Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος 2013 και όλων των παραλειπομένων...

MVP

ΓΛΥΚΟΣ
1
1%
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΛΙΝΟ
1
1%
ΚΙΤΣΙΟΥ
1
1%
ΚΑΤΣΕ
15
13%
ΜΑΝΤΟΥΡΟ
4
4%
ΛΟΥΚΑΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΣΤΟΧ
4
4%
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
5
4%
ΒΟΥΚΙΤΣ
79
69%
ΜΑΡΤΕΝΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΝΙΝΗΣ
1
1%
ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ
3
3%
 
Σύνολο ψήφων : 114

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό karl » Παρ 31 Ιαν 2014, 00:56

Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2268
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 31 Ιαν 2014, 00:58

ABOLEYTOI έγραψε:ήρεμα ρε roman, πήγες μια φορά γήπεδο και μας τάραξες στα τοστ :lol: :lol: :lol: :lol:


Ακριβώς. Δεν ξέρω πότε θα ξαναπάω, οπότε ας τα αποτυπώνω κάπου να κρατάω "ημερολόγιο" :mrgreen:
Άσε που πάνω-κάτω τα ίδια λέμε!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό stephanos » Παρ 31 Ιαν 2014, 02:55

1. Καταπληκτική κερκίδα για «εύκολο» ματς.
2. Το κοράκι έκανε χοντρό λάθος στην πρώτη φάση του αγώνα, αφού ο Γλύκος κράτησε πεντακάθαρα την μπάλα εντός περιοχής. Μπορεί και να πάτησε γραμμή, αλλά δεν παίζουμε μπάσκετ. Οι διαμαρτυρίες του προπονητή του Απόλλωνα είναι τουλάχιστον αστείες.
3. Το κοράκι σίγουρα έμαθε από την ενδοεπικοινωνία ότι έκανε γκάφα και πήγε να το ισοφαρίσει κάνοντας άλλο ένα χοντρό λάθος, όταν έδωσε έμμεσο στη φάση που βάλαμε το γκολ. Ήταν κατά λάθος το γύρισμα στον κήπερ και αυτός μπορούσε να μπλοκάρει την μπάλα.
4. Θεούλης ο δίμετρος Σουηδός συνονόματος του σκηνοθέτη του Τράφικ, με το σκύψιμο για να αποφύγει την μπάλα που κατέληξε στα δίχτυα. Και γενικά ο Κλάους τον βρήκε σοφτ και τον έκανε άλογο.
5. Μεγάλε Βούκιτς!
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό DarkBishop » Παρ 31 Ιαν 2014, 04:02

Εμένα μ'αρέσει αυτός ο σχολιαστής,δε μασάει τα λόγια του. Και το χέρι το είπε και το offside και το "φάουλ" του Γλύκου. Όχι σαν κάτι άλλους που βλέπουν τα replay και χάνουν τη μιλιά τους.
Great power involves great responsibility.
Άβαταρ μέλους
DarkBishop
 
Δημοσιεύσεις: 323
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 22:13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Ale » Παρ 31 Ιαν 2014, 04:31

Ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε. Να περάσει ο επόμενος.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 31 Ιαν 2014, 05:09

ABALAEA2 έγραψε:Την ψαλιδάρα που θα ήταν το γκολ της δεκαετίας ποιός την έκανε??

Είμαι ο μόνος που του άρεσε ο Μαντούρο?? Παίζει να μην έκανε ούτε ένα κοντρόλ παίζοντας συνεχώς τη μπάλα με τη μία...


Μαρτενς!!!
Dimg4
 

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό rou » Παρ 31 Ιαν 2014, 09:25

ναι ο μαρτενς το κανε και κριμα που δεν μπηκε , ηταν πολυ ωραια φαση.. οπως και το δοκαρι του στοχ που ηρθε απο πολυ καλη συνεργασια... εμ βι πι ο βουκιτς αναμφιβολα , + κατσε + Μαντουρο. Γενικα και γω εδω και 3-4 παινχιδια ειμαι ηρεμος , και μαλλον αυτο ωφειλεται στην εποστροφη κατσε και στο δεσιμο του κεντρου.. κλεβουμε συνχως μπαλλες , πιεζουμε και καθε επιθεση μας μυριζει γκολ..

Επισης (επειδη εχω αναφερθει και στο παρελθον) σημερα η κερκιδα ηταν πολυ καλη.
http://footballworld24.blogspot.com/ (υπο κατασκευη) Τα παντα για τις Ξενες ομαδες!
Άβαταρ μέλους
rou
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2008, 11:09
Τοποθεσία: Ελλαδα, Θεσσαλονικη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 31 Ιαν 2014, 11:42

νομίζω ότι σιγα σιγα βρίσκουμε παλι ρυθμο. δεν πρεπει να χαλαρώσουμε.

συνεχίζουμε.

μπράβο στην κερκίδα. εκτός απο ένα σημείο στο τέλος όλα ήταν ιδανικά.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Απ: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομ

Δημοσίευσηαπό pouthenas » Παρ 31 Ιαν 2014, 12:25

RoMaN έγραψε:
paoktzis έγραψε:
PanKan έγραψε:Αν και ψήφισα τον Βούκαρο, πιστεύω ότι μετά από καιρό MVP ήταν ο λαός! :opaokara:


απιστευτη ατμοσφαιρα σημερα και δεν ξερω προς τι αυτη η μεγαλη αλλαγη. Σαν εκκλησια ειμασταν ολη την χρονια


Πήγα μια φορά και ανέβηκε η κερκίδα.. :mrgreen:
Πάντως το "ουυ" στον Σαλπιγγίδη δεν το ξέχασαν (στην 5 απαντήσαμε "Σαλπιγγίδης οεοεοε")... Αν και δεν άκουσα τίποτα άσχημο για Kace, ίσα ίσα!

MVP ο Vukic, από κοντά ο Kace. O Lino είναι νγκαύλα. Γενικώς όλη η ομάδα ήταν ορεξάτη, αν και οι αλλαγές δεν έκαναν κάτι το ιδιαίτερο (Σαλπιγγίδης & Νίνης).
Είδα μια ομάδα με διάθεση από το πρώτο λεπτό να πατήσει τον αντίπαλο (delete).
Είδα μια ομάδα με διάθεση "πούλα τους τρέλα για να τους *αμήσουμε, να μη σηκώσουν κεφάλι ποτέ!".
Ο διαιτητής ό,τι να 'ναι. Πιο troll και από τον "μεταφραστή" στη τελετή για το θάνατο του Mandela. Στο ημίχρονο πρέπει να διάβασε στα γρήγορα το "10 ΒΑΣΙΚΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ".

30'-40' πριν τον αγώνα, έρχονται 3 άτομα και κρεμάνε πανό "No Garcia No party No fight". Μετά από λίγο πέρασε ένας και ρωτούσε ποιος κρέμασε το πανό, ήρθαν οι 3 τους, λέω "ωχ μη γίνει καμιά φασαρία", αλλά ευτυχώς το συζήτησαν δυο λεπτά και κατέβηκε το πανό.. Και δίκιο είχε αυτός, ο Garcia δεν είναι πλέον παίχτης του Π.Α.Ο.Κ.! Φτάνει!

Ήρεμο βράδυ..


Ο garcia ηταν ειναι και θα ειναι ενας απο εμας...η παρουσια του εστω και με τον τροπο αναγραφης του ονοματος του σε πανο κρινεται επιτακτικη και υποδηλωνει την αναγνωριση της πολυτιμης προσφορας του στον συλλογο...
Αγαπηθηκε οσο κανεις αλλος και πρεπει να δειχνεται πολλακις ειδικοτερα απο τους οπαδους οι οποιοι ειναι και οι μονοι ρομαντικοι με ηθικες αξιες μεσα σε αυτη την ζουγκλα του επαγγελματισμου του ποδοσφσιρου...
παω γηπεδο απο το 2008 και εχω αποψη...
Άβαταρ μέλους
pouthenas
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 05:31
Τοποθεσία: ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΟΥ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό danirifle » Παρ 31 Ιαν 2014, 12:41

το ότι ο garcia είναι και θα είναι ένας από εμάς (ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ) είναι άποψή σου. όχι του συνόλου του κόσμου του ΠΑΟΚ

εγώ λέω ότι ο garcia δεν ήταν ποτέ ένας από εμάς.
ποδοσφαιριστής είναι

ούτε οπαδός, ούτε τίποτα

σύμβολο μπορεί να έχει γίνει λόγω κάποιων πράξεών του, άσχετα αν διαφωνώ ή όχι.
αλλά δε θα δεχτώ ποτέ να μπει στην ίδια κατηγορία ένας που πληρώνεται από τον ΠΑΟΚ και ένας που πληρώνει για τον ΠΑΟΚ
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10170
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 31 Ιαν 2014, 13:30

Ναι για τον γκαρσια αλλα για αυτόν τον λινο τι θα μπορούσαμε να πούμε ; Ένα πανό δεν αξίζει και αυτος τεράστιος παίκτης τεράστια προσφορά εκπληκτικός χαρακτήρας , χωρις να προκαλεί χαμηλών τόνων
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Mozard » Παρ 31 Ιαν 2014, 14:21

eorptol έγραψε:Ναι για τον γκαρσια αλλα για αυτόν τον λινο τι θα μπορούσαμε να πούμε ; Ένα πανό δεν αξίζει και αυτος τεράστιος παίκτης τεράστια προσφορά εκπληκτικός χαρακτήρας , χωρις να προκαλεί χαμηλών τόνων


+1000
Άβαταρ μέλους
Mozard
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ 15 Ιαν 2014, 23:10
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 31 Ιαν 2014, 15:00

stephanos έγραψε: Θεούλης ο δίμετρος Σουηδός συνονόματος του σκηνοθέτη του Τράφικ,

Ορίστε τι μας κάνουν τα σχόλια του olivares!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89929
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 31 Ιαν 2014, 15:05

Εκφράζω μια επιφύλαξη, αλλά περίμενα περισσότερα από τα πρώτα παιχνίδια του Martens.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89929
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 31 Ιαν 2014, 15:17

eorptol έγραψε:Ναι για τον γκαρσια αλλα για αυτόν τον λινο τι θα μπορούσαμε να πούμε ; Ένα πανό δεν αξίζει και αυτος τεράστιος παίκτης τεράστια προσφορά εκπληκτικός χαρακτήρας , χωρις να προκαλεί χαμηλών τόνων


Φοβάμαι ότι θα τον έχουν γραμμένο αφού τελειώσει...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες