Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Τρί 04 Μαρ 2014, 16:20

Βλέπω ότι έχουμε πολλά δεδομένα στο μυαλό μας...Απο που βγαίνει ότι θα μήνει ο Νίνης και εν πάση ότι θα έχουμε αυτό το ρόστερ που περιγράφετε? Ο ΠΑΟΚ έχει καλούς παίχτες και θα αποκτήσει καλύτερους στο μέλλον δεν αλλάζει ρότα το ποτάμι... Στο χέρι του νέου είναι να τους δέσει. Λίγη καρτερικότητα
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τρί 04 Μαρ 2014, 16:25

desperando έγραψε:καλυτερο ΠΑΟΚ δεν προκειται να δω,ΠΑΟΚ με καλυτερα αποτελεσματα και πιο ουσιαστικο μπορει.εναν ΠΑΟΚ που οποιος θελει να δει το μελλοντικο του αγωνιστικο πλανο μπορει αρκει μονο να δει το Ελλαδα- Λινχνεσταιν



Κάποιος αλλος μπορει να σου πει να δεις το Ελλάδα-Ρουμανία 3-1 ;) μην τα βάζετε ολα σε εναν κουβά.
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 04 Μαρ 2014, 16:31

εγω το ειπα...ξερω οτι μπορω να αντεξω και να δεχτω το παιχνιδι του σαντος και του χρονου τετοιο καιρο θα ειμαι παλι εδω για να κανω τον φυλακα.
εσεις οι ΄΄απαιτητικοι΄΄ καντε στον εαυτο σας την ερωτηση αν μπορειται να αντεξετε τον σαντος ή θα ειστε παλι εδω για να ζητατε το κεφαλι του

επεισης μην ξεχναμε οτι ο ΠΑΟΚτσης καλοεμαθε στις ευρωπαικες πορειες,κατι το οποιο θα πρεπει να εχει στο μυαλο του ο σαντος και οχι τον ευκολο δρομο του ενος παιχνιδιου την εβδομαδα
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Τρί 04 Μαρ 2014, 16:39

Εγώ ούτε υπέρ του (ανθρώπου) Στέφενς είμαι ούτε υπέρ του (ανθρώπου) Σαντος.

Είμαι υπέρ του ΠΑΟΚ και πιστεύω ότι αυτά τα έλα-φύγε των προπονητών στη μέση της χρονιάς μόνο καλό δεν κάνουν. Ας βρούμε έναν προπονητή με τα χαρατηριστικά που θέλουμε και ας του δώσουμε το χρόνο και τα εφόδια (υλικά και ανθρώπινα) για να κάνει τη δουλειά του.
Αυτό που σίγουρα θα ήθελα να δω είναι προσοχή στις ακαδημίες και στα φυτώρια.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τρί 04 Μαρ 2014, 16:55

desperando έγραψε:εγω το ειπα...ξερω οτι μπορω να αντεξω και να δεχτω το παιχνιδι του σαντος και του χρονου τετοιο καιρο θα ειμαι παλι εδω για να κανω τον φυλακα.
εσεις οι ΄΄απαιτητικοι΄΄ καντε στον εαυτο σας την ερωτηση αν μπορειται να αντεξετε τον σαντος ή θα ειστε παλι εδω για να ζητατε το κεφαλι του

επεισης μην ξεχναμε οτι ο ΠΑΟΚτσης καλοεμαθε στις ευρωπαικες πορειες,κατι το οποιο θα πρεπει να εχει στο μυαλο του ο σαντος και οχι τον ευκολο δρομο του ενος παιχνιδιου την εβδομαδα



Εγω φιλε μου θελω ο Π.Α.Ο.Κ να κερδίζει τοσο τους αγώνες οσο και τίτλους, αν γινει αυτο με τον τρόπο του Σάντος τότε καλώς να ερθει, τον προτιμώ απο τις 4 αρες του Στεφενς εντος και στα εκτος ομίχλη και αβεβαιότητα, τοσο καιρο αν δεις στο τοπικ του Στεφενς δεν έγραψα τιποτα κατα του, αλλα ολα φιλε μου εχουν και ενα οριο και αυτο ειναι το εξης: αν δεν μπορείς να βάλεις ταξη (για τις κλίκες) και να επιβάλεις αυτο που εσυ θες και οραματίζεσαι για να κανεις τον Π.Α.Ο.Κ μεγάλο τοτε για πιο λόγο εγω να σου δώσω πίστωση χρόνου;;.................
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό psykoman » Τρί 04 Μαρ 2014, 17:00

Οι κλικες δν ειναι θεμα μονο προπονητη...
Αν ειναι δυνατον ''αυτοι'' που πληρωνω να μου κανουν μια δουλεια...να αμφισβητουν τον προισταμενο τους που επισης πληρωνω εγω και να θελουν να κανουν ''αυτοι'' κουμαντο...οπου εγω βαλτε τον εκαστοτε μεγαλομετοχο-επενδυτη...

και επειδη δν θελω τα λεφτα να πηγαινουν στον αερα...κανω κατι και εγω....

δν γινετε καθε χρονια να δινουμε περισσοτερα λεφτα για προπονητες και αποζημιωσεις απ οτι για μεταγραφες...και αυτο γινετε τα τελευταια 4 χρονια....

σ ολα αυτα υπαρχει ενας κοινος παρανομαστης...που δν εχει λογοδοτησει και δν δινει αναφορα πουθενα
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2626
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 04 Μαρ 2014, 17:05

Συνοψίζοντας, μια χαρά σε φάγανε. Ποτέ δεν θα αλλάξουμε και στην τελική γιατί να αλλάξουμε; Τα κορόιδα να είναι καλά.

Αντίο Χουουμπ, ήσουν "πολύς" για μας.
Asimos
 

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό psykoman » Τρί 04 Μαρ 2014, 17:05

Δεν μας εκανε ο Σαντος...
Δεν μας εκανε ο Μπερετα...
Δεν μας εκανε ο Δερμιτζακης...
Δεν μας εκανε ο Χαβος...
Δεν μας εκανε ο Μπολονι...
Δεν μας εκανε ο Δωνης...
Δεν μας εκανε ο Στεφενς...
Δεν μας εκαναν 30 παικτες που ηρθαν με αυτους τους προπονητες...

Ολα τα παραπανω εχουν εναν κοινο παρανομαστη....ΘΑ ΛΟΓΟΔΟΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ;;;;
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2626
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Τρί 04 Μαρ 2014, 17:11

psykoman έγραψε:Οι κλικες δν ειναι θεμα μονο προπονητη...
Αν ειναι δυνατον ''αυτοι'' που πληρωνω να μου κανουν μια δουλεια...να αμφισβητουν τον προισταμενο τους που επισης πληρωνω εγω και να θελουν να κανουν ''αυτοι'' κουμαντο...οπου εγω βαλτε τον εκαστοτε μεγαλομετοχο-επενδυτη...

και επειδη δν θελω τα λεφτα να πηγαινουν στον αερα...κανω κατι και εγω....

δν γινετε καθε χρονια να δινουμε περισσοτερα λεφτα για προπονητες και αποζημιωσεις απ οτι για μεταγραφες...και αυτο γινετε τα τελευταια 4 χρονια....

σ ολα αυτα υπαρχει ενας κοινος παρανομαστης...που δν εχει λογοδοτησει και δν δινει αναφορα πουθενα


Ωραιος!
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τρί 04 Μαρ 2014, 17:15

psykoman έγραψε:Οι κλικες δν ειναι θεμα μονο προπονητη...
Αν ειναι δυνατον ''αυτοι'' που πληρωνω να μου κανουν μια δουλεια...να αμφισβητουν τον προισταμενο τους που επισης πληρωνω εγω και να θελουν να κανουν ''αυτοι'' κουμαντο...οπου εγω βαλτε τον εκαστοτε μεγαλομετοχο-επενδυτη...

και επειδη δν θελω τα λεφτα να πηγαινουν στον αερα...κανω κατι και εγω....

δν γινετε καθε χρονια να δινουμε περισσοτερα λεφτα για προπονητες και αποζημιωσεις απ οτι για μεταγραφες...και αυτο γινετε τα τελευταια 4 χρονια....

σ ολα αυτα υπαρχει ενας κοινος παρανομαστης...που δν εχει λογοδοτησει και δν δινει αναφορα πουθενα


Φιλε μου ειναι η πιο συνήθης δικαιολογία οτι τον έφαγαν οι κλίκες, αν λοιπόν δεν μπορεις να διαχειριστείς τις κλίκες τοτε δεν κανεις και δεν περιμένω να κανεις μεγάλη την ομάδα μου ειναι απλα τα πράγματα, λιγο πολύ παντού υπάρχουν κλίκες, είτε λέγεσαι ΡΕΑΛ ειτε Άσπρα χώματα, το θεμα είναι να εχεις προπονητή με κακαλα ώστε να βάλει τον καθένα στην θεση του και να ξέρουν ολοι ποιος κανει κουμάντο μεσα στην ομάδα.
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 04 Μαρ 2014, 17:15

@stathis73,
δλδ καταλήγουμε στο ότι στηρίχτηκαν οι κλίκες και όχι ο Προπονητής. Γιατί για να είσαι Καίσαρας, πρέπει αυτοί που σε ανακήρυξαν Καίσαρα να σε υποστηρίζουν όταν είσαι έναντι της Συγκλήτου και του Λαού. τόσο απλά.

αποφάσεις ανέκδοτο..

τελοσπαντων.

Αν είναι να ρθει ο Σάντος, ας έλθει. εγώ είπα τι περιμένω απο τον επόμενο Προπονητή του ΠΑΟΚ. υπάρχει μια ομάδα που ξεκίνησε να χτίζεται με τον α, ή τον β τρόπο. Δεν δέχομαι το να ξεκινήσουν πάλι από την αρχή, αυτοί που το σχεδίασαν έτσι εξαρχής.......είχαμε φτάσει σε σημείο που ξέραμε ακριβώς το παίχτες θέλουμε και τί ελλείψεις έχουμε. ΞΕΡΑΜΕ ότι έμενε ένα τελευταίο ξεσκαρτάρισμα. Εγώ πιστεύω ότι μερικοί το φοβόντουσαν και αυτό δεν μου το βγάζει κανείς απο το μυαλό.

Επίσης πιστεύω ότι η κίνηση αυτή είναι πισωγύρισμα, σίγουρα σε θέματα νοοτροπίας, και ελπίζω ο Χούμπ Στέφενς να μην μας "καρφώσει" σε τίποτα δηλώσεις του, γιατί δώνης, δεν είναι.....και το θέμα δεν είναι τα λεφτά, αλλά το όνομα....

τα υπόλοιπα όλα δεν τα σχολιάζω. την Κυριακή θα φωνάζω μόνο ΠΑΟΚ.


Huub Stevens Thank You. Some of us believed in You. Best wishes for your career.
Τελευταία επεξεργασία από K_geo και Τρί 04 Μαρ 2014, 17:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό psykoman » Τρί 04 Μαρ 2014, 17:20

stathis73 έγραψε:
psykoman έγραψε:Οι κλικες δν ειναι θεμα μονο προπονητη...
Αν ειναι δυνατον ''αυτοι'' που πληρωνω να μου κανουν μια δουλεια...να αμφισβητουν τον προισταμενο τους που επισης πληρωνω εγω και να θελουν να κανουν ''αυτοι'' κουμαντο...οπου εγω βαλτε τον εκαστοτε μεγαλομετοχο-επενδυτη...

και επειδη δν θελω τα λεφτα να πηγαινουν στον αερα...κανω κατι και εγω....

δν γινετε καθε χρονια να δινουμε περισσοτερα λεφτα για προπονητες και αποζημιωσεις απ οτι για μεταγραφες...και αυτο γινετε τα τελευταια 4 χρονια....

σ ολα αυτα υπαρχει ενας κοινος παρανομαστης...που δν εχει λογοδοτησει και δν δινει αναφορα πουθενα


Φιλε μου ειναι η πιο συνήθης δικαιολογία οτι τον έφαγαν οι κλίκες, αν λοιπόν δεν μπορεις να διαχειριστείς τις κλίκες τοτε δεν κανεις και δεν περιμένω να κανεις μεγάλη την ομάδα μου ειναι απλα τα πράγματα, λιγο πολύ παντού υπάρχουν κλίκες, είτε λέγεσαι ΡΕΑΛ ειτε Άσπρα χώματα, το θεμα είναι να εχεις προπονητή με κακαλα ώστε να βάλει τον καθένα στην θεση του και να ξέρουν ολοι ποιος κανει κουμάντο μεσα στην ομάδα.


Οσα @@ και να εχεις...οσο μαγκας και να εισαι...αν ο βασικος κορμος δν σε θελει αυτο δν μπορεις να το αλλαξεις...μονο αυτος που πληρωνει μπορει να κανει κατι...
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2626
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τρί 04 Μαρ 2014, 17:21

K_geo έγραψε:@stathis73,
δλδ καταλήγουμε στο ότι στηρίχτηκαν οι κλίκες και όχι ο Προπονητής. Γιατί για να είσαι Καίσαρας, πρέπει αυτοί που σε ανακήρυξαν Καίσαρα να σε υποστηρίζουν όταν είσαι έναντι της Συγκλήτου και του Λαού. τόσο απλά.

αποφάσεις ανέκδοτο..

τελοσπαντων.


Εσυ φιλε μου καταλήγεις εκει, εγω ειπα οτι αν τον έφαγαν οι κλικες τοτε αυτο σημαίνει οτι δεν μπορούσε να επιβληθεί αρα κατα συνέπεια αυτος ο άνθρωπος δεν πρόκυπτε να κάνει τον Π.Α.Ο.Κ μεγαλο και αρα δεν πρεπει να του δοθεί πίστωση χρόνου, αυτα ειπα και ο νοών νοείτο.
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 04 Μαρ 2014, 17:24

όντως. ο νοών νοείτω.....

πως το λέτε ρε μοντς;;

τέλος απο εδώ,....;; :cry: :cry: :cry:

:cry: :pano: :cry:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τρί 04 Μαρ 2014, 17:26

psykoman έγραψε:
stathis73 έγραψε:
psykoman έγραψε:Οι κλικες δν ειναι θεμα μονο προπονητη...
Αν ειναι δυνατον ''αυτοι'' που πληρωνω να μου κανουν μια δουλεια...να αμφισβητουν τον προισταμενο τους που επισης πληρωνω εγω και να θελουν να κανουν ''αυτοι'' κουμαντο...οπου εγω βαλτε τον εκαστοτε μεγαλομετοχο-επενδυτη...

και επειδη δν θελω τα λεφτα να πηγαινουν στον αερα...κανω κατι και εγω....

δν γινετε καθε χρονια να δινουμε περισσοτερα λεφτα για προπονητες και αποζημιωσεις απ οτι για μεταγραφες...και αυτο γινετε τα τελευταια 4 χρονια....

σ ολα αυτα υπαρχει ενας κοινος παρανομαστης...που δν εχει λογοδοτησει και δν δινει αναφορα πουθενα


Φιλε μου ειναι η πιο συνήθης δικαιολογία οτι τον έφαγαν οι κλίκες, αν λοιπόν δεν μπορεις να διαχειριστείς τις κλίκες τοτε δεν κανεις και δεν περιμένω να κανεις μεγάλη την ομάδα μου ειναι απλα τα πράγματα, λιγο πολύ παντού υπάρχουν κλίκες, είτε λέγεσαι ΡΕΑΛ ειτε Άσπρα χώματα, το θεμα είναι να εχεις προπονητή με κακαλα ώστε να βάλει τον καθένα στην θεση του και να ξέρουν ολοι ποιος κανει κουμάντο μεσα στην ομάδα.


Οσα @@ και να εχεις...οσο μαγκας και να εισαι...αν ο βασικος κορμος δν σε θελει αυτο δν μπορεις να το αλλαξεις...μονο αυτος που πληρωνει μπορει να κανει κατι...


Αν εχεις φιλε το κυρος και τα κακαλα τοτε ναι το κανεις και ξερεις πώς;........................δημιουργείς εναν κορμό που να τρώει σίδερα, να τρέχει ακατάπαυστα οπως ο Κατσε και μαλιστα χωρις κανενα μεγάλο ονομα και να εισαι σίγουρος οτι ολοι θα το καταλάβουν οτι ο προπονητής ξεσκαρτάρει την ομαδα και ολοι μα ολοι θα τον στηρίξουν και θα του δωσουν πιστωση χρόνο, εσυ απο την κερκιδα και ο μεγαλομέτοχος -προεδρος απο την αλλη, αυτος ουτε το ενα εκανε ουτε το αλλο και η πιτα σωστή και ο σκύλος χορτάτος δεν γίνεται φίλε μου. ;)
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες