Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τρί 04 Μαρ 2014, 14:17

K_geo έγραψε:
barlow4 έγραψε:Ως τοτε θα μας αδειασεις τη γωνια?


γιατι, πονάει η ψυχούλα σου;

τα λεμε στο γήπεδο. εδώ τώρα που έφυγε ο καρκίνος του ΠΑΟΚ δεν υπάρχει κάτι να πουμε. σωστά;

λύθηκαν όλα τώρα που έφυγε αυτός που έφταιγε....

Αυτος που επρεπε δεν εφυγε ακομα.
Απλα νομιζα θα μας αδειαζες τη χρονια ως του χρονου.με το αμαξι σου θα ερθεις στο γηπεδο?
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό black death » Τρί 04 Μαρ 2014, 14:25

alex ntepo έγραψε:Όχι Κ_geo, ο επόμενος προπονητής του ΠΑΟΚ ΠΡΕΠΕΙ από την 1η χρονιά να

- Κάνει ξεκάθαρο ότι δεν τίθεται ΚΑΝΕΝΑ θέμα για το ποιος θα τερματίσει στη 2η θέση (όχι να παλεύει γι'αυτή με
αντίπαλο ομάδες τύπου διαλυμμένου ΠΑΟ και Ατρόμητου με φυλακισμένο πρόεδρο, ή Αστέρα Τρίπολης). Να έχει
τον ΟΣΦΠ από κοντά, και όχι με διαφορα 20 βαθμών.
- Να φτάσει στον τελικό του Κυπέλλου, και ιδανικά να το κατακτήσει.
- Να διεκδικήσει στα ίσια όποιες πιθανότητες έχει για τους ομίλους, ανάλογα και με τον αντίπαλο, αλλιώς να κάνει
μια αξιοπρεπή πορεία στο Γιουρόπα. (Ό,τι ακριβώς ζητούσαμε δλδ κι από τον Στέφενς, που σε γενικές γραμμές το
πέτυχε.)

Πάνω απ' όλα όμως θα ΠΡΕΠΕΙ να παρουσιάσει ένα πλάνο που να πείθει, μια ομάδα εμφανώς δουλεμένη με συγκεκριμένη νοοτροπία και χαρακτήρα, με αγωνιστικότητα, με πειθαρχία και προσήλωση στο στόχο, μια ομάδα που να ξέρει τι θέλει μέσα στο γήπεδο. Αν το κάνει αυτό (πράγμα στο οποίο ο Χουμπ κατά τη γνώμη μου απέτυχε), κανείς δε θα έχει να του προσάψει τίποτα. Εκτός αν δεν πετύχει κανένα από τους παραπάνω τρεις στόχους. Αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να πετύχει να δώσει στην ομάδα αυτά τα χαρακτηριστικά, και ταυτόχρονα να μην πετύχει κανένα από τα παραπάνω.

Σωστά όλα αυτά, αλλά για ποιον είναι πλέον κίνητρο η 2η θέση;
Για τον κόσμο; Το γήπεδο πάλι άδειο θα είναι, εκτός αν έχεις το γαύρο (που δεν χάνει βαθμούς ποτέ) σε απόσταση αναπνοής.
Για τους παίχτες; Αφού στα προκριματικά τσ.λ. οι πιθανότητές μας είναι ελάχιστες.
Το γιουρόπα το έχουμε απαξιώσει (τουλάχιστον μέχρι τους 32), παίζουμε με "χωριά" κτλ.
Μένει το κύπελλο για να σώζει τη χρονιά...

Πιστεύω αυτός είναι και ένας απ' τους κύριους λόγους που υπάρχει αυτή η αρρώστια στο σύλλογο αυτή τη στιγμή.
Θες επειδή δεν έχουμε υπομονή, θες επειδή νομίσαμε ότι πήρε τον ΠΑΟΚ ο Αμπράμοβιτς, οι απαιτήσεις ανέβηκαν κατακόρυφα, αλλά η ομάδα δεν ακολουθεί. Και απ' την άλλη δεν υπάρχουν και πολλά σημάδια ότι χτίζεται κάτι για το μέλλον, μια ομάδα που να βγάζει έναν έτσι πιο νεανικό ενθουσιασμό.
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4393
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό shark4 » Τρί 04 Μαρ 2014, 14:26

alex ntepo έγραψε:θα ΠΡΕΠΕΙ να παρουσιάσει ένα πλάνο που να πείθει, μια ομάδα εμφανώς δουλεμένη με συγκεκριμένη νοοτροπία και χαρακτήρα, με αγωνιστικότητα, με πειθαρχία και προσήλωση στο στόχο, μια ομάδα που να ξέρει τι θέλει μέσα στο γήπεδο.



Τιποτα απο ολα αυτα και μαλιστα ολα μαζι δεν γινονται απο την 1η χρονια.... Τετοια χαρακτηριστικα παρουσιασε η ομαδα του Σαντος την 3η μολις χρονια που γελασε το χειλι μας... Αυτα ειναι πλεον καταγεγραμμενα ....

Για να γινουν ολα αυτα αδερφε πρεπει ο προπονητης να μεινει καιρο και οχι 1 χρονο και με πδυνατοτητα ανανεωσης και τα γνωστα ελληνικα τερτιπια...

Τον προπονητη που θελεις να δημιουργησει ολα αυτα τον χαλιβδωνεις, τον προστατευεις και δεν τον δινεις "βορα στα σκυλια" που λεει και ο ποιητης...

Τελος παντων..Ο Πορτογαλλος τελειωνει, μαθαινει και ο Γκαρσια ελληνικα και παρακολουθει μαθηματα προπονητικης , θα τελειωσουν και οι διεθνεις μας με το καλο τις διακοπες στην Ιπανεμα και θα γινουμε παλι μια αγαπημενη οικογενεια κατα τη διαρκεια του θερους με στοχους και οραμα ....

Μεχρι τοτε "ΓΧ γερα και παμε οπως παλια".... 8-)
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Τρί 04 Μαρ 2014, 14:34

Διαφωνώ Shark, πιστεύω ότι γίνονται και μάλιστα όλα από την πρώτη χρονιά. Το ζήτημα είναι ο βαθμός στον οποίο θα επιτευχθούν. Αλλά φέτος εγώ τουλάχιστον δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος σε ό,τι έχει να κάνει με τα χαρακτηριστικά που προανέφερα, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ αποτελεσμάτων. Δε λέω ότι ο επόμενος πρέπει να τα πετύχει όλα στο 100%, άλλα κάτι να δείξει βρε αδερφέ. Με το Μπόλονι ας πούμε νομίζω ότι είδαμε κάτι πιο συγκεκριμένο, ένιωθες ότι υπήρχε μια στρατηγική, ένα πλάνο.
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό zizu10 » Τρί 04 Μαρ 2014, 14:38

shark4 έγραψε:
Τιποτα απο ολα αυτα και μαλιστα ολα μαζι δεν γινονται απο την 1η χρονια.... Τετοια χαρακτηριστικα παρουσιασε η ομαδα του Σαντος την 3η μολις χρονια που γελασε το χειλι μας... Αυτα ειναι πλεον καταγεγραμμενα ....

Για να γινουν ολα αυτα αδερφε πρεπει ο προπονητης να μεινει καιρο και οχι 1 χρονο και με πδυνατοτητα ανανεωσης και τα γνωστα ελληνικα τερτιπια...



Δεν νομίζω πως ο Σάντος την 1η χρονια ειχε τέτοιους παίχτες στο ρόστερ του ούτε ήταν αυτός που τους διάλεξε.Επίσης την 2η χρονιά του Σαντος η ομάδα βγήκε 2η στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος με μια ντουζίνα νέους παίχτες (ασχετα με το τι έγινε στα play offs όπου χρειάστηκε η κόκκινη στον Γκαρσια με τον βαζελο,οι κόκκινες στο οακα με το χανουμι για να μας αποκαθηλώσουν) οπότε αυτό το χρειάζεται χρόνος για να δείξεις την δουλειά σου κάποιες φορές είναι άτοπο ειδικά ανκουβαλας ένα όνομα όπως Στεφενς.Προσοχή δε λέω να πάρουμε πρωτάθλημα και νομίζω πως δεν λέει και το παλικαρι αυτο.Να δείχνει ένα πλάνο λέει στο γήπεδο ώστε να είναι εχέγγυο για την επόμενη χρονιά να παρουσιαστούμε καλύτεροι κάτι που σε καμία περίπτωση δεν έγινε
zizu10
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 23:19

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 04 Μαρ 2014, 14:41

barlow4 έγραψε:
K_geo έγραψε:
barlow4 έγραψε:Ως τοτε θα μας αδειασεις τη γωνια?


γιατι, πονάει η ψυχούλα σου;

τα λεμε στο γήπεδο. εδώ τώρα που έφυγε ο καρκίνος του ΠΑΟΚ δεν υπάρχει κάτι να πουμε. σωστά;

λύθηκαν όλα τώρα που έφυγε αυτός που έφταιγε....

Αυτος που επρεπε δεν εφυγε ακομα.
Απλα νομιζα θα μας αδειαζες τη χρονια ως του χρονου.με το αμαξι σου θα ερθεις στο γηπεδο?

θσ τηλ. μιλησα εκει με τον ναυαγο-ξαδερφο σου..... τα λεμε την Κυριακή απο κοντά αν είναι.....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 04 Μαρ 2014, 14:45

Τι νόημα έχει να συνεχίζουμε αυτη την κουβέντα πλεον.Ο Στεφενς αποτελεί παρελθόν κι εμείς πρεπει να κοιτάμε το μέλλον .Ξαναρχίζουμε το χτίσιμο απ την αρχή.

ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 04 Μαρ 2014, 14:45

Κοιτα ρε που με το ζορι καποιοι φιλοι θα με κανουν υπερασπιστη του Σαντος.Πολλα μπορει να πει κανεις για τον πορτογαλλο αλλα να αρνηθει το σημα κατατεθεν που βαζει σε καθε ομαδα απο τους πρωτους μηνες δουλειας για να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα ελεος.Εχασε το πρωαθλημα στο πρωτο του περασμα στην αεκ στην ισοβαθμια.Τερματισε με μολις 3 βαθμους διαφορα απο τον πρωτο ,στο δευτερο περασμα του με μετριοτατο υλικο.Την δευτερη του χρονια στον ΠΑΟΚ οταν και δουλεψε απο την προετοιμασια και αφηνωντας πισω Σαλμον,Κνολ,Μπαλαφα,Ηλιαδη μετα απο 20 και βαλε χρονια ακολουθουσε τον πρωτο μεχρι τον γεναρη για να τερματισει δευτερος θεση που ειχαμε να δουμε και εγω δεν θυμαμαι ποσα χρονια.Απολυθηκε απο τον Βαζελο μετα απο 5 συνεχομενα ανεπιτυχη αποτελεσματα (σας θυμιζει κατι;),οπως απολυθηκε και απο την μπενφικα σε μια χρονια που επαιξε εξαιρετικο ποδοσφαιρο αλλα δεν κατεκτησε τιτλο μενωντας 3 βαθμους πισω για μια ομαδα ομως που της εχει στερεψει εδω και χρονια η υπομονη (βλεπετε δεν ειναι ελληνικο φαινομενο μονο).Οσο για το περιβοητο τσουκου τσουκου μπολ,στα χρονια του σε αεκ,πορτο και μπενφικα ειχε απο 2-3 γκολ μεσο ορο επιθεση οταν ο επιθετικογενης Στεφενς εκανε καριερα στην Σαλκε με μοτο το μηδεν στην αμυνα ειναι το παν αλλα τωρα ξαφνικα καποιοι μας τον παρουσιαζαν ως την αποθεωση του επιθετικου παιχνιδιου.Το μονο που ελπιζω απο τον πορτογαλλο αν τελικα αναλαβει ειναι αυτη τη φορα να απαιτησει και να μη συμβιβαστει κατι που ειναι ευχη και καταρα.Βλεπετε οταν αυτος ζητουσε Νουνο Ασις και Ζοαο Παολο,του εφεραν Τσιριλο και Φωτακη αλλα πλεον λεφτα υπαρχουν για ικανοτητες δεν ειμαι σιγουρος για καποιους στην παε και για κινητρο οσον αφορα τον αποχωρησαντα.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24072
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τρί 04 Μαρ 2014, 15:05

kataramenos5 έγραψε:
stathis73 έγραψε:Αδελφέ ξεκίνησα το πρωι να γράψω καποια πράγματα και τα έσβησα σεβόμενος το οτι αποχώρησε απο την ομάδα και δεν ήθελα να τον κρίνω για το οποιο εργο του (εγω παντος δεν εχω να θυμάμαι κανενα εργο).


Απ τα 2 πρώτα χρόνια του Σάντος τι έχουμε να θυμόμαστε δηλαδή βρε Στάθη.Απο Οκτώβριο της τρίτης χρονιάς και μετά τα καλαμπόκια είδαμε κάτι.Εσυ έχεις παίξει μπάλα και ξέρεις, αμα αλλάζεις σεντερ μπακ σαν τα πουκάμισα(Βιτορ,Λοπεζ,Κατσικας,Ινσα) και όλο τον άξονα (Νατχο,Κατσε,Μαντουρο,Μαρτενς) γίνεται να έχεις ομοιογένεια,σταθερότητα και αποτελέσματα?Γίνεται να δημιουργήσεις ΟΜΑΔΑ?Θα ξεχάσουμε και τα βασικα ρε παιδιά.Το θέμα καποιοι παίκτες να μη τον ήθελαν το αφήνω εκτός μιας και αλλιώς το αντιλαμβάνεται ο καθένας.Αλλα με βαση αυτα που συμφωνούμε οτι όντως γίνανε, πιστεύεις οτι τα πράγματα μπορεί να ήταν διαφορετικά με οποιοδήποτε άλλο προπονητή?



Eιπα να σεβαστώ την αποχώρηση του και να μην γραψω οτι προσωπικά σε μενα σαν φίλαθλο δεν μου άρεσε, γιατι προπονητής δεν ειμαι και δεν θελω να κρίνω ανάλογα.

Αλλα τι θα μπορούσαμε να δουμε απο την πρωτη μερα κιόλας.....

1) Πειθαρχία (αγωνσιτικη ετσι;) εγω δεν την είδα και μάλιστα ειδα το αντίθετο στην περίπτωση του Στοχ (με πολλες μορφες)
2) Θα ηθελα πολύ να δω μια σύνθεση μας (οποια και να ναι) που να τρέχουν οπως ο βαζελος του Αναστασίου,.......δεν το ειδα ποτε.
3)Θα ηθελα να τον δω να σηκώνετε απο τον παγκο σε ενα ματς που κερδίζουμε 2-0 και μας ισοφαρίζουν και να "αρπαζει" ενα απο τον λαιμο και να τον στελνει σπίτι του.....................το αρπάζει το λεω με μορφη να τον αισθανθούν οτι υπαρχει ενας εκει στον παγκο που αμα κανω μαλακ@α θα με γαμη@η,............δεν το ειδα ποτε.
3)θα ηθελα να σηκώσει το ανάστημα του σε οποιαδήποτε "επιβολη" παικτη που δεν ηθελε στην ομαδα και μαλιστα ανοιχτα απο την στιγμη που ειναι τοσο ακριβοπληρωμένος και ο λογος του μετραει, δεν το εκανε ποτε και μαλιστα το αντιθετο, οτι του φερνανε το εβαζε μεσα να παιξει, ειτε αυτος λεγετε Μαντουρο, ειτε Τζιολης, ειτε οπως θελει, ή εισαι προπονητής και κανεις κουμαντο ή εισαι διακοσμητικό στοιχείο και καλώς σε χρησιμοποίησαν και καλως σε πέταξαν στον καδο.
4)Οταν είσαι προπονητής και προσπαθει ο ζαγορακης και ο καθε ζαγορακης να σου βαλει τρικλοποδιά ή τον πνιγεις στην κυριολεξία ή βγαίνεις σε μια συνεντευξει τυπου και λές "Κυριοι αυτο και αυτο συμβαινει στην ομαδα, εγω δεν ειμαι το σκυλάκι κανενος γεια σας" και ο καθενας μετα έρχεται προ των ευθυνών του.

Εγω αν ημουν προπονητής και μου εκανε μαγκιες ο Κατσουρανης θα τον εστελνα με συνοπτικες διαδικασίες σπιτι του και δεν θα επέτρεπα σε κανεναν να κανει μαγκιες στον μεγαλο ΣΤΕΦΕΝΣ ;) ....................ολα μα ολα αυτα που εκανε στην ομαδα μας εμενα πολλες φορες μου δημιούργησαν απίστευτα ερωτηματικά.

Ειναι τοσα πολλα αυτα τα οποια δεν εκανε που νομιζω οτι ειναι περιττό να συνεχίζουμε να μιλαμε για αυτον τον αθρωπο, πολύ καλα έκαναν και τον έδιωξαν.
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό ant » Τρί 04 Μαρ 2014, 15:31

Δεν ανοιγουμε και ενα τοπικ - "Ποιον ρποπονητή θα θέλατε να αποκτήσει η ΠΑΟΚΑΡΑ ;" :D
Άβαταρ μέλους
ant
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 21:46

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 04 Μαρ 2014, 15:49

το θεμα με τον στεφενς παρακουρασε και ας το κλεισουμε καποια στιγμη,εξαλλου ο καθενας εχει την αποψη του και δεν προκειται να την αλλαξει τωρα.

αυτο που θα ηθελα να πω στον καθενα,ειναι να κανει την ερωτηση στον εαυτο του και να δει αν μπορει να αντεξει τον σαντος.
οχι τον σαντος μετα απο μια περιοδο ξηρασιας και ποδοσφαιρικης ανυποληψιας , τον σαντος σημερα που κατι λιγοτερο απο ολα στον σημερινο ΠΑΟΚ φερνει γκρινια και μουρμουρα.

εμενα στα παπακια μου εγω μπορω να δω εναν ΠΑΟΚ που κατα 90 % θα παιζει την μπαλα στο κεντρο και θα κανει κατα μεσο ορο 5 τελικες ανα παιχνιδι.
εσεις μπορειται ή του χρονου τετοιο καιρο θα θελετε παλι αιμα στην αρενα?
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τρί 04 Μαρ 2014, 16:01

desperando έγραψε:το θεμα με τον στεφενς παρακουρασε και ας το κλεισουμε καποια στιγμη,εξαλλου ο καθενας εχει την αποψη του και δεν προκειται να την αλλαξει τωρα.

αυτο που θα ηθελα να πω στον καθενα,ειναι να κανει την ερωτηση στον εαυτο του και να δει αν μπορει να αντεξει τον σαντος.
οχι τον σαντος μετα απο μια περιοδο ξηρασιας και ποδοσφαιρικης ανυποληψιας , τον σαντος σημερα που κατι λιγοτερο απο ολα στον σημερινο ΠΑΟΚ φερνει γκρινια και μουρμουρα.

εμενα στα παπακια μου εγω μπορω να δω εναν ΠΑΟΚ που κατα 90 % θα παιζει την μπαλα στο κεντρο και θα κανει κατα μεσο ορο 5 τελικες ανα παιχνιδι.
εσεις μπορειται ή του χρονου τετοιο καιρο θα θελετε παλι αιμα στην αρενα?



Γιατι πρεπει σωνει και καλα να ερθει ο Σαντος;...................δεν το καταλαβα ποτε, ας βρουνε κατι καλύτερο αν και αυτην την στιγμη νομιζω οτι ξερει καλυτερα απο τους περισσοτερους την ομαδα.
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 04 Μαρ 2014, 16:02

γιατι αυτος εκλεισε,πως να το κανουμε δηλαδης
φυσικα και την ξερει.αν εχουμε σκοπο να μεινουμε με νινη,σπυρο,κατσουρ,τζιολη,σαλπι
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τρί 04 Μαρ 2014, 16:08

desperando έγραψε:γιατι αυτος εκλεισε,πως να το κανουμε δηλαδης
φυσικα και την ξερει.αν εχουμε σκοπο να μεινουμε με νινη,σπυρο,κατσουρ,τζιολη,σαλπι


Δεν ξερω αν εκλεισε , αλλα εστω και με αυτους που αναφερεις θα δεις εναν καλύτερο Π.Α.Ο.Κ απο αυτον που εβλεπες μεχρι τωρα, εγω προσωπικα ειμαι σιγουρος, τουλαχιστον θα εχει αγωνιστκο προσωπο η ομαδα και οχι οτι βγαλει το γηπεδο, θα δειξει ο καιρος γαρ εγγυς. ;)
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Hubertus “Huub” Jozef Margaretha Stevens

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 04 Μαρ 2014, 16:15

καλυτερο ΠΑΟΚ δεν προκειται να δω,ΠΑΟΚ με καλυτερα αποτελεσματα και πιο ουσιαστικο μπορει.εναν ΠΑΟΚ που οποιος θελει να δει το μελλοντικο του αγωνιστικο πλανο μπορει αρκει μονο να δει το Ελλαδα- Λινχνεσταιν
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης