1/4/2009 Ελλάδα-Ισραήλ

Συζήτηση - Απόψεις - Σχόλια που αφορούν την Εθνική μας ομάδα ποδοσφαίρου...

Re: 1/4/2009 Ελλαδα-Ισραηλ

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 03 Απρ 2009, 16:11

Σε ματς με το Ισραήλ και Τούμπα δεν λέει.
Θές να χουμε καμιά Ιντιφάντα και να μας κάνει ντου ο Ομπάμα με τον 6ο στόλο ποιος ακούει και τον Κόκαλη μετά? :)
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: 1/4/2009 Ελλαδα-Ισραηλ

Δημοσίευσηαπό Pegasus1589 » Παρ 03 Απρ 2009, 18:36

gate4mitsos έγραψε:Εδρα της εθνικης επρεπε να ειναι η Τουμπα για να διδαξουμε λιγο κερκιδα :mrgreen:

Μονο Ελλαδαρα-ομαδαρα ακουγοταν,ελατε στην Τουμπα να βγαλουμε 25 στιχακια :P

Παιζει το Μακεδονια ξακουστη και ουτε ενας δν τραγουδαγε,βαλε την εθνικη στον ναο να δουνε ολη ηχητικη τρομοκρατια :P

Βεβαια αμα ηταν εδρα της η Τουμπα δν θα τολμαγε να ακουμπησει μπαλα ο κοντοπουτ@νος αλλα αυτες ειναι λεπτομερειες,ΠΑΟΚ εισαι :lol:

:?


Εμείς είμαστε πολύ "απείθαρχοι" για να τη φιλοξενήσουμε. Ή μάλλον δεν είμαστε "πολιτικά ορθοί"... 8)
Όσο για το "Μακεδονία ξακουστή", γενικά έχω καιρό να το ακούσω στην Τούμπα... Εκτός αν θεωρείται πολύ εθνικιστικό (που ΔΕΝ είναι υπερεθνικιστικό ούτε σπέρνει το μίσος ούτε υποστηρίζει κάποιον συγκεκριμένο πολιτικό χώρο) και η βουλγαρική σημαία θεωρείται εξυπνάδα... Αλλά τελοσπάντων, αυτά είναι άσχετα με το θέμα.

Δε θέλω Εθνική στην Τούμπα.
ΒΟΥΡ!
Άβαταρ μέλους
Pegasus1589
 
Δημοσιεύσεις: 1262
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 14:23

Re: 1/4/2009 Ελλαδα-Ισραηλ

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 03 Απρ 2009, 18:41

Βλέπω ορισμένους ρε παιδιά να λένε ο Σαμαράς φοβερός παίκτης.Εγώ με όσα είδα προχθές έχω να πω πως είναι ένας πολύ στατικός ποδοσφαιριστής που ήταν χαμένος στον αγωνιστικό χώρο και αν δεν έπαιρνε την πρωτοβουλία του πέναλτι κανείς δε θα τον θυμόταν.Επιπλέον αν αστοχούσε παίζει να μην τον ξανακαλούσε στην εθνική γιατί τις μαγκιές δεν τις γουστάρει ο γερμανός.Έδωσε εντολή ο σαλπιγγίδης να εκτελέσει το πέναλτι και ο άλλος πήγε να πουλήσει μούρη επειδή παίζαν στη κρήτη.Τέλοσπαντων,για μένα ο Σαμαράς έμεινε ταλέντο...καμία βελτίωση..

:?
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εθνική Ομάδα ποδοσφαίρου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες