World Cup 2010

Συζήτηση - Απόψεις - Σχόλια που αφορούν την Εθνική μας ομάδα ποδοσφαίρου...

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό teo1803 » Τετ 07 Ιούλ 2010, 22:41

Πω πω πω κατι κομπλεξικα σχολια που βλεπω.. πονεσε μαλον.. πολυ μαρεσε η σφαλιαρα στους γερμαναραδες. Ο σβερκος στο πατωμα εφτασε υπεροπτες. Το να αμυνεσαι σε ολο το ματς ειναι αντιποδοσφαιρο και οχι να προσπαθεις να κανεις παιχνιδι γατακια ξανθα. Λος μπουλος τωρα στα σπιτια σας. FORCA ESPANIA
Messi = Dios
Άβαταρ μέλους
teo1803
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Κυρ 18 Μάιος 2008, 14:42
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Τετ 07 Ιούλ 2010, 22:43

ρε καλώς τα γατιά! Νο 2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΡΕ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΞΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΣΕΣ ΣΑΣ,
ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ?
ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΟ
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό DC » Τετ 07 Ιούλ 2010, 22:57

ΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘουμπιθθθθθθθαρέτα
ΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘολοθθθθθθθθάμπαλ
ΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘαθθθθθθθθγαμηθαν


Αληθεύει ότι τα πάντσερ είδαν το χρώμα της μπάλας μετά την λήξη;
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό PAOKfanAthens » Τετ 07 Ιούλ 2010, 23:00

Χαίρε Μέγα Χταπόδι!!! :lol: :lol: :lol:
Στην Ελλάδα υπάρχουν 2 είδη οπαδών,οι ΠΑΟΚτσήδες και οι κρυφοΠΑΟΚτσήδες...
Άβαταρ μέλους
PAOKfanAthens
 
Δημοσιεύσεις: 1537
Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 22:57
Τοποθεσία: Athens

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Τετ 07 Ιούλ 2010, 23:02

αυτό το κωλοχτάποδο, ξυδάτο θα είναι μούρλια! :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τετ 07 Ιούλ 2010, 23:08

Η Ισπανια δικαια ειναι στον τελικο...
Εχει την καλυτερη ομαδα αυτη την στιγμη και θα το κατακτησει...
Την Ολλανδια την πιστεψα χθες ,με πληρωσε ,..το ιδιο σημερα και η Ισπανια...
Θα την ακολουθησω και στον τελικο...
Εχει την καλυτερη ομαδα ,τα καλυτερα χαφ, τον καλυτερο επιθετικο...!!

Vamos Ispana...!!


YΓ. Η Γερμανια πηρε την eurovision ας παρει και καμια αλλη ομαδα κανενα τιτλο..!! :mrgreen: :mrgreen:

ΥΓ.2 ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ προβλεψεις super league κανει ή θα πρεπει να ξερει τους διαιτητες πρωτα.?

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό evans4 » Τετ 07 Ιούλ 2010, 23:15

νταξ κ γω γερμανια υποστηριζω εδω κ χρονια αλλα νταξ κλαιν.... ΤΑ 20 ΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΤΡΟΠΑΙΟ ΚΛΑΙΩ ΡΕ Π@ΣΤΗ ΜΟΥ!!!!!!! :( :( :( :( :(
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
evans4
 
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 13:39
Τοποθεσία: Βασιλικα city

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό Photis » Τετ 07 Ιούλ 2010, 23:25

Η Ισπανία το έγραψα από την αρχή του τουρνουά είναι η καλύτερη ομάδα στον κόσμο με τους καλύτερους παίκτες...Όλα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε...

:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό Caballo Viejo » Τετ 07 Ιούλ 2010, 23:41

Kolokotronis_4 έγραψε:Το Μουντιάλ των μονόφθαλμων

αν είναι δυνατόν μία ομάδα τύπου ισπανίας να παίζει τελικό μουντιάλ με αυτό το αντι-ποδόσφαιρο! η εθνική του ρεχάγκελ περισσότερο θέαμα προσφερε!

Καταργήστε το Μουντιάλ. δεν προσφέρει τίποτα! Μόνο οι books τρίβουν τα χέρια τους και οι μανατζαραίοι!

έχουμε μπουχτίσει από ποδόσφαιρο, με CL, europa league και τα πρωταθλήματα των χωρών! πονάνε τα μάτια μας με αυτό το αντι-θέαμα. ισπανοί είστε για τον π@υτσο!

Το Μουντιάλ θα καταντίσει όπως η Eurovision, θα σκίζονται κάτι λετονίες και αζερμπαιτζάν!


Τον πούλο πήρανε οι ανεγκέφαλοι βρωμοποδαράδες και τώρα οι θούπερ Ιθπανοί θα παίκθουν με τις κοκκινότριχες χορεύτριες. Τιτανομαχία :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Caballo Viejo
 
Δημοσιεύσεις: 1643
Εγγραφή: Παρ 07 Αύγ 2009, 15:28
Τοποθεσία: Paokoslovakia

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Πέμ 08 Ιούλ 2010, 00:35

Ποιά σφαλιάρα στη Γερμανία ρε? μια φουρνιά έχει η Ιθπανία και πάλι μισό-μηδέν έχει πάρει το ευρωπα'ι'κό και μάλλον το μουντιάλ τώρα.Ούτε ημιτελικό δεν είχε παίξει.Και ήταν και ψιλιασμένοι απ τα προηγούμενα αποτελέσματα των Γερμανών.
Φυσικά και έχουν καλύτερες μονάδες αλλά σε αυτό το τουρνουά δεν μ'αρέσει η Ισπανία, ούτε η Ολλανδία -που εύχομαι να το πάρει-.
Μπράβο στη Γερμανία για το ποδόσφαιρο και τη βελτίωση της.Στο επόμενο ευρωπα'ι'κό από τώρα τους έχω για πρώτο φαβορί.
Για το τελικό βλέπω Ισπανία λόγω της μέτριας άμυνας της Ολλανδίας.
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό stephanos » Πέμ 08 Ιούλ 2010, 01:40

Συγχαρητήρια στην Ισπανία που προσπάθησε να παίξει ποδόσφαιρο. Η Γερμανία μάλλον δεν μπορούσε παραπάνω. Κάποιοι θα σχολιάσουν ότι η ατολμία της να επιτεθεί, της στοίχισε μια θέση στον τελικό. Από την άλλη, αν έπαιρνε περισσότερα ρίσκα, ίσως να έφευγε με βαρύ σκορ στην πλάτη. Κάθε νόμισμα έχει δύο όψεις.
Ο Λεβ κατέβασε την ομάδα όπως και στο ματς με τους Αργεντινούς. Τότε η Γερμανία έβαλε πρώτη (και νωρίς) γκολ, το κράτησε άνετα και στο τέλος έκανε πάρτι. Τότε τους βγήκαν όλα. Τώρα τίποτα. Ο Μίλερ (ο παίχτης πρότυπο ομαδικότητας) απών, ο Ποντόλσκι που έπαιζε επίσης, ο Κλόζε (ο Ινζάγκι της Γερμανίας) ακίνδυνος χωρίς... αναμπουμπούλες στην περιοχή, όλη η άμυνα εκτέθηκε πολλές φορές (καμιά φορά το φιλότιμο δεν φτάνει), ο Σβάινι έκανε όσες λάθος πάσες δεν είχε κάνει... όλη τη χρονιά, ο Λαμ εγκλωβίστηκε πίσω.
Από την άλλη, η Ισπανία έδειξε υπομονή, σχέδιο στην επίθεση και πολύ καλές κινήσεις στις στημένες φάσεις που αποσυντόνιζαν την αντίπαλη άμυνα, πέρα από τα γνωστά τους τεχνικά χαρίσματα. Αν οι επιθετικοί της ήταν λίγο πιο ομαδικοί, θα μπορούσαν να τελειώσουν το ματς με 3-0. Είναι το φαβορί για το κύπελο, ενώ οι Γερμανοί είναι φαβορί για τον μικρό τελικό.

Τελικά ήταν ωραίο το Μουντιάλ. :D
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό free4 » Πέμ 08 Ιούλ 2010, 02:13

Zorro4 έγραψε:ΞΕΣΑΛΩΣΤΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ... :mrgreen:

ΥΓ
ΕΙΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ... ΕΙΤΕ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ Η ΙΣΠΑΝΙΑ... ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΟΥΝ... ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΙ ΑΜΠΑΛΕΣ ΟΛΛΑΝΔΕΖΕΣ?

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Κι όλο κλαίνε τα Γερμανάκια, στου Ζορρό, στου Ζορρό τα ποδαράκια!!!!

Εικόνα

Μάλλον ξεχάσατε τι έγινε το 2008 στο Euro ε?

Εικόνα

Αντε, κερασμένο...

Εικόνα

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

ΥΓ. Ξεχασα να σε πω ότι ξεκίνησα το μουντιάλ υποστηρίζοντας Ισπανία :lol: :lol: :lol:
Αρα, εγώ έχω τις 2 ομάδες μου στον τελικό..
Εσύ περιορίσου στον χαλκό (πρόσεχε μόνο μην πετύχεις τον Σουάρες κα^λωμένο!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: )
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Πέμ 08 Ιούλ 2010, 09:51

QUE VIVA ESPANAAAAA....
μετα την ηττα μας απο την Ελβετια σας το ειχα προτεινει να πονταρετε στην Ισπανια μιας και θα ειχε ανεβει η αποδοση της :).....
Vamos λεμεεεεεεεε
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Πέμ 08 Ιούλ 2010, 09:52

Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: World Cup 2010

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Πέμ 08 Ιούλ 2010, 10:17

FREE, χαλάρωσε αδελφέ μου :lol: Η ΙΣΠΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ.
ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΧΑΛΚΟ. :opaokara:

Πάμε τώρα ...
Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ, η ομάδα με τον χαμηλότερο μέσο όρο ηλικίας (25) ΟΜΑΔΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ...και βάλε ... αποδείχτηκε η δεύτερη καλύτερη ομάδα του Μουντιάλ πίσω από την Ισπανία. Αυτό συνέβη γιατί είναι εμφανές πως τελικά δεν είχε την ίδια ποιότητα στον πάγκο της... (δεν είχε το βάθος πάγκου που είχαν οι Ισπανοί)... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ. Φάνηκε ακόμα και στο παιχνίδι με την Γκάνα που απλά έλειπε ο Κλόζε.
ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.

ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΜΥΛΛΕΡ.
Αποδείχθηκε περίτρανα αυτό αφού έγινε και αλλαγή ο αντικαταστάτης του (Τροχοφσκι). Ο Μύλλερ με την ταχύτητα του την τρίπλα του και την δαιμονιώδη κίνησή του στο χώρο, ... θα είχε βάλει μεγάλο πρόβλημα στους Ισπανούς και θα κρατούσε ακόμα ένα παίκτη πίσω.
ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑΧΥΤΕΡΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ... ΚΑΙ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΑΣΕΙΣ...(πράγμα που δεν είδαμε χθες)

Χθες πάντως δεν ήταν σε καλή μέρα αρκετοί παίκτες της Γερμανίας. ΣΕ ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΣΠΑΝΟΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ ΣΤΟ ΠΡΕΣΑΡΙΣΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΘΕΣΕΩΝ.
ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ... Η ΙΣΠΑΝΙΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ).
Ο ΝΤΕΛΒΟΣΚΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΟΣ... και αυτό φάνηκε στον αγωνιστικό χώρο που είδαμε μια ΙΣΠΑΝΙΑ "ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΉ" σε σχέση με τα προηγούμενα παιχνίδια... (κυρίως αμυντικά).
Μεχρι κάποιο σημείο επίσης καλά διαβασμένος ήταν και ο ΛΕΒ που μπλοκάριζε σχετικά εύκολα κάποιες Ισπανικές επιθέσεις. Δεν τον βοήθησαν στα πλάνα του, οι αποδόσεις κάποιων παικτών του.
ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΩΣ ΑΝ ΑΝΟΙΓΕ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΣΚΟΡ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΚΟΛ.
Τελικά ενώ θα μπορούσε να μπει γκολ σε κάποια από τις ωραίες φάσεις των Ισπανών, μπήκε ένα απο στημένο στο 72' θα έλεγα φτηνό.
ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ.
ΑΥΤΕΣ ΟΙ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΑΝ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΜΕ ΤΡΙΤΗ ΤΗΝ ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ.


Η ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ... ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΤΡΟΠΑΙΟ...
ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΕΙΝΑΙ 100-0 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ.

ΘΕΩΡΩ ΔΕ, ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΜΠΑΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ.
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΚΩΛΟΦΑΡΔΗ "ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ" ΟΜΑΔΑ ... ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ.


ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ..."ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΕΪΡΟ ... ΑΝ Η ΙΣΠΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΣΑΣ ... Η ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΦΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ... :mrgreen:
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εθνική Ομάδα ποδοσφαίρου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες