28.Κώστας Κατσουράνης

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τετ 21 Μάιος 2014, 22:41

χρονια πολλα.
ευχαριστουμε για οσα προσφερες.

δεν πιστευω οταν το παιρναμε περσι το χειμωνα να ειχαμε μεγαλυτερες προσδοκιες. βοηθησε κυριως περσι αλλα και φετος κυριως στην αρχη. μην ειμαστε αχαριστοι.
καλη συνεχεια..

ελπιζω στο μελλον τετοιους ελληνες παικτες να τους παιρνουμε στο τοπ της καριερας τους και οχι στα τελειωματα τους. τοροσιδης πχ.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό Realcon » Τετ 21 Μάιος 2014, 22:51

Σωστά!!!

Πάει ΑΕΚ όπως όλα δείχνουν καλή συνέχεια.
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό nothu » Πέμ 22 Μάιος 2014, 00:42

Μουντιαλ και στα καπακια φουτμπολ λιγκ. Ευχαριστουμε Κωστα. Καλη συνεχεια. Δενμε ικανοποιησες με την παρουσια σου ατην ομαδα ουτε στο ελαχιστο.

Στάλθηκε από το XT1032 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό Ale » Πέμ 22 Μάιος 2014, 02:15

RoMaN έγραψε:Ρε Ale, με το συμπάθιο..

μετά από αυτό

Ale έγραψε:Με εσένα θα τα πούμε μετά το τελευταίο ματς... ;)


έχεις να πεις μόνο αυτό;

Ale έγραψε:Ακόμη να λύσεις το συμβόλαιό σου;


:mrgreen:



Καπνιστή "αθλητή" της εθνικής Ελλάδος, καλή συνέχεια στον επόμενο Δικέφαλο της καριέρας σου.

Τελευταία φορά που εκφράστηκα όπως του αξίζει, πήγα για εβδομαδιαίο μπάνιο. Του τα λέτε μια χαρά οι υπόλοιποι.
Η μόνη του προσφορά στην ομάδα δύο χρόνια τώρα ήταν το αηδιαστικό βιντεάκι στην περσινή προετοιμασία.
Από εμένα έχει το ελεύθερο να πάει στα τσακίδια κι ακόμη παραπέρα.
Μαζί με τον σπυριάρη, ήταν τα δύο μεγαλύτερα τρυπήματα στον ΠΑΟΚ τα τελευταία δύο χρόνια.
Πώς να ξεχάσω την αποβολή του με τον βάζελο στο πρωτάθλημα;
Την δήλωσή του μετά από ήττα σε κάποιο χωριό πως "έφταιξε που προηγηθήκαμε και χάσαμε";
Τις ζεμπεκιές τύπου Παγκρητίου;
Την εμετική του συμπεριφορά στην Λισαβώνα;
Τα συνεχή πουλήματα της μπάλας σε αντιπάλους;
Τις wannabe-Beckenbauer γιόμες που κατέστρεφαν κάθε προσπάθεια οργανωμένης επίθεσης της ομάδας;
Και του έδωσαν (άκουσον, άκουσον!) και το περιβραχιόνιο φέτος!
Να πάει και να μην γυρίσει! (Για να μην πω τίποτε πιο βαρύ)
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό astronaut » Κυρ 22 Ιουν 2014, 16:51

Αν και είναι τρομερός προπαγανδιστής ο Καίσαρης, νομίζω ότι το συγκεκριμένο άρθρο του είναι έως ένα βαθμό κατατοπιστικό του τρόπου που λειτουργούν οι "προσωπικότητες"...
Μένω στους ποδοσφαιριστές-"προσωπικότητες" γιατί οι αρδ -απλώς- κάνουν τη "δουλειά" τους...


Το σωστό να λέγεται. Ατομικό ρεκόρ έκανε ο Κώστας Κατσουράνης. Ξεπέρασε τον εαυτό του. Όχι σαν ποδοσφαιριστής. Σαν δημοσιογράφος. Το ρεπορτάζ που έδωσε για το πως έζησε το ματς με την Ιαπωνία, παρακολουθώντας τη συνέχεια, μετά την αποβολή του από την τηλεόραση στα αποδυτήρια της εθνικής ομάδας ήταν συγκλονιστικό.

Ποιες ήταν οι αντιδράσεις του, τι έλεγε σε Μήτρογλου-Φετφατζίδη και πως πανηγύρισε την ισοπαλία. Σα να διαβάζεις Αλέξανδρο Παπαδιαμάντη. Κάποιοι ποδοσφαιριστές την έχουν την ικανότητα. Και την έχουν καλλιεργήσει μάλιστα με την πάροδο των χρόνων, φτάνοντας σε πολύ υψηλά επίπεδα.

Αν την προηγούμενη δεκαετία, ο Νο1 στις καλές σχέσεις με τους δημοσιογράφους ήταν ο Στέλιος Γιαννακόπουλος, ο Κώστας Κατσουράνης, έχει προχωρήσει πολύ μπροστά. Έτη φωτός. Μιλάμε για επιστήμονα του είδους. Για καθηγητή.

Οι σχέσεις ποδοσφαιριστών-δημοσιογράφων, είναι τόσο παλιές όσο και οι λάσπες. Ο ένας έχει την ανάγκη του άλλου. Ο δημοσιογράφος τον ποδοσφαιριστή για να μαθαίνει τι γίνεται στα αποδυτήρια, κι ο ποδοσφαιριστής την προστασία του δημοσιογράφου.

Το να δημιουργηθούν μέσω του ρεπορτάζ και σε βάθος χρόνου, σχέσεις φιλίας, είναι ανθρώπινο. Στην προκειμένη περίπτωση, μιλάμε για επαγγελματίες του είδους. Για ποδοσφαιριστές, που διαθέτουν ολόκληρο δημοσιογραφικό στρατό.

Τα παλιά χρόνια, όταν ακόμα οι εφημερίδες ήταν κανονικές, το ρεπορτάζ χωρίς κινητά τηλέφωνα και χωρίς ίντερνετ, έβγαινε δύσκολα. Ο διευθυντής, φώναζε, "αργεί π.χ ο Ολυμπιακός". Με τον ρεπόρτερ να δίνει την προφανή απάντηση: "Δεν έχει τελειώσει ακόμα η προπόνηση. Δεν έχουν γυρίσει στα σπίτια τους, οι "πηγές". "Πηγές" ήταν οι δύο-τρεις το λιγότερο συγκεκριμένοι ποδοσφαιριστές, που είχε και έχει κάθε δημοσιογράφος για να του δίνουνε ραπόρτο.

Τι έγινε στην προπόνηση, αν πλακωθήκανε κάποιοι, και ποια είναι τα σχέδια του προπονητή, ενόψει του ματς της Κυριακής. Αν είχε προκύψει μάλιστα κάτι σοβαρό, οι επαγγελματίες του είδους ποδοσφαιριστές, δεν περίμεναν να πάνε στα σπίτια τους. Δεν έχαναν χρόνο. Σταμάταγαν με το αυτοκίνητο, στο πρώτο περίπτερο και τηλεφώναγαν στο δικό τους δημοσιογράφο για να δώσουν πρώτοι την είδηση.

Παρά το γεγονός, ότι δεν υπήρχαν αθλητικά ραδιόφωνα, και Ίντερνετ. Οι ειδικευμένοι ποδοσφαιριστές, έχουν ανακαλύψει και τα μυστικά της δουλειάς. Ξέρουν που να μοιράζουν τις ειδήσεις και τα παρασκήνια. Ξέρουν ποιο "παρααθλητικό" είναι για αθλητική εφημερίδα και ποιο για πολιτική.

Καθηγητές του είδους στον Ολυμπιακό, ήταν το δίδυμο Τσαλουχίδη - Ταληκριάδη. Για τον δεύτερο υπάρχει μια εξόχως σπαρταριστή ιστορία. Σε αθλητική εφημερίδα, γίνεται αλλαγή στα ρεπορτάζ του Ολυμπιακού. Ο νέος ρεπόρτερ, μόλις έχει αναλάβει και χτυπάει το τηλέφωνο: "Καλησπέρα και καλορίζικος. Είμαι ο Ηλίας Ταληκριάδης. Έμαθες τι έγινε πριν από λίγο στα αποδυτήρια; Ήρθε αυτός ο Μύρτσος κι άρχισε να μας βρίζει ρουφιάνους".

Άκου, εκεί ρουφιάνους. Κόκκαλο ο πιτσιρικάς ρεπόρτερ. Παραλίγο να του πέσει το ακουστικό από το χέρι. Στον Παναθηναϊκό, πολύ καλές σχέσεις με τους δημοσιογράφους, είχε ο συγχωρεμένος ο Γιάννης Κυράστας, παλαιότερα ο Σπύρος Λιβαθηνός, όπως και ο Χρήστος Δημόπουλος και ο Ρότσα.

Στην ΑΕΚ, Τάκης Νικολούδης, Ντίνος Μπαλλής και ο Κύπριος Σαββίδης. Ο Ντέμης Νικολαϊδης, είχε επιλεγμένο δίκτυο, από δημοσιογράφους υψηλού κύρους όπως ο Πέτρος Κωστόπουλος κλπ. Χαρακτηριστική επίσης ήταν η περίπτωση γκολκίπερ του Πανιωνίου. Παίρνει τηλέφωνο ο δημοσιογράφος, το σηκώνει, ο πατέρας του ποδοσφαιριστή και του λέει: "Kαλησπέρα. Στον Αντώνη κάτι έτυχε κι έφυγε. Θα σας πω τι έγινε στην προπόνηση".

Στο Γιούρο 2004, όλοι (παράγοντες και κάποιοι ποδοσφαιριστές είχαν πέσει απάνω στον Στέλιο Γιαννακόπουλο: "Ομάδα είμαστε, όλο και κάτι θα γίνει. Πρόσεξε γιατί, ότι διαρρεύσει θα είσαι υπεύθυνος". Επειδή ξέρανε ότι ο Στέλιος ήταν όλη την ημέρα στο τηλέφωνο με τους δημοσιογράφους. Τελικά η πίεση έπιασε τόπο, και κάποια παρατράγουδα, που προέκυψαν δεν είδαν ποτέ το φως της δημοσιότητας.

Ο ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ωστόσο είναι μια κατηγορία μόνος του. Έχει προχωρήσει πολύ μπροστά. Ο τρόπος που χειρίστηκε το προσωπικό θέμα με τον Μανιάτη, ήταν επιστημονικός. Με συνέντευξη σε μεγάλης κυκλοφορίας Κυριακάτικη εφημερίδα και με σποραδικές παρεμβάσεις-τοποθετήσεις.

Το δίκτυο που έχει αναπτύξει, καλύπτει όλα τα ΜΜΕ: Τηλεοπτικά κανάλια, ραδιόφωνα, πολιτικές και αθλητικές εφημερίδες, αθλητικά σάιτ. Έχει καλύψει τα πάντα. Και σε επίπεδο διευθυντών και σε επίπεδο ρεπόρτερς.

Το Μπόινγκ των Μαλαισιανών αερογραμμών, που έπεσε στον Ινδικό ωκεανό, κάποια στιγμή μπορεί να βρεθεί. Κείμενο, εις βάρος του Κατσουράνη, δεν πρόκειται να βρεθεί ποτέ. Είναι σαν την διαφήμιση του, άσος φίλτρο: "Έχει παντού μόνο φίλους". Ούτε λέξη δεν γράφτηκε εις βάρος του, για το επεισόδιο με τον Μανιάτη στη Τούμπα.

Όταν τον διώξανε από τον Παναθηναϊκό, σε μια υπόθεση, που είχε 100/100 δίκιο, οι δημοσιογράφοι, του έδωσαν, 1000%. Όλα αυτά είναι κόποι χρόνων και έχουν χτιστεί λιθαράκι-λιθαράκι. Κάπως έτσι έφτασε, στο να κάνει νέο ατομικό ρεκόρ. Να περιγράψει, μ' αυτό τον συγκλονιστικό τρόπο τις αντιδράσεις του, όταν παρακολουθούσε από την τηλεόραση την συνέχεια του ματς Ελλάδα-Ιαπωνία.

Κάτι που δεν έχει προηγούμενο στα παγκόσμια ποδοσφαιρικά χρονικά. Που να το σκεφτεί αυτό δηλαδή ο Ζιντάν μετά την αποβολή του, για τη κεφαλιά του Ματεράτσι. Κάτι τέτοιους ο Κατσουράνης τους έχει για κολατσιό.
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό Realcon » Δευτ 23 Ιουν 2014, 05:43

Τελικά μένει η κατηφορίζει Αθήνα;
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 23 Ιουν 2014, 09:46

Κώστα χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου!
Μια και δεν παίζεις αύριο, που λογικά θα είναι το τελευταίο παιχνίδι της Εθνικής, σου εύχομαι καλά μπάνια και καλή συνέχεια στην καριέρα σου που θα είναι ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89944
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό Realcon » Τετ 02 Ιούλ 2014, 15:54

Για τον ΠΑΟΚ: «Το συμβόλαιό μου έχει λήξει, οπότε από τη στιγμή που δεν με πήρε κάποιος από την ομάδα πάει να πει τέλος. Προσπάθησα να αφήσω στίγμα στην ομάδα. Έπαιξα σχεδόν σε όλα τα ματς. Έδωσα και την ψυχή μου. Προσπάθησα και τίμησα τη φανέλα του ΠΑΟΚ όσο μπορούσα. Τουλάχιστον από τον κόσμο της Θεσσαλονίκης εισέπραττα θετικά μηνύματα».

Για τον επόμενο σταθμό στην καριέρα του: «Το πιο πιθανό είναι το να πάω έξω. Είναι λίγο πιο εύκολα τα πράγματα».

Για το πού πέρασε πιο καλά (ΑΕΚ, ΠΑΟ, ΠΑΟΚ): «Παντού καλά ήταν. Και οι τρεις είναι μεγάλες ομάδες. Γίνονται η δεύτερη οικογένειά σου. Είναι η καθημερινότητά σου».

Για το αν πέτυχε όσα ήθελε στον ΠΑΟΚ: «Σίγουρα θέλαμε να κερδίσαμε έναν τίτλο και δεν τα καταφέραμε. Αυτό είναι το μόνο που ήθελα να πετύχω και δεν το πέτυχα. Γίνονται πολλές αλλαγές. Εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου. Πρέπει να αλλάξουν κάποια πράγματα στη νοοτροπία της ομάδας και αυτό αλλάζει από αυτούς που διοικούν, από κανέναν παίκτη και από κανέναν προπονητή».

Πηγή: Ραδιο Θεσσαλονίκη

Καλά να είσαι. Εγώ προσωπικά σε ευχαριστώ γιατί αν και μπουχτισμένος από ομάδες, όταν έπαιζες, έπαιζες σαν νεαρός. Λάθος θα κάνει και ο Μέσι. Υγεία και καλή συνέχεια...
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό Ale » Τετ 02 Ιούλ 2014, 16:40

Τον μπούλο, ελάχιστε.

Θέλω να σιχτιρίσω και να ξεσπάσω πολύ άσχημα, όμως σέβομαι το δημόσιο αυτό φόρουμ.
Σε έκανε την τιμή που δεν άξιζες η μοίρα και βρέθηκες για ενάμιση χρόνο στον μεγάλο ΠΑΟΚ.

Δεν θυμάμαι να έχω ξαναβρίσει παίκτη μας στην ζωή μου.
Αλλά εσύ ήσουν τεράστιο τρύπημα στο σώμα του ΠΑΟΚ, μαζί με τον σπυριάρη που μαζί δεν κάνατε και χώρια δεν μπορούσατε.

Ο Πάμπλο, δυστυχώς για τα λαμόγια του τύπου σου, επέστρεψε και δεν υπάρχει πλέον χώρος για ρουφιάνους στην ομάδα.
Να πας όπου τραβάει η όρεξή σου να τα κάνεις μπουρδέλο, αλλά μακριά από τον ΠΑΟΚ.
Κάτι ήξερε ο Λουιζάο και σε έστειλε να μετρήσεις το χόρτο με τα δόντια τότε.

Αφήνουμε λοιπόν πίσω αυτήν την μαύρη σελίδα στην ιστορία του ΠΑΟΚ, με την ελπίδα πως μαθαίνουμε από τα λάθη μας και δεν ξαναφέρνουμε Κ*τσουράνηδες και σπυριάρηδες στην ομάδα.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τετ 02 Ιούλ 2014, 16:45

αδελφε.......συγνωμη κιολας.....
αλλα εισαι αρρωστος
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5996
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό Ale » Τετ 02 Ιούλ 2014, 16:59

Άρρωστος με τον ΠΑΟΚ, ναι.
Γύρνα τις σελίδες πίσω σε αυτό το τόπικ και πες μου αν αυτός ο "ποδοσφαιριστής" άξιζε να φοράει την φανέλα του ΠΑΟΚ.
Δεν θέλω να με απαντήσεις.
Μόνο κάνε με αυτήν την χάρη και γύρνα πίσω τις σελίδες.
Άσε τα δικά μου "άρρωστα" ποστ.
Δες τα έργα και τις ημέρες του Κωστάκη.
Δες τις αντιδράσεις ακόμη και των υποστηρικτών του.
Να φύγει μακριά ο ανάξιος.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τετ 02 Ιούλ 2014, 17:03

δηλ.. κατα την γνωμη σου τι επρεπε να κανει ή να μην κανει για να αξιζει να φοραει την φανελα του ΠΑΟΚ ο κατσουρανης μιας και καθε χρονο ο ΠΑΟΚ παικτες επιπεδου κατσουρανη τους εχει για.......πρωινο
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5996
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό Ale » Τετ 02 Ιούλ 2014, 17:19

Λίγο παραπάνω, αν κάνεις σκρολ, θα δεις μία μικρή περίληψη που έχω ποστάρει. Και αυτά είναι τα προφανή. Για τα υπόλοιπα, όσοι έχουμε κάποια εμπειρία και γνώση από ποδόσφαιρο, ας εξάγουμε τα συμπεράσματά μας...
Τελευταία επεξεργασία από Ale και Τετ 02 Ιούλ 2014, 17:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Τετ 02 Ιούλ 2014, 17:20

Παρολο που ηρθε σε μεγαλη σχετικα ηλικια εγω περιμενα περισσοτερα απο τον κατσουρ δεν κρυβω οτι στα νιατα του ελεγα οτι ειναι μεγαλη παιχτουρα και κανει την διαφορα σε οποια ομαδα παιζει βεβαια απο το 2010 και μετα βρισκεται σε κατακορυφη πτωση η αποδοση του ισως να εχει να κανει και με το κατα ποσο ακολουθει αθλητικη ζωη γιατι ειναι φανερο πλεον πως δεν εχει καθολου αντοχες και αυτο επηρεαζει και το μυαλο του μεσα στο παιχνιδι.Να ειναι καλα anyway και τον ευχαριστουμε εστω και για τα λιγα που σχετικα προσφερε.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: 28.Κώστας Κατσουράνης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 02 Ιούλ 2014, 19:35

Μόνο την πρώτη χρονιά προσέφερε. Μισή χρονιά κι αυτή, γιατί ήρθε Γενάρη αν θυμάμαι καλά..
Μετά ήταν μεταξύ φθοράς κι αφθαρσίας, με κάποιους λίγους καλούς αγώνες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες