σοβαρό" ή "πολιτικό".

ΥΓ. Μήπως θα κλειδώσει σε λίγο και το «Προβλήματα και λύσεις για το forum» έτσι όπως πάει? :mrgreen:
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί Φεβ 13, 2018 6:30 pm

prist64 έγραψε:

πό Dimg4 » Τρί Φεβ 13, 2018 4:09 am

ελεος, μετα αναρωτιεστε γιατι ξεκινανε οι μαλακιες. Απλα αφηστε το στην ηρεμια που υπαρχει και απο μας που δεν τον πιστευαμε και απλα παραδεχομαστε την βελτιωση. Θελετε και ευσημα?

από eorptol1 » Τρί Φεβ 13, 2018 6:38 am

Εύσημα θέλει ο προπονητής οχι εμείς απλά γιατί το αξίζει.....

Η πουτανα θελει να κρυφτει κι χαρα δεν την αφηνει

Λαικη παροιμια

:mrgreen:

Καλα που το τονισες πριστ...
"ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΒΑΝ"
Άβαταρ μέλους
Dimg4

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί Φεβ 13, 2018 6:31 pm

sic-4 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:

Μην το σκιζουμε...
Ηρεμα λιγο με τα τρολ...
Λιγο μετρο παιδια.

???????
Τι εσκισα? Τι λετε ρε παιδια? Της Αγιας Κωλοτουμπας γινεται στο φορουμ και μπηκα να κανω χιουμορ. Μετα πηγα κι εριξα κι εγω μια κωλοτουμπα στο τοπικ του Πελκα ετσι για το καλο.

Ρε συ Dim, πλακα μας κανεις ρε παληκαρε; Εχεις μαμηθει να πετας εξυπναδες κατα παντων οσων σου ξυνιζουν και χαλαστηκες που εκανα κι εγω λιγη πλακα;

Μια χαρα, μαγκια σου που κωλοτουμπιαζεις με χιουμορ οπως το εκανες, αλλα μεγαλυτερη μαγκια θα ηταν αν προσπαθουσες να εισαι πιο συγκρατημενος πριν αρχισεις να βαλλεις κατα παντων, ωστε να απαιτουνται λιγοτερες κωλοτουμπες. Οπως και να 'χει ομως, το ποστ μου δεν ειχε καν αυτο το νοημα. Ηταν απλα ΠΛΑΚΙΤΣΑ στο γενικοτερο ευθυμο κλιμα που υπηρχε. Και το οτι εσυ που εχεις εξαπολυσει απειρες "πλακιτσες" εδω μεσα, με καθολου ευθυμο μαλιστα περιεχομενο, ενοχληθηκες απο το παραπανω ποστ μου, ας μην συνεχισω να το σχολιζω.

σικ το πηρα ως ειρωνια οποτε ανακαλω αν εκανες χαβαλε
"ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΒΑΝ"
Άβαταρ μέλους
Dimg4

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler