Α.Ε. Νέας Κηφισιάς Π.Α.Ο.Κ. 75-79,Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Α.Ε. Νέας Κηφισιάς Π.Α.Ο.Κ. 75-79,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό tad » Πέμ 08 Μάιος 2014, 21:59

Η μαζική μας ήρεμη παρουσία σε όλους τους αγώνες της τετραδας για αυτή την υπέροχη ομαδα θα πετύχει δυο στόχους ...

Ενα διαρκές συνεχόμενο συλλαλητήριο διαμαρτυρίας για τα γνωστά θέματα εναντίον της οικογένειας του ΠΑΟΚ και συγχρόνως τη δήλωση ενός τεράστιου μπράβο σε αυτή την ομαδα ανθρώπων του ΠΑΟΚ για την τεράστια επιτυχία τους ...

Τα λουλούδια της ΠΑΕ θα έπρεπε κανονικά να πάρουν δώρεα μάθημα απο την αποτελεσματικότητα και διαρκής προσπάθεια για την μπασκετική ομαδα απο τους συναδέλφους τους ...

Η πλάκα ειναι οτι οι μισθοί των 3-4 ποδοσφαιρικών παραγόντων υπερβαίνει το συνολικό μπατζετ της μπασκετικής ομάδας ...

Γελάει ο κόσμος ... Για αυτό λέω ... Επιτέλους μαζικά στο μπάσκετ με βάζελοι και με απόλυτο σεβασμό στο παλατάκι και στον Μπανε και τους λοιπούς ...

Οι γνωστοί άγνωστοι καλό θα ειναι να μην έρθουν γιατι την τελευταία φορά πάλι τεράστια ζημιά έκαναν περίπου 70.000 ευρώ. Σε αυτή την ομαδα ειναι πολύτιμα αυτά τα χρήματα
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Α.Ε. Νέας Κηφισιάς Π.Α.Ο.Κ. 8/5, 20:00, NS3

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 08 Μάιος 2014, 22:33

KalamarGiannis έγραψε:πολύ περήφανους μας έχετε κάνει...
χωρίς λεφτά, χωρίς ψηλό, χωρίς πολλούς ξένους,
αλλά με κόουτς, με ψυχή, με σοβαρότητα και ηρεμία, καλά αποδυτήρια,
μπασκετική διοίκηση...
αποδείξατε ότι anything is possible (KG 2007)


Και χωρίς κόσμο.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Α.Ε. Νέας Κηφισιάς Π.Α.Ο.Κ. 75-79,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό DarkBishop » Παρ 09 Μάιος 2014, 10:21

Τώρα εγώ που σκέφτομαι του χρόνου αντί για διαρκείας της ΠΑΕ να πάρω της ΚΑΕ και να πηγαίνω εκεί κι ας είμαι ψιλοάσχετος από μπάσκετ φταίω; Εδώ μας καταντήσατε
Πραγματικά μπράβο στα παιδιά που δείχνουν την ψυχή τους στο παρκέ.
Great power involves great responsibility.
Άβαταρ μέλους
DarkBishop
 
Δημοσιεύσεις: 323
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 22:13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Α.Ε. Νέας Κηφισιάς Π.Α.Ο.Κ. 75-79,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό tad » Παρ 09 Μάιος 2014, 12:09

Ρε σεις τι φοβερό ενδιαφέρον για αυτή την ομαδάρα που έχει φτιάξει ο Μπάνε ?????

εχθές πήγαμε 4τράδα χαλαρά και δεν κουνιέται φύλλο ... !!!!!!!

ελάτε ρε ... μια χαρά συλλαλητήριο γίνεται και στο παλατάκι ... ελάτε ρε να γουστάρετε ΠΑΟΚ !!!!!!
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Α.Ε. Νέας Κηφισιάς Π.Α.Ο.Κ. 75-79,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 09 Μάιος 2014, 15:21

DarkBishop έγραψε:Τώρα εγώ που σκέφτομαι του χρόνου αντί για διαρκείας της ΠΑΕ να πάρω της ΚΑΕ και να πηγαίνω εκεί κι ας είμαι ψιλοάσχετος από μπάσκετ φταίω; Εδώ μας καταντήσατε
Πραγματικά μπράβο στα παιδιά που δείχνουν την ψυχή τους στο παρκέ.


Εγω τ αποφάσισα.Μπάνε δαγκωτό.



tad έγραψε:ελάτε ρε ... μια χαρά συλλαλητήριο γίνεται και στο παλατάκι ... ελάτε ρε να γουστάρετε ΠΑΟΚ !!!!!!


++++++++++++++++++++++++++++++
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Α.Ε. Νέας Κηφισιάς Π.Α.Ο.Κ. 75-79,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Ale » Παρ 09 Μάιος 2014, 15:33

Χαλαρά ημιτελικό και με δεύτερη συνεχόμενη χρονιά κερδοφόρα καε. Λιγοστεύουν επικίνδυνα οι δικαιολογίες για όσους του χρόνου δεν πάρουν διαρκείας. Και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΩΩΩ ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ!!!
ΩΩΩ ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ!!!
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Α.Ε. Νέας Κηφισιάς Π.Α.Ο.Κ. 75-79,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό stilikos » Παρ 09 Μάιος 2014, 16:52

Μπράβο στην ομάδα για την είσοδο στην 4άδα...

Επιτυχημένη χρονιά και φέτος όπως και να κλείσει από εδώ και πέρα!!!

Εμείς θα είμαστε εκεί και στα υπόλοιπα παιχνίδια και του χρόνου.. Στηρίξτε ανθρώπους που πονάνε την ομάδα!

:nairepaok: :nairepaok:
stilikos
 
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Τετ 30 Σεπ 2009, 15:49

Re: Α.Ε. Νέας Κηφισιάς Π.Α.Ο.Κ. 75-79,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό shark4 » Παρ 09 Μάιος 2014, 20:15

Μπραβο στους παικτες , στον προπονητη και στη διοικηση.... Παιζουμε 4αδα και οπως ειπε και ενας φιλος "δεν κουνιεται φυλλο ".....

Αναπολω τις ημερες εκεινες εκεινων των πετρινων χρονων για την ομαδα ποδοσφαιρου αλλα και αργοτερα που αυτη η μπασκετικη ομαδα δημιουργουσε οπαδους και καλυπτε στο μεγαλυτερο βαθμο ολο το παθος και τη τρελα του ΠΑΟΚτση...

Λιγη στηριξη ρε π@υστη μου...Πολλω δε μαλλον οταν επικεφαλης της ομαδας ειναι ενας ανθρωπος που περασε απο παντου... Παικτης , προπονητης , προεδρος ....

Ο τελευταιος μεγαλος Αρχηγος στα τμηματα του ΠΑΟΚ με ολη τη σημασια της λέξεως .... Τουλαχιστον για εμενα...

Υ.Γ. Τουλαχιστον οσοι παρευρεθουν στα επομενα παιχνιδια με το βαζελο ας υποστηριξουν την ομαδα και ας αποτρεψουν τυχον συμπεριφορες που μπορει να δημιουργησουν προβληματα με αποτελεσμα τιμωριες και προστιμα... Κριμα ειναι...

Ουτως ή αλλως μονοι μας θα ειμαστε....Χωρις αντιπαλους ...
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Α.Ε. Νέας Κηφισιάς Π.Α.Ο.Κ. 75-79,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 09 Μάιος 2014, 23:14

DarkBishop έγραψε:Τώρα εγώ που σκέφτομαι του χρόνου αντί για διαρκείας της ΠΑΕ να πάρω της ΚΑΕ και να πηγαίνω εκεί κι ας είμαι ψιλοάσχετος από μπάσκετ φταίω; Εδώ μας καταντήσατε
Πραγματικά μπράβο στα παιδιά που δείχνουν την ψυχή τους στο παρκέ.


Ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι.. Είμαι επίσης άσχετος από basket.. :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες