5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό paulst » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 02:03

Παιδιά θα πω μόνο ένα πράγμα... Δάκρυσα ακούγοντας τα τελευταία νέα της αγαπημένης μου ομάδας. Ήταν δάκρυα χαράς, αλλά συνάμα και στεναχώριας για αυτά που περνούσαμε τόσα χρόνια...

Ο Θόδωρος, ο Ζήσης και όλοι όσοι βοηθούν και συμμετέχουν σ' αυτήν την προσπάθεια, μας δίνουν ένα νέο όραμα, ανοίγουν νέες προοπτικές στον ΠΑΟΚ που φίλοι μου, κακά τα ψέματα, δεν είχε την τελευταία δεκαετία...

Δυσκολεύομαι ακόμα να πιστέψω αν αυτά που διαβάζω είναι αλήθεια, γιατί απλά είναι κάτι το οποίο είχαμε ξεχάσει. Μας είχαν κάνει να ξεχάσουμε τη δυναμική αυτής της ομάδας και προπάντων, τη δύναμη του εκπληκτικού λαού της, όλους εμάς...

Ας είναι καλά τα παιδιά και ας συνεχίσουν το έργο τους με ακόμα καλύτερες κινήσεις και να ξέρουν πάντα ότι εμείς θα είμαστε και αρωγός σύμμαχός τους, σε κάθε τους προσπάθεια...
Άβαταρ μέλους
paulst
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2008, 17:38
Τοποθεσία: ...ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ Π.Α.Ο.Κ....

Δημοσίευσηαπό Steenage » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 02:13

Δεν κοιμαμαι με τιποτα..κλαιν μαιν..εχω κατι ευρο στην ακρη αλλα δεν παω διακοπες κιολας ..θα παω να ξαναπαρω διαρκειας ...... ΟΛΟΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 03:37

λοιπον επειδη θα περιμενετε ολοι να σας πω τι εδειξε το κρασ τεστ στο PRO για τον παιχτη λεω λοιπον : ειναι πρωτος στις κεφαλιες μπορει να τους περασει ολους, καλη τεχνικη και τρεξιμο, κοβει απλα τα παντα και οι αντιπαλοι επιθετικοι διαλεγουν αλλο δρομο οταν τον βλεπουν..
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Δημοσίευσηαπό 4444 » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 03:42

ΣΗΜΕΡΑ μολις ακουσα απο ραδιο για τη μεταγραφη{απο λαγογιαννη} τρελαθηκα στο μιαλο μου γηρησανε πολα αλα ειμουν τρελαμενος αρχησα στο μυαλο μου και σκευτομουμουνα διαφορα πρωταθλημα και τετοια παω να ταπιω σε ενα μαγαζι και να γουσταρω και πευτω πανω σε διαφορουσ χανουμακια και καταλειγω να εχω βριζω ολο το μαγαζι {μονο αλοθρησκουσ}να με τρελενει το μυαλο και να γιρναω πισω και μονο ΕΔΩ λιγο χαλαροσα αραρε παιδια πολυ μισος τα χανουμια ρε πολυ μισος επαθα πλακα πολυ ζηλεια ρε μας βλεπουν να γυγαντονομαστε ρε και μας μισουν σημερα καταλαβα οτι ο πρωτος μας αντυπαλος ειναι η ΑΕΚ μετα ο οσφπ και μετα οι γιαπιδες
Άβαταρ μέλους
4444
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 03:12
Τοποθεσία: katerini

Δημοσίευσηαπό god4 » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 03:47

ελεος ρε πουστη μου...με τα παλτα θα την βγαλουμε???
αν δεν φερει την τριπλετα κακα-κριστιανο ροναλντο-ντρογκμπα το μπουλο η διοικηση...τι πραμματα ειναι αυτα....φερτε τον Αλλαν πισω
Άβαταρ μέλους
god4
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 02:19

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 03:49

αν παιρνει 800.000 ευρω πρεπει να ειναι ο πιο ακριβοπληρωμενος παιχτης στην ιστορια μας.. αν κανω λαθος διορθωστε με
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 08:23

Εγω παντως ειμαι σαν να προκειται να παω για πρωτη φορα στο γηπεδο....περιμενω πως και πως και ειναι σαν να μηδενιζει το κοντερ της γκρινιας και της μιζεριας...
Ευχαριστουμε ρε Τεο αρχοντα.....
Θα βαλω τα κλαματα...δε το πιστευω...
Δικαιωση και για εμας που στηριζαμε απο περσι τον προεδρο και αφηναμε τη μιζερια και τη γκρινια απο εξω...
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 09:09

ΠΑΟΚΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΑΕΤΟ ΜΕ ΟΧΤΩ ΚΕΦΑΛΙΑ...
ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ Τ'ΑΛΛΑ ΕΞΙ..
ΠΑΟΚΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΩΜΑ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ..


Δεν πονάνε πλέον τα μυαλά μου..
Τα χασα!
ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΩ

http://openmindphotostories.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό geo4florina » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 09:44

θα τρελαθω ρε.δε ξερω τι να κανω.εχω διαβασει οτιδιποτε αθλιτικο στο ιντερνετ κ ακομα δε μπορω να το πιστεψω.θα βγω στο μπαλκονι κ θα αρχισω να φωναζω ρε.δε με χωραει ο τοπος...αρε ζυση κ ζαγορ..ααααχχχχχχ.... :?:
geo4florina
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:31

poly ksylo

Δημοσίευσηαπό lambchop » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 09:45

paidia psyxraimia exoun dei polla ta matia mas ,
ton paikth ton phrame me ligotera lefta apo 800.000 gyrw sta 600.000 kai tabale allos...na ta poume ola, eixe enan dyo sobarous traymatismous alla ayta paizoun panta ,einai dynamikos me kalh topotthethsh panw apola katharizei tis faseis prin ginoun aristero podi fwtia ,prwtos stis kitrines kartes <tha>kai ligo argo logw traymatismwn ,alla me tromero swmatotypo den ton plhsiazeis ,paizei thn mpalla konta synhthws kai einai foberos sthn taktikh ,krataei balla pragma shmantiko sta ektos edras kai sta ntermpi alla panw apo la o anthrwpos einai paoktsaki kai den to hksere twra tomathe kai ayto kai anamenoume thaymata .ante kai mia bakara italikh na goustaroume

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
lambchop
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 17:27

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 09:53

Και μονο που αφησε η ρεαλ παιχτη και τον τσιμπισες εισαι αλανι.
Αν εκανε τετια μεταγραφη τωρα ο γαυρος ΟΛΟΙ θα παραμιλουσαμε "και δες τη εφερε και τη λευτα εχουν και και και "

Ο παιχτης ειναι 66 φορες διεθνης το 2005-2006 εχει 22 συμετοχες με ρεαλ τσου λου κτλ κτλ επαιξε στην μιλαν.
Οτι και να λεμε εχεις στην ομαδα κονσεισαο και αυτον τωρα που θα ερθει 2 παιχτες με εμπιριες που δεν εχουν ολοκληρες ομαδες στο σκατοπρωταθλημα μας.
Κραχτες.....
Θα θες μετα απο χρονια να παρεις ενα μεγαλο ονομα και μολις δει αυτος οτι ειχες τετιους παιχτες θα ψηθει.
ΠΑΟΚ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό gmayo » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 09:54

Τί είναι αυτός ρε παιδιά? απο που τον φέραμε τούτον? ποιά είναι αυτή η ρελαλ μαδρίτης? την ξέρει κανείς να μας ενημερώση και μας?

Ρε γμτ πάλι με παλτά θα παίζουμε, δηλαδή χάθηκε αυτός ο άλαν που έβγαζε μάτια (και μαχαίρια) γιατί δεν μπορούμε να κρατήσουμε τέτοιους παιχταράδες, να φέρουμε τουλάχιστον τον ριβάλντο με ένα καλό 5ετές κλειστό και όχι γαρσίες και μαλακίες.

ΚΟΚΟΤΟΒΙΤΣ ΡΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΣΕ ΛΕΩ κ ΤΕΟ ΣΤΕΙΛΕ ΒΡΥΖΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΛΙΜΑΝΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΝΕΟ ΙΝΤΙΟ..

[Τέλος Πλάκας]

ΡΕ ΤΡΕΛΑ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ... Φέρε μου τώρα και κάνα τρελό αριστερό μπάκ (ο del horno ας πούμε) ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ γαυρο-βαζελο-χανουμάκια πρωτάθλημα στο πύργο το λευκό. Ούτε ένα εισιτήριο απούλητο στο ναό ακόμα και με το θρασύβουλο και τον πανθρακικό, φέτος... Το όνειρο μου είναι αυτό σε κάθε αγωνιστική εντός να είναι όπως με το gay-ro πέρυσι που δεν βρίσκαμε εισιτήρια 2-3 ώρες μέτα την διαθεσή τους!!!
Άβαταρ μέλους
gmayo
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιουν 2008, 15:04

Δημοσίευσηαπό Bechtsoudis » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 10:00

Τεραστια μεταγραφη!!!παρτε και ενα βιντεακι με τη φανελα της οσασουνα!Ρεαλ-Οσασουνα 0-3!Σκορερ του 2ου γκολ το παλικαρι μας!!!http://www.youtube.com/watch?v=hWp6kpl9sXw&feature=related
Bechtsoudis
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 17:16

Δημοσίευσηαπό thegame4 » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 10:00

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
thegame4
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ 23 Μάιος 2008, 17:18
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Δημοσίευσηαπό geo4florina » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 10:08

κοιταξτε ρε αδερφια τις αδερφες στο contra.gr..

"Για την αξία του 32χρονου αριστερού μπακ δεν υπάρχει αμφισβήτηση. Εχει παίξει σε μεγάλα κλαμπ όπως η Βαλένθια και ο Αγιαξ, είχε μία γεμάτη (με 146 συμμετοχές) πενταετία στη Θέλτα ενώ έχει περάσει και από την Τουρκία φορώντας τη φανέλα της Μπεσίκτας. Την τελευταία διετία είχε 45 συμμετοχές με τη Σαραγόσα. Επαιξε, τέλος, 13 φορές στην Εθνική ομάδα της Ισπανίας."

προσπαθουν να μειοσουν τον παμπλο γκαρσια κ υμνουν καποιον που η μεγαλητερη ομαδα που επαιξε ειναι 10 φορες μικροτερη απο αυτες που εχει παιξει ΒΑΣΙΚΟΣ ο παμπλο...θα τρελαθουμε.εχουν σκασει οι κοτες του ποκ...τους εχει τρελανει ολους ο ζαγορ.
geo4florina
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:31

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες