25.Costin Lazăr

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 16:09

paokovios1974 έγραψε:
fn1m έγραψε:
Realcon έγραψε:Αυτόν λες οπαδό του Ολυμπιακού ...
Δηλαδή πφπφπφ...ΕΛΕΟΣ!


Εικόνα


Γιατι εκπλησσεσαι; Το τι ψηφιζει στις ψηφοφοριες της σουπερ λιγδας δεν σου κινει υποψιες; Χαχα. Οσοι τον εζησαν οταν ηταν εφηβος αυτο λενε, οτι ηταν ολυμπιακος. Για το ζαγορ λενε οτι ειναι αεκ.

Λες παπαριες και συγνωμη για την εκφραση συναδελφος μου ο Τασος(θεος συγχωρεστον)που ηταν απο χρυσουπολη και παιζανε μπαλα μαζι μου ελλεγε απο τοτε οτι ηταν ΠΑΟΚσακι τρελλαμενο κοφτε τις παπαριες λοιπον συγνωμη για το λοιπον

Έχοντας παίξει ποδόσφαιρο στα τοπικά της Καβάλας οταν ο Ζαγορ επαιζε στη δόξα λυδιας και ο ζησης στη ζαρκαδια πριν παει στον ΑΟΞ λεω οτι ηταν φανατικά ΠΑΟΚΙα ...
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:56

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Swordfire » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 16:52

Το τι ψηφιζει στην σουπερ λιγκα δεν το αποφασιζει αυτος...
Προφανως παιρνει εντολη απο τον ιβαν...
Οτι παπαρια θελει ο καθενας την αμολαει , ο βρυζας ειναι γαυρος , ο ζαγορ αεκ, ο κοντος βαζελος...
Η μαλακια εχει και τα ορια της , μες την ζεστη εχουμε και τους τρομπες...
Άβαταρ μέλους
Swordfire
 
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:07

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 16:55

avenger_4 έγραψε:
KOSTAS54 έγραψε:
Realcon έγραψε:Δεν έφυγε... Τον έστειλαν με τον τρόπο τους αν δεν κατάλαβες

Και έχασε "η βενετιά βελόνι".

Αντιπροσωπεύεις αυτό που δεν πρέπει ποτέ να γίνει ο λαός του ΠΑΟΚ.

Ειμαι απο αυτούς που πιστεύουν το " ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΟΥΣ ΚΙ ΑΠΟΛΑ Ο ΠΑΟΚ" και απο μενα και τον εγωισμό μου.
Επισης δεν θελω να κανω κουμάντο στα λεφτά των άλλων, δηλαδη δεν ειμαι τζαμπα μαγκας. Επίσης προτιμώ ένα παιδί απο τις ακαδημίες από ενα ξενο που δεν με οδηγεί στην υπέρβαση? Και εν πασει περιπτώσει να ξερεις οτι ο καθενας εχει την προσωπικότητα του και αυτά περί λαού και μιας αποψης δεν μου κάθονται.
Τελευταία επεξεργασία από KOSTAS54 και Σάβ 12 Ιούλ 2014, 17:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό zizu10 » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 17:02

Κατ'εμε πολυ σωστα εφυγαν και οι 3.Το κακο ηταν οτι ο Σαββιδης τους 2 τουλαχιστον (Βουκιτς,Λινο) τους ειπε οτι θα ανανεωσουν.Κακως εγινε καθε προσπαθεια προσεγγισης αρχικα για να μεινουν.Οκ εκαναν καλη σαιζον σχετικα αλλα και πολα ασχημα παιχνιδια.Μενει αυτη η πικρα βεβαια αλλα οκ τι να κανουμε συμβαινουν κι αυτο.Καλη επιτυχια στην καριερα τους (οποια κι αν ειναι αυτη μιας και η αποσυρση ειναι κοντα)
zizu10
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 23:19

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 17:58

Ε ναι ρε παιδιά, ο ΖΒ είναι γαύρος και ο ΘΖ κούλα, μην κάνετε τώρα τους ΚΙΝΕΖΟΥΣ ;)

Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό avenger_4 » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 18:59

KOSTAS54 έγραψε:
Ειμαι απο αυτούς που πιστεύουν το " ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΟΥΣ ΚΙ ΑΠΟΛΑ Ο ΠΑΟΚ" και απο μενα και τον εγωισμό μου.
Επισης δεν θελω να κανω κουμάντο στα λεφτά των άλλων, δηλαδη δεν ειμαι τζαμπα μαγκας. Επίσης προτιμώ ένα παιδί απο τις ακαδημίες από ενα ξενο που δεν με οδηγεί στην υπέρβαση? Και εν πασει περιπτώσει να ξερεις οτι ο καθενας εχει την προσωπικότητα του και αυτά περί λαού και μιας αποψης δεν μου κάθονται.


"Η διοίκηση πάνω απ' όλα" είσαι. Επίσης είσαι "ότι πάει ενάντια στους οπαδούς". Δεν έχει καμιά σημασία τι προτιμάς γιατί το θέμα συζήτησης δεν είναι "ξένος vs παίκτη από ακαδημίες" αλλά η συνεχόμενη έλλειψη σεβασμού από τη διοίκηση σε παίκτες που ανάλογα με τις δυνατότητές τους τίμησαν τη φανέλα. Τέλος δεν μίλησα για μια άποψη που πρέπει να κυριαρχήσει στον λαό του ΠΑΟΚ αλλά για παράδειγμα προς αποφυγή που είναι η δική σου άποψη. Ο λαός ας έχει 100 διαφορετικές απόψεις αλλά καμιά δεν μπορεί και δεν πρέπει να ταυτίζεται με τον αμοραλισμό και τη "yes man" άνευ όρων στάση προς τη διοίκηση. Δεν έχω καμιά όρεξη να γράφω εδώ αλλά είναι λες και το κάνεις επίτηδες για να εκνευρίζεις τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
avenger_4
 
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Δευτ 16 Δεκ 2013, 07:07

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 19:18

ΡΕ ΜΟΝΟ Ο ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΚΡΑΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ....ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΡΕ ΚΟΣΤΙΝ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΤΑΘΕΙΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΣΟΥ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ; μονο τον λινο που το χειρίστηκε και αυτος λάθος επρεπε να δώσουμε μια ακόμη ευκαιρία και κακώς δεν του δώσαμε .....
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό teratios14 » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 04:20

KOSTAS54 έγραψε: Επίσης προτιμώ ένα παιδί απο τις ακαδημίες από ενα ξενο που δεν με οδηγεί στην υπέρβαση


έξω οι ξένοι (που δεν οδηγούν στην υπέρβαση)


Υ.Γ.
κύριε Λαζάρ, ευχαριστούμε που ήσουν ο καλύτερος παίχτης του ΠΑΟΚ τον τελευταίο χρόνο...για τα άλλα δεν χρειάζεται, τι διάολο, ο προπονητής που σε έφερε δεν σου μίλησε για τις οχιές που τον φάγανε για να φέρουνε τον Δώνη με τα ίδια λεφτά;
teratios14
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2014, 20:24

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 08:51

Ε, όχι και ο καλύτερος...Μάλλον ο ασταθέστερος...
Ακόμη να συνέλθω από τα απανωτά λάθη του στον τελικό.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89375
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 09:51

Οπως ο Μαλεζας ετσι και αυτος βαρια βαρια για Παναιτωλικο για να ξερουμε και τι λεμε.
Αλλου ειναι τα λαθη οχι στην μη ανανεωση του Λαζαρ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 09:51

Costin multumesc pentru tot si ne vedem!
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2957
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 09:54

obanebane έγραψε:Οπως ο Μαλεζας ετσι και αυτος βαρια βαρια για Παναιτωλικο για να ξερουμε και τι λεμε.
Αλλου ειναι τα λαθη οχι στην μη ανανεωση του Λαζαρ.


Αυτό με τον Μαλεζά που έφυγε σαν ένας απ τους αρχηγούς απ τον ΠΑΟΚ, που ήταν βασικός στην ομάδα που έκανε το αμυντικό ρεκόρ με τα 16 γκολ παθητικό κι όμως λέτε και ξαναλέτε ότι δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ που παίζει ο Κατσικάς, δεν μπορώ να το καταλάβω ειλικρινά.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 09:59

Ο Μαλεζάς ηταν σε διαρκή πτώση απο την ώρα που εφυγε απο τον ΠΑΟΚ θα τον επαιρνες πρώτο τον Μαλεζά οχι για πάγκο και δυστυχώς πλεον δεν......γιαυτο και δενε ειχε καμμια άλλη πρόταση πλην Χάβου .....ο κατσίκας ειναι τρίτοτεταρτος και εχει μια τελευταια ευκαιρία ....ολα θα φανούν αν ο Σέντερ μπακ που θα πάρεις ειναι καλλιτερος η χειρότερος απο τον τωρινό Μαλεζά συν το οτι λένε και δεν ξέρω κατα ποσο ειναι αλήθεια οτι ο τραυματισμός του άφησε προβλημα
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Realcon » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 10:16

Sick Bastard έγραψε:
obanebane έγραψε:Οπως ο Μαλεζας ετσι και αυτος βαρια βαρια για Παναιτωλικο για να ξερουμε και τι λεμε.
Αλλου ειναι τα λαθη οχι στην μη ανανεωση του Λαζαρ.


Αυτό με τον Μαλεζά που έφυγε σαν ένας απ τους αρχηγούς απ τον ΠΑΟΚ, που ήταν βασικός στην ομάδα που έκανε το αμυντικό ρεκόρ με τα 16 γκολ παθητικό κι όμως λέτε και ξαναλέτε ότι δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ που παίζει ο Κατσικάς, δεν μπορώ να το καταλάβω ειλικρινά.


Τα λέει καλά ο sick! Έτσι είναι τα πράγματα. Εγώ να σας πω την αλήθεια περίμενα τον Μαλεζά να ειχε κλείσει στον ΠΑΟΚ.
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 10:17

Sick Bastard έγραψε:
obanebane έγραψε:Οπως ο Μαλεζας ετσι και αυτος βαρια βαρια για Παναιτωλικο για να ξερουμε και τι λεμε.
Αλλου ειναι τα λαθη οχι στην μη ανανεωση του Λαζαρ.


Αυτό με τον Μαλεζά που έφυγε σαν ένας απ τους αρχηγούς απ τον ΠΑΟΚ, που ήταν βασικός στην ομάδα που έκανε το αμυντικό ρεκόρ με τα 16 γκολ παθητικό κι όμως λέτε και ξαναλέτε ότι δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ που παίζει ο Κατσικάς, δεν μπορώ να το καταλάβω ειλικρινά.



Μετα τον τραυματισμο του δεν ειναι πια ο ιδιος,και το αμυντικο ρεκορ δεν ωφειλεται σε κανενα Μαλεζα και κανενα Χαλκια αλλα στον τροπο που επαιζε η ΟΜΑΔΑ επι Σαντος.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης