ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 01/03/2014, 16:00, NS3.

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Σάβ 01 Μαρ 2014, 09:53

Όλοι εκει πάμε να στηρίξουμε την ομαδάρα μας στο μπάσκετ.
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 01/03/2014, 16:00, NS3.

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Σάβ 01 Μαρ 2014, 11:40

,Αντε λιγες ωρες μεινανε για να βρεθουμε στο Παλατακι μας!Βαλτε τα κασκολ σας,παρτε τα παιδια σας,τις παρεες σας κ παμε να δουμε την ομαδα που τιμησε πολλες φορες φετος και στην ευρωπη τον δικεφαλο αετο.
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 01/03/2014, 16:00, NS3.

Δημοσίευσηαπό fossa » Σάβ 01 Μαρ 2014, 19:49

Aρκετά συγκινητική η κίνηση των παικτών να 'ρθουν στη κερκίδα κάνοντας όλο το γύρο του γηπέδου στα κάγκελα, να χαιρετούν το κόσμο και να λένε ''ευχαριστούμε'' ενώ μας κοιτούσαν στα μάτια...
Ο κόσμος δεν ήταν πολύς αλλά σε σχέση με τ΄άλλα ματς ήταν γεμάτο!
2000 για το λαό του ΠΑΟΚ είναι τίποτα και αν εξαιρέσουμε αυτούς που πήραν πάνω από 1 εισιτήριο ο κόσμος δήλωσε ΑΠΩΝ στο κάλεσμα.
Το θέμα είναι να μπορούσε η ΚΑΕ να έχει αυτή τη βάση 2000 ατόμων σε κάθε ματς (όχι τους ίδιους κ τους ίδιους φυσικά)
και τα πάντα θα ήταν πιο εύκολα.
Σαν ΠΑΟΚ δεν μας τιμά ΚΑΘΟΛΟΥ το γεγονός να περιμένουμε να μας ξελασπώνει ένας Σαββίδης.
Πάντως όσοι πήγαμε το χαρήκαμε σήμερα...ας ελπίσουμε σε μια νέα αρχή.
Για την ομάδα τι να πω. Μόνο μπράβο της αξίζει για όλη τη πορεία ελπίζω φέτος να μπούμε τετράδα και στα play-offs.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 01/03/2014, 16:00, NS3.

Δημοσίευσηαπό Odi » Σάβ 01 Μαρ 2014, 20:04

Νίκη σήμερα,έστω και αν κάναμε τα εύκολα δύσκολα.

2.300 εισιτήρια τελικά,αν και θέλω να πιστεύω πως αν δεν έδινε τα χρήματα ο Σαββίδης,θα είχαμε 5.000 κόσμο.

Έστω και 2.500 να είχαμε σε κάθε παιχνίδι,η ομάδα θα ήταν πολύ καλύτερη και σίγουρα πιο δυνατή.

Αγωνιστικά,κάναμε τα εύκολα δύσκολα,αλλά σε καμία περίπτωση δεν έφυγε το παιχνίδι από τον έλεγχο μας.

Οι τραχανάδες του Εσάκε πάλι λάθος την έχουν την βαθμολογία..Πόσο δύσκολο να είναι άραγε να μην κάνουν τέτοια γελοία λάθη κάθε τρεις και λίγο;
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ZamanFou » Σάβ 01 Μαρ 2014, 20:24

Αυτη η ομαδα καθε αγωνιστικη που περναει χασει κερδισει με κανει ολο και πιο περιφανο..

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ :nairepaok:
Τι εισαι για μενα...........κανεις δεν ξερεις
Άβαταρ μέλους
ZamanFou
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 20 Ιαν 2014, 22:15

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Σάβ 01 Μαρ 2014, 20:35

Μπράβο στους παίχτες μας για τις αξιοπρεπείς εμφανίσεις και ΜΠΡΑΒΟ και σε όσους στηρίζουν ακόμα την ομάδα και πάνε στο γήπεδο!!!
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Σάβ 01 Μαρ 2014, 21:07

ZamanFou έγραψε:Αυτη η ομαδα καθε αγωνιστικη που περναει χασει κερδισει με κανει ολο και πιο περιφανο..

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ :nairepaok:

+1926!!!!!
Τί άλλο να πεις;;;
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Σάβ 01 Μαρ 2014, 23:08

Γιατι μονο τοσοι; :cry:
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 01/03/2014, 16:00, NS3.

Δημοσίευσηαπό Banksy » Σάβ 01 Μαρ 2014, 23:09

fossa έγραψε:Aρκετά συγκινητική η κίνηση των παικτών να 'ρθουν στη κερκίδα κάνοντας όλο το γύρο του γηπέδου στα κάγκελα, να χαιρετούν το κόσμο και να λένε ''ευχαριστούμε'' ενώ μας κοιτούσαν στα μάτια...
Άβαταρ μέλους
Banksy
 
Δημοσιεύσεις: 1277
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 20:34

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Σάβ 01 Μαρ 2014, 23:36

pgetsos έγραψε:Γιατι μονο τοσοι; :cry:

Γιατί όταν γεμίζει με κόσμο (οικογένειες, παιδιά, γυναίκες), εμφανίζονται οι (συγκεκριμένοι) γνωστοί άγνωστοι "οπαδοί" μας που αντί για εγκέφαλο έχουν μαλαματίνα με πασπάλισμα κόκας και χαλάνε το ματς με κροτίδες, με μολότοφ, με ξύλο σε συνοπαδούς και κτλ κτλ! ΓΙΑΤΙ να πληρώνει κάποιος (από το περίσσευμα πλέον) και να πηγαίνει να βλέπει τέτοια ματς ??? :( :evil:
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό fossa » Σάβ 01 Μαρ 2014, 23:49

hasio_john έγραψε:
pgetsos έγραψε:Γιατι μονο τοσοι; :cry:

Γιατί όταν γεμίζει με κόσμο (οικογένειες, παιδιά, γυναίκες), εμφανίζονται οι (συγκεκριμένοι) γνωστοί άγνωστοι "οπαδοί" μας που αντί για εγκέφαλο έχουν μαλαματίνα με πασπάλισμα κόκας και χαλάνε το ματς με κροτίδες, με μολότοφ, με ξύλο σε συνοπαδούς και κτλ κτλ! ΓΙΑΤΙ να πληρώνει κάποιος (από το περίσσευμα πλέον) και να πηγαίνει να βλέπει τέτοια ματς ??? :( :evil:


Kαμία σχέση αυτό. Δηλ. κάποιος δεν ήρθε σήμερα επειδή έπεσε η κροτίδα?
Το αντίθετο ακριβώς.Αν δεν παρακαλούσε ο Μπάνε μπας και ακουστεί καθόλου πάλι οι γνωστοί 300 θα ήμασταν.
Εδώ παίζεται η ύπαρξη της ομάδας κάθε μήνα. Και η ομάδα πηγαίνει μια χαρά κιόλας.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 02 Μαρ 2014, 00:10

Ήμουν σαφής αδερφέ ..., δεν μίλησα για μεμονωμένη περίπτωση! Οι κάφροι είναι εκεί χρόνια και "πριονίζουν" σιγά σιγά την προσέλευση του κόσμου στο γήπεδο! Δεν θέλω να επεκταθώ παραπάνω, όποιος κατάλαβε, κατάλαβε!
Για τους άλλους ας είμαι ο κακός , ο περίεργος, ο συκοφάντης, ο αρδ ...., δεν πειράζει! Κρατήστε τους εκεί μέχρι να θρηνήσουμε και κάνα νεκρό στο τέλος!! Όσο η ίδια η διοίκηση και ο ίδιος ο κόσμος του ΠΑΟΚ δεν αποβάλει από την οικογένεια του το "εξόγκωμα" αυτό, τόσο θα διογκώνεται !!
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό fossa » Κυρ 02 Μαρ 2014, 00:25

Τι σαφής φίλε?
Για συγκεκριμένα μιλάμε. Ρωτάω πάλι. Ο κόσμος δεν στηρίζει το μπάσκετ επειδή υπάρχουν τέτοια περιστατικά?
Όχι, βέβαια. Κρυβόμαστε πίσω απ' το δάκτυλο μας? Δεν υπάρχει αγνή αγάπη για το σύλλογο.
Σε μια πόλη 1 εκατομμυρίου και βάλε δεν υπάρχουν 3000 ΠΑΟΚτσήδες που να μπορούν να πάνε στο μπάσκετ σε όλα τα ματς (εννοώ να εναλλάσονται βέβαια).
Καλό να αποβάλλει τέτοια ανόητους η ΚΑΕ,ΠΑΕ ΠΑΟΚ [url]χωρίς[/url] όμως την εμπλοκή της αστυνομίας. Πώς, δεν ξέρω ας βρουν τρόπο.
Αλλά δεν είναι αυτός ο λόγος που δεν πάει γήπεδο κάποιος.
Και μην ακούσω βλακείες τύπου ''έχω δει Λέβινγκστον''. ΟΚ, τι να κάνουμε τα παιδιά σήμερα και πέρσι έχουν τον ΠΑΟΚ όσο πιο ψηλά μπορούνε εμείς σαν λαός δεν έχουμε δικαιολογίες.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Pablito » Κυρ 02 Μαρ 2014, 02:30

Μετα και το σημερινο με τον κοσμο στο παλατακι..εχω να δηλωσω με καθε ευθυνη οτι ειμαστε ο πιο πανηγυρτζης λαος..Βγηκε ο ΜΠΑΝΕ γαμω το κερατο μου Ο ΜΠΑΝΕ και ζητιανευε 5000 εισιτηρια για να μπορεσει η ομαδα να τα βγαλει περα..Δεν βγηκε κανενας τυχαρπαστος ο ΜΠΑΝΕ ειναι που εκλαιγε πανω στο παρκε μετα τον τελικο στη Ναντ που σηκωσε το 91 στη Γενευη και μετα παλι με τη Στεφανελ..Ο αρχηγος της ομαδας που μας εδωσε τοσες χαρες και τιτλους που το ποδοσφαιρο δεν υπαρχει περιπτωση να τους φερει ποτε..Που βαρουσε ενεσεις για να παιζει στα ματς και τοσα αλλα..και σημερα ειχε παλι μαξιμουμ 2000 κοσμο..ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ..

Υ.Γ Χιλια μπραβο στους παιχτες για την πορεια τους μεχρι τωρα..
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: ΠΑΟΚ - Trikala BC 82-77,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Κυρ 02 Μαρ 2014, 10:12

Pablito έγραψε:Μετα και το σημερινο με τον κοσμο στο παλατακι..εχω να δηλωσω με καθε ευθυνη οτι ειμαστε ο πιο πανηγυρτζης λαος..Βγηκε ο ΜΠΑΝΕ γαμω το κερατο μου Ο ΜΠΑΝΕ και ζητιανευε 5000 εισιτηρια για να μπορεσει η ομαδα να τα βγαλει περα..Δεν βγηκε κανενας τυχαρπαστος ο ΜΠΑΝΕ ειναι που εκλαιγε πανω στο παρκε μετα τον τελικο στη Ναντ που σηκωσε το 91 στη Γενευη και μετα παλι με τη Στεφανελ..Ο αρχηγος της ομαδας που μας εδωσε τοσες χαρες και τιτλους που το ποδοσφαιρο δεν υπαρχει περιπτωση να τους φερει ποτε..Που βαρουσε ενεσεις για να παιζει στα ματς και τοσα αλλα..και σημερα ειχε παλι μαξιμουμ 2000 κοσμο..ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ..

Υ.Γ Χιλια μπραβο στους παιχτες για την πορεια τους μεχρι τωρα..


Ετσι ειναι φιλε δυστυχως.Ειμαστε για τα πανηγυρια...
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες