Προετοιμασία 2013-2014, σκέψεις και σχόλια.

Συζήτηση για το βασικό στάδιο της προετοιμασιας, τις καθημερινές προπονήσεις και τους τραυματισμούς των παιχτών

Re: Προετοιμασία 2013-2014, σκέψεις και σχόλια.

Δημοσίευσηαπό gpaok » Κυρ 28 Ιούλ 2013, 15:41

RoMaN έγραψε:Δηλαδή αν δεν μας αρέσει ένας παίχτης να μη το λέμε;
Όταν έγραφα κάτι για τον Robert έπεφταν να με φάνε...

Επειδή είμαι Π.Α.Ο.Κ. δεν σημαίνει ότι γουστάρω τα πάντα μέσα στον Π.Α.Ο.Κ.! Ούτε όλους τους παίχτες που φοράνε τη φανέλα..
Και εάν δεν με αρέσει κάτι, έχω το δικαίωμα να το πω εδώ μέσα.
Στο γήπεδο όντως δεν θα κράξω, αλλά εκτός γηπέδου μπορώ να το πω.
Σιγά, δεν τον έβρισα κιόλας τον παίχτη, άλλοι λένε τα "14" τα "κοντοπού" κτλ..εγώ σας πείραξα!


Εδω που τα λέμε, ο μικρός έχει δικιο....αυτό το κακό με την απαξίωση και πολύ περισσότερο τις εμπαθείς και αήθεις επιθέσεις σε παίχτες μας, πρέπει να παταχτεί απο τη ρίζα. Και δεν είναι ο Ρόμαν και οι δηλώσεις του Για το Γιάννου η ρίζα,,,,
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1910
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: Προετοιμασία 2013-2014, σκέψεις και σχόλια.

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 28 Ιούλ 2013, 15:57

μετρο χρειαζεται σε ολα.....ουτε και παραμυθια θα λεμε....ετσι κι αλλιως ο καθεις τη γνωμη του λεει ...ο γιαννου εδειξε κτ ελπιδοφορο αρχικα αλλα εμεινε στασιμος...ενα δυνατο παληκαρι με μετρια εως κακη σχεση με τα διχτυα...τπτ παραπανω..
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Προετοιμασία 2013-2014, σκέψεις και σχόλια.

Δημοσίευσηαπό logios » Κυρ 28 Ιούλ 2013, 16:00

Δεν αναφέρθηκα ονομαστικά σε εσένα αλλά πήρα το ερέθισμα για να σχολιάσω μια κακή νοοτροπία.
Το να μην σου αρέσει δεν είναι κακό, η ειρωνεία και η απαξίωση όμως είναι θέμα.
Οσο για το κράξιμο αν καταφέρνεις και το απομονώνεις στο φόρουμ μπράβο σου αλλά και πάλι δεν είσαι εσύ το πρόβλημα όπως σου έγραψα, μην χαλιέσαι, η στοχοποίηση όμως παικτών είναι διαδεδομένη στην ομάδα και βγαινει στο γηπεδο και εκει υπαρχει προβλημα.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
logios
 
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 22:01

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Προετοιμασία-Προπονήσεις-Τραυματισμοί

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης