99.Απόστολος Γιάννου

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό sernikos » Τρί 04 Δεκ 2012, 09:43

χαχαχα
με ποιον να βελτιωθει;απο ποιον να μαθει κινησεις;ή καλυτερα ποιος προπονητης να του τα μαθει;
23 ετων αν δεν ξερεις μπαλα παει,τελειωσε..δεν ειναι μπασκετ της δεκαετιας του 80-90 να παρεις εναν ψηλο και να του μαθεις να πηδαει να παρει την μπαλα..
Άβαταρ μέλους
sernikos
 
Δημοσιεύσεις: 803
Εγγραφή: Πέμ 19 Μαρ 2009, 00:25
Τοποθεσία: Serres

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 04 Δεκ 2012, 10:32

Εγώ λέω προτού τον κρεμάσουμε στην πλατεία του χωριού ας τον δούμε και σε κανα 2 παιχνίδια που θα ξεκινήσει απ την αρχή και φυσικά όχι σαν χάφ ή σεντερ μπάκ.Δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος αλλα ποτέ δε ξέρεις.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26719
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 04 Δεκ 2012, 11:24

Dinos_Liverpool έγραψε:
RoMaN έγραψε:Τον Παπαδόπουλο, που παστέλωσε γκολάκι με κεφαλιά στο φιλικό με την Ξάνθη (μπορεί να κάνω λάθος στον αντίπαλο) και μετά εξαφανίστηκε... Μπορεί και να τραυματίστηκε, δεν θυμάμαι καθαρά..


Ο Δεληγιαννίδης σκόραρε με την Ξάνθη, Roman. Παίζει στην K-20. Σχεδόν σε όλα έχει παίξει και είναι από τα παιδιά με πολύ ταλέντο και όρεξη. Θέλει ακόμα δουλειά, είναι μικρός (του 1996).

Ο Παπαδόπουλος σκόραρε με τον Βατανιακό. Παίζει και αυτός στην Κ-20.


Σωστά, έχεις δίκιο..
Me foul! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 04 Δεκ 2012, 11:29

kataramenos5 έγραψε:Εγώ λέω προτού τον κρεμάσουμε στην πλατεία του χωριού ας τον δούμε και σε κανα 2 παιχνίδια που θα ξεκινήσει απ την αρχή και φυσικά όχι σαν χάφ ή σεντερ μπάκ.Δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος αλλα ποτέ δε ξέρεις.


Παίχτης που μπαίνει και δεν κάνει τα βασικά, πχ πρέσσινγκ aka δεν τρέχει, μην το ψάχνεις άστο.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό shark4 » Τρί 04 Δεκ 2012, 11:36

kataramenos5 έγραψε:ας τον δούμε και σε κανα 2 παιχνίδια που θα ξεκινήσει απ την αρχή


Ενα παιχνιδι θα γινει μεσα στις γιορτες για φιλανθρωπικους σκοπους και ενα αλλο επισης την Μεγαλη Παρασκευη (Βραδυποριακος -Ταλαιπωριακος).....

Καλο θα ηταν να ζητουσαμε να συμμετασχει και στα δυο.... :mrgreen:
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 04 Δεκ 2012, 14:29

Γυρίστε καμιά 20ρια σελίδες πίσω και ειδικά μετά το οφη ΠΑΟΚ .Αποκλείεται να γράφουμε για τον ίδιο. :?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26719
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό stephanos » Τρί 04 Δεκ 2012, 16:12

sernikos έγραψε:χαχαχα
με ποιον να βελτιωθει;απο ποιον να μαθει κινησεις;ή καλυτερα ποιος προπονητης να του τα μαθει;
23 ετων αν δεν ξερεις μπαλα παει,τελειωσε..δεν ειναι μπασκετ της δεκαετιας του 80-90 να παρεις εναν ψηλο και να του μαθεις να πηδαει να παρει την μπαλα..


Δεν διαφωνώ στο πρώτο, αλλά σίγουρα δεν είναι δική του ευθύνη που ο προπονητής που μπορούσε, έφυγε.
Για το «αν δεν ξέρεις, πάει, τελείωσε» έχω μία ένσταση. Έχω την άποψη ότι βελτίωση μπορεί να δείξει ο οποιοσδήποτε, πόσο μάλλον όταν μπορεί να κάνει ένα στοιχειώδες κοντρόλ και μια αξιοπρεπή ντρίπλα (που ο συγκεκριμένος τα μπορεί). Αλλά επειδή εγώ μπορεί να μήν τα λέω καλά, θα ζητήσω την άποψη ενός αδερφού που έγραψε χθες κάτι εδώ μέσα σε άλλο τόπικ:

sernikos έγραψε:απο ανθρωπο που δουλευει και προσπαθει να βελτιωνεται ειναι σιγουρο οτι θα τη φαμε την κωλοτουμπα και θα ειναι με διπλο λουπ..
[...]
υ.γ ας κατσει στον παγκο μια ζωη δεν με νοιαζει αρκει ο 1ος να ειναι καλυτερος και πιο φορμαρισμενος οχι απλα πιο δημοφιλης


+2 στα 2. :D

Sick, στο ματς της Κυριακής (στα 15 λεπτά που έπαιξε) τον είδες να μήν τρέχει και να μήν πιέζει;

Τα σχόλια του καρχαρία δεν τα λαμβάνω υπόψη, αυτός πιστεύει ότι ο καλύτερος Κινέζος που έπαιζε στο NBA είναι άχρηστος. Μα, για να μπορεί να παίζει στο ΝΒΑ, καλός θα είναι!
Καλύτερα να αλλάξει τσιτάτο και να γυρίσει στα παλιά και δοκιμασμένα (π.χ. καλύτερος Τούρκος παίκτης του κρίκετ, Αλβανός καλαθοσφαιριστής, Έλληνας πρωθυπουργός κ.ο.κ.).
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό shark4 » Τρί 04 Δεκ 2012, 19:21

:lol: :lol: :lol: :lol:
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 05 Δεκ 2012, 09:38

Ναι τον είδα να μην τρέχει και να μην πιέζει.
Ή μάλλον στην περίπτωσή του, δεν τον είδα.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 05 Δεκ 2012, 16:02

Έλα ρε συνονόματε! Μπες μέσα στην Κομοτινή και καν' τους όλους να τρίβουν τα μάτια τους!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89885
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό Ivan_4 » Τετ 05 Δεκ 2012, 20:57

Οι ευκαιρίες φίλε μου Γιάννου κερδίζονται, δεν γίνεται να στις δίνουμε αβέρτα... Πήρες τόσες ευκαιρίες, δεν κάνεις. Χίλιες φορές ο Παπαδόπουλος από την U-17, παρά αυτός.
Φαίνεται ότι δεν έχει ταλέντο, αλλά δεν δουλεύει ρε γαμώτο κιόλας. Και ο Γλύκος δεν έχει κανένα ιδιαίτερο ταλέντο, αλλά τουλάχιστον είναι δουλευταράς και βλέπεις μια βελτίωση σ' αυτόν. Αυτός πάλι τίποτα...
Άβαταρ μέλους
Ivan_4
 
Δημοσιεύσεις: 629
Εγγραφή: Σάβ 29 Μάιος 2010, 02:05

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 05 Δεκ 2012, 22:37

ειναι φανερο οτι με μπολονι δεν ξερουν τα παιδια τι παιζουν και κτ εχει με τον ΑΠοστολο...Α συγγνωμη κπ λαθος εγινε..Δισ λαστ γιαρ..

Ελπιζω να ενισχυσει τον πανσερραικο να ανεβει στην α..
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 17 Δεκ 2012, 21:45

ποτε δεν ειναι αργα να συζητησεις με καποιον τον επαγγελματικο προσανατολισμο σου... :ugeek:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13634
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό Photis » Δευτ 17 Δεκ 2012, 23:43

Μπήκε σήμερα στο γήπεδο και δε μπορούσε να κάνει 1 κοντρόλ να κρατήσει λίγο τη μπάλα. Τίποτα.
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8694
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Απ: 99.Απόστολος Γιάννου

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Τρί 18 Δεκ 2012, 08:05

Μου θυμίζεις τον Τσεκο,

Τουλάχιστον εκείνος ήταν συμπαθητικός
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες