06/09 Ελλάδα - Λουξεμβούργο προβλέψεις και σχόλια αγώνα

Συζήτηση - Απόψεις - Σχόλια που αφορούν την Εθνική μας ομάδα ποδοσφαίρου...

Αποτέλεσμα?

Νίκη
63
74%
Ισσοπαλία
10
12%
Ήττα
12
14%
 
Σύνολο ψήφων : 85

06/09 Ελλάδα - Λουξεμβούργο προβλέψεις και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό Dante » Τετ 03 Σεπ 2008, 17:08

Πως το βλέπετε το ματσάκι?

ΥΓ. Για μερικούς κομπλεξικούς: Μην αρχίσετε τις εθνικιστικές παπαραλογίες ή τις νήξεις ότι το φόρουμ είναι μόνο του Π.Α.Ο.Κ. και άλλα τέτοια χαζά. Όποιος θέλει ας ψηφίσει και ας γράψει την άποψή του όποιος δεν θέλει ας το αγνωήσει. Το χαβαλέ μας κάνουμε....
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό paokpool » Τετ 03 Σεπ 2008, 17:20

+1

:twisted:
Άβαταρ μέλους
paokpool
 
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:48
Τοποθεσία: Δράμα / Dortmund

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τετ 03 Σεπ 2008, 18:47

νικη εθνικης με 4-0 η 5-0.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Τετ 03 Σεπ 2008, 18:54

νικη 4=0
παιδια εγω ωσο αυτος ο βλακασς ο οττο δεν βαζει τον νινη δεν βλεπω εθνικη
ειναι παιχταρας και για μενα ο καλητερος μεσσος που εχουμε
Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Δημοσίευσηαπό Platon » Τετ 03 Σεπ 2008, 19:07

PANOSK έγραψε:KAREENA αδελφέ μου, θα σε στεναχωρήσω αλλά βλέπω νίκη της Εθνικής Ελλάδος με 2-0.
ΠΑΟΚ είστε


Θα συμφωνήσω πλήρως με τον αδερφό μου τον Πάνο!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τετ 03 Σεπ 2008, 19:11

pagotatzis έγραψε:νικη 4=0
παιδια εγω ωσο αυτος ο βλακασς ο οττο δεν βαζει τον νινη δεν βλεπω εθνικη
ειναι παιχταρας και για μενα ο καλητερος μεσσος που εχουμε
+1
κατα τη γνωμη μου ο ρεχαγκελ μετα το euro επρεπε να φυγει. φευγεις απο κατι οταν τελειωσει ο κυκλος σου οπως εκανε ο ζαγορ. τον ομιλο που εχουμε ουτε να τον ειχαμε παραγγειλει. ειμαστε κατευθειαν για μουντιαλ. θεωρω χαζομαρα του που πηρε πλιατσικα μονο και μονο για ενα καλο ματς. με την ιδια λογικη επρεπε να παρει στο euro τον κλαους μετα τα δυο γκολ με το τυρι. στο ματς με λουξεμβουργο πρεπει οπωςδηποτε να ξεκινησει νινη. και επιθεση ρε πουστη μου εχουμε βαρεθει να βλεπουμε χαριστεα λες και τον εχει γκομενα.
ενδεκαδα:


-----------------------------------χαλκιας-----------------------------------------

τοροσιδης----------κυργιακος----------παπασταθοπουλος-------σπυροπουλος
(σεϊταριδης)-----------------------------------------------------------(τοροσιδης)

-----------κατσουρανης---------καραγκουνης-----------------νινης------------

----------σαλπιγκιδης-------------λυμπεροπουλος--------------γκεκας---------
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό Nikol4s » Τετ 03 Σεπ 2008, 19:28

Νίκη 1-0
Άβαταρ μέλους
Nikol4s
 
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: Τετ 02 Ιούλ 2008, 08:40

Δημοσίευσηαπό Platon » Τετ 03 Σεπ 2008, 19:37

Όχι κι έτσι αδερφέ... Είπαμε, αλλα όχι κι έτσι...

Έλεος!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Kilkis4Paok » Τετ 03 Σεπ 2008, 19:40

otan vrizw tin ellada ennow auti tin poustonootropia pou exoume..kai oti ellada=athina!!!!!!!!!!

FUCK GREECE loipon!!!!!!!!!!!!!!!!

MONO PAOK!!!!
Kilkis4Paok
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 01:06

Δημοσίευσηαπό Platon » Τετ 03 Σεπ 2008, 19:46

Όταν βρίζεις την Ελλάδα με τον τρόπο που το κανεις, απλά μειώνεις τον εαυτό σου σαν Έλληνα, σαν παιδί των προγόνων σου.

Μειώνεις την τιμή και την αξια αυτών (μέσα σε αυτούς και οι Πόντιοι)που δώσανε το αίμα τους για να ζούμε σήμερα εμείς και να λέμε αυτά που θέλουμε, όπως τα θέλουμε!!!


Βρίσε το κατεστημένο της Αθηνας αν θέλεις, αλλα μη μειώνεις την πατρίδα σου!!!

Το θεωρώ λάθος αδερφέ... Προσωπική μου γνώμη πάντα και φιλικά...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Τετ 03 Σεπ 2008, 19:55

γτπ ομαδα.

Μονο χαλκιας αξιζει......Χιναρι μεγαλο. :)
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Τετ 03 Σεπ 2008, 20:03

Agapao tin ethniki omada giati ime ellinas. Den tin tin goustaro omos. DEN GINETE KIRIE REHAGEL NA PEZIS AKOMA ME TON DELLA KAI TON LIBEROPOULO FTANIIIIIIIIII GAMO TIN TRELA MOU! Den exi paiktes olokriri Ellada???? kai epimenis stous gerous pou den boroun na paroune ta podia tous?? Ala den ftes esi, prin apo to euro eprepe na se liksoune, giati oso ise esi ston pango tha pezoune i papoudes!
[color=blue][b]
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό maikopoulos » Τετ 03 Σεπ 2008, 21:14

Αν είναι να ελληνοποιηθεί ο Μπακαγιόκο ΑΠΑΙΤΩ να παίξει στην εθνική και ο Ογκονσότο που κατέχει και τη γλώσσα!
:) :) :)
Go Village!
Άβαταρ μέλους
maikopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:25

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Τετ 03 Σεπ 2008, 21:26

Kilkis4Paok έγραψε:ti mas noiazei i kwloellada reeeee??!!!!!

MONO PAOK!!!!!MONO MAKEDONIA MONO PONTOS!!!!

FUCK GREECE!!!!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team

Κάποια πράματα να καταλαβαίνεις πότε πρέπει να λεχθούν και με ποια αφορμή και τι εννοούν.
Αν δεν γουστάρεις Ελλάδα πάνε ζήσε αλλού, αν δεν γουστάρεις την Εθνική παρακάλα να κερδίσει το Λουξεμβόυργο. Αν είσαι υπεράνω, μην ασχολείσαι καν και ποστάρεις τέτοιες βλακείες .. τι θα πει γ@μιέται η Ελλάδα;
Παοκτσήδες - Πόντιοι και Μακεδόνες υπάρχουν παντού .. Και όχι μόνο στην Τούμπα ή στο Κιλκίς!
Γ@μιέται η Ελλάδα, γ@μιέται η Κρήτη, γ@μιέται η Ξάνθη και η Τρίπολη .. ΠΑΟΚ δεν είναι μόνο Τούμπα .. ΕΛΕΟΣ!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό thrix » Τετ 03 Σεπ 2008, 22:52

Kilkis4Paok έγραψε:otan vrizw tin ellada ennow auti tin poustonootropia pou exoume..kai oti ellada=athina!!!!!!!!!!

FUCK GREECE loipon!!!!!!!!!!!!!!!!

MONO PAOK!!!!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team


Δε μου λες ρε παληκάρι, έχεις επίγνωση του τι ξεστομίζεις? Δηλαδή όταν λες "ΜΟΝΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ" τι ακριβώς εννοείς? Η Μακεδονία δεν είναι Ελλάδα? για να καταλάβω δηλαδή. Όσο δε γουστάρω τους εθνοκάπηλους τόσο δε γοστάρω και το άλλο άκρο που χύνει νερό στο μύλο των σκοπιανών υπερεθνικιστών. Αν δεν το κατάλαβες αυτό κάνεις! Κάτι τέτοιους σαν κι εσένα περιμένουν στη γωνία για να στηρίξουν τις μαλακισμένες θέσεις τους περί μακεδονικού "έθνους"

Κατά βάθος ξέρω ότι δεν είναι αυτός ο σκοπός σου, αλλά γι αυτό ακριβώς το λόγο να είσαι πιο προσεκτικός πριν ακουμπήσεις το πληκτρολόγιο.

Εκτός αν πραγματικά τα εννοείς αυτά που λες οπότε σου προτείνω να σκίσεις το πολύ βολικό Ελληνικό σου διαβατήριο και να πας σε άλλη χώρα, ίσως και σε αυτή που αυτοαποκαλείται "μακεδονία" και να τους ζητήσεις να σου δόσουν ένα για να πορεύεσαι.

Γεννήθηκα και ζω τα τελευταία 40 χρόνια στην Αθήνα αν και περνάω μεγάλο κομμάτι τη ζωής μου στη Θεσσαλονίκη για χάρη της μεγάλης μου αγάπης που λέγεται ΠΑΟΚ. Εξ αίματος δεν έχω καμμιά σχέση με τη Μακεδονία γενικά, αλλά την αγαπάω προφανώς περισσότερο από εσένα.
Την αρρώστια που λέγεται Αθήνα = Ελλάδα την ξέρω στο πετσί μου και πίστεψέ με κάνω ότι μπορώ για να την αλλάξω. Μην ξεχνάς ότι δεν ήταν λιγοι οι Έλληνες κυβερνήτες τα τελευταία χρόνια που ήταν και είναι Μακεδόνες. Αυτοί έκαναν πολύ λίγα πράγματα για να αλλάξει αυτή η κατάσταση και προσωπικά του θεωρώ όλους υπευθυνους.

Εμείς όμως που αγαπάμε τη Μακεδονία πραγρματικά πρέπει να προσέχουμε τι λέμε και τι κάνουμε για να μη γίνει το "Αθήνα = Ελλάδα" στο μυαλό κάποιον ηλιθίων "Ελλάδα = Αθήνα" ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.

'Οσο για τον ΠΑΟΚ μας, μη σκεφεσαι ΠΑΟΚ = Μακεδονία σου προτείνω να σκεφτεσαι ΠΑΟΚ = Ο κόσμος όλος. Μπορεί να μη ζήσουμε για να το δουμε (ας είμαστε ρεαλιστές) αλλά μπορεί να το κληροδοτήσουμε στα παιδία μας, και αυτό είναι πολύ πιο σημαντικό.

Αυτά από μένα, και συμφωνώ με αυτούς που είπαν ότι ο Ρεχάγκελ είναι ένας πολύ τυχερός μ@λ@κ@ς.

Ελπίζω και εύχομαι να κερδίσουμε.
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Επόμενο

Επιστροφή στο Εθνική Ομάδα ποδοσφαίρου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες