Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Συζήτηση - Απόψεις - Σχόλια που αφορούν την Εθνική μας ομάδα ποδοσφαίρου...

Δημοσίευσηαπό ΣΤΕΡΓΙΟΣ » Σάβ 07 Ιουν 2008, 14:17

σιγουρα παρακολοως αγωνεσ της εθνικης ασχολουμαι αλλα δν τρελαινομαι ουτε πωρωνομαι ουτε φανατιζομαι. ΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
:P :P :P :P :P :P
Άβαταρ μέλους
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 21:04
Τοποθεσία: ΚΟΜΟΤΙΝΙ

Δημοσίευσηαπό 1976 » Σάβ 07 Ιουν 2008, 17:08

MONO

:?
1976
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 00:59

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Σάβ 07 Ιουν 2008, 22:53

alter4 respect! :)
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Dante » Κυρ 08 Ιουν 2008, 01:38

alter4 έγραψε:Προσωπικά όλα τα ομαδικά αθλήματα της εθνικής με αφήνουν αδιάφορο. Συγκινούμαι και δακρύζω με τα ατομικά αθλήματα όπου εκεί οι έλληνες αθλητές είναι πραγματικά ήρωες (αν και μερικοί ντοπάρονται...) και οτι κάνουν το κάνουν για την ελλάδα και για την ψυχή τους. Σε αντίθεση με τα άλλα τα κοπρόσκυλα που είναι όλοι δούλοι του κοκκαλη και φιλάνε κατουρημένες ποδιές για καμιά μεταγραφή σε ομάδες του εξωτερικού και γλύφοντας τα παπάρια του ρεχάγκελ διαφημίζονται ως τα 35 τους.


Ίσα ίσα φίλε μου το ανάποδο έπρεπε να γίνεται κατά τη γνώμη μου.... τέλοσπάντον δεν θα σε πω και πως θα νιώσεις, άλλωστε είναι μεγάλη κουβέντα αυτή που πάω να ανοίξω και δεν ταιριάζει με το τόπικ.
Προσωπικά όμως είτε βλέπω την εθνική είτε βλέπω ατομικά αθλήματα τα βλέπω μόνο και μόνο για τον χαβαλέ μου και τίποτα άλλο
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Δευτ 09 Ιουν 2008, 10:06

teacher. έγραψε:Σαφώς με συγκινεί η Εθνική, όχι όσο η ΠΑΟΚΑΡΑ, αλλά σίγουρα βλέπω τα ματς με αγωνία.


+1
Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό Banksy » Δευτ 09 Ιουν 2008, 10:28

Σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να νιώσω για την εθνική αυτά που νιώθω για τον ΠΑΟΚ.Εντάξει..χάρηκα που το πήραμε το 04 αλλά θα το αντάλλαζα ευχαρίστως αν ήταν ο ΠΑΟΚ να πάρει ένα πχ ευρωπαικό!Με τον ΠΑΟΚ έχω νιώσει ΟΛΑ τα συναισθήματα!Απέραντη χαρά,τρέλα,μεγάλες λύπες,κλάμματα,οργή,περηφάνια,... που δεν τα έχω νιώσει με την εθνική κ ούτε πρόκειται!
Άβαταρ μέλους
Banksy
 
Δημοσιεύσεις: 1277
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 20:34

Δημοσίευσηαπό rou » Δευτ 09 Ιουν 2008, 10:29

Εγω παιδια ενα θα πω.. Το ποσο περηφανο με κανει η εθνικη ομαδα και ποσο τη γουσταρω το καταλαβαινω καθε φορα που βλεπω στιγμιοτυπα απο το 2004 και δακρυζω.. Υπαρχει Ελληνας ο οποις να μην δακρυσε εστω και λιγο τοτε? απο και θα καταλαβετε ποσο γουσταρετε που ειστε Ελληνες και εχετε μια τετοια ομαδα
Άβαταρ μέλους
rou
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2008, 11:09
Τοποθεσία: Ελλαδα, Θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Δευτ 09 Ιουν 2008, 10:34

Συμφωνώ με τον Καμίνια...
Εθνίκη Vodafone, Amstel, Coca - Cola ναι...
Άλλα όχι και Ελλάδος...Βέβαια αν σκεφτείς ότι Ελλάδα = Vodafone κτλ...έτσι ναι..

Οπότε τι λέμε....Για ρομαντισμούς δεν υπάρχει καιρός...
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό HC_PUNK » Δευτ 09 Ιουν 2008, 11:20

to PAOK ESY GAMW THN E8NIKH me kalypth apolyta. twra gia ta ypoloipa adefia pou trwne ton prologo ths e8nikhs ti na pw pragmatika perastika tous.

PATRIDA MAS H GH
PAOKTSIDES XWRIS SYNORA


(':P')

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
HC_PUNK
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευτ 11 Φεβ 2008, 14:44

Δημοσίευσηαπό kissmyarrow » Δευτ 09 Ιουν 2008, 13:45

pliri adiaforia peri ethnikon otidipote

p.s. pali gomenes na milane gia bala? mpliax
"DEATH TO THE FALSE EMPEROR" www.dawnofwar2.com/us/agegate
Άβαταρ μέλους
kissmyarrow
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 21:24
Τοποθεσία: VROMOpireas

Δημοσίευσηαπό DAMANAKIS » Δευτ 09 Ιουν 2008, 19:34

εγω θα σας πω,οτι απο 70 ,εως και 85 περιπου,οι 6 βασικοι στην εθνικη,ηταν παιχτες του Π.Α.Ο.Κ.!και φυσικα δε χρειαζεται να τους αναφερω,γιατι οι παλιοι γνωριζουν,και οι νεοι θα πρεπει να ξερουν!πιστευω οτι αν σημερα ισχυε το ιδιο,το τοπικ θα ηταν εντελως διαφορετικο!επειδη λοιπον εγω ειμαι εθνικη ελλαδος και οχι εθνικη αεκ η γαυρος η σκουληκι,θα στηριζω την εθνικη μεχρι την τελευταια μου πνοη!οσο αφορα τα βονταφον κτλ,μη ξεχνατε οτι τους εχουμε χορηγους!και οσο αφορα τους παιχτες μας ,αυτος που πρεπει να ειναι στο ροστερ ,ειναι!κανενας αλλος δεν αξιζει αυτη τη στιγμη να ειναι στην εθνικη εκτος απο το χαλκια!μη ξεχνατε οι περισσοτεροι οτι τους λεγατε σαρδελες!οποτε πως να τους εκλεξει ο ρεχαγκελ!
DAMANAKIS
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 18:41
Τοποθεσία: alexandria

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Τρί 10 Ιουν 2008, 07:48

DAMANAKIS έγραψε:εγω θα σας πω,οτι απο 70 ,εως και 85 περιπου,οι 6 βασικοι στην εθνικη,ηταν παιχτες του Π.Α.Ο.Κ.!και φυσικα δε χρειαζεται να τους αναφερω,γιατι οι παλιοι γνωριζουν,και οι νεοι θα πρεπει να ξερουν!πιστευω οτι αν σημερα ισχυε το ιδιο,το τοπικ θα ηταν εντελως διαφορετικο!επειδη λοιπον εγω ειμαι εθνικη ελλαδος και οχι εθνικη αεκ η γαυρος η σκουληκι,θα στηριζω την εθνικη μεχρι την τελευταια μου πνοη!οσο αφορα τα βονταφον κτλ,μη ξεχνατε οτι τους εχουμε χορηγους!και οσο αφορα τους παιχτες μας ,αυτος που πρεπει να ειναι στο ροστερ ,ειναι!κανενας αλλος δεν αξιζει αυτη τη στιγμη να ειναι στην εθνικη εκτος απο το χαλκια!μη ξεχνατε οι περισσοτεροι οτι τους λεγατε σαρδελες!οποτε πως να τους εκλεξει ο ρεχαγκελ!


Συμφωνω απολυτα Damanakis...
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Τρί 10 Ιουν 2008, 11:24

1 000 000 +
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Τρί 10 Ιουν 2008, 13:25

Φίλε Dimisk πιστεψέ με υπάρχουν! Όπως από την άλλη υπάρχουν και εκείνοι που υποστηρίζουν μόνον την Εθνική ομάδα και κανένα σύλογο.
Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 10 Ιουν 2008, 15:19

ΕΛΛΑΔΑ- ΜΟΝΟ ΕΛΛΑΔΑ!!!!

Πάνω απ' όλα... Όλοι Έλληνες είμαστε... Ακόμη κι αυτοί οι πικραμένοι. Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι υπάρχουν Έλληνες που δεν αγαπούν τη χωρα τους!!! Δεν γίνετε αυτό!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εθνική Ομάδα ποδοσφαίρου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες