Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Συζήτηση - Απόψεις - Σχόλια που αφορούν την Εθνική μας ομάδα ποδοσφαίρου...

Τι πιστεύετε οτι θα κάνει η Εθνική στα μπαραζ?

1. Θα προκριθεί.
21
42%
2. Θα αποκλειστεί.
20
40%
3. Δεν ξέρω, είναι 50-50%
9
18%
 
Σύνολο ψήφων : 50

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό free4 » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 01:28

Να σε πω κάτι, αντικειμενικά?
Δε με νοιάζει αν το σβήσεις (το έχω αποθηκευμένο άλλωστε!!), με νοιάζει ότι μερικές φορές, κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται με το όνομα τους!! Κι εγώ αυτό προσπάθησα να κάνω, να δείξω μέσα από περιστατικά και γεγονότα την φαιά ουσία, το γεγονός ότι δεν είναι η Εθνική μας χάλια, αλλά ότι εμείς φοράμε κορώνες και νομίζουμε ότι είμαστε παγκοσμίου κλάσης ομάδα κι ότι το να περνάμε σε τελικά Πανευρωπαικών και Παγκοσμίων Διοργανώσεων είναι απλό. Το παράδειγμα της Γαλλίας και της Ρωσίας απόψε, ίσως γειώσει περισσότερο, ακόμη κι από την επιτυχία της Εθνικής μας, όσους θεωρούν ότι η μικρή Ελλαδίτσα με αυτό το "μέτριο" συγκριτικά με τις υπόλοιπες υπερομάδες και υπερδυνάμεις καταφέρνει να βρίσκεται και πάλι στα φώτα της δημοσιότητας για ευχάριστη είδηση κι όχι για δυσάρεστη..

ΥΓ. 5η φορά οι Ουρανοί στα μπαράζ για μεγάλη διοργάνωση, 5η πόρτα κι ο Σεφτσένκο παρήγορος να έχει κατακτήσει τα πάντα στην Ευρώπη αλλά να μην έχει ούτε ένα μουντιάλ..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 01:42

OTTO(Ασπίδες) φόραγε ο Ρεχάκγελ, και μας έβαλε όλους τα γυαλιά :lol:

"κοντός" ψαλμός αλληλούια..... :twisted:
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2186
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 01:43

οχι ρε φρι...δεν το διάβασα...
απλώς το είδα μεγάλο και τονίζεις στην αρχή πως τώρα τελείωσες την συγγραφή...
και σ λέω για πλάκα...να το σβήσω??? :opaokara: :opaokara: :opaokara:

δεν έχω καμία πρόθεση.... :lol: :lol: :lol:
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό stephanos » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 02:51

Πολύ καλό το ρεπορτάζ free.

Συγχαρητήρια στον γερο-ξεμωραμένο προπονητή μας που "δεν τους κάνει προπόνηση", "παίζει περίεργο σύστημα", "καλεί όποιον γουστάρει" και "έχει κολλήματα". Προφανώς αν δεν είχε τόσα στραβά, θα παίρναμε κάθε φορά μουντιάλ και γιούρο, όπως άλλωστε κάναμε τα προηγούμενα 80 χρόνια, αντί για τις πτωχές δύο προκρίσεις σε Euro και μία σε Παγκόσμιο.

Και τώρα άνευ πλάκας: Συγχαρητήρια στους παίκτες αυτής της ομάδας, γιατί έδειξαν ότι έχουν 100 κιλά @@ ο καθένας. Μεγάλη επιτυχία για το ελληνικό ποδόσφαιρο και όσοι αμφιβάλλετε, γυρίστε το χρόνο πίσω 10 χρόνια και θυμηθείτε.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό Realcon » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 02:54

stephanos
+ 100
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 02:59

και διαβάζοντας το φρι δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω 100%
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό Realcon » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 03:08

“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό shark4 » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 09:38

Φιλε μου free με καλυψες πληρως. Το γελοιον του πραγματος ηταν οι γνωστοι ηλιθιοι δημοσιογραφοι που μια εβδομαδα νωριτερα τον σταυρωσαν και εχθες μονο αγαλμα που δεν του εστησαν.

Υ.Γ. Για Ελλαδα καλα τα πηγαμε . Αν σκεφτεις οτι ολοκληρη Γαλλια εφτασε στην παραταση και προκριθηκε υστερα απο πρωτοφανες διαιτητικο εγκλημα εις βαρος της Ιρλανδιας.
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό gash04 » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 11:02

Ο άνθρωπας Ότος Ρεχακλής μας έφερε ολόκληρον Γιούροπ και εμείς ακόμα εκεί ντεμέκ και δήθεν και ναι μεν αλλά.
Κλασικοί στην κριτική σαν Ελληναράδες που είμαστε.
Κριτική σε όλα κριτική στις ταινίες και θάψιμο αυτών κριτική στην μουσική και θάψιμο αυτών κριτική σε επιστήμονες γιατρούς κα και διώξιμο αυτών κριτική στα αθλήματα κριτική στην πολιτική και πάντα έξω απο τον χορό και στην ασφάλεια.
Ελλάς χώρα για θέατρο.Το λατρεύουμε πως να το κάνουμε?
Κριτική συστηματική που υποβοηθά το σύστημα.
Βλέπεις όταν το σύστημα τρόπου παιχνιδιού της ομάδος δεν είναι το σύστημα που θέλει το σύστημα τότε πρέπει να πρυτανεύσει η κριτική απο το σύστημα.
Η λογική του συστήματος να μασουλήσει σαν αδηφάγο τέρας τα πάντα.
Να καταβροχθίζει ο βόθρος μόνον και να ρίξει και ένα ρέψιμο ευχαρίστησης για μπράβο για να περδίσουν οι υπόλοιποι απο το χειροκρότημα.

Απο την στιγμή που έφερε ολόκληρον Γιούροπ έχει κάθε δικαίωμα να καταστρέψει και την ομάδα αμα γουστάρει.
Για μένα έχει το απόλυτο ελεύθερο να καλεί παίκτε όπως ο Βίδρα το Μόρα το Καραγκούνιο βλαχαδερό που διαμαρτύρεται στον διαιτητή αν έκανε καλή βουτιά ή όχι τον κοντοκούταλο τον Αχρηστέα τον Κωλοσό τον Μπατσινά και ένα σωρό άλλους άμπαλους άσχετους με το τόπι αβανταδορισμένους απο μανατζαραίους και ΕΠΟ.
Έχει το απόλυτον ελεύθερο να καταστρέφει το ποδόσφαιρο βάση τους παραπάνω Παγκοσμίας κλάσης μπαιχταράδες να θυσιάζει το θέαμα σε βαθμό κακουργήματος να τετραγωνίζει την μπάΛα να κατακρεουργεί τα επιθετικά συστήματα και να κάνει κιμά την κάθε λογής κριτική των προφέσιοναλ δημοσιογράφων ΙΕΚ παρΑΚΜΗ της Ευγενικής μας χώρας η οποία πάντα αναγνωρίζει το σωστόν και πρέπον και πάντα τιμά τους ήρωες της είτε με σούβλισμα ''σε καλαμάκι'' είτε με κρέμασμα είτε με πυροβολισμό ή μπόμπα είτε με διώξιμο απο την χώρα είτε με φυλάκιση ενώ αποδέχεται με κάθε κόστος τον κάθε λογής Εφιάλτη.

Η λατρευτή χώρα που ποτέ δεν κινδυνεύει και ξανά προς την δόξα τραβά γνωρίζοντας τα πάντα.
Για όλους αυτούς τους λόγους έχει το ελεύθερο να κάνει μπάχαλο με πειθαρχημένο ποδόσφαιρο το παράλογο της κάθε λογικής ανοησίας που ξεστομίζεται πλερωμένη το βέβαιον.
Μπορεί να τους διώξει όλους και μπορεί να πάρει και παίκτε απο το γυναικείον τόπι ή το μπάμδιγκτονε.
Άλλωστε ποτέ δεν θα ξαναδώ η χώρα μου να ταπεινώνει ολόκληρους ΛΑΟΥΣ στην σύγχρονη ιστορία στο τόπι.
Δεν είναι και λίγο να βλέπεις να κλαίνε απο δυό φορές Πορτογάλοι απο μια φορά Γάλλοι Ισπανοί Τσέχοι και τώρα Ουκρανοί Ιταλοί Άγγλοι Ολλανδοί Σουηδοί Γερμανοί Φιλανδοί Τούρκοι κα βάρβαροι κάπου κάπου σχολιάζοντας ΠΑΝΤΟΥ ανά την υφήλιο την μικρότητα και το αντιπαίγνιον αυτήν της ομάδος.

Το λοιπόν τι πρέπει να κάμνω εγώ?
Να λυπηθώ για το κλάμα της κυρίας Χριστίνας Ρονάλδο?
Να στεναχωρηθώ για το κλάμα του Αρνί?
Να κλάψω για το κλάμα της πρασινομάτας Τσέχας που τρώει το λουκάνικο στο 120?
Ή να τα βάψω μαύρα για το βαθύ κάθισμα του Σεφτσένκο?
Σιγά μη ασχοληθώ με τον κοκκινοτρίχη Βρετανό που ανακάλυψε την σφαίρα.

Όσα δεν φτάνει η Αλεπού τα φτάνει ο Ρεχάγκελ κύριοι βάρβαροι ανά την υφήλιο και κυρίως βάρβαρα παιδιά της Ελλάδος παιδιά.
Και δεν το λέω εγώ αλλά τα Μαθηματικά.

Συγχαρητήρια Ότο Ρεχάγκελ
Συγχαρητήρια Εθνική Ελλάδος με τα παιδιά σου.
Συγχαρητήρια κυρίως στους ποδοσφαιριστές που έπαιξαν και κατάφεραν όσα κατάφεραν.

Εύχομαι εκτός απο καλή συνέχεια να μπορέσει και κάποιος απο τους ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ να δώσει το παρόν και να σηκώσει και αυτός κύπελλο όπως έκανε ένα άλλο ΠΑΟΚι στην Λισσαβώνα.


Υ.Γ
Είχα ψηφίσει αποκλεισμό.
Μετά το 0-0 όμως ένοιωθα σιγουριά ότι θα περάσουμε με κάποιο τρόπο.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό GORDON » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 11:41

gash04 έγραψε:Κλασικοί στην κριτική σαν Ελληναράδες που είμαστε.
Κριτική σε όλα κριτική στις ταινίες και θάψιμο αυτών κριτική στην μουσική και θάψιμο αυτών κριτική σε επιστήμονες γιατρούς κα και διώξιμο αυτών κριτική στα αθλήματα κριτική στην πολιτική και πάντα έξω απο τον χορό και στην ασφάλεια.


Έτσι.. και κάτι άλλοι που ξέρω κριτικάρουν αυτούς τους εξαίρετους καθηγητές διαιτησίας που βγαίνουν στα κανάλια να μας ξεστραβώσουνε, να μάθουμε επιτέλους τί είναι (μ)πέναλτι, πότε (δεν) δίνουμε οφσάιτ κλπ...

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΟΥΡΟΥΠΟΥΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΡΟΥΦΑ, ΡΕΕΕΕ !!!
:lol: :lol: :lol:

ΥΓ: Gash, πότε θα φτιάξουμε εκείνο το πανώ που λέγαμε ???
Π.Α.Ο.Κ. εσύ να πας καλά, και όλα τ' άλλα.... με κεφαλαία γράμματα...
Άβαταρ μέλους
GORDON
 
Δημοσιεύσεις: 845
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 10:35

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό gash04 » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 11:42

Το γκολ είναι η μπαλιά του Σαμαρά.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό gash04 » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 11:50

Όταν ένας Ουκρανός δημοσιογράφος άφησε αιχμές για την ποιότητα του ποδοσφαίρου της Εθνικής και την τακτική της, ο «Χερ Ότο» απάντησε: «Θα παίζαμε πολύ ωραίο ποδόσφαιρο, αν έχουμε στην ομάδα τον Κακά, τον Μέσι και τον Τσάβι στην ομάδα».

Ερωτηθείς αν αυτό που φέρνει τα αποτελέσματα στην ομάδα είναι περισσότερο η ψυχή της ή η ικανότητα, απάντησε: «Η ομάδα έχει αλλάξει πολύ. Μόλις τρεις παίκτες έχουν απομείνει από το 2004. Δεν θέλω να ξεχωρίσω».
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό DimisK » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 12:05

Χτες, λίγες σελίδες πιο πίσω, έγραφα ότι το ματς θα έρθει 1-1 και θα πάμε μουντιάλ. Το πίστευα. Γιατί αυτή η ομάδα έχει μέταλλο και παίζει μπάλα ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ.
Υπό νορμάλ συνθήκες πελαγοδρομεί, όπως είναι και η ιδιοσυγκρασία του Έλληνα. Στα δύσκολα παλεύει, στα εύκολα μαλακίζεται. Οπότε;
Το αποτέλεσμα μετράει και αυτό είναι θετικό. Ο Ρεχάγκελ θα μείνει στην ιστορία του ελληνικού και παγκόσμιου ποδοσφαίρου ως ο προπονητής που πέτυχε το μεγαλύτερο θαύμα στο ποδόσφαιρο. Είτε μας αρέσει, είτε όχι. Λάθη κάνει, αλλά οι σωστές κινήσεις του είναι περισσότερες. Χτες είδα το Χαριστέα να μπαίνει αντί του Γκέκα και τράβαγα τα μαλλιά μου. Ο Ότο όμως με έκανε μαλάκα...Ο Χαριστέας ήταν από τους κορυφαίους χτες και μάρκαρε πολύ. Ο άχρηστος Πλιάτσικας έβγαλε μάτια, ο Μόρας το γίδι έπαιζε κουτσός και έβλεπες το πάθος στα μάτια του. Ο τροχονόμος Τζόρβας έπιασε πολλά. Τα έδωσαν όλοι όλα.
Ο Ότο έχει τη δύναμη να τους κάνει να τα δίνουν όλα. Είναι τα δικά του παιδιά που αφήνουν και την ψυχή τους στο γήπεδο για την πάρτη του. Είναι ευλογημένος είπε ο Χαριστέας.
Τι να πει κανείς; Αξίζει ένα μεγάλο μπράβο σε όλους, αλλά πάνω από όλα στον Ρεχάγκελ γιατί κλείνει τα αυτιά του και κάνει αυτά που γουστάρει. Και στο τέλος δικαιώνεται! Είτε μας αρέσει, είτε όχι....
Και μην ξεχνάτε ότι το μεγαλύτερο κέρδος με το Ρεχάγκελ είναι ότι έκανε την ομάδα μας αξιόπιστη και σοβαρή. Κανείς πια δεν μας θεωρεί κολοπετινίτσα.
Δεν είμασταν, δεν είμαστε και δεν θα γίνουμε ποτέ μεγάλη δύναμη στο ποδόσφαιρο. Να το καταλάβουμε αυτό. Με τις δυνατότητες που έχουμε, είμαστε στην κορυφή!
Κι ας σταματήσουμε επιτέλους την γκρίνια και εδώ! Έλεος πια!
Είμαι πολύ χαρούμενος και περήφσνος για την Εθνική μας Ομάδα. Και δεν ντρέπομαι να το λέω και να το γράφω....
Πιστεύω ότι στο Μουντιάλ με την προσθήκη Φωτάκη και Κουτσιανικούλη, η ομάδα μας θα πάει πολύ καλά....

ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟΝ ΟΤΤΟ ΡΕΧΑΓΚΕΛ! (Μην φοβάστε να το πείτε, δεν είναι ντροπή! 8-) )
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό DimisK » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 12:09

ntinos έγραψε:Άντε να αποκλειστούμε να τελειώνουμε και με αυτό το εμπόδιο που μας σταματάει το πρωτάθλημα και ασχολούμαστε για 2 βδομάδες με δηλώσεις ΠΟΚιστών.


Ντίνο μου τώρα αυτό πως να το σχολιάσω; :(
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Ελλάδα - Ουκρανία 14 και 18/11 - Playoffs πρ. Μουντιάλ 2010

Δημοσίευσηαπό plato6 » Πέμ 19 Νοέμ 2009, 12:46

πρέπει να απαγάγουμε τον Γερμανό και να μας πει ποιο είναι το γούρι του.. δεν γίνετε αυτό το πράγμα στα πιο κρίσιμα παιχνίδια να μην μπαίνει η μπάλα στα δίχτυα μας ότι και αν κάνουνε οι αντίπαλοι. τι κωλοφαρδία είναι αυτήν που έχει ο άνθρωπος. από 30 τραβάει χαρτί και βγάζει 31 είναι απίστευτος ο άνθρωπος.
http://paokepanomi.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
plato6
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 08:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εθνική Ομάδα ποδοσφαίρου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης