19/11 21:30 Ελλάδα-Ιταλία προβλέψεις και σχόλια αγώνα

Συζήτηση - Απόψεις - Σχόλια που αφορούν την Εθνική μας ομάδα ποδοσφαίρου...

19/11 21:30 Ελλάδα-Ιταλία προβλέψεις και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τρί 18 Νοέμ 2008, 00:33

ριχτε τα.
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τρί 18 Νοέμ 2008, 00:50

προβλεπω ivan gennaro gattuso να προσπαθει να μιμηθει τον παμπλο..τωρα ποιο θα ειναι το θυμα αραγε?

καποιον εχω στο μυαλο μου... :lol:
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 18 Νοέμ 2008, 02:11

Ας ήταν ένα τόπικ που να μην το ξεχέζατε!!
Τέσπα, δύσκολο τεστ για την Εθνική μας που καλείται να αποδείξει κόντρα στους Πρωταθλητές Κόσμου ότι είναι μια ομάδα η οποία δεν έχει ακόμα το χρώμα της!

Πολύ σημαντικό τεστ για όλους!

Χαλκιά πρόσεχε! Ιδίως τον τραυματισμό..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τρί 18 Νοέμ 2008, 22:04

paok87 έγραψε:προβλεπω ivan gennaro gattuso να προσπαθει να μιμηθει τον παμπλο..τωρα ποιο θα ειναι το θυμα αραγε?

καποιον εχω στο μυαλο μου... :lol:


Η ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ

"Με προπόνηση στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» ολοκλήρωσε η εθνική ποδοσφαίρου την προετοιμασία της για τον αυριανό φιλικό αγώνα με την πρωταθλήτρια κόσμου Ιταλία. Ο τεχνικός του αντιπροσωπευτικού συγκροτήματος, Ότο Ρεχάγκελ, δεν υπολογίζει στα πλάνα του για την αναμέτρηση με τη «σκουάντρα ατζούρα» τον Πατσατζόγλου, ο οποίος έχει ένα αιμάτωμα. Στο μεταξύ, αμφίβολη είναι η συμμετοχή στο ματς του Τοροσίδη, ο οποίος αισθάνθηκε ενοχλήσεις στο γλουτό, ενώ διάστρεμμα υπέστη ο Κατσουράνης, ωστόσο η κατάστασή του δεν εμπνέει ανησυχία."
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 18 Νοέμ 2008, 22:33

Κρύβονται ρεεεεεεεε χαχαχα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τετ 19 Νοέμ 2008, 20:35

μετα τον καταιγισμο μηνυματων για το ματς και την αγωνια των απανταχου ΠΑΟΚτσηδων για την εκβαση του ρωταω:

Θα το δει κανεις? 8) 8) :)
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό Platon » Τετ 19 Νοέμ 2008, 20:39

Εγω οχι... Εχω μια επειγουσα δουλεια σε λιγο...ΠΑΟΚ !!!!!!!!!!!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τετ 19 Νοέμ 2008, 20:51

εχει πλακα να βρει κανεις τα σπασμενα δοντια του παμπλο στο χορταρι...ε ρε γλεντια.... :) :)
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τετ 19 Νοέμ 2008, 21:00

Ελλάδα ή Μικτη Χαβουζας(Ότο Ρεχάγκελ): Τζόρβας, Σπυρόπουλος, Παπασταθόπουλος, Δέλλας, Βύντρα, Τζιόλης. Μπασινάς, Κατσουράνης, Καραγκούνης, Σαλπιγγίδης, Μάντζιος.
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό thegrayscaleart » Τετ 19 Νοέμ 2008, 21:41

ΑΝΤΕ ΡΕ ΙΤΑΛΑΡΑ Γ@ΜΑ ΤΗΝ ΜΙΚΤΗ ΑΘΗΝΑΣ..Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ,ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΒΡΑ Μ,ΜΗΝ Μ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ,ΕΛΕΟΣ,ΜΙΚΤΗ ΑΘΗΝΑΣ,ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΕΚ Κ ΒΑΖΕΛΟΥ ΜΕΣΑ,ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥΣ,ΕΛΕΟΣ...RINGIO (GATTUSO) ριξε μαπες,εκει,μεσα στην χαβουζα,αν αυτη ειναι αντιπροσοποια της εθνικης μας ελλαδας τοτε εγω δεν ειμαι Ελληνας,συγγνωμη,μου περνει κουτσιανικουλη,και πλιατσικα κ δεν καλει καν Μαλεζα π ειναι καταπλυκτικος φετος,εστω στην αποστολη,τι πρεπει ρε?να παει σε αθηναικη για να παιξει?εγω τελιωσα με εθνικη ελλαδος,δεν με καλυπτει πια δεν με νοιαζει,
ΚΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΚΟΙ...ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ...

Υ.Γ ΜΑURO KAI GATTUSO ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΑ 37
ΠΑΜΕ ΙΤΑΛΑΡΑΑΑΑ
thegrayscaleart
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:12

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τετ 19 Νοέμ 2008, 22:43

κοιτα να δεις 1-0!!
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τετ 19 Νοέμ 2008, 23:35

Ελλαδα-Ιταλια=1-1

Ισόπαλο 1-1 ολοκληρώθηκε το διεθνές φιλικό με την Παγκόσμια Πρωταθλήτρια Ιταλία. Γκέκας (50') και Τόνι (54') τα γκολ σε ένα παιχνίδι με καλό ρυθμό στο δεύτερο ημίχρονο. Αδειο και "παγωμένο" το "Καραϊσκάκη".
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Πέμ 20 Νοέμ 2008, 02:07

VAGGT έγραψε:φωναζουν συνθημα γ@μιετ@ι ο παο και η λεοφωρος η το αυτι μου δεν ακουει καλα????

γι αυτα η επο κανει τουμπεκι κυριοι????

δεν πανε στο διαολο λεω ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ?

Σε κάποιοι φάση άκουγα το "Ένα μπ@ρδέλο είσαστε" .. τώρα ποιός το έλεγε σε ποιόν δεν κατάλαβα.
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό IKARIA_G4 » Πέμ 20 Νοέμ 2008, 11:55

...μα σε ενα παιχνιδι της εθνικης δεν μπορειτε να την υποστηριξετε ακομα και με την κυπελλουχο κοσμου?
μηπως εχουμε ξεφυγει?και για εμενα δεν ειναι καλο να μην εχει μεσα παικτες του ΠΑΟΚ.αλλα οι οπαδοι οποιασδηποτε ομαδας δεν περιλαμβανει παικτες πρεπει να υποστηριζουν την αντιπαλη ομαδα?ελεος...

στην τελικη,δειτε την καταγωγη οσων περασαν απο την εθνικη τα τελευταια χρονια,να δουμε κατα ποσο ειναι ''εθνικη αθηνας''...μαλλον εθνικη βορειου ελλαδος θα ειναι,γιατι απλα ειναι οι καλυτεροι.δηλαδη επειδη δεν εχει εναν παικτη απο Ικαρια ας πουμε,εγω θα πρεπει να υποστηριζω ιταλια,τουρκια και δεν ξερω και εγω τι αλλο??αυτο ειναι αρρωστο και παρανοικο

οσο για τα ''αντεθνικα'',εκ του αποτελεσματος,αυτοι που τα λενε αποχαρακτηριζονται απο ελληνες,οχι αυτοι που υβριζονται.αν μπουμε στη λογικη τους και την ακολουθησουμε,μαλλον χειροτεροι γινομαστε.αν τους αφησουμε στην μοιρα τους,αυτοι θα απομονωθουν.προς το παρον,μαλλον εμεις ακολουθουμε το παιχνιδι ορισμενων αντιπαλων οπαδων.

εθνικη ελλαδος ειμαστε οποτε παιζει ο ζαγορακης μονο?
εθνικη ειμαστε μονο οταν παιζει καποιος παικτης-μισθοφορος του ΠΑΟΚ?
εθνικη ειμαστε μονο στις χαρε'ς?
ειχα καθε καλη προθεση να σχολιασω το παιχνιδι,αλλα με οσα διαβασα,δεν το καταφερα...

ξεχναμε ευκολα,και εμετικα'....κριμα
IKARIA_G4
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Σάβ 19 Απρ 2008, 00:09
Τοποθεσία: ΙΚΑΡΙΑ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό IKARIA_G4 » Πέμ 20 Νοέμ 2008, 12:19

fotis
...σωστα οσα εγραψες για τους παικτες,αλλα μηπως πρεπει πρωτα να ''μαζεψουμε'' τους παικτες της βορειου ελλαδος και οχι μονο κραζοντας τους οταν πηγαινουν προς αθηνα? δηλαδη αν δεν συμφωνουσαν θα πηγαιναν?δεν νομιζω.αρα δεν φταινε μονο οι αθηναικες παε.αρα το μαινος μας πρεπει να το στρεψουμε και σε αυτους.
σημασια εχει ομως η ουσια για μενα.αυτο για μενα ειναι το λιγοτερο.ρωτηστε και αλλους ακριτες για το θεμα και θα καταλαβετε.
...για μενα,και με τη λογικη των επιλεχθεντων παικτων αν σκεφτω,το γεγονος οτι ο Ζαγορακης το 2004 ηταν αρχηγος,δεν το ξεπερνα τιποτα και κανενας...για να μη ξεχνιομαστε,αυτος ηταν και ο καταλυτης για να ερθει σημερα στον ΠΑΟΚ μας...
ολα τα αλλα ειναι για αντιδραση,καθως και επιβεβαιωση της προπαγανδας των επιστημονων με τα γνωστα αντεθνικα (που στο τελος μονο τους ιδιους μπορουν να χαρακτηρισουν) που πολυ θα ηθελαν να μας δουν απομονωμενους.οπως ειδα εδω,εν πολλοις το καταφερνουν δυστυχως...
IKARIA_G4
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Σάβ 19 Απρ 2008, 00:09
Τοποθεσία: ΙΚΑΡΙΑ - ΑΘΗΝΑ

Επόμενο

Επιστροφή στο Εθνική Ομάδα ποδοσφαίρου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες